Żydzi na euromajdanie

Pro-European protests in Ukraine

„RABIN DOWODZI, że ŻYDZI ZOBOWIĄZANI SĄ do WSPARCIA „WALKI o SŁUSZNĄ SPRAWĘ”, którą prowadzi NARÓD UKRAINY” !!!

*****

Oficer CAHAL (armia izraelska) i jeszcze 300 ŻYDOWSKICH BOJÓWKARZY zostało INSTRUKTORAMI EUROMAJDANOWSKIEJ TŁUSZCZY.

Portal Stowarzyszenia Gmin i Organizacji Żydowskich Ukrainy, którego szefem jest pijarowski menedżer euromajdanu, żyd Josif Eisels, osłaniający nazistów żyda Tiahnyboka-Frotmana, wyhodowanych przez szefa Europejskiego Sojuszu Żydowskiego, miliardera i żyda I. Kołomojskiego, opublikował wywiad korespondenta Michaiła Golda z pewnym żydem izraelskim, którego autor wywiadu przedstawia jako „jednego z głównych ludzi w skomplikowanym systemie  samoobrony Majdanu i barykad na Hruszewskiej”, nie wymieniając go z nazwiska. Chociaż żydowskie media przedstawiają go jako „gołębia pokoju” to trzeba trzeźwo oceniać sytuację przejęcia protestu, kiedy oficer obcej armii przyznaje się do bezpośredniego kierowania „ukraińskim buntem”.

Poniżej przytaczamy fragmenty z wywiadu tego anonimowego oficera armii izraelskiej (CAHAL) w przekładzie z języka ukraińskiego z żydowskich portali „israel7″ i „news.israelinfo”:

To co zobaczyłem na początku rozczarowywało, tak wszystko było zdezorganizowane, brak przywódców, spójnej strategii, itp. Wtedy, nieoczekiwanie dla siebie, zacząłem częściowo zarządzać przebiegiem tego oporu, chociaż początkowo nie uważałem go za „swoją wojnę”. Organizowałem obronę, budowę barykad a później, na prośbę ludzi, zacząłem dowodzić jednym z oddziałów”.

Byłem kilka razy na Majdanie, słuchałem nieodpowiedzialnych wypowiedzi przywódców opozycji, rozumiejąc, że ludzie mogą popełniać szaleństwa. Co i się stało kiedy po 7 godzinnych negocjacjach ta trójka wyszła na scenę i zaczęła przygotowywać grunt pod kompromis. Naród wypiął się na nich i ruszył w kierunku ulicy Hrusziewskiego zamierzając przystąpić do szturmu, absolutnie bezsensowne z wojskowego punktu widzenia. Służyłem w armii izraelskiej, mam jeszcze pojęcie w kwestii operacji anty-terrrorystycznych, sam brałem w nich udział i po prostu zrozumiałem, że teraz poleje się dużo krwi. Policzywszy ludzi na barykadach i upewniwszy się, że stosunek sił jest absolutnie nie do przyjęcia w zbliżających się działaniach, zaproponowałem zajęcie pozycji obronnej i wzmocnienie redut. Dzisiaj te barykady wyglądają tak jak powinny wyglądać. Ostateczną pewność co do tego, że jestem właśnie tam gdzie powinienem być, zyskałem po szturmie Domu Ukraińskiego, gdzie ja, mówiąc słowami „Pirkey avot”, próbowałem być „człowiekiem na miejscu gdzie nie ma ludzi”. 1500 osób próbowało przejąć budynek w którym znajdowało się 200 funkcjonariuszy sił bezpieczeństwa, głównie świeżo po przeszkoleniu, i gdyby dorwali się oni do tych chłopaków to krew polała by się i po drugiej stronie. Zaczęliśmy proces negocjacji zakończony uwolnieniem Domu Ukraińskiego bez jednego wystrzału i bez rannych”.

