Kijów oczami mieszkańca

majdan oczami mieszkańca

OD samego POCZĄTKU MAJDANU stali tam z ZACHODNIEJ UKRAINY BANDEROWSKIE ORGANIZACJE NACJONAL-FASZYSTOWKIE, UPA-UNSO, OUN, SWOBODA, SS GALICZYNA, TRYZUB, NAZI, ULTRA-RADYKALOWIE, ODZZIALY BOJOWNIKÓW, wycwiczone WCZESNIEJ, także TERORYSCI zza GRANICY: GRUZJA, CZECZNIA, DANIA, STANY” !!!

*****

___________________________________________________

Publikujemy wyjątkową relację z Kijowa, napisaną przez mieszkańca tego miasta,
w nocy z 20-21 lutego AD 2014. Zachowaliśmy oryginalną pisownię. Autor chce pozostać anonimowy.

________________________________________________________________

.

We wtorek ok 17tej metro już było zamknięte, z pracy wracaliśmy na drugi brzeg Kijowa przez 3 godziny w objazd, korki byli 10-balowe, ale głównie było dojechać do domu bez ekscesów… komunikacja miejska pracowała biezplatnie, ale marszrutki to nie zwykła komunikacja miejska, lecz prywatna… w marszrutce ludzi nerwowo oglądali nowości z centrum przez I-pody… nawet Tvzje… na pełną głósność…tam ciągle krzyczali kierownicy majdanu: „rozbierajcie bruk, niescie puste butelki po koktejl (molotowa)… potem gadał główny sprzedawca Gruzji Srakaszwilijakby został spotkany na ulicach Gruzji, ludzi bym zaplewali go podle oczysprzedał kraj i uciekł za granicę, a teraz podbiją Ukraińców na to samo….. ale kto tyle wie o nim?… :/

W następnym dniu musieliśmy być w pracy, ponieważ zamknięte zostali tylko szkoly w centrum… Dojazd był spokojny, oczywiście dłużej, no, bo w objazd. Ludzi było nie tak, jak zwykle na ulicy, lecz mniej – niektóre fabryki zostali też zamknięte. W pracy już się doznali, ze do podpalonej merii majdanowcy radykalowie nie dopuścili pozarników (byli pewni, ze poradzą sobie), a gdy dopuścili, już zapóżno bylo – pożarniki nie dali rady.

Bojowniki majdanowcy podpalili tez Konserwatorium, wlamali się do Studia Operowej i najpierw wzłamali kasę biletową… dzialacze „za ideję”… zajęli uczelnię, będą srali tam, jak przez cały miesiąc w centrum miasta i merii…. nikt nie jest pewen, że fortepiany koncertowe nie pójdą na ogień czy na barykady, a tam jeszcze organy w salach, także kostiumowa sala, jak w zwykłym teatrzu, bo to scena teatralna na uczelni, no, i sama uczelnia…. te stado debiłow nie wie, ile kosztuje kultura…. :/

Także doznali się, ze z kobiet , pracujących w merii (gdy czasowo majdan owcy opuścili merję) zrywali złoto i kosztowności, a jakiś chłop zaproponował wypuścić kobiet ztądzostał zastrzelony z bliska. Wieczorem środy także zjęli Pocztę główną, inne ministerstwo.

Dzisiaj, w czwartek, kolejki do bankomatów, kolo godz. 17 pieniądze się konczają… a i system bankowy zawiesza czas od czasu od napięcia… W naszej kolejce było ok. 30 osób, bankomat dawał tylko jakąś limitę, ale przed nosem kasa się skończyła… ale powiozło w markecie.

W kolejce doznaliśmy, ze banki pozamykane, apteki też… działa „masowa psychoza”… Zamknięty okazał się sklep Ewa (w rodzaju Rossmana, tylko ukraiński). Po drodze spotkaliśmy aptekę całodobową, ale za parę godzin tez już była zamknięta. W sklepach paniki nie było, spokojnie ludzi kupowali, ale ażyotaża dziala… mówili, ze kolejki i tłum był z rana i koło poludnia.

Ok 18 godziny pólki na najważniejsze artykuły spożywcze zostali puste – kasze (grzeczana, jagliana, pszeniczna, jęczmienna, ryż, manna, mąka), cukier, sól, makaron, chleb, tanie mydło… zostało troche makaronu ukraińskiego i drogi wloski… rozbierali olej (w innym sklepie też masło, wszystkiego potrochu – na ile kogo stać…).

W markecie zapewnili, ze chleb jeszcze będzie, bez paniki, bo ich piekarnia pracuje. Odział mięsny był pusty, ponieważ nie ma dowozu do miasta. Ale bazary (targi) dzialają – tam można kupić i mięso, i ser domowy, smietanę, warzywa, etc…. jak na zwykłym rynku prosto od ludzi czy fermerów z wsi albo od sprzedawców.

