„Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich”, „Klub Ronina” i szczelinowanie świadomości Polaków z czytelnym zamiarem stworzenia „rozległej depresji idiotów” !

gaz łupkowy

 .

GDY już NIC nie ZOSTANIE z CIEBIE POLSKO,

GDY przyjdzie NAM UMIERAĆ z GŁODU na GÓRACH ŚMIECI,

PRZEBACZ, że NIC NIE ZROBIŁEM by TEMU ZARADZIĆ,

ALE zewsząd SŁYSZAŁEM, żeby BYĆ MIŁYM dla PRZEŚLADOWCÓW MOJEJ RODZINY,

– MÓWILI, że TO JEST DOBRO !!!

*****

 

Poniżej prezentujemy Państwu film, który dokumentuje wiele aspektów związanych z problematyką tzw. gazu łubkowego. Warto zwrócić uwagę na to, jak prymitywne mechanizmy są stosowane w celu dezinformacji i ogłupienia Polaków, jakim „poziomem specjalistycznej wiedzy” dysponują oddelegowani do tego celu „eksperci” oraz w jakich miejscach, a także przez jakie „patriotyczne” i „niezależne” podmioty, proces ten jest realizowany.

Godne odnotowania jest również to, jak szczelną osłonę „sił porządkowych” systemu posiada projekt eksploatacji Polskiej Ziemi; jej zasobów i bogactw, które stanowią wyłączną własność Narodu Polskiego.

 

2 uwagi do wpisu “„Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich”, „Klub Ronina” i szczelinowanie świadomości Polaków z czytelnym zamiarem stworzenia „rozległej depresji idiotów” !

  1. Pingback: „Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich”, „Klub Ronina” i szczelinowanie świadomości Polaków z czytelnym zamiarem stworzenia „rozległej depresji idiotów” ! - 3obieg.pl | 3obieg.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s