Skandal! W Izraelu polski orzeł bez korony

bul komorowski i orzeł bez korony

KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA, ABY ZAKPIĆ Z POLSKI I PONIŻYĆ NARÓD !!!

*****

Gdzie nasz orzeł ma koronę i dlaczego patrzy w lewo? Biznesmeni z Polski, zaproszeni na forum gospodarcze do Izraela, widząc oprawę sali przecierali oczy ze zdziwienia. Wpadkę organizatorów spotkania musiał zauważyć także prezydent Bronisław Komorowski, gość honorowy.

W Tel Awiwie odbywa się Polsko-Izraelskie Forum Biznesowe, którego gościem jest prezydent Bronisław Komorowski. Atmosferę psuje nieco wpadka organizatorów, którzy na plakacie anonsującym spotkanie umieścili niewłaściwe godło Polski – napisał portal natemat.pl.

Orzeł na banerze reklamującym spotkanie nie miał korony, a w niektórych miejscach odwrócono go tak, że spoglądał w lewo… Polska ambasada szybko zareagowała i pechowy plakat został już usunięty.

Zareagowało też nasze Ministerstwo Spraw Zagranicznych, ale nie będzie rozdzierać szat.

Uważamy, że incydent nie powinien przesłonić bardzo udanego forum gospodarczego. Wzięło w nim udział ok. 40 prezesów polskich firm zainteresowanych współpracą z przedsiębiorstwami z Izraela. Izraelski biznes był reprezentowany przez ok. 60 podmiotów. Ponadto w obecności prezydenta Komorowskiego została podpisana umowa o współpracy między Stowarzyszeniem Pracodawców Polskich, a Israeli Association of Manufacturers. Polsko-Izraelskie Forum Biznesowe ma przede wszystkim wyeksponować możliwości współpracy, jakie rozciągają się między polskimi i izraelskimi przedsiębiorstwami, oraz zachęcić te ostatnie do inwestowania nad Wisłą. Podczas spotkania przemawiał prezydent Komorowski” – czytamy w oświadczeniu MSZ.

http://www.fakt.pl/w-izraelu-w-trakcie-wizyty-prezydenta-byl-polski-orzel-bez-korony,artykuly,427685,1.html

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Skandal! W Izraelu polski orzeł bez korony

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s