Tiahnybok chce dać Ukraińcom powszechny dostęp do broni palnej

kici kici Lachy

SIEKIERY, PIŁY i WIDŁY to JEDNAK PRZESTARZAŁE NARZĘDZIA LUDOBÓJSTWA czyli NOWOCZEŚNI BANDEROWCY w NOWOCZESNEJ EUROPIE ?!!

*****

„Swobodowiec” zaproponował deputowanym opracowanie odpowiedniego projektu w tym zakresie.

Lider WO „Swoboda” Ołeh Tiahnybok wzywa frakcje parlamentarne do opracowania prawa, które pozwoliłoby obywatelom Ukrainy na swobodne posiadanie broni palnej.

Uważam, iż nadszedł odpowiedni czas i proponuję przedstawicielom wszystkich frakcji wzięcie udziału w przygotowaniu projektu prawa, gwarantującego obywatelom Ukrainy swobodny dostęp i możliwość posiadania broni palnej” – powiedział Tiahnybok.

Myślę, że wydarzenia ostatnich dni zademonstrowały, że jeśli takie prawo wcześniej by u nas obowiązywało, to nie doszło by do tego typu bachanalii (sic!) ze strony przedstawicieli władzy” – dodał polityk.

Co ciekawe, wczoraj, rady miasta i obwodu w Ługańsku na wschodzie Ukrainy wezwały Werchowną Radę do niezwłocznego przyjęcia regulacji, które pozbawiłyby broni palnej radykalnych aktywistów i grupy obywateli, do których trafiła ona z pominięciem prawa.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/tiahnybok-chce-dac-ukraincom-powszechny-dostep-do-broni-palnej

16 uwag do wpisu “Tiahnybok chce dać Ukraińcom powszechny dostęp do broni palnej

 1. SPÓJRZCIE do CZEGOŻEŚCIE się PRZYCZYNILI !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  (…)
  PONIEŚCIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!

  Wczoraj wycofano tzw. ustawę językową. Nasi rodacy więc już nigdzie nie załatwią żadnej sprawy w języku ojczystym na Ukrainie. Jeśli jesteście takimi obrońcami wolności, brońcie naszych rodaków – w końcu „zależy” wam na tym, co dzieje się na wschodzie i macie o tym pojęcie. Mało tego – brońcie narodu ukraińskiego przed interwencją Rosji. Bezmyślne poparcie jest bardzo pomyślnie wykorzystywane przez mocarzy, a takim jest nadal Rosja, która dostaje wspaniały casus belli, by wziąć w „ochronę” swoją mniejszość narodową na Ukrainie. W końcu neo-banderowcy przejmują władzę, którzy chcą wprowadzić anty rosyjskie ustawy godzące w obywateli Rosji.

  Wspierając radykałów, przyczyniliście się także do wsparcia poważnych podziałów na Ukrainie, które od początku mają miejsce. Autonomiczny region Sewastopola, w którym panowały nastroje anty ukraińskie, odmówił już płacenia podatków, zaś merem został obywatel Rosji. Pro rosyjski wschód i neo-banderowski zachód będzie stronami konfliktu i – obym się mylił – przyczyną bratobójczych walk. Rosjanie ze wschodu zaś chętnie przyjmą rosyjskie wojsko, które będzie ich „wyzwalać”. Najgorsze zaś i coraz realniejsze widmo, to napad Ukrainy na Polskę.

  Interwencja i przyłączenie terenów wschodnich Ukrainy są coraz bardziej prawdopodobne. Nowa szowinistyczna władza będzie musiała zrekompensować w oczach narodu swój wizerunek po utracie wschodnich terenów.

