Masoneria – Julia Tymoszenko

tymoszenko santo

„JULIA TYMOSZENKO SHOW – to kolejny EPIZOD SYJONISTYCZNEGO PRZEDSTAWIENIA z PODZIAŁEM na ROLE, a także WALKA … o PANOWANIE nad UKRAINĄ” !!!

*****

Analiza genealogii „pięknej Julii” wskazuje, że co najmniej jej ojciec był rosyjskim syjonistą.

Biografia Julii Tymoszenko: Rozdział I

Julia Wołodymirowna Hrihyan urodziła się w Dniepropietrowsku, na Ukrainie, w sowieckim mieście przemysłowym w dużej mierze zamieszkanym przez rosyjskich przesiedleńców. Jest częścią trzeciej generacji „Klanu z Dniepropietrowska”, dzieci naukowców i działaczy sowieckich, którzy zasiedlili to miasto w XX wieku, zwłaszcza po wojnie. Spośród nich wyróżniają się między innymi: Wiktor Pinczuk, Ołeksandr Turchynov i Siergiej Tigipko.

1

Genealogia Tymoszenko, jak też jej współczesna kariera, stała się czymś w rodzaju mitycznego kamienia filozoficznego nowoczesnej Ukrainy, ale stosunkowo łatwo jest dobrać się do sekretów znajdujących się w warstwach przeszłości, mimo zawoalowania ich różnymi tanimi świecidełkami. Jej ojciec, Włodzimierz A. Hrihyan, był rosyjskim żydem z Besarabii (a nie z Armenii, jak to często pisano).

Jej dziadek, Abram K. Kapitelman, początkowo nauczyciel, brał udział w inwazji Armii Czerwonej na Zachodnią Ukrainę celem ustanowienia marionetkowego reżimu żydowskiego w Stanisławowie. Potem imał się różnych ról akademickich, aż w 1940 został naznaczony na dyrektora szkoły średniej. Zginął w walkach z Niemcami w 1944 roku.

Jego żona, Maria Hrihyan, pochodziła z rodziny robotniczej, to córka Józefa Hryihyana, którym udało się zdobyć obywatelstwo łotewskie, a zatem podjął pracę i osiedlił się poza Strefą Osadnictwa żydów w Rosji. Jego rzekome łotewskie pochodzenie i późniejsze uwięzienie przez Sowietów pozwoliło Marii i jej synowi – Włodzimierzowi, ojcu Julii – uciec przed niemiecką eksterminacją żydów w okupowanej Ukrainie.

http://www.tymoshenkocase.com/the-biography-of-yulia-tymoshenko-chapter-one-before-the-beginning/

Julia jest powiązana z wieloma przypadkami niewyjaśnionych zgonów.

Julia opowiada się za tym, aby Ukraina zacieśniała więzi z Unią Europejską.

Ukraina, jako kraj okupowany przez żydów, znajduje się między przysłowiowym „młotem a kowadłem”. Z jednej strony reżim Szełomowa naciska na zbliżenie międzypaństwowe i przywrócenie sowieckiej strefy wpływów, z drugiej żydzi unijni ciągną w swoją stronę. Piąta kolumna żydów ukraińskich rozgrywa swoją własną grę, jednak muszą ulec presji wyższych eszelonów synagogi szatana.

Na razie Ukraina postanowiła nie podpisywać traktatu handlowego z Unią Europejską.

Prezydent Ukrainy, Wiktor Janukowycz, zdecydował się na to, że „bliżej mu do Moskwy, jako przewodnikowi bloku handlowego”. Szełomow od dawna rozgrywa swe gry „zastraszania” Ukrainy, grożąc odcięciem dostaw energii. Jednocześnie żydowska wspólnota europejska również stosuje „zastraszanie” Ukrainy.

Zbigniew Brzeziński uważa Ukrainę za niezbędny składnik Rosji.

Bez Ukrainy, Rosja przestaje być imperium, ale z Ukrainą nakłonioną do ustępstw, a następnie podporządkowaną, Rosja automatycznie staje się imperium”.

Prezydent Janukowycz nakazał uwięzienie swego głównego rywala, lidera Pomarańczowych, Julię Tymoszenko.

