Polska może ponownie uratować świat!

różaniec

„WASZĄ SIŁĄ jest WASZ KATOLICYZM ORAZ KOŚCIÓŁ. TO ONE SĄ i BĘDĄ SZCZEGÓLNIE ATAKOWANE, lecz MUSICIE WYTRWAĆ” !!!

*****

Wojna z rewolucją obyczajową w USA została przegrana. Obecnie polem bitwy stała się Polska. Wasz kraj może znów uratować świat, tak jak to uczynił w 1683 roku pod Wiedniem król Jan III Sobieski – podkreślił E. Michael Jones autor książki „Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej” podczas rozpoczynającego jego pobyt w Polsce spotkania w Warszawie.

Spotkanie z amerykańskim autorem, którego patronem był portal PCh24.pl oraz wydawnictwo Wektory odbyło się w szczelnie wypełnionej publicznością sali kurialnej przy Katedrze Warszawsko-Praskiej. Ci, którzy zechcieli przyjść na spotkanie z autorem „Libido Dominandi” nie zawiedli się. Prelegent już w otwierającym spotkanie wykładzie stwierdził, że upatruje nadziei w Polsce, która „może znów uratować świat przed zalewem rewolucyjnego szaleństwa”.

Zdaniem Jonesa wojna na terenie USA została przegrana, oddano już całkowicie pole promotorom seksualnego zniewolenia. Szczególnie istotną płaszczyzną, także w kontekście polskich doświadczeń, jest sprawa edukacji seksualnej wdzierającej się do szkół. Seksedukacja nie ma nic wspólnego zdaniem amerykańskiego gościa z nauką, jest drogą do zniewolenia i uzyskania kontroli nad najmłodszymi, a tym samym nad ich rodzicami. Cały ten proces odbywa się w myśl dyrektywy – „rozbudzaj namiętności, by je później móc kontrolować”.

Słowo „wolność”, tak często używane przez promotorów rewolucji obyczajowej, w istocie jest zniewoleniem – zauważył dr Jones, demaskując fałsz obietnicy wyzwolenia składanej przez autorów seksrewolucji.

„Pomysł, że wyzwolenie seksualne może być wykorzystane, jako rodzaj kontroli politycznej nie jest nową ideą, pojawia się w biblijnej opowieści o Samsonie i Dalili. Przekonanie, że grzech jest formą zniewolenia jest kluczowe dla dzieł św. Pawła. Zgodnie z dychotomią pochodzącą od św. Augustyna istnieje pilna potrzeba określenia się po czyjej jest się stronie. Albo przynależy się do Państwa Bożego, które ponad siebie kocha Boga, albo do Państwa Człowieka, które nad Boga kocha siebie. Tertium non datur” – zauważył prelegent.

„Waszą siłą jest Wasz katolicyzm oraz Kościół. To one są i będą szczególnie atakowane, lecz musicie wytrwać” – wzywał dr. Jones.

Spotkanie zakończyła długo trwająca owacja a długość kolejki po autograf i możliwość choćby krótkiej wymiany zdań z gościem świadczy dobitnie o wielkim zainteresowaniu tematem poruszanym przez dr Jonesa w książce „Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontrolo społecznej”.

Spotkanie z amerykańskim badaczem prowadził dziennikarz i publicysta PCh24.pl, Łukasz Karpiel. Już wkrótce na naszym portalu pojawi się nagranie z warszawskiego spotkania z dr Jonesem.

luk

http://www.pch24.pl/michael-jones-w-warszawie–polska-moze-ponownie-uratowac-swiat-,19770,i.html#ixzz2nAULBZ2r

Jedna uwaga do wpisu “Polska może ponownie uratować świat!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s