  I tak oto mają na zachodzie Polskę, której armia jest symboliczna, nieliczna i nieprzygotowana do jakiegokolwiek konfliktu. Zaś Swoboda oraz Prawy Sektor coraz głośniej krzyczą hasła o przyłączeniu Przemyśla i sąsiadujących powiatów do Ukrainy jako ziem rdzennie ukraińskich.
  (…)
  http://parezja.pl/felieton-spojrzcie-czegozescie-sie-przyczynili/

 2. JEŚLI udało się wam PODZIELIĆ UKRAINĘ (…) będziecie mieli CAŁE SZAMBO !!!
  .
  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Wszystkim politykom, którzy bezmyślnie wspierają Majdan (od PO po PiS i mniejsze partie); wszystkim sprzedajnym dziennikarzom, którzy pojechali tam by hańbić swój zawód i nie relacjonują wydarzeń, ale utożsamiają się tylko z jedną stroną; wszystkim pobożnie-naiwnym znajomym, którzy bredzą o walce o wolność, o europejskość Ukrainy i o walce z Rosją, zadedykuję mój wpis… za rok.

  WIERZĘ, że PRZYNAJMNIEJ kilka OSÓB (na polityków nie liczyłbym w tej grupie…) ZROZUMIE, że popierała BEZSENSOWNY ROZLEW KRWI, RZĄDY SKURWIELI, NACJONALISTÓW, innej FRAKCJI OLIGARCHÓW, ZŁODZIEJKI TYMOSZENKO, NEONAZISTÓW ze SWOBODY, ROSYJSKOJĘZYCZNEGO KLICZKĘ z NIEMIECKIM PASZPORTEM, przyjaciela gejów zresztą itd.

  Poza tym, jeśli UDAŁO SIĘ WAM PODZIELIĆ UKRAINĘ, z której Rosja weźmie bogaty i uprzemysłowiony wschód a waszym „wolnościowcom” zostawi biedny zachód, to jesteście darczyńcami Rosji i katami gospodarki tych, których wspieraliście.

  Ech, za rok pogadamy, Kochani Pożyteczni Idioci Majdanowicze z Polski.

  POMARAŃCZOWĄ REWOLUCJĘ też GREMIALNIE WSPIERALIŚCIE, a wyszła KUPA. TERAZ będziecie mieli CAŁE SZAMBO.

  Długo nie trzeba będzie czekać, ale wrócimy do tego za rok… 23 lutego 2015 r.

  Robert Wit Wyrostkiewicz

 3. JANUKOWICZ a MFW, czyli co MEDIA PRZEMILCZAŁY !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „ROZMOWY z MFW oraz UE zostały ZAWIESZONE w LISTOPADZIE 2013 roku. POD koniec LISTOPADA ROZPOCZĘŁY się PROTESTY na MAJDANIE”. !!!

  *****

  Sprawa z Janukowiczem jest o tyle skomplikowana, ze nie ważne co gazety podają na pożarcie gawiedzi – ważne, czego nie podają.

  Mnie, osobiście, zawsze najbardziej podejrzane wydają się rutynowe oskarżenia o ‘życie pełne zbytku’ rożnych przywódców, których mamy planowo znienawidzić (Marcos, Husajn, Kadafi, Assad…). Jest to oddziaływanie na prymitywne instynkty gawiedzi i duraków. Kiedyś pokazywano pałac, w którym mieszka Putin. Potem się okazało, że to był pięciogwiazdkowy hotel, z którym akurat Putin nie miał nic wspólnego.

  Ja nie mam jakichś sentymentów do Janukowicza. Ale w głowie mi się nie mieści, że Ukraińcy z Zachodniej Ukrainy rzucają się na Ukraińca z Zachodniej Ukrainy!

  Jeszcze żeby Janukowicz był rosyjskiego pochodzenia!

  Tłuszcza ukraińska przypomina sienkiewiczowski majdan, po którym kozacy ciągali Barabasza i innych „podejrzanych”, a chcieli posiekać Skrzetuskiego, bo był Polakiem.

  Pozwolę sobie przypomnieć, co się stało na Ukrainie i co próbował zrobić Janukowicz.

  Latem 2010 roku Ukraina otrzymała od MFW (czytaj: żydowskich lichwiarzy) pożyczkę na prawie 15 mld dolarów. Jednak po wypłacie części pieniędzy została ona zawieszona, bo władze Ukrainy odstąpiły od realizacji uzgodnionych z MFW warunków pomocy — rezygnacji z subsydiowania energii, zamrożenia płac i emerytur.

