Winnicki: Kaczyńscy uczestniczyli w zdradzie Polski

Rejtan i lizbońska zdrada

„NASZE POKOLENIE ZAPAMIĘTA 13 GRUDNIA 2007 R. PRZEDE WSZYSTKIM JAKO NAJWIĘKSZY AKT ZDRADY W NAJNOWSZEJ HISTORII POLSKI. TO DATA PODPISANIA TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO, KTÓRY W SPOSÓB NIE POZOSTAWIAJĄCY ZŁUDZEŃ POZBAWIŁ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI” !!!

*****

… pisze na swoim blogu w Onecie Robert Winnicki. Lider Ruchu Narodowego krytykuje PiS za organizowany przez to ugrupowanie marsz 13 grudnia. Obwinia też braci Kaczyńskich za udział wakcie hańby„, czyli rzekomym doprowadzeniu Polski do utraty niepodległości.

13 grudnia po raz trzeci odbędzie się Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości w Warszawie, który organizuje Prawo i Sprawiedliwość wraz z klubami „Gazety Polskiej”. Komitetowi honorowemu marszu przewodniczy prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Marsz organizowany przez PiS na blogu w Onecie krytykuje Robert Winnicki, jeden z liderów Ruchu Narodowego.

Jarosław Kaczyński ogłasza właśnie kolejną edycję swojej manifestacji, która została zainicjowana trzy lata temu jako paniczna reakcja establishmentowej prawicy na sukces narodowego Marszu Niepodległości. Jej hasła to: »wolność, suwerenność, sprawiedliwość«. Nikt nikomu manifestować i głosić patriotyczne hasła oczywiście nie zabrania i jeśli PiS chce robić swój pochód, to niech sobie robi” – pisze Winnicki.

Winnicki pisze jednak, że warto pamiętać także o innej rocznicy związanej z 13 grudnia.

„Nasze pokolenie zapamięta 13 grudnia 2007 r. przede wszystkim jako największy akt zdrady w najnowszej historii Polski. To data podpisania Traktatu Lizbońskiego, który w sposób nie pozostawiający złudzeń pozbawił Polskę niepodległości” – czytamy na blogu Roberta Winnickiego.

Były prezes Młodzieży Wszechpolskiej obwinia za podpisanie Traktatu Lizbońskiego braci Kaczyńskich.

Z POLSKIEJ STRONY W TYM AKCIE HAŃBY, ZARÓWNO PODCZAS GŁOSOWAŃ, JAK I PODCZAS SKŁADANIA PODPISU POD TRAKTATEM, AKTYWNĄ ROLĘ ODEGRAŁ PIS Z BRAĆMI KACZYŃSKIMI NA CZELE” – czytamy.

TEJ ZDRADY ZAPOMNIEĆ NIE WOLNO” – pisze Robert Winnicki.

(„robertwinnicki.blog.pl”; jsch)

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/winnicki-kaczynscy-uczestniczyli-w-zdradzie-polski/j2vgp

5 uwag do wpisu “Winnicki: Kaczyńscy uczestniczyli w zdradzie Polski

 1. Pingback: Winnicki: Kaczyńscy uczestniczyli w zdradzie Polski - 3obieg.pl | 3obieg.pl

 2. Winnicki podobnie jak Giertych, to dwóch cwaniaków. Atakują cały czas PIS i Kaczyńskich, natomiast ani słowem pisną o korupcji i aferach PO , likwidacji stoczni i galopującym bezrobociu, ruinie finansów państwa pod rządami Tuska. Nikogo nie dziwi ta jednostronność krytykowania, z ewidentnym odwracaniem uwagi od złodziejskiego rządu aferzystów z PO?

 3. JARUZELSKI i KACZYŃSKI RAZEM: DWIE DATY – DWIE ZDRADY ?!!!
  .
  Image and video hosting by TinyPic
  .
  POLAKU, jeżeli NIE PODOBA CI SIĘ CZŁONKOSTWO w MASOŃSKIEJ UNII EUROPEJSKIEJ i POTĘPIASZ PODPISANIE ZDRADZIECKIEGO TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO to JESTEŚ AGENTEM !!!

  14 grudnia na profilu Młodzieży Wszechpolskiej na jednym z portali społecznościowych pojawiło się skandaliczne zestawienie gen. Wojciecha Jaruzelskiego i prezydenta Lecha Kaczyńskiego z podpisem: Pamiętamy twarze zdrajców – twierdzi “Gazeta Polska Codziennie”.

  Jak relacjonuje gazeta, grafika przedstawia zdjęcie gen. Jaruzelskiego z datą 1981 r. i hasłem: “stan wojenny” oraz Kaczyńskiego: “2007 traktat lizboński”, a pod nimi napis: “Pamiętamy twarze zdrajców”. Obraz wywołał burzę wśród użytkowników portalu – większość z nich była oburzona takim zestawieniem.

  – Młodzież Wszechpolska tym czynem przebiła podłości komunistycznej propagandy – komentuje współtwórca “Solidarności” Andrzej Gwiazda [niewiarygodne… – admin]. Jak ocenia, zestawienie tych dwóch postaci jako przykład zdrajcy narodu jest szaleństwem i “nie wyklucza agenturalności w strukturach tej Młodzieży Wszechpolskiej”.
  Z kolei poseł PiS Stanisław Pięta mówi, że takie oskarżanie Lecha Kaczyńskiego to zachowanie wyjątkowo niegodne i nie powinno mieć miejsca.

  – To przykre, że osoby uważające się za patriotów zestawiają wybitnego polskiego patriotę [sic! – admin], który oddał życie w służbie dla Polski, z komunistycznym zbrodniarzem – podkreśla.

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/17/gazeta-polska-codziennie-wszechpolacy-zniewazyli-lecha-kaczynskiego/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s