Egipska jasnowidząca: w 2014 roku mapa świata się zmieni

Putin i Rosja

„ROSJA ZDOBĘDZIE DUŻE WPŁYWY na ŚWIECIE, WIĘKSZE niż AMERYKA i CHINY (…) w 2014 roku ZMIENI SIĘ MAPA ŚWIATA” !!!

 *****

Ta sympatyczna kobieta w Kairze nazywana jest „carycą proroctw”. Przepowiadanie przyszłości w Egipcie jest rzemiosłem z tradycją i cieszy się szacunkiem. Egipcjanie nie wierzą jednak wszystkim, a ta kobieta przez wielu traktowana jest poważnie. Z wykształcenia jest licencjatem sztuki francuskiej, a z powołania – astrologiem i numerologiem. Jej przepowiednie są publikowane już od prawie 10 lat. Jak twierdzą jej liczni zwolennicy, słowa jasnowidzącej spełniają się z zaskakującą dokładnością.

Prawdziwą sławę Joy Ayad zyskała w tym roku, gdy przepowiedziała obalenie prezydenta Muhammada Mursiego, kiedy pozycja prezydenta wydawała się niezachwiana. Mimo to z ekranu telewizji uparcie mówiła o nieuchronnym odejściu Mursiego. Prowadzący z uśmiechem słuchali jej proroctw. W rezultacie sceptycy musieli przyznać porażkę.

W 2014 roku mapa świata się zmieni, a Rosja zyska większe wpływy niż Stany Zjednoczone i Chiny. W najbliższym czasie Arabię Saudyjską czeka powódź. Jest to jedynie kilka prognoz z jej wywiadu dla radia „Głos Rosji”:

Przepowiedziałam atak terrorystyczny w Aleksandrii i śmierć wiceprezydenta Egiptu, Omara Sulejmana, trzęsienie ziemi w Iranie i huragan w Stanach Zjednoczonych. Wszystko to zostało opublikowane na mojej stronie na Facebooku.

Czy może Pani zdradzić nam mechanizm przepowiadania?

Jeśli chodzi o mechanizmu przepowiadania, to wszyscy chcieliby go poznać, ja też. Niektóre moje prognozy na początku zaskakiwały mnie samą. Nie do końca rozumiałam, o co chodzi. Na przykład, wszystko wskazywało na to, że jeden z liderów egipskich „Braci Muzułmanów” zostanie poniżony z powodu kobiety, a drugi będzie się zachowywał jak kobieta. Kiedy to ogłosiłam, nie mogłam niczego wyraźnie wyjaśnić. Natomiast gdy niedługo po tym „Bracia” zostali obaleni, a ich przywódca duchowy Safuat Higazi próbował uciec z Egiptu w nikabie (kobieca zasłona na twarz), połowa przepowiedni się wyjaśniła. A potem druga osoba w kierownictwie „Braci”, Hajrat al-Szatir, został zdemaskowany z powodu żony, która zajmowała się koordynacją kontaktów „Braci” z palestyńskim Hamasem. Ponadto przepowiedziałam, że minister obrony al-Sisi, który na przełomie czerwca i lipca poparł masowe wystąpienia na rzecz obalenia Mursiego, będzie się cieszył dużą popularnością, co właśnie stało się w rzeczywistości. Mówiłam o tym kilka miesięcy przed rewolucją 30 czerwca.

Co czeka nas w przyszłym roku?

Skoro mówię to do „Głosu Rosji”, to powiem – mówię to po raz pierwszy – że Rosja zdobędzie duże wpływy na świecie, większe niż Ameryka i Chiny. Egipt odzyska pozycję lidera wśród państw arabskich. Egipt i Rosja stworzą trwały związek. Sąsiadów Egiptu czekają ciężkie czasy. Dojdzie do drugiej rewolucji w Tunezji, w Libii zmieni się władza.

Ponadto nasz region nawiedzą klęski żywiołowe. Na przykład w Egipcie spadnie śnieg. Arabia Saudyjska zostanie dotknięta powodzią, najprawdopodobniej Dżudda.

