Prawy Sektor: Wielka Ukraińska Rekonkwista !

 Prawy sektor 1

„MY, WOJOWNICY PRAWEGO SEKTORA pamiętamy HEROICZNE WALKI ŚWIATOSŁAWA MĘŻNEGO i DANIŁA HALICKIEGO, BOHDANA CHMIELNICKIEGO i BOJOWNIKÓW UPA (…) ODRODZENIE EUROPY zaczyna się z NASZEGO MAJDANU” !!!

 

*****

Stanowiący główną siłę bojową ukraińskiego Majdanu, Prawy Sektor, będący koalicją kilkunastu narodowo-rewolucyjnych ugrupowań, wydał manifest, w którym określił jasno, o co i przeciw czemu walczy. Produkcja została już przetłumaczona na kilkanaście języków. Przedstawiamy polską wersję.

http://www.nacjonalista.pl/2014/02/21/prawy-sektor-wielka-ukrainska-rekonkwista/

8 uwag do wpisu “Prawy Sektor: Wielka Ukraińska Rekonkwista !

 1. MAJDAN STAWIA WARUNKI: JANUKOWYCZ DO JUTRA MA ODEJŚĆ. LIDERZY OPOZYCJI WYGWIZDANI !!!
  .
  Image and video hosting by TinyPic
  .
  MAJDAN postawił ULTIMATUM JANUKOWYCZOWI oraz LIDEROM OPOZYCJI !!!

  Podczas wieczornych przemówień liderów opozycji przedstawiciele Majdanu i Prawego Sektora sformułowali swoje warunki: prezydent Janukowycz do jutra ma odejść ze stanowiska, a jeśli tego nie zrobi – Majdan rozpocznie nową ofensywę.

  Podczas wystąpień liderów opozycji zebrani na Majdanie ludzie gwałtownie sprzeciwili się ich dzisiejszym ustaleniom i porozumieniu z obozem władzy. Słychać gwizdy i okrzyki „hańba!”.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina?zobacz%2Fmajdan-stawia-warunki-janukowycz-do-jutra-ma-odejsc-liderzy-opozycji-wygwizdani

 2. SZOWINISTYCZNY „PRAWY SEKTOR” UZBROJONY w AUTOMATY KAŁSZNIKOWA !!!
  .
  „Porozumienia nie respektuje jednak nacjonalistycz­ne skrzydło Majdanu – Prawy Sektor. Zrzeszone w nim ruchy zapowiadają dalszą walkę i żądają ustąpienia Wiktora Janukowycza do godz. 10.00 w sobotę. Prawy Sektor zapowiedział, że będzie kontynuował walkę aż do usunięcia rządzącego krajem reżimu.”

 3. ŁAWROW WEZWAŁ do PRZESTRZEGANIA POROZUMIENIA ws. UREGULOWANIA KRYZYSU na UKRAINIE !!!

  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow przedyskutował sytuację na Ukrainie z sekretarzem stanu Stanów Zjednoczonych Johnem Kerrym i podkreślił, że najważniejsze jest przestrzeganie porozumienia w sprawie uregulowania politycznego z 21 lutego.

  „Z naszej strony podkreśliliśmy, że obecnie NAJWAŻNIEJSZE jest ZAPEWNIENIE całkowitego PRZESTRZEGANIA POROZUMIENIA w SPRAWIE UREGULOWANIA POLITYCZNEGO z 21 LUTEGO, czego nie chce zrobić UKRAIŃSKA OPOZYCJA, która de facto PRZEJĘŁA WŁADZĘ w Kijowie, NIE CHCE ODDAĆ BRONI i nadal STAWIA na PRZEMOC” – czytamy w komunikacie MSZ.

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_02_23/Lawrow-wezwal-do-przestrzegania-porozumienia-ws-uregulowania-na-Ukrainie-0890/

 4. PRAWY SEKTOR chce WYSŁAĆ na KRYM „POCIĄG PRZYJAŹNI” !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .

  NACJONALIŚCI chcą POWTÓRZENIA WYDARZEŃ z 1992 roku. Szowinistyczne ugrupowanie „PRAWY SEKTOR” obiecało przeciąć jakiekolwiek przejawy separatyzmu w kraju. Poinformowały dziś o tym „Nowosti Sewastopola” powołując się na słowa jednego z aktywistów – IHORA MOSIJCZUKA.

  „PRÓBA NARUSZENIA TERYTORIALNEJ INTEGRALNOŚCI UKRAINY będzie SUROWO UKARANA. Jeśli WŁADZA nie jest do tego gotowa, to „PRAWY SEKTOR”, SFORMUJE „POCIĄG PRZYJAŹNI”. MY, PODOBNIE jak w latach 90-tych UNA-UNSO, pojedziemy na KRYM. Tamtejsza PUBLIKA jest podobna do tej z lat 90-tych. Jak SZCZURY UCIEKALI, gdy KOLUMNA UNSOWCÓW WCHODZIŁA do SEWASTOPOLA”. – powiedział Mosijczuk.

