Strzecha Akademicka: Neonaziści z Niemiec pobili Polaków w schronisku w Karkonoszach

deutschland-uber-alles

„POLNISCHE SCHWEINE” czyli czy w koncepcji „Unii Europejskiej” POLSKA, oprócz REZERWUARU niewolniczej SIŁY ROBOCZEJ i tanich UCIECH SEKSUALNYCH, ma stać się także OBOZEM KONCENTARACYJNYM LUDZI wyjętych spod PRAWA, do których wkrótce, OPRÓCZ „sił porządkowych” OBCYCH PAŃSTW, będą mogli SOBIE POSTRZELAĆ także ZAGRANICZNI TURYŚCI !!!

*****

Grupa neonazistów z Drezna w nocy z soboty na niedzielę sterroryzowała górskie schronisko w Karkonoszach. Ich „zabawie” towarzyszyły nazistowskie gesty, prowokacyjne zachowanie wobec polskich gości i wyzwiska – polnische Schweine!

Zupełnie nie spodziewałem się takiego najazdu. To byli neonaziści z dawnej NRD – mówi Mirosław Godyń, dzierżawca Strzechy Akademickiej.

W końcu agresywni, pijani mężczyźni, pobili pracownika Strzechy i jednego z turystów, który w popłochu, bez butów, nocą uciekł do Karpacza.

Zupełnie nie spodziewałem się takiego najazdu – mówi Mirosław Godyń, dzierżawca Strzechy Akademickiej.

Przed ich przyjazdem, miła starsza pani, zarezerwowała im telefonicznie noclegi – dodaje gospodarz obiektu.

W sobotę w schronisku zjawiło się prawie 20 dobrze zbudowanych, młodych mężczyzn. Początkowo byli spokojni. Później atmosfera w części restauracyjnej schroniska gęstniała, w miarę ilości wypijanego alkoholu.

Ewidentnie szukali guza. To była pierwsza tak agresywna grupa, odkąd tu pracuję – mówi Ireneusz Paradowski, barman ze Strzechy Akademickiej.

Strzecha Akademicka: Neonaziści zaczepiali Polaków

Część Niemców zaczęła zaczepiać Polaków, spokojnie siedzących przy innych stolikach. Podchodzili do nich i unosili ręce w nazistowskim pozdrowieniu i śpiewali „Deutschland, Deutschland Uber Alles”.

Polacy nie dali się jednak sprowokować. Obsługa próbowała uspokajać gości z Drezna. Pijani Niemcy w końcu zaatakowali jednego z pracowników. Pobity został też podpity polski turysta, który niepotrzebnie próbował dyskutować z grupą osiłków.

Ten mężczyzna uciekł ze schroniska do Karpacza w samych skarpetkach. Był tak przerażony, że zostawił u nas swoje rzeczy, buty i psa – mówi Mirosław Godyń.

Strzecha Akademicka: Neonaziści uciekli

Nad ranem grupa z Niemiec niepostrzeżenie zniknęła ze schroniska.

Musieli wyjść przed szóstą rano, bo o tej porze zaczynamy pracę – tłumaczą pracownicy obsługi.

Gospodarz Strzechy Akademickiej nie wzywał policji, choć bał się, że rozochoceni alkoholem goście, rozniosą jego obiekt.

Doświadczenia z polską policją mam takie, że oni zwykle odmawiają przyjazdu do schroniska. Tłumaczą się brakiem sprzętu lub ludzi. Pamiętam, że przyjechali jeden raz, ale wówczas w awanturze został pobity policjant po cywilnemu. Dlatego z agresywnymi osobnikami musimy radzić sobie sami – tłumaczy Godyń.

Zapytaliśmy przedstawiciela jeleniogórskiej policji, dlaczego policja odmawia pomocy gospodarzom górskich schronisk?

Dyżurny ma obowiązek podjęcia interwencji, choć dojazd w góry może być utrudniony. W takich sytuacjach współpracujemy z ratownikami GOPR, którzy dysponują sprzętem, którym można tam dojechać w każdych warunkach – tłumaczy Edyta Bagrowska, rzecznik jeleniogórskiej policji.

http://karpacz.naszemiasto.pl/artykul/2128316,strzecha-akademicka-neonazisci-z-niemiec-pobili-polakow-w,id,t.html?utm_source=share-nm#.UtRRUecPbag.twitter

4 uwagi do wpisu “Strzecha Akademicka: Neonaziści z Niemiec pobili Polaków w schronisku w Karkonoszach

 1. Pingback: Strzecha Akademicka: Neonaziści z Niemiec pobili Polaków w schronisku w Karkonoszach - 3obieg.pl | 3obieg.pl

 2. Pingback: Neonaziści z Niemiec pobili Polaków w schronisku w Karkonoszach – „POLNISCHE SCHWEINE” | forumemjot

 3. To takie zwykłe popierdólki hitlerowskie. Dlaczego ? Już tłumaczę.
  Pamiętacie “zbuntowane Cipki” ? Upssss…PUSSY RIOTS chciałem powiedzieć. Otóż te panienki z cyculkami na wierzchu dokonały profanacji świątni ( dla lewków to tylko PERFORMANCE było !) tamtejszego jakiegoś świetego ich Cerkwi. Po tej cerkwi ganiali te ” PUSSY RIOTS ” tacy tłuściutcy , nieporadni mnisi czy inni popowie z mizernym skutkiem.
  Ale dla mnie aktem odwagi byłby ten sam “PERFORMANCE” , tyle tylko , że w Meczecie ( takim muzułmańskim “. Więcej jak pewne, że te PUSSY RIOTS miały by wykonaną darmową WASEKTOMIĘ , bez kolejki w NFZ i znieczulenia zaraz na miejscu w Meczecie…
  Dlatego uważam , że te hitlerolubne popierdółki to takie męskie PUSSY RIOTS , bo gdyby miały troszke odwagi cywilnej to ten gest ” Heil Hitler” powinni zrobić , np na środku rynku koło ratusza…….w Telawiwie ! To byłoby coś ! Naprawdę ! Wtedy …PEŁNY SZACUN !!

  Odpowiedz

 4. skoro policja tuska nie daje rady, trzeba powolać nacjonalistyczne siły porządkowe zeby takie zapijaczone chłystki nie dewastowaly relacji 2 sąsiednich narodów, Polacy też powinni dbać o dobrą reputację nawet na zmywaku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s