Przemówienie Koordynatora Konwentu Narodowego Polski, przygotowane z okazji *Patriotycznego Spotkania pod Pomnikiem Ofiar Stalinizmu* w Święto Niepodległości

Walczcie o Polskę 3

CZEŚĆ I CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !!!

CZEŚĆ I CHWAŁA NIEŚMIERTELNYM, POLSKIM BOHATEROM !!!

*****

Szanowni Państwo,

Spotykamy się dzisiaj w miejscu szczególnym; w miejscu upamiętnienia ofiar okupacji i terroru Stalinowskiego; w miejscu pamięci o polskich żołnierzach i polskich cywilach; pamięci o milionach, często anonimowych, Polskich Bohaterów – symbolu męczeństwa Najwspanialszych z Rodu Polaków.

O ile więc, sama geneza Święta Niepodległości zasadza się na celebrowaniu Zwycięstwa, o tyle nasze tutaj zgromadzenie, przesuwa jego ciężar na uczczenie drogi, która do niego wiodła; na pamięć i oddanie hołdu cierpieniu Narodu Polskiego i Jego niewyobrażalnym ofiarom, ponoszonym w osamotnieniu, jeszcze przez wiele lat po zakończeniu II wojny światowej.

Oczywiście, prościej jest świętować Zwycięstwo, i my również chcemy dzisiaj świętować moment, w którym Polska odzyskała Wolność, ale pragniemy także zwrócić uwagę Polaków na ciężką drogę, która do niego wiodła; na wysiłek i poświęcenie – realny wysiłek i realne poświecenie – bez których, ówczesna Wolność, byłaby niemożliwa …. i bez których, będzie Ona niemożliwą również i dzisiaj !!!

Rosnąca Świadomość Narodowa Polaków, pomimo kosmopolitycznej, wynaradawiającej edukacji, demoralizującego wychowania młodzieży i sączącej się ze wszystkich stron, systemowej, kłamliwej propagandy, której pierwszym celem jest wpojenie Narodowi Polaków zakłamanej historii, kreującej Go na zdegenerowanych udziałowców wojennych zbrodni oraz bieżąca indoktrynacja i interpretacja dziejących się wydarzeń, prowadzone w tym samym duchu, sprawiają, że administrujące Państwem Polskim, kolejne już pokolenia stalinowskich zarządców, napotykają na coraz większe trudności w ukrywaniu swoich prawdziwych zamiarów i antypolskich celów.

Odradzające się poczucie Narodowej Wspólnoty Polaków, wzbudza u nich coraz częściej odruchy pochopne i niekontrolowane; wywołuje zachowania do złudzenia przypominające strach. Przeciwko Polakom tworzone są więc, i mobilizowane, coraz większe siły, określane, w obowiązującej nowomowie, „siłami porządkowymi”. Administracja zarządzająca Polską nie szczędzi środków z naszych pieniędzy, aby wyposażać je w coraz to nowocześniejszy i bardziej śmiercionośny sprzęt oraz, praktycznie nieograniczone, uprawnienia w stosowaniu represji wobec Polaków.

Na porządku dziennym są również obecnie prawdziwe demonstracje możliwości tego, swoistego zabezpieczenia władzy – władzy nad Polakami i ich Państwem – rządu kolejnych pokoleń internacjonalistów.

Na tym jednak nie koniec …

Poczyniono już stosowne kroki, aby tej władzy mogły, w sposób nieskrępowany, bronić obce wojska, które w odpowiednim momencie zostaną wezwane do pacyfikacji Polaków, przez tę właśnie, dziedziczną administrację, zarządzającą, od zakończenia II wojny, naszym Krajem.

Wspominam o tym wszystkim, nie po to, aby psuć podniosły nastrój rocznicy Odzyskania Niepodległości przez pokolenia naszych Ojców i Dziadków, ale po to, aby uzmysłowić nam, jak bardzo Wolność różni się od Niewoli – i aby, chociaż przez moment, zastanowić się nad tym, co Dmowski, Piłsudski, Paderewski, Witos, gen. Rozwadowski, gen. Dowbor-Muśnicki, gen. Haller i tysiące tamtych Polaków, powiedzieli by dzisiaj o sytuacji, w której znalazła się Polska – co powiedzieliby o całym tym kukiełkowym teatrze – tej farbowanej władzy i rzekomej opozycji – o permanentnym przedstawieniu odgrywanym przed Polakami, tylko po to, aby nie zbudzić Mocarza – aby nie wyrwać ze snu Polskiego Ducha Wolności.

P o l a c y !!!

Uczyńmy ze świadomości i pamięci tamtych wydarzeń, wspólną Nadzieję !!!