W 1988 r., Julia i jej mąż Ołeksandr Tymoszenko, otworzyli działalność w branży wideo z pomocą bogatego teścia, Giennadija Tymoszenko, który przewodniczył potem regionalnej sieci dystrybucyjnej filmów.

Podobno biznes miał ścisły związek z produkcją filmów z pedofilią, a w ostatnim czasie wychodzi na jaw coraz więcej informacji o skali tego procederu zorganizowanego na Krymie. Początki sięgają jeszcze sowieckich czasów i pokazowego ośrodka dla młodzieży Artek.

Afera pedofilska z dziećmi z Ukrainy

Jeden z wielu linków:

Chłopcy z Krymu

http://aangirfan.blogspot.com/2013/11/boys-of-crimea.html

W latach 1989 – 1991, Julia i jej mąż utworzyli większą firmę od tych produkcji wideo, o nazwie „Terminal”. Jednocześnie Julia była dyrektorem handlowym ośrodka dla młodzieży w Dniepropietrowsku pod nazwą „Terminal”.

3

Na początku października 2009 roku, były premier, Wiktor Janukowycz, stwierdził, że członkowie konkurencyjnej partii, jakiej przewodniczyła ówczesna premier Ukrainy, Julia Tymoszenko, byli zamieszani w wykorzystywanie seksualne dzieci na letnim obozie dla dzieci na Krymie.

Według Władimira Korniłowa, dyrektora ukraińskiego Centrum Studiów Eurazji:

„Tymoszenko dołączył do skrzydła biznesowego Pawła Łazarenko, który został premierem Ukrainy. Dziś nie jest tajemnicą, gdyż jest to już część materiałów śledczych w wielu sprawach karnych dotyczących zabójstw na zlecenie, które miały miejsce na Ukrainie w latach 90-tych, że cały biznes stworzony przez Tymoszenko rozwinął się ze względu na posiadanie „kryszy” (kryminalny patronat), jakiego dostarczył Paweł Łazarenko”.

4

Ukraińska ex-premier Tymoszenko może dostać dożywocie za „zlecanie morderstw”

Według ustaleń śledztwa, premierzy Tymoszenko i ŁAzarenko zapłacili zabójcom Szczerbana 2,8 mln dolarów. Tymoszenko obecnie odsiaduje 7-letni wyrok za nadużycie władzy.

http://rt.com/news/tymoshenko-murder-life-sentence-286/

5

Posiadłość Łazarenko w San Rafael, Marin Country, Kalifornia

Gdy jej korporacja Ukrainian Petroleum przekształciła się w United Energy Systems of Ukraine, jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wielu jej konkurentów zaczęło nagle umierać jeden po drugim„.

źródło: http://aangirfan.blogspot.com/2013/11/mysterious-yulia.html

http://ligaswiata.hvs.pl/masoneria-julia-tymoszenko/

8 uwag do wpisu “Masoneria – Julia Tymoszenko

 1. JULIA TYMOSZENKO zgłoszona do POKOJOWEJ NAGRODY NOBLA !!!
  .
  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „Opozycyjny Blok Julii Tymoszenko zdecydował się na wysunięcie kandydatury byłej premier Ukrainy do Pokojowej Nagrody Nobla. O stanowisku tego ugrupowania poinformowała deputowana Natalia Korolewska. Jej zdaniem była szefowa rządu jest symbolem ukraińskiej demokracji, a Komitet Noblowski i państwa Europy mogą zmienić jej obecną sytuację – poinformowała agencja APA.”

  http://www.pieniadz.pl/Julia,Tymoszenko,zgloszona,do,Pokojowej,Nagrody,Nobla,1-10746-1.html

 2. ŁAWROW WEZWAŁ do PRZESTRZEGANIA POROZUMIENIA ws. UREGULOWANIA KRYZYSU na UKRAINIE !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow przedyskutował sytuację na Ukrainie z sekretarzem stanu Stanów Zjednoczonych Johnem Kerrym i podkreślił, że najważniejsze jest przestrzeganie porozumienia w sprawie uregulowania politycznego z 21 lutego.

