TV Schizofrenia

wildstein i żydowska republika.

CZY ŻYDZI z POLSKI mogą PRZYCZYNIĆ SIĘ do wywołania WOJNY DOMOWEJ na UKRAINIE ?!!

*****

Oglądanie telewizji Republika może mieć niebezpieczne skutki. Człowiek słucha, ogląda i ma poczucie popadania w schizofrenię. Widzę przeto relację z Ukrainy, w których to relacjach Republika wyjątkowo się lubuje. I widzę przemawiającego płomiennie Wildsteina i uczepioną jego boku Stankiewicz. Fakt, średnio fajny widok, ale to nie wszystko. Bo ten Wildstein mówi między innymi coś takiego:

UKRAIŃCY nie PODDAWAJCIE się, WALCZCIE DALEJ, bo MOŻECIE być WOLNYM KRAJEM, tak jak WOLNYM KRAJEM jest POLSKA“.

O kurcze, myślę sobie, źle słyszałem, albo słyszę tak jak chcę słyszeć. Przeto raz jeszcze ze szpiega ten fragment przywołuję. No, nie ma bata, tako prawi Wildstein i nie chce być inaczej. I to jest właśnie ta schizofrenia.

Bo przecież na okrągło słyszę, od tegoż Wildsteina, od tej Stankiewicz, kiedy tylko nie są w Kijowie, a także od ich rozlicznych przyjaciół, tłumnie zaśmiecających studio Republiki, że Polska to kraj w skrajnej niewoli, który o niepodległość ze wszech sił musi walczyć, że gorzej tu niż za komuny, a może nawet gorzej niźli za zaborów bywało.

A tu nagle w tym Kijowie Polska wyjątkowo wolnym krajem się mieni, z którego nawet Wildstein jest dumny. No, przecież jak na dłoni widać, że coś tu nie gra. A co nie gra nie chce pisać, bo na bank Salon to ocenzuruje.

http://revelsteinpost.salon24.pl/563627,tv-schizoferenia

Reklamy

8 uwag do wpisu “TV Schizofrenia

 1. Pingback: TV Schizofrenia - 3obieg.pl | 3obieg.pl

 2. „POLSCY PROWOKATORZY WON z UKRAIŃSKIEJ ZIEMI!” !!!

  Pod polskim konsulatem w Charkowie grupa kilkudziesięciu osób urządziła pikietę. Zebrani domagali się zamknięcia konsulatu, bo ich zdaniem:

  „POLSKA to WROGIE PAŃSTWO, które SZYKUJE UKRAINIE ZGUBĘ”

  – informuje ukraiński portal atn.ue
  .

  .
  Starsi ludzie twierdzą, że ZA „ZAMIESZKI W KIJOWIE” odpowiada „POLSKO-BANDEROWSKI SOJUSZ”.

  Trzymali plakaty z napisami:

  „POLSCY PROWOKATORZY WON z UKRAIŃSKIEJ ZIEMI!”

  a także

  „ROSJA jedynym OBROŃCĄ ŚWIATA przed ODRODZENIEM FASZYZMU i NACJONALIZMU”.

  http://atn.ua/politika/piiket-u-vrazheskogo-konsulstva

 3. *** HIPOKRYZJA – MICHNIK i BAUMAN wspierają REBELIĘ w KIJOWIE ***
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  A może PODPALANIE UKRAINY na POLSKIE KONTO, jak to ROBILI przez WIEKI ?!!

  No to doczekaliśmy się. „Autorytety moralne” Trzeciej RP ruszyły z odsieczą dla Majdanu, który chce obalić tamtejszą – bądź co bądź – legalną władzę. Opublikowano dziś ich list otwarty. Podpisał się pod nim sam Adam Michnik, syn Ozjasza Szechtera, członka Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. W jego towarzystwie także osławiony Zygmunt Baumann, politruk z czasów stalinowskich, „niezależni publicyści” Tomasz Lis i Jacek Żakowski oraz cała galeria „dzieci resortowych”.

  Jedyny zgrzyt to brak podpisu Lecha Wałęsy, Wojciecha Jaruzelskiego i Czesława Kiszczaka. Szkoda też, że list nie kończy się banderowskim pozdrowieniem „Sława Ukrainie Herojam sława”.

