Hipokryzja – Michnik i Bauman wspierają rebelię w Kijowie

szechterada na ukrainie.

A może PODPALANIE UKRAINY na POLSKIE KONTO, jak to SIĘ DZIAŁO przez WIEKI ?!!

*****

No to doczekaliśmy się. „Autorytety moralne” Trzeciej RP ruszyły z odsieczą dla Majdanu, który chce obalić tamtejszą – bądź co bądź – legalną władzę. Opublikowano dziś ich list otwarty. Podpisał się pod nim sam Adam Michnik, syn Ozjasza Szechtera, członka Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. W jego towarzystwie także osławiony Zygmunt Baumann, politruk z czasów stalinowskich, „niezależni publicyści” Tomasz Lis i Jacek Żakowski oraz cała galeria „dzieci resortowych”.

Jedyny zgrzyt to brak podpisu Lecha Wałęsy, Wojciecha Jaruzelskiego i Czesława Kiszczaka. Szkoda też, że list nie kończy się banderowskim pozdrowieniem „Sława Ukrainie Herojam sława„.

Po takim liście, mimo jego drobnych mankamentów, z pewnością Wiktor Janukowycz ucieknie z Kijowa, a nad jego pałacem prezydenckim zawiśnie czerwono-czarny sztandar Ukraińskiej Powstańczej Armii, tej samej co z taką zajadłością mordowała współplemieńców Michnika i Baumana. Z pewnością też na miejscu obalonego pomnika Włodzimierza Lenina stanie pomnik polakożercy i antysemity Stepana Bandery lub atamana Bohdana Chmielnickiego. Z tym ostatnim może być jednak kłopot, bo w 1654 r. oddał (czytaj: sprzedał) kozackie Zaporoże carowi rosyjskiemu. Kto by jednak w rewolucyjnym szale na takie drobiazgi zważał.

A jak ten rewolucyjny szał wygląda, to możemy zobaczyć pod linkiem

http://www.youtube.com/watch?v=m2QHfg1OMQU

Gdyby polscy kibole budowali z płonących opon barykadę na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie oraz szturmowali siedzibę Donalda Tuska, to Michnik z Baumanem  na klęczkach prosiliby prezydenta Komorowskiego o wprowadzenie stanu wojennego.

Reasumując, hipokryzja do kwadratu.

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=8873

4 uwagi do wpisu “Hipokryzja – Michnik i Bauman wspierają rebelię w Kijowie

 1. Pingback: Hipokryzja – Michnik i Bauman wspierają rebelię w Kijowie ! - 3obieg.pl | 3obieg.pl

 2. TV REPUBLIKA sławi HEROJÓW z UPA !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  JEŻELI kto JESZCZE nie WIDZI, że CZĘŚĆ ŚRODOWISK ZWIĄZANYCH z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM jawnie WSPIERA NACJONALISTÓW UKRAIŃSKICH, to niech OBEJRZY SOBIE krótki MATERIAŁ z TELEWIZJI REPUBLIKA, na KOŃCU którego DZIENNIKARZ żegna TELEWIDZÓW BANDEROWSKIM POZDROWIENIEM “SŁAWA UKRAINIE – HEROJAM SŁAWA”.

  w serii najbliższych wyborów PiS i jego media będą liczyć na wsparcie ze strony potomków i gloryfikatorów zbrodniarzy z UPA

  Taki wybryk to nie tylko obraża pamięć Polaków, Ormian i Żydów oraz sprawiedliwych Ukraińców, pomordowanych przez “herojów” z UPA i SS Galizien, ale i czytelny sygnał, że , a nie ze strony potomków ofiar oraz tych środowiska, które broni prawdy historycznej na Kresach Wschodnich.

  Biorąc pod uwagę arytmetykę, Kaczyński wyjdzie na tym jak przysłowiowy Zabłocki na mydle. Ale wtedy powinien mieć pretensje sam do siebie, a nie do rosyjskiej agentury czy prorządowych mediów.

  Wieczna pamięć pomordowanym obywatelem Drugiej Rzeczypospolitej!

  HAŃBA “HEROJOM” z UPA i SS GALIZIEN oraz ich GLORYFIKATOROM!

  Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

  http://www.bibula.com/?p=72883

 3. Pingback: Hipokryzja – Michnik i Bauman wspierają rebelię w Kijowie – PODPALANIE UKRAINY na POLSKIE KONTO ? | forumemjot

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s