  „Z naszej strony podkreśliliśmy, że obecnie NAJWAŻNIEJSZE jest ZAPEWNIENIE całkowitego PRZESTRZEGANIA POROZUMIENIA w SPRAWIE UREGULOWANIA POLITYCZNEGO z 21 LUTEGO, czego nie chce zrobić UKRAIŃSKA OPOZYCJA, która de facto PRZEJĘŁA WŁADZĘ w Kijowie, NIE CHCE ODDAĆ BRONI i nadal STAWIA na PRZEMOC” – czytamy w komunikacie MSZ.

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_02_23/Lawrow-wezwal-do-przestrzegania-porozumienia-ws-uregulowania-na-Ukrainie-0890/

 3. WYSŁANO LIST GOŃCZY ! JANUKOWYCZEM !!!
  .
  DLACZEGO ŻYDOWSCY SPONSORZY i PRZYWÓDCY UKRAIŃSKIEGO PRZEWROTU nadal OBAWIAJĄ się PREZYDENTA JANUKOWYCZA /Polaka z pochodzenia/ ?!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  CZY za PRÓBĘ PRZECIWSTAWIENIA się ŻYDOWSKIM INTERESOM na UKRAINIE PRAWOWITY PREZYDENT UKRAINY WIKTOR JANUKOWYCZ zostanie ZAMORDOWANY ?!!
  .
  Na Ukrainie wysłano w poniedziałek list gończy za odsuniętym od władzy prezydentem Wiktorem Janukowyczem. W piątek uciekł on z Kijowa i ukrywa się najprawdopodobniej we wschodnich regionach kraju.
  O liście gończym poinformował p.o. ministra spraw wewnętrznych Arsen Awakow.

  – Informacja na dzisiejszy ranek: wszczęto śledztwo w sprawie masowych zabójstw cywili. Janukowycz wraz z szeregiem innych osób jest poszukiwany – oświadczył Awakow.

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/wyslano-list-gonczy-za-janukowyczem/

  • „PROKURATURA jest GOTOWA, by OSKARŻYĆ TYMOSZENKO o UDZIAŁ w ZABÓJSTWIE. MAMY DOWODY…” !!!
   .

   Image and video hosting by TinyPic
   .

   Ukraińska prokuratura gotowa wysunąć wobec byłej premier JULII TYMOSZENKO OSKARŻENIE o UDZIAŁ w ZABÓJSTWIE w latach 90. PARLAMENTARZYSTY i BIZNESMENA z DONIECKA JEWHENA SZCZERBANIA – oświadczył zastępca prokuratora generalnego Rinat Kuzmin.

   – MAMY WYSTARCZAJĄCE DOWODY, które potwierdzają ZAANGAŻOWANIE TYMOSZENKO w to ZABÓJSTWO i mamy zamiar przedstawić jej oskarżenie. JEDYNĄ PRZESZKODĄ jest jej DŁUGOTRWAŁA CHOROBA, która nie POZWALA NAM na PROWADZENIE CZYNNOŚCI ŚLEDCZYCH – powiedział Kuzmin w opublikowanym w poniedziałek wywiadzie dla dziennika „Kommiersant-Ukraina”.

   – Posiadamy dowody potwierdzające, że Tymoszenko była zainteresowana usunięciem Szczerbania. MAMY DOWODY PRZELEWÓW PIENIĘŻNYCH, dokonywanych z KONTROLOWANYCH przez NIĄ KONT. Istnieją zeznania świadków, którzy twierdzą, że to ona organizowała i finansowała zabójstwa. Mamy oświadczenie Rusłana Szczerbania (syna parlamentarzysty), który wprost nazywa ją winną śmierci jego ojca – powtórzył Kuzmin.

   Zdaniem Prokuratury Generalnej Ukrainy JULIA TYMOSZENKO miała OPŁACIĆ ZABÓJSTWO SZCZERBANIA wraz z byłym PREMIEREM PAWŁEM ŁAZARENKĄ. Ten ostatni ODSIADUJE KARĘ DZIEWIĘCIU LAT WIĘZIENIA w KALIFORNII za WYMUSZENIA i KORUPCJĘ.

