Żydowski terror wobec katolików w Izraelu

żydzi atakują kościół

„JEZUS BYŁ BĘKARTEM, A CHRZEŚCIJANIE TO MAŁPY I NIEWOLNICY” – OTO CO MYŚLĄ O NASZYM PANU JEZUSIE CHRYSTUSIE „starsi bracia” ŻYDZI ?!!!

Żydowski terror wobec katolików w Izraelu jest tematem tabu. Przemilczanym wyłomem w kreowaniu pozytywnego wizerunku Izraela stał się ostatnio artykuł „Śmierć gojom” autorstwa Jerzego Szczygła z nr.36 Gościa Niedzielnego.

21 sierpnia 2013, żydowscy osadnicy napadli na znajdujący się niedaleko miasta Beit Szemesz w Judei klasztor Beit Dżamal. Budynki klasztoru zostały obrzucone płonącymi butelkami z benzyną. Żydzi na murach klasztoru pozostawili napisy „Śmierć gojom”. Dotychczas codziennością palestyńskich katolików pod żydowską okupacją było ODCINANIE PRZEZ ŻYDÓW DOSTAW WODY I ELEKTRYCZNOŚCI DO KLASZTORU.

Napad na klasztor Beit Dżamal jest kolejnym, w ramach akcji „CENA DO ZAPŁATY”, aktem żydowskiego terroru dokonanym przez żydowskich kolonistów popieranych przez władze Izraela. Identyczne napisy jak Beit Dżamal pojawiały się już wcześniej na ścianach benedyktyńskiego klasztoru Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Jerozolimie. W Jerozolimie dodatkowo Żydzi na murach klasztoru napisali, że Jezus był bękartem, a chrześcijanie to małpy i niewolnicy. W obu klasztorach Żydzi zniszczyli też należące do katolików samochody.

Ofiarą żydowskiego terroru padł też klasztor trapistów Matki Bolesnej w Latrun niedaleko Jerozolimy. Żydzi podpalili go butelkami z benzyną i na jego murach napisali, że Jezus to małpa. W klasztorze Świętego Krzyża mieszczącym się niedaleko Knesetu, Żydzi napisali „Śmierć chrześcijanom”. Codziennością jest też to, że uczniowie szkół talmudycznych, napadają na terenie okupowanej przez Żydów starówce Jerozolimskiej, na księży i zakonnice.

W okupowanej przez Żydów Palestynie każdy kto nie jest Żydem cierpi prześladowania ze strony Żydów. Izraelskie władze zapewniają bezkarność żydowskim bandytom. Od 1967 roku Izrael buduje tam sprzecznie z prawem międzynarodowym żydowskie kolonie. Kolonistami są często Żydzi z USA chcący eksterminacji ludności tubylczej, chrześcijan i muzułmanów. Normą w Palestynie jest to, że uzbrojeni żydowscy koloniści „bezkarnie terroryzują palestyńskie wsie, niszczą gaje oliwne i pola, atakują meczety i kościoły” – w 2009 takich incydentów było 200, w 2011 aż 400

Zdaniem biskupów katolickich z Palestyny, żydowski terror wobec katolików „to rezultat nauczania w [żydowskich] szkołach publicznych pogardy wobec chrześcijan”. Izraelskie szkoły wmawiają żydowskim dzieciom i młodzieży, że kościół katolicki ponosi odpowiedzialność za holocaust.

Dodatkowo izraelskie szkolnictwo ukrywa przed uczniami, że tubylczą ludnością Palestyny są od wieków muzułmanie i chrześcijanie. Szkoły talmudyczne mają jeszcze bardziej rasistowski program, negujący człowieczeństwo gojów i szkalujący Jezusa. W społeczeństwie Izraelskim powszechna jest postawa żydowskiej nienawiści rasowej do nie-Żydów.

Ofiarą żydowskich prześladowań są też w Palestynie prawosławni. Izrael uznaje za patriarchę Jerozolimy wbrew synodowi i prawosławnych świeckich, Ireneusza I który bezprawnie sprzedawał Żydom nieruchomości należące do cerkwi.