  W listopadzie 2013 roku Ukraina spłaciła przedostatnią ratę tego kredytu. Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz zapowiedział, że będzie korzystać z kredytu MFW tylko wtedy, gdy Fundusz zmieni swoje wymagania.

  Media podały, że podczas grudniowego (2013) spotkania z byłymi prezydentami Ukrainy, Janukowycz zapowiedział, że dopóki MFW stawia takie warunki jak zamrożenie płac, emerytur czy podniesienie cen gazu, kraj takich pożyczek nie potrzebuje.

  W kwietniu 2013 roku MFW opublikował raport, w którym zaleca ograniczenie „subsydiowania energii”. Subsydiowanie energii to nic innego jak ulgi podatkowe na energię i paliwa, czyli utrzymywanie cen dla konsumentów na niskim poziomie.

  „Subsydia, pomyślane jako środek ochrony konsumentów w praktyce zwiększają nierównowagę fiskalną, eliminują inne pilne wydatki publiczne, obniżają prywatne inwestycje, w tym w sektorze energetycznym. Dotacje zachęcają również do nadmiernego zużycia energii, sztucznie promują energochłonne i kapitałochłonne gałęzie przemysłu, ograniczają zachęty do inwestowania w odnawialne źródła energii, przyspieszają wyczerpywanie się zasobów naturalnych i obniżają konkurencyjność” – stwierdza bełkotliwie raport „Reforma subsydiowania energii: lekcje i implikacje”.

  Dodatkowo raport MFW ocenia, że likwidacja subsydiów polegających na zaniżaniu cen mogłaby spowodować 13 proc. spadek emisji CO2.

  Jak widzimy z powyższego żydowska lichwa pod przykrywką ograniczenia emisji CO2 wymusza zwiększenie obciążeń podatkowych. Prowadzi to do zwiększenia cen podstawowych surowców energetycznych, takich jak gaz i benzyna, dla rodzimej ludności — tym samym taka polityka powoduje zubożenie społeczeństwa. Co więcej, zwiększone w ten sposób wpływy z podatków trafiają do budżetu tylko po to, aby za chwile powędrować na spłaty kredytów zaciągniętych u żydowskiej lichwy z MFW.

  Dokładnie ten sam mechanizm zadziałał w 1980 roku w Polsce. Żydowska lichwa wymusiła na wiosnę na ekipie Jaruzelskiego zamrożenie płac przy równoczesnym wzroście cen podstawowych produktów żywnościowych. W konsekwencji już w lipcu rozpoczęły się w Polsce strajki.

  Janukowycz w przeciwieństwie do Jaruzelskiego na taki rozwój wypadków nie zgodził się.

  Rozmowy z MFW oraz UE zostały zawieszone w listopadzie 2013 roku.

  Pod koniec listopada rozpoczęły się protesty na Majdanie.

  Fran SA

  http://marucha.wordpress.com/2014/02/25/janukowicz-a-mfw-czyli-co-media-prze

 4. SEWASTOPOL: RADA MIASTA ZGODZIŁA SIĘ na MERA-ROSJANINA !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  OKAZUJE SIĘ, że GŁÓWNA BOHATERKA KLIPU jest w RZECZYWISTOŚCI POCZĄTKUJĄCĄ MODELKĄ i pochodzi z MOŁDAWII. OD WIELU LAT MIESZKA w USA, a na UKRAINIE jest DRUGI RAZ W ŻYCIU !!!
  __________________________________________

  Stało się tak, mimo iż wcześnie administracja miasta uznała za bezprawny wczorajszy wybór na wiecu nowego mera miasta.

  Dziś przed budynkiem administracji miasta zebrało się około tysiąca ludzi, którzy domagali się zalegalizowania wybranego wczoraj na masowym wiecu nowego mera, którym został obywatel Rosji – Aleksiej Czałyj.

  Mimo wcześniejszej deklaracji o bezprawnym wyborze „mera”, rada miasta dziś uległa presji i uznała jego pełnomocnictwa.