Tylko w moim oddziale jest 4 IZRAELSKICH BOJOWCÓW z doświadczeniem wojskowym, których, tak jak i mnie, wyprowadziło na Majdan pragnienie uniknięcia nikomu niepotrzebnych ofiar. Ja nazwałbym całą naszą grupę „niebieskimi hełmami”, analogicznie do sił pokojowych ONZ. Sytuacja na Majdanie jest dość nerwowa, wielu ludzi chce zemsty za krew ofiar, jeszcze więcej jest zmęczonych bezczynnością opozycji, wszystkie te gorące głowy są pełne iluzji w kwestii prawdziwych walk i w konsekwencji nie wyobrażają sobie możliwych następstw. Oni także nie myślą o tym, że po drugiej stronie barykad także są ludzie, dlatego nasze działania nie powinny zhańbić Majdanu z „ludzką twarzą”.

Ja od pierwszych dni OBCUJĘ z AKTYWISTAMI „PRAWEGO SEKTORA”, UNA-UNSO, ze wszystkimi tymi ludźmi, z którymi w czasie pokoju nie znalazłbym wspólnego języka. Przy tym przedstawiam siebie wyłącznie jako ŻYDA, dodatkowo RELIGIJNEGO. Pod moim dowództwem są już dziesiątki bojowców Majdanu, Gruzini, Azerowie, Ormianie, Rosjanie, którzy nawet nie próbują rozmawiać po ukraińsku, i ani razu nie spotkaliśmy się ze zjawiskiem wzajemnej nietolerancji. Wszyscy oni z wyraźnym szacunkiem odnoszą się do mojego wyznania, już wiedzą co jem, czego nie jem, itp., i to nie wywołuje żadnego odrzucenia”.

Dobrze zorganizowani ekstremiści to mit” – zapewnia żydowski aktywista euromajdanu.

Ludzie, którymi ja kieruję są zorganizowani znacznie lepiej niż radykałowie. My reagujemy szybciej i bardziej skutecznie. Pod moim bezpośrednim nadzorem jest 30 ludzi a zmobilizować mogę 300. Ani OUN, ani „Prawy Sektor” na takie luksusy nie mogą sobie pozwolić” – stwierdza żyd.

Poglądy wyrażone przez anonimowego, „ŻYDOWSKIEGO OBROŃCĘ MAJDANU” są prawie dosłownie takie same jak opinie rabina Pinchasa Rosenfelda, z którym wywiad został opublikowany przez felietonistę kijowskiej gazety żydowskiej „Haadashot”, Michaiła Golda. Rabin dowodzi, że ŻYDZI ZOBOWIĄZANI SĄ do WSPARCIA „WALKI o SŁUSZNĄ SPRAWĘ”, którą prowadzi NARÓD UKRAINY:

NARÓD ŻYDOWSKI POWRÓCIŁ na SCENĘ HISTORII nie po to, ŻEBY na NIEJ WYPOCZYWAĆ. Nie trzeba koniecznie stać na czele marszu, ale mnie się wydaje, że ważne jest żeby popierać dążenie dźwigające ten naród, a z nim całą ludzkość, na nowy poziom”.

I jako podsumowanie przytaczamy słowa tegoż żydowskiego instruktora z CAHAL’u:

Ja uważam, że OBECNOŚĆ ŻYDÓW na MAJDANIE to nie tylko UCZCZENIE IMIENIA STWÓRCY, ale to jest DIALOG ŻYDÓW z PRZYSZŁĄ WŁADZĄ. To jest to co pozwoli jutro żydom żyć i pracować w tym kraju. I to jest ważka przeciwwaga dla tych, którzy krzyczą o „nieżydowskiej sprawie”. Z bożą pomocą, kiedy będę mógł ujawnić swoją twarz, to nikt nie powie, że żydzi stali na boku”.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-euromajdanie-2014-02

14 uwag do wpisu “Żydzi na euromajdanie

 1. Pingback: Żydzi na euromajdanie | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

 2. KACZYŃSKI BRONI BANDYTÓW na UKRAINIE i ich PODŻEGA do DZIAŁAŃ przeciwko KONSTYTUCYJNYM WŁADZOM NA UKRAINIE !!!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jaroslaw-Kaczynski-o-Ukrainie-to-nie-jest-czas-na-slowa-to-czas-na-dzialania,wid,16417276,wiadomosc.html

  Oto efekty tych działań – Fakty zezwierzęcenia wobec żołnierzy Berkutu:

  Żołnierz Berkutu z wydłubanym okiem pozostawiony przez oprawców na śmierć.
  .