Jan Bodakowski

http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/3902-zydowski-terror-wobec-katolikow-w-izraelu

2 uwagi do wpisu “Żydowski terror wobec katolików w Izraelu

 1. IZRAEL: KPINA Z CHRYSTUSA !!!
  Jezus Chrystus jako wrzeszcząca małpa, która podczas ukrzyżowania jest wyzywana od nazistów – taki izraelski filmik wywołuje oburzenie na chrześcijańskich portalach. Wcale nie chciałem obrazić chrześcijan. To satyra na chrystianofobicznych Izraelczyków – mówi „Rz” żyd Roy Arad
  (…)
  Konwencja programu „Toffee i Goryl” jest prosta. Seksowna dziewczyna w bikini (Toffee grana przez aktorkę Dawn Rosenzweig) siedzi na kanapie i rozmawia z kukłą małpy (porusza nią i podkłada głos izraelski komik Barry Pepper).
  (…)
  W pierwszej scenie Toffee i Goryl siedzą koło siebie na kanapie:

  – Szalom! – wita się Toffee. – Oglądacie program „Toffee i Goryl”. Mówimy tu o najważniejszych wydarzeniach w historii żydowskiego narodu od zamierzchłej przeszłości aż do teraz. Dzisiejszy odcinek dotyczy ukrzyżowania Jezusa (Jeszu). Słyszałeś kiedyś o Jezusie?

  – Słyszałem, że był zacną postacią – odpowiada goryl.

  – Nie, Jezus był wrogiem narodu żydowskiego. Próbował nawrócić nas wszystkich na chrześcijaństwo. Chociaż zdarzają się dobrzy chrześcijanie, dla Żydów stanowią śmiertelne zagrożenie. Zagrażają pokojowi żydowskiego narodu.

  – Chcę się zasymilować! – krzyczy nagle małpa.

  – Wiesz chociaż, co to znaczy się asymilować? To znaczy p… się z gojami. A to jest coś, czego żadna z nas, ani ja, ani ty, byśmy nie chciały.

  – Chcę, żeby moje dzieci jadły czekoladę Toblerone! Chcę stać się gojem. Nudzi mi się tutaj, Toffee! Chcę żyć w Szwajcarii z gojami, jeść Toblerone przez cały dzień! – upiera się goryl.

  Toffee z politowaniem kiwa głową i wzdycha:

  – Okej, kochany. Skoro kochasz Jezusa tak bardzo, zagrasz jego rolę.

  Następuje druga scena filmu.

  – Jestem Judaszem Iskariotą – mówi z groźną miną Toffee.

  – A ja jestem Jezusem! – krzyczy małpa, która ma na głowie długą brązową perukę mającą przedstawiać włosy Chrystusa. – Chcę, żeby wszyscy zostali chrześcijanami. Jedli wieprzowinę i Toblerone i dobrze się bawili. Czy wy, widzowie, też tego chcecie?

  – Z tego powodu cię ukrzyżuję! Jak śmiesz nauczać takich rzeczy niewinnych Żydów! – denerwuje się Toffee.

  Kukła małpy zostaje umieszczona na drewnianym krzyżu.

  – Boże, dlaczego mnie opuściłeś?! – krzyczy goryl, gdy Toffee wbija mu młotkiem gwóźdź w lewą łapę.

  – Jesteś nazistą, Jezusie, jesteś nazistą!

  – Toffee! Nie! Boję się! Chodziłem po wodzie. Nie, nie jestem Chrystusem! To jakaś pomyłka. Jestem Mojżeszem, naszym nauczycielem! Nie dźgaj mnie gwoździami. Toffee, nie!

  – To tylko jeden gwóźdź, ty tchórzu – śmieje się Toffee i zaczyna walić małpę młotkiem po głowie.

  Goryl dalej straszliwie krzyczy, a następnie w teatralny sposób „kona” na krzyżu.

  Film wywołał oburzenie chrześcijan w Stanach Zjednoczonych i innych krajach Zachodu. Internauci uznali go za przekroczenie wszelkich granic dobrego smaku. „To jedna z najobrzydliwszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. Czy ludzie nie mają już dzisiaj żadnych hamulców?”– napisał Twain.

  Inni internauci piszą o nierównym traktowaniu wrażliwości Żydów i chrześcijan, pytając, co by się stało, gdyby jakaś zachodnia telewizja potraktowała w ten sposób symbole religii judaistycznej.
  (…)
  http://www.rp.pl/artykul/651188.html?p=2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s