Sprawmy, aby atmosfera tego Święta Niepodległości nie opuszczała nas żadnego dnia – a z tych dni, niech stanie się prawdziwie Wielka i Niepodległa Polska – Państwo Polaków, które w swojej historii niosło po wielokroć Wolność Narodom Europy i Świata; które, wbrew wszystkim, wrogim kalkulacjom, zawsze o Wolności przypominało i nigdy nie zawahało się, aby tej Wolności bronić !!! Wolności Naszej i Waszej – a nieraz bywało, że nawet bardziej Waszej, niż Naszej !!!

Bo podłość i zdrada rodzą plugastwo, ale odwaga i męstwo rodzą jeszcze większą odwagę, i jeszcze większe męstwo.

Generale Fieldorfie „Nilu”generale Stanisławie Skalskirotmistrzu Witoldzie PileckiNiezłomni Polacy !!!

Wasza odwaga i wasze męstwo, których nigdy nie zaparliście się, nawet w obliczu śmierci, pozostaną na zawsze pociągającym przykładem dla nas i następnych Pokoleń Polaków, którym mamy święty i niezbywalny obowiązek przekazać tę Naszą Ojczyznę !!!

Mówiąc zatem, i myśląc o tamtym Zwycięstwie, nie zapominajmy nigdy o tym, ile ono kosztowało; o tym jak trudno było do niego doprowadzić; jak trudno było zjednoczyć, podzielony i świadomie antagonizowany przez wrogów, Naród Polski, żeby podjął wspólny wysiłek ku temu Zwycięstwu wiodący.

Jeżeli Bóg pozwoli i nie zbraknie nam sił, to przekażemy Im Ojczyznę Wolną i Niepodległą. !!!

Cześć i chwała Wielkiej Polsce !!!

Cześć i chwała Nieśmiertelnym, Polskim Bohaterom !!!

 

Marek Delimat

Koordynator ds. Organizacyjnych

Konwentu Narodowego Polski

3 uwagi do wpisu “Przemówienie Koordynatora Konwentu Narodowego Polski, przygotowane z okazji *Patriotycznego Spotkania pod Pomnikiem Ofiar Stalinizmu* w Święto Niepodległości

 1. Pingback: - 3obieg.pl | 3obieg.pl

 2. MORALNE ZWYCIĘSTWO NARODOWCÓW 11 LISTOPADA !!!

  Image and video hosting by TinyPic

  CELE MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI ZOSTAŁY OSIĄGNIĘTE – „MANIFESTACJE i CIĄGŁE PROTESTY, DOWODZĄ, że OBECNE WŁADZE są BARDZIEJ ZNIENAWIDZONE przez SPOŁECZEŃSTWO, niż BYŁY RZĄDY PRL” !!!

  W roku 2013 Narodowe Święto Niepodległości obchodzone było bardzo masowo w kraju, chociaż oficjalne, rządowe środki masowego przekazu przemilczały jego przebieg, zwłaszcza relacjach z przebiegu w innych miastach poza Warszawą i Gdańskiem. Obywatele polscy nie dowiedzieli się z telewizji o przebiegu tego święta w innych miastach np. we Wrocławiu. Katowicach, Łodzi… Pokazano natomiast dość obszernie przebieg wydarzeń w Warszawie, zwłaszcza incydentów negatywnych – oczywiście, przy tak licznym zgromadzeniu, nie można było wykluczyć pojedynczych, nie spodziewanych prowokacji.

  Ogólnie trzeba stwierdzić, że manifestacje w Warszawie i innych miastach w pełni udały się, przebiegały spokojnie i względnie pokojowo. Incydenty do jakich doszło, np. przed Ambasadą Rosyjską, były szczegółowo przygotowaną prowokacją przez polskie władze rządowe i policję.

  Jednak cele organizatorów i manifestujących zostały w pełni osiągnięte; chodziło bowiem o wyrażenie dezaprobaty i wrogości wobec rządzących, a to zostało osiągnięte. Manifestacje i ciągłe protesty, dowodzą, że obecne władze są bardziej znienawidzone przez społeczeństwo, niż był rządy PRL.

  Na razie Polacy zaciskają usta i puste pięści, ale tylko do czasu, bo w przyszłości znajdą się w nich nie tylko kamienie.

  Rządzący przekonali się naocznie, jak bardzo społeczeństwo ich nienawidzi.

  W ostatnich wyborach parlamentarnych nie poszła do urn połowa uprawionych do głosowania (około 10 milionów). Obecnie celem agitacji powinno być spowodowanie 80% absencji; by poszło jeszcze mniej obywateli, np. by 80 % zbojkotowało tę farsę wyborczą, czyli co najmniej przez 15 milionów. Chodzi oto, by nie pozwolić rządzącym, aby się szczycili, że Polacy ich popierają, skoro na nich głosują. Oczywiście, ordynacja wyborcza jest tak anty społecznie skonstruowana, że oni znów zostaną parlamentarzystami, ale wówczas stanie się to bez poparcia uczciwych i świadomych obywateli; sami siebie wybiorą.

  Dr Leszek Skonka

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/13/moralne-zwyciestwo-narodowow-11-listopada/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s