  Warto przypomnieć, że Sewastopol nie wchodzi w skład krymskiej autonomii. Jest to (a przynajmniej było do tej pory) miasto bezpośrednio podporządkowane stolicy Ukrainy. Od 1992 nie wybiera się tam mera. Miastem kieruje szef administracji, którego mianuje prezydent Ukrainy. Na miejscu znajduje się baza rosyjskiej Floty Czarnomorskiej. Prawie wszyscy mieszkańcy miasta to etniczni Rosjanie.
  .

  .
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fsewastopol-rada-miasta-zgodzila-sie-na-mera-rosjanina-

 5. WŁADIMIR ŻYRINOWSKI: „NIEROZWAŻNI POLACY, co WY MYŚLICIE …” ?!!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  SS GALICJA dostanie DOFINANSOWANIE EU. ANTIFA i SS GALICJA SIŁĄ PRZEWODNIĄ – AWANGARDĄ NOWEJ UKRAINY. !!!
  *****
  Zdzisław Jankowski

  „BANDEROWCY są BARDZO AKTYWNI i jeżeli JEDZIE PIS tam DOGADYWAĆ SIĘ z BANDEROWCAMI to NIECH SZLAG TRAFI PIS” !!!

  -komentarz przeklejony-
  ___________________________________________

 6. ORDER BANDERY *DOM DAWIDA* !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .

  ”WSPARCIE MAJDANU jako KROK do ODRODZENIA SYJONIZMU” !!!
  *****
  .
  I oto spotkały się dwie samotności. Wrośnięci w ziemię na kijowskim euromajdanie następcy Bandery i Szuchewycza otrzymali dawkę wsparcia moralnego z…Izraela. Podtrzymał duchowo ukraińskich „braci w intelekcie” tameczny „Dom Dawida”, to znaczy „Żydowski Ruch Narodowy Eretz-Israel”.

  Na stronie tej interesującej organizacji zamieszczony jest artykuł aktywisty „Domu Dawida”, Garika Mazora, zatytułowany: ”WSPARCIE MAJDANU jako KROK do ODRODZENIA SYJONIZMU”.

  W opinii Mazora;

  „wydarzenia Majdanu i protesty społeczne, jak by nie wysilali się prorosyjscy imperialni krzykacze-propagandyści, stały się rzeczywistą, polityczną przeszkodą dla kremlowskiego szowinizmu będącego na drodze do zniszczenia narodowej niezależności ukraińskiego narodu i w rzeczywistości przekształcenia Ukrainy w satelitę (tak jest w tekście pismaka Mazora-aut.) Moskwy.

  Wydawałoby się, że kto z rozumnych ludzi może występować przeciwko narodowi, dążącemu do pełnego wyzwolenia od cudzoziemskiego wpływu i wiekowej okupacji. Tym nie mniej, tajnych i jawnych wrogów Ukraińcy mają wystarczająco dużo. Nie mniej niż żydzi…

  Rosyjskie Imperium upadło pod naporem wyzwoleńczych idei narodowych. Tak, jak to było w 1917 roku (sic!), tak i było w 1991 roku. Pomimo to tendencje imperialne znów tutaj zaczęły podnosić głowę.

  Imperializm rosyjski, jedyny w świecie, wielokrotnie odżywa. Dosłownie jak legendarny Wąż-Garynycz (tak jest w tekście-aut.), któremu na miejsce odciętej głowy w jednej chwili wyrasta nowa z językami płomieni. Ani jedno imperium w historii, oprócz rosyjskiego, po rozpadzie nie odrodziło się.

  I oto trzeba znowu stawiać opór wielokrotnie ożywianemu potworowi Frankensteina.

  I co jeszcze może wyjść z ożywionych trupów oprócz takie plugawego i drapieżnego potwora?

  Na Majdanie moskiewscy imperialni stratedzy natknęli się na bezkompromisowy opór światła i wolności.

  Właśnie Ukraina jest dzisiaj forpocztą oporu przed moskiewskim imperialnym szowinizmem. Majdan stał się symbolem ostatecznej desowietyzacji i ostatnią granicą broniącą Europę przed kremlowskimi ludożercami. Moralne zadanie wszystkich, którzy cenią zasady wolności, to wsparcie Majdanu. Na Ukrainie dzisiaj decyduje się przyszłość Europy.

