Sojusz Europejskich Ruchów Narodowych organizuje konferencję w Warszawie

Alliance of European National Movements

EUROPEJSKI SOJUSZ RUCHÓW NARODOWYCH ZAPROSIŁ SWOICH CZŁONKÓW DO WSPÓLNEGO WYJAZDU NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE, ABY UCZCIĆ POLSKIE ŚWIĘTO NARODOWE !!!

Europejski Sojusz Ruchów Narodowych (Alliance of European National Movements) zorganizuje w Warszawie alternatywę wobec szczytu klimatycznego Organizacji Narodów Zjednoczonych, który odbędzie się 11 listopada. Nacjonaliści zaplanowali swoje spotkanie na dni 10-11 listopada, chcąc dać odpór standardowym argumentom dotyczącym tzw. “globalnego ocieplenia”. Jak poinformowała Brytyjska Partia Narodowa (British National Party) szczegóły konferencji nie są jeszcze ustalone, jednak już niedługo AENM ogłosi swoje szczegółowe plany. BNP jednocześnie zaprosiła swoich członków do wspólnego wyjazdu na Marsz Niepodległości w Warszawie, aby uczcić nasze narodowe święto.

Sojusz Europejskich Ruchów Narodowych został zawiązany 24 października 2009 roku w Budapeszcie. W jego skład wchodzą m.in. BNP, węgierski Jobbik, szwedzcy Narodowi Demokraci (Nationaldemokraterna), włoski Trójkolorowy Płomień (Fiamma Tricolore) czy hiszpański Ruch Społeczno-Republikański (Movimento Social Republicano). Przewodniczącym AENM jest Bruno Gollnisch z francuskiego Frontu Narodowego (Front National), wiceprzewodniczącym Nick Griffin z BNP, skarbnikiem Béla Kovács z Jobbiku, a sekretarzem Valerio Cignetti z FT.

Źródła:

http://www.bnp.org.uk/news/national/aemn-climate-change-counter-conference-2013-delegates-invited-0

http://aemn.eu/2013/09/20/climate-chage-counter-conference/

MM

http://nacjonalizm.wordpress.com/2013/09/24/sojusz-europejskich-ruchow-narodowych-organizuje-konferencje-w-warszawie/

Jedna uwaga do wpisu “Sojusz Europejskich Ruchów Narodowych organizuje konferencję w Warszawie

  1. NASZYM NACZELNYM ZADANIEM JEST SILNIE WSPIERAC TEN RUCH I UCZESTNICZYC W NIM CZYNNIE. NIE WOLNO NAM DOPUSCIC DO PRZEJĘCIA OJCZYZNY PRZEZ WSZELAKA SWOŁOCZ ANTYPOLSKA, CZY TO BEDA LEWACY, PEDERASCI CZY ŻYDZI. W POLSCE OBOWIAZUJE BÓG HONOR OJCZYZNA, JEZELI TEN KTO PRZYBYWA DO NASZEJ OJCZYZNY W CELU OSIEDLENIA SIE NIE PRZYJMUJE NASZYCH NORM MA TYLKO JEDNO WYJSCIE, POWRÓT TAM SKAD PRZYSZEDŁ. JEŻELI ZADEKLARUJE LOJALNOSC I BEDZIE JA SUMIENNIE KONTYNUOWAŁ JEST MILE WIDZIANY.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s