Kolejki z powiatu jeżdzą, dojazd zamknięty tylko na trasach, ale radykalowie znają objazdy…

Warzyw było jak zwykle, inne artykuly – tez. Ze sklepów spożywczych odwiedziłem market „Pieriekriostok”, „Silpo” i sklep „Jagotińskie produkty”.

W komunikacji miejskiej staram się jezdzić „nosem w okno”, zeby nikt ni zaczepial z agresywnie nastrojonych „majdanowcem albo wspierających.. już byla akcja raz w metrze. Także widac od razu, ze to majdanowcy – agresywne, straszne mordy bandyckie, takie wysportowane bydlaki, albo gówniarże nastolatki, studenci, którym poprzewracalo w głowie… większość to zapadeńcy – Galiczyna, Wolyń – słychac po brzydkiemu akcentu… jeździli metrzem, bo nocują na osiedlach…. Trza także uważać na torebki, bo rzną…. W calym sytuacja kryminalna od grudnia bardzo niezdrowa, ponieważ policja jest zajęta w centrum, a pozjezdzali się złodzieje z calego kraju…..

Wieczorem kolega z pracy (dzielnica Borszczagowka) powiedział, ze u nich na ulice strzelali, slyszył to z domu, także banda ozbrojonych bandytów wdarla się do marszrutki, zastrzelili kierowce i pograbowali ludzi. Kolegi z pracy zrezygnowali iśc do pracy w piątek, bo każdy dojeżdza z róznych dzielnic…strasznie. Szkoły zostali zamknięte tylko w centrum, do Niedzieli. A metro już pracowało (tylko zamknięte te parę stacji w samym Centrum miasta).

W nocy u nas na dzielnicy był jeden strzał, się boję – nie śpię drugą noc… To samo było w Kirgizii, gdy bandy „powstańców” gromili i maroderstwowali wszędzie, strzelali w ludzi na ulicach… nowy rząd nie dawal z nimi rady. Teraz u nas to samo się dzieje..

W nocy też dużo samolotów wylatywało z miasta – VIPy, bogaci uciekają… Majdanowskie „dzialacze” dostają azyl w krajach eu (nawet kupując dowody – zaświadczenie od lekarza – 300 – 500$, zaświadczenia cieprpienia albo groźb– od 500 do 10000 euro), a zwykle ludzi zostają na laskę Boga…

Niestety ludzi nie rozumieją, ze to samo było w Jugoslawii 15 lat temute same panstwa mieli te same interesy, tak samo wtrącali się do spraw wewnętrznych, te same metody, i wykorżystany został ten samy tłum – bio-material – technologje Gene Sharpa… tylko ludi się nie uczą na blędach susiedzi.

A wam na zachodzie podawana przekłamana informacja od samego początku: co do ilości „majdanowców”, co do ich przynależności panstwowej oraz orijentacji politycznej, co do samego sosu, pód którym podawają polskim, niemieckim, eu -obywaicelam Majdan…

Od samego początku majdanu stali tam z Zachodniej Ukrainy banderowskie organizacje nacjonal-faszystowkie, UPA-UNSO, OUN, Swoboda, SS Galiczyna, Tryzub, nazi, ultra-radykalowie, odzzialy bojowników, wycwiczone wczesniej, także terorysci zza granicy (Gruzja, Czecznia, Dania, Stany….), bardzo dobrze zorganizowane i sporo kasiorki ze Stanów i EU na to poszło ….

Także byli studenci, o czym pisałem wcześniej, i bezrobotni (zarabiali kasę za „stojanie”). Jednego podpalacza samochodów na osiedłach złapali wtedy – się okazał obywaciel Gruzji, mieł na rękach listę z numerami samochodów, adresami, za kazdy płacili ok 30$… dostal listę od „klijentów”, majdanowskich, jak i sam.

Nikt u was nie pokazywał ANTI-majdan… a ja ktos pokazywal, to widac gołym okiem, ze zaangażowani wasze reporterowie

Zwykle kijowianie pracowali i pracują. I się boją, bo lazą bandy z majdanu uzbrojone, ktos mówi, ze też są prowokatorowie.

A ostatnio poslanka od opozycji w Radzie powiedziała, ze snajpiery strzeljaące po majdanowcach także strzelali i po berkutowcach – kto to był?..

I jeszcze prosimy uważać, ze 1 tys. majdanowców, nawet jakby 1 mln – to nie 46 mln. ludności kraju, nie 5 mln. Kijowian!