  Siły nacjonalistyczne Ukrainy, partia Swoboda pod przywództwem Oliega Tiahnyboka, nie są osamotnione w swojej walce. Wspierane są one przez polityków europejskich i licznych amerykańskich przywódców.

  NACJONALISTYCZNE SIŁY IZRAELA powinny WYRAZIĆ swoje OTWARTE POPARCIE dla MAJDANU OLIEGA TIAHNYBOKA”.

  Niestety, myśliciel Mazor zapomniał wspomnieć o swoich współplemieńcach, pozabijanych po zniszczeniu Imperium Rosyjskiego w 1917 roku przez natchnionych ideą narodowej wolności petlurowców.

  A już o tym co by z nim i całym „Domem Dawida” zrobili bojownicy o wolność Ukrainy z szeregów dywizji SS „Galizien” gdyby ich imperialno-sowiecka Armia Czerwona nie rozbiła, Mazor myśleć nawet nie pragnie. Weterani SS „Galizien” muszą po prostu uznać Mazora, i wszystkie osobistości „Domu Dawida”, za swoich „synów pułku”, przynajmniej duchowych. Mogliby i pojechać do Izraela i o swoich „etapach wielkiej drogi” opowiedzieć w „Domu Dawida”. Mają oni o czym opowiadać…

  A izraelscy „bracia w intelekcie” może, po tym, zbiorą jeszcze pieniężną ofiarę na pomnik Bandery albo Szuchewycza. Olieg Tiahnybok, jeżeli kiedykolwiek dorwie się do władzy, powinien nagrodzić swoich izraelskich przyjaciół, ustanowionym jeszcze przy Juszczence, Orderem Bandery.

  A jak oni się zachwycą!

  Nieźle byłoby gdyby Tiahnybok, jako wierny druh syjonizmu, zrobił sobie obrzezanie, ale czy gotów on jest złożyć taką ofiarę na ołtarzu wierności syjonistycznym i banderowskim ideałom?

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zakon-bandery-dom-dawida-2014-01

 7. BANDERĘ szkoliło GESTAPO, którego SZEFEM w II WŚ był ŻYD NIEMIECKI HEINDRICH MUELLER !!!
  .
  Banderę szkoliło gestapo, którego szefem w II wś był żyd niemiecki Heindrich Mueller (nie wiem czy dobrze napisałem), którego dołek znaleziono na kierkucie w Berlinie. Więc Bandera to nic innego, jak żydowski pachołek wykonujący ich polecenia, czyli tworzący wewnętrzne konflikty. Bo jak wiemy: “gdzie się dwóch bije tam żyd korzysta”.

  STOP

  -komentarz przeklejony-
  ______________________________
  .
  .
  * NA ŻYDOWSKIM CMENTARZU znaleziono GRÓB SZEFA GESTAPO *
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  HEINRICH MUELLER, SZEF NIEMIECKIEGO GESTAPO BYŁ … ŻYDEM?!!!

  *****

  Na żydowskim cmentarzu w Berlinie znaleziono miejsce pochówku szefa gestapo Heinricha Muellera, który kierował tajną policją III Rzeszy. Weterani walki z nazizmem i historycy badający tragedię holokaustu wyrazili oburzenie tym faktem. Uważa się, że Mueller był odpowiedzialny za masowe morderstwa Żydów podczas II wojny światowej.

  Na chwilę obecną Mueller oficjalnie uznawany jest za zaginionego. Wokół zniknięcia jednej z kluczowych figur III Rzeszy narosło wiele sprzecznych wersji. Stawiane były hipotezy, że udało mu się uciec z Niemiec i emigrować do Ameryki Łacińskiej. Inni uważali, że przeszedł on na stronę armii radzieckiej.

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/30/na-zydowskim-cmentarzu-znaleziono-grob-szefa-gestapo/

 8. UKRAIŃSKA OŚWIATA w RĘKACH BANDEROWCÓW !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  CZY GEBELS mógłby być MINISTREM OŚWIATY?