   SZCZERBAŃ ZOSTAŁ ZASTRZELONY w 1996 roku na LOTNISKU w DONIECKU; wraz z NIM ZGINĘLI JEGO ŻONA i PRZYPADKOWA OSOBA. Parlamentarzysta MIAŁ OGRANICZAĆ WPŁYWY HANDLUJĄCEJ m.in. GAZEM korporacji JEDNOLITE SYSTEMY ENERGETYCZNE UKRAINY (JSEU). FIRMĄ tą, która była KONTROLOWANA przez ŁAZARENKĘ w latach 90., kierowała *TYMOSZENKO*.

   http://www.polskatimes.pl/artykul/599747,prokuratura-jest-gotowa-by-oskarzyc-tymoszenko-o-udzial-w-zabojstwie-mamy-dowody,id,t.html

   ___________________________________
   UWAGA:

   Artykuł pochodzi z czerwca 2012 roku. Na zdjęciu „pomarańczowa” premier JULIA TYMOSZENKO ze swoją prawą ręką, ARSENIJEM JACENIUKIEM.

   Po zamachu stanu na Ukrainie dokonanego przed kilkoma dniami przez uzbrojone bandy NEOBANDEROWCÓW, z pogwałceniem prawa międzynarodowego i podpisanej umowy przedstawicieli OPOZYCJI z PREZYDENTEM JANUKOWYCZEM, gwarantowanej przez PRZEDSTAWICIELI UNII EUROPEJSKIEJ, samozwańczym premierem Ukrainy został właśnie ARSENIJ JACENIUK, figurujący w leksykonie przygotowanym przez lokalne środowiska żydowskie, jako ZNAMIENITYJ ŻYD UKRAINY !!!

 4. UKRAIŃSKA OŚWIATA w RĘKACH BANDEROWCÓW !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  CZY GEBELS mógłby być MINISTREM OŚWIATY?

  Ukraina idzie w otchłań skrajnego nacjonalizmu. MINISTREM OŚWIATY została IRYNA FARION ze SWOBODY. To ta sama, która we Lwowie mówiła do dzieci w przedszkolu, ze te dzieci, które mają rosyjskie imiona powinny się wstydzić. A w kwietniu ubiegłego roku wizytując w Przemyślu szkołę państwową z ukraińskim językiem nauczania mówiła, że PRZYBYŁA do nich na ETNICZNE ZIEMIE UKRAIŃSKIE.

  PROKURATOREM GENERALNYM został także CZŁOWIEK ze SWOBODY. Ten sam , który w niedziele na wiecu krzyczał, czy Majdan zgadza się na ukaranie wrogów rewolucji.

  SZEFEM, zaś SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA został były człowiek Juszczenki – WALENTYN NALIWAJCZENKO.

  Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości w jaka stronę podąża Ukraina niech przeczyta kto będzie kształcił młodych Ukraińców.

  Irina Farion, lwowska radna, a następnie poseł partii Tiagniboka, wybrała się do jednego z przedszkoli. Gdy usłyszała, że dziewczynki przedstawiają się rosyjskimi imionami Liza czy Masza, wpadła w złość.

  – Liza to od lizania, a Masza to nazwa nie nasza – przedrzeźniała radna, doprowadzając maluchy do płaczu. – Jak można nosić takie wstrętne, ruskie imiona?

  W rywalizacji na najlepsze hasło promujące język ukraiński wygrało sformułowanie:

  „JEŚLI JESTEŚ UKRAIŃCEM – POTRZEBNY jest ci JĘZYK UKRAIŃSKI. jeśli nie – WRACAJ do DOMU”.

  Inicjatorem wydarzenia był lwowski oddział nacjonalistycznej partii „Swoboda”. Przedsięwzięcie związane jest z sprawozdaniem władz względem stopnia realizacji programów rozwoju języka i kultury ukraińskiej oraz „świadomości historycznej obywateli Ukrainy” na terenie obwodu lwowskiego w latach 2010-2014.

  Nacjonaliści zapewnili odpowiednią oprawę zakończenia konkursu. Nagrody zostały wręczone przez Irinę Farion, zastępcę przewodniczącego Komisji Oświaty i Nauki Obwodu Lwowskiego. Nagradzając zwycięzców Farion powiedziała, że proponowane „hasło wymownie świadczy o swobodnym i twórczym zamyśle autorów”. Lwowska radna dodała też, że przekonania zwycięzców rywalizacji pozwalają domniemywać, iż Ukraina nie jest skazana na „dzisiejszą społeczno-polityczną ciemnotę”.