  .
  Pobity i bezwładnie leżący żołnierz Berkutu – jeden z oprawców zdejmuje mu buty
  .

  .
  Kaczyński, Hofman, Lipiński i inni entuzjaści Euromajdanu niech już szykują miejsce w swoich domach na przyjęcie uchodźców – terrorystów. Jako obywatel Polski protestuje przeciwko opłacaniu pobytu i leczenia tych ludzi w Polsce za nasze pieniądze w sytuacji gdy Polacy nie mają pracy i mają utrudniony dostęp do służby zdrowia.
  *
  Jarosław Kaczyński to tchórz i podżegacz. W stanie wojennym gdy przyszła policja zasłonił sie bratem, iż to o niego policji chodzi. Fajny braciszek, który donosi na brata policji.
  *
  człowiek z wydłubanym okiem pozostawiony na śmierc- typowo banderowskie działanie. I PIS ma w Poslce takie poparcie!!! Wyborcy i piewcy PIS, mają na rękach krew tych ludzi, którzy tam w takich mękach umierają!!!

  detektywmjarzynski

  -komentarz przeklejony-

 3. A czego oczekiwać od Kalsteina. Polacy , jeśli nie chcą zginąć, muszą wpierw wiedzieć, z kim tak naprawdę powinni walczyć a z lenistwa i gnuśności idą na łatwiznę. Wygląda to potem tak, że machają rękami i nogami na oślep a do czubka głowy mają przystawioną broń i kwiczą. Trzeba poznać wroga, wtedy się będzie wiedziało, jak z nim walczyć. To wymaga sięgnięcia do źródeł tkwiących w przeszłości. Trzeba się uczyć samemu i poświęcić swój czas na poznanie prawdy. Innej drogi nie ma. I trzeba to robić szybko, bo czasu jest coraz mniej. Pętla banksterska się zaciska.

 4. „człowiek z wydłubanym okiem pozostawiony na śmierć- typowo banderowskie działanie. I PIS ma w Poslce takie poparcie!!! Wyborcy i piewcy PIS, mają na rękach krew tych ludzi, którzy tam w takich mękach umierają!!!”
  Jesteście całkowicie nieobiektywni, napiszcie też o kolesiu, którego rozerwał granat Berkutu, albo o tych porywanych i torturowanych. I dla Was nieważne jest to, że snajperzy z dachów prują do ludzi z ostrej amunicji. I na koniec – skąd wiecie, że to w pełni legalna władza? Może obserwatorzy międzynarodowi nie wyłapali wszystkich fałszerstw? Takie działania są tam bardzo powszechne. Poza tym co z tego, że legalna władza, skoro doprowadziła Ukrainę prawie do bankructwa?

 5. Pingback: Apel do Żydów całego świata: “Chcemy być z Ukraińcami” ! | Konwent Narodowy Polski

 6. Pingback: Apel do Żydów całego świata: “Chcemy być z Ukraińcami” ! | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

 7. W KIJOWIE WALCZY OBCA ARMIA !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic

  .
  W Kijowie walczy obca armia. Dzisiaj rzucono wyzwanie całemu światu ruskiemu. Szef parlamentu krymskiego mówi: w Kijowie działa pięciotysięczna zagraniczna armia. W centrum Kijowa działa zagraniczna armia złożona z 5 tysięcy, gotowych iść pod kule, bojowców, powiedział szef parlamentu Krymu, Władimir Konstantinow. Jego słowa cytuje agencja „Interfax”:

  „W centrum miasta jest faktycznie zagraniczna armia ze świetnie przeszkolonych, odważnych, dobrze opłacanych i liczba tej armii, według naszych danych, około 5 tysięcy ludzi” – powiedział Konstantinow.