W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie.

W ogóle na świecie wiele rzeczy się zmieni. Wszystkie ważne wydarzenia, które zadecydowały o początku nowej epoki, nastąpiły już w 2013 roku. Na razie wiele z tych wydarzeń jest ukrytych przed ludźmi, ale nieco później się o nich dowiemy. A teraz musimy się szykować na nowe czasy. Czasy te już nadchodzą.

 

http://polish.ruvr.ru/2013_12_05/Egipska-jasnowidzaca-w-2014-roku-mapa-swiata-sie-zmieni/

 

5 uwag do wpisu “Egipska jasnowidząca: w 2014 roku mapa świata się zmieni

 1. Pingback: Egipska jasnowidząca: w 2014 roku mapa świata się zmieni - 3obieg.pl | 3obieg.pl

 2. * ŚWIĘTA RUŚ przeciwko CHAZARII *
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „GDY mówimy „ZACHÓD”, w ogólnie PRZYJĘTYM ZNACZENIU, winniśmy MIEĆ na uwadze UTAJONĄ CHAZARIĘ, konstruującą ŚWIATOWY KAGANAT” !!!
  *****

  „Bracia, niewiele nas, a wróg jest silny, ale nie w sile Bóg, a w prawdzie. Nie ulękniemy się mnogości wrogów, wszak z nami Bóg!” – Św. Błogosławiony Książę Aleksander Newski
  (…)
  Temat tajnego panowania nad światem został odsłonięty i ujawniony z nieoczekiwanego punktu widzenia przez Tatianę Graczową w jej poprzedniej książce „Niewidzialna Chazaria”. W niej to mianowicie autorka dokonała odkrycia, nieomal sensacyjnego dla masowego rosyjskiego czytelnika; dzisiejsi żydzi amerykańscy, europejscy, rosyjscy, kaukascy oraz inni to etniczni, czystej krwi potomkowie koczowników Turków-Chazarów, którzy w VIII wieku zwrócili się ku judaizmowi i utworzyli jednolitą różnoplemienną populację na czele z pozostałościami Judejczyków pokolenia Dana, wygnanych z Palestyny i stanowiących oligarchiczną władzę państwa Chazarii. Tego samego, proszę zwrócić uwagę, pokolenia, z którego, według Biblii, od jawnogrzesznika urodził się Antychryst, syn bezprawia. Ale co najważniejsze: praktycznie wszyscy tak zwani żydzi to wyłącznie duchowi Judejczycy, nie tylko nie mający wspólnych korzeni etnicznych z Wybranym Narodem Izraela, z jego dwunastoma pokoleniami, ale i nie mający żadnego związku z samą ziemią Palestyny!

  Odkrycie to, uznane i przez autorytety żydowskie, wiele wyjaśnia w postępowaniu dzisiejszych Chazarów, ubywających swoje pochodzenie pod różnymi narodowościami. Szczególnie staje się zrozumiałe: ich organiczne odrzucenie chrześcijaństwa, jego kultury i moralności, ich nieludzki, okrutny stosunek do narodów, w których środowisku sami też żyją, pogarda do ziemi, na której urodzili się i którą zamieszkują.

  Potomkowie koczowników z plemion barbarzyńskich, którzy przyjęli judaizm i wraz z nim kult uwielbienia dla złotego cielca, zgodnie z religijną ideą panowania nad światem, zmierzają do celu, jakim jest zbudowanie światowego Globalnego Kaganatu według swoich reguł, obcych większości narodów. Chazaria obecnie jest wodzirejem w polityce światowej. Podporządkowane są jej prak¬tycznie wszystkie rządy i parlamenty świata… I w tej oto nowej książce T. Graczowej fakt ten jest poważnie i przekonywująco argu¬mentowany.