  Więcej przeczytasz pod linkami:
  http://www.portal.arcana.pl/Ukrainscy-nacjonalisci-zorganizowali-konkurs,963.html
  http://www.newsweek.pl/artykuly/wydanie/0/ukraina-az-po-san,71440,2
  http://wpolityce.pl/artykuly/71203-grzegorz-gorny-dla-wpolitycepl-burzliwy-pojedynek-dwoch-ukrainek-skad-sie-wzielo-bowiem-upa-i-bandera-z-milosci-milosc-oslabia-nienawisc-hartuje

  UKRAIŃSKI PRZEMYŚL według FARION:

  Przykładem działań Swobody wykraczających poza granice Ukrainy, a koncentrujący się na tzw. „ETNICZNYCH ZIEMIACH UKRAIŃSKICH” była kwietniowa wizyta w 2013 roku lidera partii OŁEHA TJAHNYBOKA i poseł IRYNY FARION, którzy przebywali z wizytą w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Markijana Szaszkiewicza w Przemyślu (szkoła z językiem ukraińskim). Efektem tej podróży była relacja zamieszczona w ukraińskiej prasie, gdzie Pani Farion podkreśliła, iż ETNICZNE UKRAIŃSKIE ZIEMIE, które OBECNIE są WŁĄCZONE do POLSKI, MUSZĄ w PRZYSZŁOŚCI „ZJEDNOCZYĆ się z ZIEMIĄ MATKĄ”. W ten sposób posłowie Swobody maja ograniczać „opolaczanie” się miejscowej młodzieży ukraińskiej.
  http://blogs.pravda.com.ua/authors/farion/51897d0bab050/

  http://zapalowski.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=2303%3Aukrainska-oswiata-w-rekach-banderowcow&catid=20%3Amoim-zdaniem&Itemid=54

 5. DEMENTI i TELEFONY – TIAHNYBOK: „MOGĘ WAS ZAPEWNIĆ, że MOJEGO NAZWISKA w RZĄDZIE NIE ZOBACZYCIE !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Wczoraj napisałem, iż pani FARION wchodzi do rządu jako MINISTER EDUKACJI.

  Wiadomość ta znalazła się na wielu portalach. Pochodziła ona z Kijowa. WYDAJE MI SIĘ, iż PRZYPADKIEM COŚ za SZYBKO WYSZŁO NA JAW.

  DZISIAJ ZACZĘŁY DZWONIĆ do MNIE jakieś GŁUCHE TELEFONY. ŚWIADCZY to tylko o TYM, że PEWNE GRUPY za PEWNIE CZUJĄ SIĘ w POLSCE.

  Poniżej dementi.

  Tiahnybok dementuje: Farion nie wejdzie do rządu

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/tiahnybok-dementuje-farion-nie-wejdzie-do-rzadu

  Przewodniczący frakcji „Swoboda” w Wierchownej Radzie Ołeh Tiahnybok poinformował, że ani on, ani Irina Farion nie zamierzają wchodzić w skład nowego rządu.

  Szef Swobody poinformował o tym dziennikarzy: „Mogę Was zapewnić, że mojego nazwiska w rządzie nie zobaczycie. Nie zobaczycie także nazwiska Farion”.

  Tiahnybok stwierdził także, że nie ma ostatecznej decyzji partii co do tego jak ma wyglądać format jej udziału w rządzie.

  http://www.zapalowski.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=2308:dementi-i-telefony&catid=20:moim-zdaniem&Itemid=54

 6. UKRAINA w OGNIU MANIPULACJI czyli GRA z LUDZKĄ NAIWNOŚCIĄ !!!
  .
  [IMG]http://i60.tinypic.com/2vj1mr5.jpg

  Image and video hosting by TinyPic
  .

  Pamiętacie film „JESTEM UKRAINCEM”, został on wprowadzony do internetu na całym świecie i ten dzień stał się WIRUSOWYM ELEMENTEM ZAPALNYM GWAŁTOWNEGO PROTESTU w KIJOWIE?

