Bp Richard Williamson – Holocaust jest świecką religią Nowego Porządku Świata !

spotkanie rabinów

„WSZYSTKO TO, co ZNAMY jako „HOLOCAUST” służy jako ŚWIECKA RELIGIA NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA – AUSCHWITZ zastąpiło KALWARIĘ, KOMORY GAZOWE zastąpiły KRZYŻ NASZEGO PANA, a „6 MILIONÓW” odgrywa ROLĘ ODKUPICIELA” !!!

*****

Bp Richard Williamson to bez wątpienia jeden z najbardziej znienawidzonych biskupów katolickich na świecie. Bezkompromisowy w obronie Wiary, bezkompromisowy w poglądach nienależących do sfery sacrum. W trakcie niedawnej dyskusji w programie radia „Truth Jihad” odniósł się ponownie do kwestii holocaustu, o której opinie stały się powodem nagonki na jego osobę. Na początku stwierdził, iż historyczna prawda to nie to samo co emocjonalna prawda, a na emocjach właśnie bazują egzekutorzy „prawdy” o holokauście. Zapytany przez prowadzącego audycję doktora Kevina Barretta, czy zgadza się z opinią niektórych islamskich duchownych, iż syjoniści są siłami Antychrysta odpowiedział: „Antychryst z pewnością działa i wierzę, że jeśli papież, Wikariusz Chrystusa, nie przylgnie do prawdy, a będzie bazował na emocjach, wtedy może stać się narzędziem Antychrysta, ponieważ media i wrogowie Chrystusa – poprzez media właśnie – rządzą emocjami”.

Wracając do zagadnień historycznych, biskup Williamson wyraził opinię, iż w tej materii uczucia muszą zostać podporządkowane rozumowi. „Holocaust zdominował powojenny świat i cała powojenna religia została zbudowana na jego bazie”.

Wszystko to co znamy jako „holocaust” służy jako świecka religia Nowego Porządku Świata – Auschwitz zastąpiło Kalwarię, komory gazowe zastąpiły Krzyż naszego Pana, a „6 milionów” odgrywa rolę Odkupiciela. Religia holokaustu jest zaprojektowana praktycznie idealnie, aby zastąpić miejsce chrześcijaństwa i zostało to bardzo sprytnie zrobione.

Religia ma większe znaczenie niż polityka, religia rządzi polityką. To co obecnie obserwujemy to koniec chrześcijaństwa. Sobór Watykański II był swego rodzaju początkiem końcem Kościoła Katolickiego, który teraz będzie trwał aż do końca świata. Efektem soboru jest praktyczny paraliż Kościoła, a próżnię gotowe były lub są zastąpić komunizm, globalizm, religia holocaustu.

Dzięki łasce Boga kocham prawdę i nie chcę być karmiony kłamstwami, nie lubię kłamstw, czasem to rodzi określone konsekwencje, ale cóż.

Biskup Williamson stwierdził także po raz kolejny, iż 11 września to „wewnętrzna robota”, podobnie jak ostatnie wydarzenia w Bostonie. Wszystko to było przeprowadzono w celu wzbudzenia strachu i nienawiści wśród ludzi oraz dania następnych instrumentów do ręki architektom Nowego Porządku Świata.

Fałszywa historia jest mistrzynią fałszywej polityki, jak mawiał klasyk. Dziś za kwestionowanie niektórych wydarzeń z przeszłości, a nawet za próbę dyskusji na ten temat, grożą konsekwencje. Ludzie giną w tajemniczych okolicznościach, są zwalniani z pracy, szykanowani na różne sposoby. „Prawdy historyczne” są tak oczywiste, że trzeba ich bronić paragrafami prawnymi (kuriozum nieznane w historii świata), skazywać niepokornych na wieloletnie więzienia (często dłuższe niż gwałcicieli, pedofilów i morderców). Biskup Williamson ma odwagę przeciwstawić się głosicielom „świeckiej religii” i chwała mu za to.

 

http://komitetnarodowy.pl/komitet/ogloszenia/item/2048-bp-richard-williamson-holocaust-jest-%C5%9Bwieck%C4%85-religi%C4%85-nowego-porz%C4%85dku-%C5%9Bwiata

6 uwag do wpisu “Bp Richard Williamson – Holocaust jest świecką religią Nowego Porządku Świata !

 1. Pingback: Bp Richard Williamson – Holocaust jest świecką religią Nowego Porządku Świata ! - 3obieg.pl | 3obieg.pl

 2. SHEMA ISRAEL = CHRYSTUS WYNOCHA !!!

  Ten krótki film pokazuje nam Stanisława Dziwisza – w osobie kardynała i biskupa Krakowa – który ustępuje z tronu i w ogóle ucieka ze sceny po to, aby nie obrażać żydów osobą kapłana katolickiego, widokiem krzyża na piersi, czy stuły. Powodem tej obrazy jest niezręczność występowania takich symboli w chwili, kiedy żyd śpiewa lub słucha Shema Israel.
  .
  Dla Dziwisza i całej obecnej hierarchii jest oczywiste to, że symbolika judaizmu ma nadrzędność nad symboliką katolicyzmu, a co za tym idzie, to żydzi mają swe prawa jako pierwsze.
  .
  Przebieg nagrania:
  .
  0.09 – Dziwisz wzywa do odśpiewania Shema Israel (powtórnie, bo jeden raz nie wystarczy).
  0.29 – Dziwisz zdejmuje stułę (1) jako symbol godności kapłańskiej i siada z powrotem na tronie.
  0.43 – Ksiądz – po prawej ręce Dziwisza – otrzymuje sygnały od dr h.c. KUL Kiko Argüello mówiące, że Dziwisz ma wyjść całkowicie, następuje pewna chwilowa konsternacja i Dziwisz pokornie wychodzi.
  1.02 – Drugi ksiądz po lewej ręce nie bardzo wie, co on sam ma ze sobą zrobić, ale wkrótce i on wychodzi.
  1.18 – Wszystko jest już koszerne i następuje śpiew Shema Israel.
  3.34 – Po zakończeniu śpiewu ksiądz z asysty Dziwisza wraca na swoje miejsce.
  3.40 – Dziwisz pozdrawia wszystkich słowem Shalom – zebrani odpowiadaj chórem: Shalom.
  .
  Miejscem tego wszystkiego jest „katolicka polska ziemia” Anno Domini 2013.