  Przy tym, według niego, całkowita mobilizacja może sięgnąć 10 tysięcy ludzi, połowa z nich gotowa iść pod kule. Konstantinow powiedział także, że dzisiaj jest, faktycznie, RZUCONE WYZWANIE całemu ŚWIATU RUSKIEMU a UKRAINA to JEST, po prostu, ETAP w tej WOJNIE.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kijowie-walczy-obca-armia-2014-02

 8. Pingback: 300 żydowskich bojówkazy instruktorami Majdanowców, Zbigniew Wrzodak. « Monitor Polski

 9. Pingback: KLICZKO:” Wszyscy zostaniecie zaczipowani… … elektroniczna kontrola RIFD, bedzie nowym wyzwaniem dla Ukrainy, bramy europy otwieraja dla was nowy wymiar” | 1planet1home (ZDJECIE : Anglia pod woda)

 10. * LIDER PRAWEGO SEKTORA spotkał się z AMBASADOREM IZRAELA !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE” czyli „WYZWOLICIELE UKRAINY” mają już „GORĄCA LINIA” z AMBASADĄ IZRAELA !!!
  *****

  DMYTRO JAROSZ, KOMENDANT PRAWEGO SEKTORA, SPOTKAŁ SIĘ w środę z AMBASADOREM IZRAELA w Kijowie, REUWENEM DINEM.

  ZAPEWNIŁ on, że PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE oraz wyraził zapewnienie, iż w jego ruchu następuje wzrost tolerancji wobec mniejszości. Zadeklarowano odrzucenie wszelkich przejawów ksenofobii oraz szowinizmu.

  Celem Prawego Sektora ma być budowa tolerancyjnej, demokratycznej Ukrainy z równymi szansami dla wszystkich. JAROSZ ZGODZIŁ się na PROPOZYCJĘ, aby USTANOWIĆ „GORĄCĄ LINIĘ” z AMBASADĄ IZRAELA, gdzie na bieżąco omawiane byłyby najbardziej palące sprawy.

  DMYTRO JAROSZ to PRZYWÓDCA PRAWEGO SEKTORA, KOALICJI wielu ŚRODOWISK NACJONALISTYCZNYCH UKRAINY, która WALCZYŁA ZACIĘCIE na MAJDANIE, STANOWIĄC GŁÓWNĄ SIŁĘ BOJOWĄ. Jednocześnie to od roku 2005 LIDER WSZECHUKRAIŃSKIEJ ORGANIZACJI „TRYZUB” IM. STEPANA BANDERY, a wcześniej także żołnierz Armii Czerwonej.

  Warto pogratulować inspiracji Prawym Sektorem pewnej części polskich narodowców, którzy w ciągu ostatnich tygodni podziwiali tę koalicję. OKAZAŁO SIĘ, że ORGANIZACJA TA BYŁA MARIONETKĄ W RĘKACH ZACHODNICH, WYKORZYSTYWANĄ do WALKI PRZECIWKO WŁADZY JANUKOWYCZA.

  Od dawna było dziwnym, że sympatycy Iranu czy Syrii Al-Assada wspierają prozachodnią rewoltę na Ukrainie. [jest wręcz odwrotnie – red.] Ciekawe, jak wytłumaczą teraz stanowisko Dmytro Jarosza? Ciekawe, jaki jest polski interes z całego zamieszania na Ukrainie?

  (…)
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/28/lider-prawego-sektora-spotkal-sie-z-ambasadorem-izraela/

 11. DOWÓDCA IZRAELSKIEJ MILICJI WALCZY na KIJOWSKIM MAJDANIE !!!
  .
  .
  CZY OGŁOSZONA przez _PRAWY SEKTOR_ *WIELKA UKRAIŃSKA REKONKWISTA* to w istocie *ŻYDOWSKA REWOLUCJA* ?!!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  URODZONY na UKRAINIE, były IZRAELSKI ŻOŁNIERZ IDF dowodzi ODDZIAŁEM 40 mężczyzn i kobiet, którzy w WIĘKSZOŚCI nie są ŻYDAMI, ATAKUJĄCYM legalne SIŁY RZĄDOWE PAŃSTWA. !!!

  http://www.timesofisrael.com/israeli-militia-commander-fights-to-protect-kiev/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s