  Ukraina idzie w otchłań skrajnego nacjonalizmu. MINISTREM OŚWIATY została IRYNA FARION ze SWOBODY. To ta sama, która we Lwowie mówiła do dzieci w przedszkolu, ze te dzieci, które mają rosyjskie imiona powinny się wstydzić. A w kwietniu ubiegłego roku wizytując w Przemyślu szkołę państwową z ukraińskim językiem nauczania mówiła, że PRZYBYŁA do nich na ETNICZNE ZIEMIE UKRAIŃSKIE.

  PROKURATOREM GENERALNYM został także CZŁOWIEK ze SWOBODY. Ten sam , który w niedziele na wiecu krzyczał, czy Majdan zgadza się na ukaranie wrogów rewolucji.

  SZEFEM, zaś SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA został były człowiek Juszczenki – WALENTYN NALIWAJCZENKO.

  Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości w jaka stronę podąża Ukraina niech przeczyta kto będzie kształcił młodych Ukraińców.

  Irina Farion, lwowska radna, a następnie poseł partii Tiagniboka, wybrała się do jednego z przedszkoli. Gdy usłyszała, że dziewczynki przedstawiają się rosyjskimi imionami Liza czy Masza, wpadła w złość.

  – Liza to od lizania, a Masza to nazwa nie nasza – przedrzeźniała radna, doprowadzając maluchy do płaczu. – Jak można nosić takie wstrętne, ruskie imiona?

  W rywalizacji na najlepsze hasło promujące język ukraiński wygrało sformułowanie:

  „JEŚLI JESTEŚ UKRAIŃCEM – POTRZEBNY jest ci JĘZYK UKRAIŃSKI. jeśli nie – WRACAJ do DOMU”.

  Inicjatorem wydarzenia był lwowski oddział nacjonalistycznej partii „Swoboda”. Przedsięwzięcie związane jest z sprawozdaniem władz względem stopnia realizacji programów rozwoju języka i kultury ukraińskiej oraz „świadomości historycznej obywateli Ukrainy” na terenie obwodu lwowskiego w latach 2010-2014.

  Nacjonaliści zapewnili odpowiednią oprawę zakończenia konkursu. Nagrody zostały wręczone przez Irinę Farion, zastępcę przewodniczącego Komisji Oświaty i Nauki Obwodu Lwowskiego. Nagradzając zwycięzców Farion powiedziała, że proponowane „hasło wymownie świadczy o swobodnym i twórczym zamyśle autorów”. Lwowska radna dodała też, że przekonania zwycięzców rywalizacji pozwalają domniemywać, iż Ukraina nie jest skazana na „dzisiejszą społeczno-polityczną ciemnotę”.

  Więcej przeczytasz pod linkami:
  http://www.portal.arcana.pl/Ukrainscy-nacjonalisci-zorganizowali-konkurs,963.html
  http://www.newsweek.pl/artykuly/wydanie/0/ukraina-az-po-san,71440,2
  http://wpolityce.pl/artykuly/71203-grzegorz-gorny-dla-wpolitycepl-burzliwy-pojedynek-dwoch-ukrainek-skad-sie-wzielo-bowiem-upa-i-bandera-z-milosci-milosc-oslabia-nienawisc-hartuje

  UKRAIŃSKI PRZEMYŚL według FARION:

  Przykładem działań Swobody wykraczających poza granice Ukrainy, a koncentrujący się na tzw. „ETNICZNYCH ZIEMIACH UKRAIŃSKICH” była kwietniowa wizyta w 2013 roku lidera partii OŁEHA TJAHNYBOKA i poseł IRYNY FARION, którzy przebywali z wizytą w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Markijana Szaszkiewicza w Przemyślu (szkoła z językiem ukraińskim). Efektem tej podróży była relacja zamieszczona w ukraińskiej prasie, gdzie Pani Farion podkreśliła, iż ETNICZNE UKRAIŃSKIE ZIEMIE, które OBECNIE są WŁĄCZONE do POLSKI, MUSZĄ w PRZYSZŁOŚCI „ZJEDNOCZYĆ się z ZIEMIĄ MATKĄ”. W ten sposób posłowie Swobody maja ograniczać „opolaczanie” się miejscowej młodzieży ukraińskiej.
  http://blogs.pravda.com.ua/authors/farion/51897d0bab050/

  http://zapalowski.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=2303%3Aukrainska-oswiata-w-rekach-banderowcow&catid=20%3Amoim-zdaniem&Itemid=54