  Mosijczuk miał na myśli wydarzenia z 1992 roku, organizacja UNA-UNSO (UKRAIŃSKIE NARODOWE ZRZESZENIE – UKRAIŃSKA NARODOWA SAMOOBRONA) razem z KAPŁANAMI UKRAIŃSKIEJ AUTOKEFALICZNEJ CERKWI udali się tzw. „POCIĄGIEM PRZYJAŹNI” na południe Ukrainy, w tym na KRYM, w CELU STŁUMIENIA tam NASTROJÓW SEPARATYSTYCZNYCH.

  W Sewastopolu kapłani zamierzali poświęcić miejsce rozstrzelania przez bolszewików ukraińskich marynarzy. Ochronę zapewniało im 700 aktywistów. Władze Krymu zatrzymały pociąg przed wjazdem do miasta. W odpowiedzi nacjonaliści zablokowali tory kolejowe. W końcu jednak udało im się dotrzeć do miasta, gdzie przeprowadzono marsz. Miejscowi obywatele przeprowadzili akcje protestacyjne, które jednak szybko się rozeszły.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/prawy-sektor-chce-wyslac-na-krym-pociag-przyjazni

 5. * LIDER PRAWEGO SEKTORA spotkał się z AMBASADOREM IZRAELA !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE” czyli „WYZWOLICIELE UKRAINY” mają już „GORĄCA LINIA” z AMBASADĄ IZRAELA !!!
  *****

  DMYTRO JAROSZ, KOMENDANT PRAWEGO SEKTORA, SPOTKAŁ SIĘ w środę z AMBASADOREM IZRAELA w Kijowie, REUWENEM DINEM.

  ZAPEWNIŁ on, że PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE oraz wyraził zapewnienie, iż w jego ruchu następuje wzrost tolerancji wobec mniejszości. Zadeklarowano odrzucenie wszelkich przejawów ksenofobii oraz szowinizmu.

  Celem Prawego Sektora ma być budowa tolerancyjnej, demokratycznej Ukrainy z równymi szansami dla wszystkich. JAROSZ ZGODZIŁ się na PROPOZYCJĘ, aby USTANOWIĆ „GORĄCĄ LINIĘ” z AMBASADĄ IZRAELA, gdzie na bieżąco omawiane byłyby najbardziej palące sprawy.

  DMYTRO JAROSZ to PRZYWÓDCA PRAWEGO SEKTORA, KOALICJI wielu ŚRODOWISK NACJONALISTYCZNYCH UKRAINY, która WALCZYŁA ZACIĘCIE na MAJDANIE, STANOWIĄC GŁÓWNĄ SIŁĘ BOJOWĄ. Jednocześnie to od roku 2005 LIDER WSZECHUKRAIŃSKIEJ ORGANIZACJI „TRYZUB” IM. STEPANA BANDERY, a wcześniej także żołnierz Armii Czerwonej.

  Warto pogratulować inspiracji Prawym Sektorem pewnej części polskich narodowców, którzy w ciągu ostatnich tygodni podziwiali tę koalicję. OKAZAŁO SIĘ, że ORGANIZACJA TA BYŁA MARIONETKĄ W RĘKACH ZACHODNICH, WYKORZYSTYWANĄ do WALKI PRZECIWKO WŁADZY JANUKOWYCZA.

  Od dawna było dziwnym, że sympatycy Iranu czy Syrii Al-Assada wspierają prozachodnią rewoltę na Ukrainie. [jest wręcz odwrotnie – red.] Ciekawe, jak wytłumaczą teraz stanowisko Dmytro Jarosza? Ciekawe, jaki jest polski interes z całego zamieszania na Ukrainie?

  (…)
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/28/lider-prawego-sektora-spotkal-sie-z-ambasadorem-izraela/

 6. DOWÓDCA IZRAELSKIEJ MILICJI WALCZY na KIJOWSKIM MAJDANIE !!!
  .
  .
  CZY OGŁOSZONA przez _PRAWY SEKTOR_ *WIELKA UKRAIŃSKA REKONKWISTA* to w istocie *ŻYDOWSKA REWOLUCJA* ?!!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  URODZONY na UKRAINIE, były IZRAELSKI ŻOŁNIERZ IDF dowodzi ODDZIAŁEM 40 mężczyzn i kobiet, którzy w WIĘKSZOŚCI nie są ŻYDAMI, ATAKUJĄCYM legalne SIŁY RZĄDOWE PAŃSTWA. !!!

  http://www.timesofisrael.com/israeli-militia-commander-fights-to-protect-kiev/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s