Kandydat PiS dumny, że jest Żydem

PRO ISRAELI SEMITISM

ILU ŻYDÓW JUŻ USTAWIŁ LUB ZAINSTALOWAŁ W POLSCE „TŁUSTY ŻYD” JAROSŁAW KACZYŃSKI ?!!

Czesław Bielecki, kandydat PiS na prezydenta Warszawy, niegdyś poseł Akcji Wyborczej Solidarność, przyznaje i jest dumny z tego, że jest Żydem.

Bielecki, który wcześniej krytykował PiS i Jarosława Kaczyńskiego, niespodziewanie stał się kandydatenm PiS-u. Niektórzy politycy PiS są w szoku – podaje Rzeczpospolita. Pamiętają, jak 13 lat temu w sejmowej restauracji Hawełka Bielecki zgotował Jarosławowi Kaczyńskiemu awanturę. Świadkowie tej sceny wspominają, że Bielecki wymyślał Kaczyńskiemu m.in. od „tłustych Żydów”. Mimo tego incydentu obaj panowie pozostawali w przyjaznych relacjach – pisze dziennik.

Czesław Bielecki natomiast wyjaśnia, że nie była to sprzeczka, ale przekomarzanie się polskiego Żyda z osobą całkowicie wyzutą z antysemickich emocji. Brzmi irracjonalnie, gdy wyjmie się z tego kontekstu – mówi „Rzeczpospolitej”.

Bielecki z dumą podkreśla swoje żydowskie pochodzenie. Niedawno na łamach miesięcznika „Europa” wspominał, jak w 1968 roku poszedł do odpowiedniego wydziału Urzędu Rejonowego Warszawa-Śródmieście i poprosił o zmianę narodowości. „Z polskiej na żydowską. – Dlaczego żydowską, a nie kambodżańską? – zapytała urzędniczka. – Bo moi rodzice byli Żydami, więc ja będę Żydem. I wpisywałem sobie od tamtej pory do wszystkich dokumentów i deklaracji obywatelstwo polskie i narodowość żydowską” – wspomina.

http://www.bibula.com/?p=26806

16 uwag do wpisu “Kandydat PiS dumny, że jest Żydem

 1. ILU PODOBNYCH ŻYDÓW ZOSTAŁO ZAINSTALOWANYCH w POLSCE i PRZEROBIONYCH NA „PATRIOTYCZNYCH POLAKUF” przez STRUKTURY ORGANIZACJI PiS ?!!

  „GDYBY NIE JAROSŁAW KACZYŃSKI, JACEK ROSTOWSKI NIE MIAŁBY POLSKIEGO OBYWATELSTWA i NIE MÓGŁBY ZOSTAĆ MINISTREM FINANSÓW! TO WŁAŚNIE OBECNY SZEF PIS PODPISAŁ ROSTOWSKIEMU AKT PRZYZNANIA OBYWATELSTWA.” !!!

  Minister Jacek Rostowski, a właściwie Jan – Vincent Rostowski urodził się Brytyjczykiem i aż do początku lat 90. nie miał polskiego obywatelstwa. Wystąpił o jego przyznanie. O kulisach sprawy i rodzinie ministra pisze „Gazeta Wyborcza”.

  – Nadał mi je prezydent Wałęsa, ale akt podpisał minister stanu w jego kancelarii Jarosław Kaczyński – mówi „gazecie Wyborczej” Rostowski.

  Dziadkowie ze strony ojca mieszkali przed II wojną światową we Lwowie. Dziadek Jakub Rothfeld był znanym neurologiem, profesorem Uniwersytetu Jana Kazimierza.

  http://komitetnarodowy.pl/komitet/ogloszenia/item/2026-rostowski-dosta%C5%82-obywatelstwo-od-kaczy%C5%84skiego

  • Dla czego Duda przyszły prezydent za żonę wybrał Żydówkę.
   Albo inaczej czy został by prezydentem gdyby sam nie był Żydem lub nie miał żony Żydówki .

 2. Normalka.Elita sprytnych Żydów robi przedstawienie, udaje że się spiera, a stado baranów ma na kogo głosować i mogą być za, albo przeciw. To samo zresztą robią Żydzi z USA i innymi państwami. Demokraci, republikanie srata-tata niewielu tylko wie, że Kerry i Bush – to rodzina, a nie faktyczni przeciwnicy polityczni. Politycy to kukły robiące to, czego wymaga ich władca.