  Po takim liście, mimo jego drobnych mankamentów, z pewnością Wiktor Janukowycz ucieknie z Kijowa, a nad jego pałacem prezydenckim zawiśnie czerwono-czarny sztandar Ukraińskiej Powstańczej Armii, tej samej co z taką zajadłością mordowała współplemieńców Michnika i Baumana. Z pewnością też na miejscu obalonego pomnika Włodzimierza Lenina stanie pomnik polakożercy i antysemity Stepana Bandery lub atamana Bohdana Chmielnickiego. Z tym ostatnim może być jednak kłopot, bo w 1654 r. oddał (czytaj: sprzedał) kozackie Zaporoże carowi rosyjskiemu. Kto by jednak w rewolucyjnym szale na takie drobiazgi zważał.

  A jak ten rewolucyjny szał wygląda, to możemy zobaczyć pod linkiem

  Gdyby polscy kibole budowali z płonących opon barykadę na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie oraz szturmowali siedzibę Donalda Tuska, to Michnik z Baumanem na klęczkach prosiliby prezydenta Komorowskiego o wprowadzenie stanu wojennego.

  Reasumując, hipokryzja do kwadratu.

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/26/hipokryzja-michnik-i-bauman-wspieraja-rebelie-w-kijowie/

 4. Pingback: TV Schizoferenia « Wirtualna Polonia

 5. TV REPUBLIKA sławi HEROJÓW z UPA !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  JEŻELI kto JESZCZE nie WIDZI, że CZĘŚĆ ŚRODOWISK ZWIĄZANYCH z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM jawnie WSPIERA NACJONALISTÓW UKRAIŃSKICH, to niech OBEJRZY SOBIE krótki MATERIAŁ z TELEWIZJI REPUBLIKA, na KOŃCU którego DZIENNIKARZ żegna TELEWIDZÓW BANDEROWSKIM POZDROWIENIEM “SŁAWA UKRAINIE – HEROJAM SŁAWA”.

  w serii najbliższych wyborów PiS i jego media będą liczyć na wsparcie ze strony potomków i gloryfikatorów zbrodniarzy z UPA

  Taki wybryk to nie tylko obraża pamięć Polaków, Ormian i Żydów oraz sprawiedliwych Ukraińców, pomordowanych przez “herojów” z UPA i SS Galizien, ale i czytelny sygnał, że , a nie ze strony potomków ofiar oraz tych środowiska, które broni prawdy historycznej na Kresach Wschodnich.

  Biorąc pod uwagę arytmetykę, Kaczyński wyjdzie na tym jak przysłowiowy Zabłocki na mydle. Ale wtedy powinien mieć pretensje sam do siebie, a nie do rosyjskiej agentury czy prorządowych mediów.

  Wieczna pamięć pomordowanym obywatelem Drugiej Rzeczypospolitej!

  HAŃBA “HEROJOM” z UPA i SS GALIZIEN oraz ich GLORYFIKATOROM!

  Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

  http://www.bibula.com/?p=72883

 6. *** DOKĄD ZMIERZA UKRAINA ? – MOŻE TO WSZYSTKO TYLKO CUDZY SCENARIUSZ ROZGRYWKI, KRWAWEJ I OKRUTNEJ? ***
  .
  Image and video hosting by TinyPic
  .

  „TO, co GŁOSZĄ POLSCY (…), powtarzający JAK BARANY hasło „SŁAWA UKRAINIE”, jest OBRZYDLIWE, a WIARA w TO, że NIKT nie WIE, co ZNACZY to HASŁO, jest PO PROSTU ZATRWAŻAJĄCA, bo KOŃCZY SIĘ ono STWIERDZENIEM „SMERT LACHAM” !!!

  Jako osoba mieszkająca na Ukrainie chcę powiedzieć, że to, co pokazują media, jest niezgodne z prawdą. Dlaczego? Tu trzeba zauważyć niektóre rzeczy. Media, które chcą publikować prawdę, są zagłuszane głosem mediów z głównego nurtu. To, co głoszą polscy (i nie tylko) dziennikarze, powtarzający jak barany hasło „sława Ukrainie”, jest obrzydliwe, a wiara w to, że nikt nie wie, co znaczy to hasło, jest po prostu zatrważająca, bo kończy się ono stwierdzeniem „smert’ lacham”. „Ukraina ponad wszystko” – skąd to hasło się wzięło i czy niczego Wam nie przypomina?