 3. WYWIAD Z BISKUPEM RYSZARDEM WILLIAMSONEM

  Swedish journalist (następnie SJ): Biskupie Williamson, czy to Pańskie słowa: Nie było ani jednego Żyda, który zostałby zabity w komorze gazowej. To wszystko kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa?
  Bp. R. Williamson (następnie RW): Cytuje Pan słowa, które wypowiedziałem wiele lat temu w Kanadzie. Tak, wierzę, że historyczne dowody zdecydowanie zaprzeczają tezie, że 6 milionów Żydów zostało zagazowanych w komorach gazowych w efekcie zamierzonej polityki Adolfa Hitlera.
  SJ: Ale mówi Pan, że ani jeden Żyd nie został zabity….
  RW:… w komorach gazowych.
  SJ: Czyli nie było komór gazowych?
  RW: Wierzę, że nie było komór gazowych. Tak, myślę że – a wskazują na to przestudiowane przeze mnie dowody – kieruję się dowodami, a nie emocjami… Ludzie, którzy są przeciwni temu, co się dzisiaj pisze o Holokauście, nazywa się ich rewizjonistami, dochodzą do wniosku…, że w nazistowskich obozach koncentracyjnych zginęło 200-300 tysięcy Żydów, jednak żaden z nich nie zginął w wyniku gazowania w komorze gazowej.
  Słyszał Pan o raporcie Leuchtera? Fred Leuchter był specjalistą od komór gazowych. Zaprojektował komory dla 3 amerykańskich stanów do wykonywania egzekucji na kryminalistach. Zatem znał się na rzeczy. I w latach 80-tych dokonał analizy tego, co zostało z niemieckich komór gazowych. Ostatecznie doszedł do wniosku, że komory te nie mogły służyć do gazowania większych grup ludzi.

  Gaz jest bowiem bardzo niebezpieczny. Wyobraźmy sobie, że chcemy zagazować 300 osób, które umieszczamy w jednej komorze. To naprawdę bardzo niebezpieczne, żeby wejść do środka i zabrać ciała. Bo gaz pozostanie w ubraniach zabitych i zabije również te wchodzące osoby. To bardzo niebezpieczne. Poza tym, jak już zagazujesz ludzi – musisz pozbyć się samego gazu. Aby to zrobić, potrzebujesz wysokiego komina. Jeżeli będzie to niski komin – gaz będzie się utrzymywał przy posadzce i zabije wszystkich wchodzących. Jeżeli tam (w Auschwitz) byłyby wysokie kominy, ich cienie kładłyby się na ziemię. I alianckie samoloty, które fotografowały Auschwitz, utrwaliłyby te cienie. A na zdjęciach tych cieni nie było. Według świadectwa Freda Leuchtera nie mogło więc tam być komór gazowych. Leuchter oglądał też drzwi komór gazowych. Takie drzwi muszą być całkowicie szczelne, nie mogą przepuszczać powietrza. Inaczej gaz by się ulotnił i zabił ludzi na zewnątrz. Zaś drzwi, które pokazywane są dzisiaj turystom w Auschwitz, nie są szczelne.
  SJ: To, co Pan mówi, oznacza, że nigdy nie było Holokaustu.
  RW: Mówię, że kieruję się historycznymi dowodami i opiniami ludzi, którzy przestudiowali te dowody. Jeżeli zmienią swoją opinię – z chęcią się o tym dowiem. Ale uważam, że powinniśmy się kierować dowodami. Uważam, że w nazistowskich obozach koncentracyjnych zginęło od 200 do 300 tysięcy Żydów, ale żaden z nich (nie stracił życia) w komorze gazowej.
  SJ: Jeżeli nie jest to antysemityzm, to czym jest antysemityzm?
  RW: Antysemityzm… Jeżeli antysemityzm jest zły, to oznacza to, że jest to mówienie rzeczy nieprawdziwych. Jeżeli jednak coś jest prawdziwe – to nie może być złe. Mnie zresztą nie interesuje słowo antysemityzm… To słowo jest bardzo niebezpieczne.
  SJ: Biskup nazwał Pana antysemitą.
  RW: Biskup może mnie nazwać dinozaurem, idiotą, czy jakkolwiek mu się podoba. To sprawa historycznej prawdy. A ona wynika z dowodów, a nie z emocji.
  Na pewno jest w tej materii wielkie wykorzystywanie… Niemcy zapłaciły (Żydom) miliardy, miliardy marek, a teraz euro, gdyż Niemcy mają kompleks winy, bo zagazowali 6 milionów Żydów. A ja nie uważam, żeby 6 milionów Żydów zostało zagazowanych. Proszę być ostrożnym, błagam Pana. To, co mówię, jest wbrew niemieckiemu prawu. Jeżeli byłby tu przedstawiciel niemieckich władz, mógłby mnie Pan wsadzić do więzienia zanim wyjadę z Niemiec. Mam nadzieję, że nie jest to Pana intencją.
  THE END
  KONIEC

  Holywar.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s