  • masz rację za mało i ch wybił sami mu pomagali tylko jeleni w głupich polakach szukają i teraz zastraszają że o nas nic złego bo łeb (jak ukraińcy) zetną w różny sposób.

  • 100% racji, oddajmy się we władanie nie żydom z PO PSL i SLD, tak jest oni nie mogą być żydami ani wyznawcami czegokolwiek, bo są to ludzie bezideowi i jakiejkolwiek moralności

   • Wspieramy polski rząd PiSu w walce z korupcją w Polsce.
    Czas na zmiany !!!!!!
    Sędzia Daniel Strzelecki ( Boleslawiec Jelenia Gora ) winien więc odpowiadać za rażące naruszenie prawa !
    Polska Rzeczpospolita Korupcyjna sedziego daniela strzeleckiego z Boleslawca.

 3. Ciekawe jest jedno, hołubicie ruskich, którzy w czasach stalinowskich swój aparat terroru oparli na żydowskich degeneratach z aparatu represji typu NKWD MBP IW UB. Nie pamiętacie już jak żydzi wespół z ruskimi mordowali naszych patriotów walczących do końca. A teraz chcecie zaklinać historię, nawołując do miłości między tzw Słowianami – ale tylko wybranymi. Dopiero Ruscy z Izraelem są ,,za pan brat”. Czemu nie możecie stosować wspólnej miary? PiS jest jaki jest, ale to nie oni obiecali wypłacić fikcyjne zobowiązania wobec lobby żydowskiego w wysokości około 50/60 miliardów złotych i jak pan pseudo prezydent obiecali na poczet tego ,,długu” sprzedać lasy państwowe. Tego nie widzicie, piewcy KGBisty Putina. Jeśli on jest ostatnią ostoją kultury słowiańskiej i wiary chrześcijańskiej, to jakim cudem w Rosji dochodzi do kilkudziesięciu milionów aborcji rocznie, dlaczego w społeczeństwie coraz większą liczbę stanowią muzułmanie, podobnie jak to ma miejsce na zachodzie jewropy. Więc albo jesteście ignorantami bez elementarnej wiedzy historycznej i jakiejkolwiek umiejętności kojarzenia faktów, albo jesteście pożytecznymi idiotami lub co gorsza roskimi agentami wpływu. Szkoda że przedkładacie dziwne uprzedzenia wobec jedynej niestety obecnie opcji wobec najgorszych szkodników postkomunistyczno-platformeskich niż dobro Ojczyzny, idąc waszym tropem zapytam: tylko która to jest ta wasza ojczyzna, towarzysze?

 4. Komentarz przeklejony:

  DUDA JEST SZKOTEM A JEGO ŻONA JEST ŻYDÓWĄ

  DUDA JEST SZKOTEM A JEGO NAZWISKO POCHODZI O NAZWY GÓRALSKICH INSTRUMENTÓW DĘTYCH.

  Warto zobaczyć 😉

  Nic mnie tak nie załamuje jak tleniona żydówa, która robi z siebie Słowiankę.

  „Kotłowny to chłop mowny”. Zauważcie, że jego narracja jest pozbawiona konkretów i jest to człowiek, którego retoryka jest po prostu trywialna.
  Zważcie na jego wypowiedź z 6:58 gdy mówi o subwencjach z UE.
  Chyba chłop nie rozumie tego, że z uwagi na subwencjonowanie gmin rolniczych z tytułu dopłat do rolnictwa zawsze będą miały miasta gorszą relacje. Tuman siedzi w PE i nie zna struktury dofinansowywania.
  Poza tym nie ma on żadnych pomysłów na finansowanie inwestycji w mieście Krakowie niźli sięganie po brukselskie pieniądze.
  Ciekawe dlaczego ludzie mają uwierzyć w to, że Duda ma jakieś szczególne wejścia do ośrodków finansujących magistraty w Brukseli ?

  MOŻE I MA ALE NIECH SIĘ OTWARCIE PRZYZNA JAKIE ONE SĄ I ILE TE PRZYSŁUGI BĘDĄ DE FACTO KOSZTOWAĆ ?