  Chazaria to pojęcie głównie dotyczące świata duchowego, jednoczące w sobie elementy judaizmu i syjonizmu; jej najwyższe centrum kierownicze, formujące „kulisy świata”, jest zmaterializowane w kilku, mających wiekowe korzenie, klanach bankierskich, które skupiły we własnych rękach większą część światowego złota i, co więcej, uzyskały prawo do drukowania dolarów, euro i funtów bez kontroli i tym samym do rządzenia gospodarką większości krajów rozwiniętych.
  (…)
  Przeciwko Rosji prowadzona jest wojna religijno-ideologiczna o panowanie nad duszą i świadomością jej obywateli, czemu winniśmy stawiać opór przy użyciu właśnie broni religijno -ideologicznej, opartej w naszym przypadku na Prawosławiu jako wierze i tradycjach, które historycznie zjednoczyło narody Rosji w jedną państwowość imperialną.
  (…)
  Tylko dzięki błogosławieństwu działania Ducha Świętego, widzialnym przejawem niewidzialnego, można wytłumaczyć i naturalność języka, którym Tatiana Graczowa przedstawia subtelności poważnych geopolitycznych procesów, teologicznego uzasadnienia nieprzejednania Prawosławia i Judaizmu, i zadziwiającą zgodność prowadzenia narracji, siłą rzeczy przez autora świeckiego, z duchem i literą kościelnej teorii Prawosławia, dotyczącej ostatnich czasów w historii rodzaju ludzkiego przed Antychrystem. W tej płaszczyźnie w obu książkach T. Graczowej, stanowiących nowoczesną dylogię duchowo-polityczną, występuje jeszcze jedna godna uwagi osobliwość – płomienny kaznodziejski ton, wzywający do jedności narodowej poprzez wszechnarodowe zwrócenie się ku swoim korzeniom religii, poprzez wszechnarodową percepcję i wcielenie w życie idei prawosławnej państwowości jako idei odrodzenia się Świętego Imperium.
  (…)
  Rosja ma tylko jedną przyszłość i jest to przyszłość państwa prawosławnego, przyszłość Świętej Rusi, Imperium, ponownie odrodzonego na tradycjach naszych wielkich przodków, wspólnie stworzonego prawicą Stwórcy i pokornym talentem Jego poddanych. – Jak twierdzi Tatiana Graczowa – „Wiara to początek, jej siła uruchamia fizyczne i polityczne procesy zjednoczenia i tworzenia. Jej słabość jest przyczyną procesów rozkładu i rozpadu”.
  (…)
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/16/swieta-rus-przeciwko-chazarii/

  __________________________________________________________________
  KONIECZNIE TO PRZECZYTAJCIE POLACY, żeby ZROZUMIEĆ co się DZIEJE !!!

  Cz.1.
  http://gazetawarszawska.com/2014/02/15/swieta-rus-przeciwko-chazarii-cz-1/

  Cz. 2.
  http://gazetawarszawska.com/2014/02/16/swieta-rus-przeciwko-chazarii-cz-2/

  Cz. 3.
  http://gazetawarszawska.com/2014/02/16/swieta-rus-przeciwko-chazarii-cz-2-2/

  Cz. 4.
  http://gazetawarszawska.com/2014/02/17/swieta-rus-przeciwko-chazarii-cz-4/

  Cz. 5.
  http://gazetawarszawska.com/2014/02/17/swieta-rus-przeciwko-chazarii-cz-5/

  Cz. 6.
  http://gazetawarszawska.com/2014/02/18/t-graczowa-swieta-rus-przeciwko-chazarii-cz-6/

  Cz. 7.
  http://gazetawarszawska.com/2014/02/19/t-graczowa-swieta-rus-przeciwko-chazarii-cz-7/

  Cz. 8.
  http://gazetawarszawska.com/2014/02/20/t-graczowa-swieta-rus-przeciwko-chazarii-cz-8/

  Cz. 9.
  http://gazetawarszawska.com/2014/02/23/t-graczowa-swieta-rus-przeciwko-chazarii-cz-9/

  ____________________________________________________________
  * POBIERZ – WYDRUKUJ – PRZEKAŻ INNYM POLAKOM !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s