  Wideo wygląda bardzo realistycznie i ekscytująco dla niezorientowanego w jego prawdziwych intencjach widza …

  Przypominam wam, że w filmie mówi dziewczyna (nastolatka), która jest również bardzo atrakcyjna >co wpływa na zaufanieNakaz autorytatywny – obudź ciekawość, co takiego spotkało tą miłą dziewczynę – nie pomyślisz o narodzie…Nakaz autorytatywny – wskaż winowajcę – negowanego społecznie i negatywny motyw ich działaniaNakaz autorytatywny – wskazanie przyjaciela i agresoraNew Age + MK Ultra: mamy – powtórzenie, pomóżcie – nam, informacja nakazu – przekazujcie kłamstwo dalej. New Age – zauważmy, że sekty, kościoły zawsze wyrażają następująca regułkę: porozmawiaj z rodziną, przyjaciółmi: jesteśmy Twoimi przyjaciółmi, zaufaj tym słowom, umysł, serce …BEN MOSES i PRODUCENT LARRY DIAMOND, członek COUNCIL on FOREIGN RELATIONS, wpływowego amerykańskiego think tanku powiązanego z DEPARTAMENTEM STANU USA<

  CFR: http://ligaswiata.pinger.pl/m/11788370

  INNE DOKUMENTY tego UŻYTKOWNIKA przedstawiają „WALKI o DEMOKRACJĘ” działaczy w EGIPCIE, MALEZJI, UKRAINIE, WENEZUELI (tak, tak wy wiecie to od wczoraj – filmy powstają od trzech miesięcy ) i ZIMBABWE.

  Wszystkie strony YouTube o drużynie „WHISPER DO ROAR”, ukazują, że „DEMOKRATYCZNA WALKA” został zainspirowana pracą LARRYEGO DIAMONDA z STANFORD UNIVERSITY.

  LARRY DIAMOND jest CZŁONKIEM RADY STOSUNKÓW ZAGRANICZNYCH (CFR – COUNCIL on FOREIGN RELATIONS), i twórcą oficjalnej strony organizacji foreignaffairs.com. Teraz wszystko zaczyna się wyjaśniać.

  W artykule w 2009 roku (WSO, Council on Foreign Relations, lider „ŚWIATA OKULTYZMU”), czytamy:

  COUNCIL on FOREIGN RELATIONS jest ważną częścią OCCULT WORLD, będącego elementem kreacji *NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA*.

  Ale to jeszcze nie wszystko.

  LARRY DIAMOND jest członkiem NATIONAL ENDOWMENT for DEMOCRACY (NED), która jest uważana przez wielu za „INSTRUMENT OBYWATELSKIEGO” RAMIENIA CIA, służącego ORGANIZOWANIU ZAMIESZEK na CAŁYM ŚWIECIE od 1983 roku.

  Również pod AUSPICJAMI NED, LARRY DIAMOND odegrał WAŻNĄ ROLĘ w ORGANIZOWANIU „ARABSKIEJ WIOSNY” kilka lat temu.

  W wywiadzie w „Huffington Post”, twórca filmu „JESTEM UKRAIŃCEM” przyznał, że udał się na Ukrainę, aby zrobić FILM DOKUMENTALNY o DEMOKRACJI, zanim jeszcze ROZPOCZĘŁY SIĘ PROTESTY. Wszystko, więc kierowane jest przez: CFR, OCCULT WORLD, NED i CIA …

  W artykule z 17 lutego 2014, PAUL CRAIG ROBERTS ma JEDNOZNACZNE DOWODY, że UKRAIŃSCY PROTESTUJĄCY byli FINANSOWANI przez USA i WYSŁANNIKÓW UE, otrzymując około 15-20 euro na dzień protestu.

  27 stycznia 2014, podano, że SOROS tworzy OŚRODKI PRZEMOCY na UKRAINIE poprzez CZŁONKÓW GRUPY SPILNA.

  Z kolei GŁÓWNYM ELEMENTEM UTOPIENIA GOSPODARCZO UKRAINY jest POMOC FINANSOWA z MFW i EU, zaproponowana przez GEORGE OSBORNE’a.

  (…)
  http://ligaswiata.hvs.pl/mk-ultra-ukraina-wenezuela-podsluch-merkelczyli-gra-ludzka-naiwnoscia/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s