  7:58 PROSZĘ ZWRÓCIĆ NA JEGO WYPOWIEDŹ W PRZEDMIOCIE DBAŁOŚCI O LUDZI!!! Zwykły oszust!!! Byłem w jego biurze na Brackiej w Krakowie i nic nie zrobił zaś jego asystentka Anna Marzec nawet nie odpowiedziała na maile.

  KOLEJNY POZORANT KACZYSTA – IDENTYCZNY POZORANT JAK LECH I JAROSŁAW KACZYŃSCY I CAŁY PiS!!!!

  Głosujmy więc na monachistę, Polaka-katolika Grzegorza Brauna.
  nadużycie link skomentuj
  Janusz Górzyński 11.02.2015 03:40:45

  _____________________________

  @Netwalker 16:44:45
  Żona kandydata PiS-u na prezydenta, Andrzeja Dudy, Agata Kornhauser-Duda to córka żydowskiego poety Juliana Kornhausera. Jak podaje Wikipedia, jest to „Jeden z najbardziej znanych przedstawicieli poetyckiej Nowej Fali z lat 70. XX wieku”.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Kornhauser

  Jako, że na poezji się nie znam, sprawdzam, w tejże Wikipedii, cóż to takiego ta Nowa Fala, no i: „Nowa Fala skupiała poetów debiutujących w II połowie lat 60., dla których przeżyciem pokoleniowym był Marzec 1968 i Grudzień 1970. Czasami bywa nazywana także Pokoleniem ’68…”.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Nowa_Fala_%28literatura_polska%29

  Krótko mówiąc płaczki po nieudanej żydowskiej rewolcie, stłumionej przez Gomułkę i Moczara, a zwieńczonej wypędzeniem z Polski części żydów.

  Próbka poezji teścia Andrzeja Dudy:

  „A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,
  żeby pana swego, Seweryna Kahane,
  zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!
  […]
  Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
  drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
  dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.”

  http://culture.pl/pl/artykul/dajmy-na-to-kornhauser

  Czy w III RP jest możliwe, żeby do najwyższych urzędów państwowych nie kandydował Żyd lub Polak rodzinnie powiązany z żydami?

  Czy Kaczyński nie ma w swej partii jakiegoś 100-procentowego goja, żeby go wystawić do wyborów?

  Pamiętam, że w wyborach samorządowych w 2010 r., jako PiS-wskiego kandydata na prezydenta Warszawy, Kaczyński też wystawił żyda – Czesława Bieleckiego:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Czes%C5%82aw_Bielecki#.C5.BByciorys

  PS. Warto jeszcze rzucić okiem, jakich Duda ma wokół siebie doradców prowadzących jego kampanię prezydencką:

  http://wazne-sprawy.pl/glosujac-na-dude-zaglosujesz-na-malzenstwa-homoseksualne-i-5-milionowa-rzesze-imigrantow/

  http://www.bibula.com/?p=74773

  A tu wypowiedzi Iglickiej-Okólskiej:

  http://wpolityce.pl/polityka/183651-polska-razem-z-5-milionami-imigrantow-jak-elity-funduja-polsce-kolejna-katastrofe-imigracyjna

  Tu zaś Glińskiego:

  http://www.myvideo.ge/?video_id=2505900

  http://eradycator.salon24.pl/487285,geopolityczne-wizje-premiera-piotra-glinskiego Kaczyński i PiS też

  świętują SWOJE Święto!!! Kaczyński zawsze ze SWOIMI, więc i swoich jak widać z powyższego zawsze wystawia:

  Kula Lis 62 11.02.2015 07:59:33

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/118933,mocne-atuty-kandydata-dudy

 5. Pingback: PiS – syjonistyczna partia | Uderz w fałsz!

 6. Pingback: PiS – syjonistyczna partia. | SOCJALNACJONALISTA

 7. wypadało by zaznaczyć kontekst przytaczanej poezji i z nim się zmierzyć. Inaczej tekstowi powyżej trzeba zarzucić tendencyjność.

 8. Pingback: Lech i Jarosław Kalkstein vel Kaczyński i syjonistyczna partia PIS | hubalblog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s