 9. JAK TO MĘCZENNICY Z ‚MAJDANU’ PRZEŚLADUJĄ POLAKÓW WE LWOWIE !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Hubert Piotrowski

  Dzisiaj, 25 lutego a.d. 2014 REKTOR UNIWERSYTETU LWOWSKIEGO zalecił STUDIUJĄCYM tam POLAKOM, około 500 osobom, aby ZE WZGLĘDU na *ANTY-POLSKIE EKSCESY* „zniknęli na jakiś czas z pola widzenia pewnych grup”.

  CZYŻ POLSKA to NIE KRAJ IDIOTÓW ?!!

  -komentarz przeklejony-

 10. PRAWY SEKTOR chce WYSŁAĆ na KRYM „POCIĄG PRZYJAŹNI” !!!

  Image and video hosting by TinyPic
  .

  NACJONALIŚCI chcą POWTÓRZENIA WYDARZEŃ z 1992 roku. Szowinistyczne ugrupowanie „PRAWY SEKTOR” obiecało przeciąć jakiekolwiek przejawy separatyzmu w kraju. Poinformowały dziś o tym „Nowosti Sewastopola” powołując się na słowa jednego z aktywistów – IHORA MOSIJCZUKA.

  „PRÓBA NARUSZENIA TERYTORIALNEJ INTEGRALNOŚCI UKRAINY będzie SUROWO UKARANA. Jeśli WŁADZA nie jest do tego gotowa, to „PRAWY SEKTOR”, SFORMUJE „POCIĄG PRZYJAŹNI”. MY, PODOBNIE jak w latach 90-tych UNA-UNSO, pojedziemy na KRYM. Tamtejsza PUBLIKA jest podobna do tej z lat 90-tych. Jak SZCZURY UCIEKALI, gdy KOLUMNA UNSOWCÓW WCHODZIŁA do SEWASTOPOLA”. – powiedział Mosijczuk.

  Mosijczuk miał na myśli wydarzenia z 1992 roku, organizacja UNA-UNSO (UKRAIŃSKIE NARODOWE ZRZESZENIE – UKRAIŃSKA NARODOWA SAMOOBRONA) razem z KAPŁANAMI UKRAIŃSKIEJ AUTOKEFALICZNEJ CERKWI udali się tzw. „POCIĄGIEM PRZYJAŹNI” na południe Ukrainy, w tym na KRYM, w CELU STŁUMIENIA tam NASTROJÓW SEPARATYSTYCZNYCH.

  W Sewastopolu kapłani zamierzali poświęcić miejsce rozstrzelania przez bolszewików ukraińskich marynarzy. Ochronę zapewniało im 700 aktywistów. Władze Krymu zatrzymały pociąg przed wjazdem do miasta. W odpowiedzi nacjonaliści zablokowali tory kolejowe. W końcu jednak udało im się dotrzeć do miasta, gdzie przeprowadzono marsz. Miejscowi obywatele przeprowadzili akcje protestacyjne, które jednak szybko się rozeszły.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/prawy-sektor-chce-wyslac-na-krym-pociag-przyjazni

 11. DOWÓDCA IZRAELSKIEJ MILICJI WALCZY na KIJOWSKIM MAJDANIE !!!
  .
  .
  CZY OGŁOSZONA przez _PRAWY SEKTOR_ *WIELKA UKRAIŃSKA REKONKWISTA* to w istocie *ŻYDOWSKA REWOLUCJA* ?!!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  URODZONY na UKRAINIE, były IZRAELSKI ŻOŁNIERZ IDF dowodzi ODDZIAŁEM 40 mężczyzn i kobiet, którzy w WIĘKSZOŚCI nie są ŻYDAMI, ATAKUJĄCYM legalne SIŁY RZĄDOWE PAŃSTWA. !!!

  http://www.timesofisrael.com/israeli-militia-commander-fights-to-protect-kiev/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s