  Teraz główne pytanie – od czego to się zaczęło? Że przebrała się miarka? Niekoniecznie. Chcieli ludzie do Europy? A czy dotrą do niej z koktajlem Mołotowa w ręku? Czy obecny prezydent Ukrainy nie został wybrany w legalnych wyborach? Czy nie było to kilka przynajmniej spokojnych i może nawet lepszych lat niż za Juszczenki? Czy nie wstrzymał on inflacji, którą pozostawił po sobie były prezydent Ukrainy? Szacunek mu się należy nawet za to, że pościągał tytuły bohaterów z Bandery i innych członków OUN-UPA.

  Mówią o totalitarnym reżimie – a przecież było wszystko w miarę dobrze. Przynajmniej normalnie pracowały urzędy, organizacje społeczne tak ważne dla Polaków, których istnienie w obecnej sytuacji stoi pod znakiem zapytania. Ludzie w Kijowie, a teraz nie tylko, bo w innych miastach też, nie bali się wychodzić z domu. A teraz? Co mamy? Tu można wyliczać w nieskończoność. Co z tego wyniknie? Każde prawo ma dwie strony. O ile dla Polaków, jak i innych mniejszości narodowych jest źle, to dla Ukraińców zabezpiecza porządek. I tu nie ma co się dziwić, bo kto widział pokojowe demonstracje z ludźmi w kaskach, zasłoniętą twarzą i narzędziem do walki w ręku?

  Kto Wam powiedział, że na Ukrainie nie było wolności słowa i myśli obywatelskiej? Kto mówił, że było tak źle, aby stało się jeszcze gorzej? Kto powiedział, że to Berkut zastrzelił ludzi? Kto widział, skąd leciały kule?
  (…)
  Po co wdzierać się do rad obwodowych w Równem, Chmielnicku, Czerkasach, Lwowie i innych miastach? Czy jest normą niszczenie przez tłum budynków rządowych? Czy to normalne, że przewodniczący obwodowej rady Iwano-Frankiwska klęka przed ludźmi? Czy na porządku dziennym jest zmuszanie przewodniczącego obwodowej lwowskiej rady do podania się do dymisji?
  (…)
  Kto płaci za jedzenie, spanie i leczenie tych ludzi? Kto przewodniczy strajkom w Kijowie i innych miastach? Kto zabezpieczył strajk oponami, kaskami, workami z piaskiem i innymi rzeczami? Czy to normalna pozycja obywatela zrywanie bruku z ulicy i rozbijanie go młotkiem? Przecież to wszystko kosztuje
  (…)
  A póki trwają w Kijowie pokojowe godziny, możemy się zastanowić – czy nie jest zbędną ingerencją w wewnętrzne sprawy państwowe postawa Brukseli? Czy mają prawo mówić, że z tym prezydentem nie będą się umawiać? A z jakim? Czy nie są zbędne gesty ze strony USA w wypowiedzi, że rozważają możliwość wprowadzenia sankcji? I jak tu oceniać wypowiedzi z Rosji, że mogą Ukrainie pomóc?
  (…)
  Tu sprawa jest banalnie prosta – Janukowycz mocno trzyma władzę, Tiahnybok nie zrezygnuje z ideologii, która jest obca większości Ukrainy, Jaceniuk po prostu nie może, a Kliczko jest obywatelem Niemiec. I co w tej sytuacji ma począć zwykły obywatel?

  Główne pytanie siedzące we wszystkich głowach – co dalej zrobić z Majdanem? Czy ci ludzie mogą tam stać wiecznie? Czy obecna władza pójdzie na ustępstwa? I na czym w ogóle one mają polegać? Kto w wyniku tego wszystkiego dojdzie do władzy?

  I jeszcze jedno – w którym miejscu zaczyna się demokracja lub gdzie ona się kończy? Gdzie tu jest miejsce dla zwykłego obywatela? MOŻE TO WSZYSTKO TYLKO CUDZY SCENARIUSZ ROZGRYWKI, KRWAWEJ I OKRUTNEJ? Co będzie dalej?
  (…)
  http://naszdziennik.pl/swiat/66384,dokad-zmierza-ukraina.html

 7. Pingback: TV Schizofrenia – CZY ŻYDZI z POLSKI mogą PRZYCZYNIĆ SIĘ do wywołania WOJNY DOMOWEJ na UKRAINIE ?!! | forumemjot

 8. Pingback: TV Schizofrenia | Wolna Polska - Wiadomości

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s