I NIE ZAPOMINAJCIE, po ODZYSKANIU NIEZALEŻNOŚCI DZIECI UKRAIŃSKIE na UCZELNIACH od DZIECIŃSTWA NAUCZANO PRZEKLAMANEJ HISTORII co do BANDERY, SZUCHIEWICZA, WOLYNI I GALICZYNY.

Mieszkaniec Kijowa

 

Redakcja zezwala na przedruk.

Tekst nadesłany do Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy:

http://ksd.media.pl/publikacje/1882-kijow-oczami-mieszkanki

12 uwag do wpisu “Kijów oczami mieszkańca

 1. Pingback: Kijów oczami mieszkańca | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

 2. JAK TO MĘCZENNICY Z ‚MAJDANU’ PRZEŚLADUJĄ POLAKÓW WE LWOWIE !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Hubert Piotrowski

  Dzisiaj, 25 lutego a.d. 2014 REKTOR UNIWERSYTETU LWOWSKIEGO zalecił STUDIUJĄCYM tam POLAKOM, około 500 osobom, aby ZE WZGLĘDU na *ANTY-POLSKIE EKSCESY* „zniknęli na jakiś czas z pola widzenia pewnych grup”.

  CZYŻ POLSKA to NIE KRAJ IDIOTÓW ?!!

  -komentarz przeklejony-

 3. Pingback: MAJDAN AD 2014 W KIJOWIE OCZAMI MIESZKAŃCA

 4. „POD POZOREM LECZENIA do POLSKI zaczną PRZENIKAĆ SKRAJNIE RADYKALNE ŚRODOWISKA NACJONALISTÓW UKRAIŃSKICH” !!!
  .
  Image and video hosting by TinyPic
  .

  Bardzo duży wpływ na POLSKĄ POLITYKĘ WSCHODNIĄ MAJĄ INTERESY GEOPOLITYCZNE ZACHODU i LOBBY POSTBANDEROWSKIE w AMERYCE. Znaczną rolę odgrywa także ta część społeczności ukraińskiej w Polsce, która ZAWSZE LOKUJE się w KRĘGACH PARTII WŁADZY, a MA SYMPATIE do ŚRODOWISK POSTBANDEROWSKICH.

  Takie nazwiska jak MIROSŁAW CZECH (były sekretarz generalny Unii Wolności), MIRON SYCZ, WŁODZIMIERZ MOKRY, czy też w końcu DZIENNIKARZE UKRAIŃSCY z „Gazety Wyborczej”. ZE WSPOMNIANĄ GAZETĄ był związany OBECNY RZECZNIK PRASOWY POLSKIEGO MSZ. Należy zaznaczyć, iż wspomniane osoby były i są zaprzyjaźnione z obecnym prezydentem i premierem (wywodzą się przecież z tego samego środowiska politycznego).

  Z DRUGIEJ STRONY MAMY PiS, który w SPRAWACH WSCHODNICH kieruje się sugestiami ADAMA LIPIŃSKIEGO, który jest ZNANY z SYMPATII DO UKRAIŃSKIEGO NACJONALIZMU. Tak więc niezależnie która opcja wygrywa, kierunek jest taki sam.
  (…)

  – W czasie Pomarańczowej Rewolucji wystąpiła część narodu ukraińskiego przeciw drugiej, ale nie było zamiarem nikogo występować zbrojnie przeciw drugiej stronie.
  (…)
  Obecnie na Ukrainie obserwujemy zupełnie inny proces.

  Z jednej strony BATKIWSZCZYNA i UDAR chciały powtórzyć POMARAŃCZOWĄ REWOLUCJĘ pod HASŁEM ZBLIŻENIA z UNIĄ EUROPEJSKĄ, a z drugiej SWOBODA pod tą przykrywką ROZPOCZĘŁA PROCES WALKI o BUDOWĘ PAŃSTWA NACJONALISTYCZNEGO.

  Oczywiście wszystko rozłożono na etapy. TIAHNYBOK, aby mieć wolne ręce WYDZIELIŁ ze swoich PRZYBUDÓWEK ŚRODOWISKA, które mają za zadanie NIE PODPORZĄDKOWYWAĆ się ŻADNYM USTALENIOM i DĄŻYĆ do PRZEJĘCIA SIŁĄ PAŃSTWA, sam POPRAWIAJĄC SWÓJ WIZERUNEK na ZACHODZIE.

  OBECNIE obserwujemy DRUGI ETAP DZIAŁAŃ SWOBODY, czyli ZBROJNEJ AKCJI na OBSZARACH nie OBJĘTYCH „REWOLUCJĄ”, która to AKCJA WŁAŚNIE w tym MOMENCIE PROWADZI do WOJNY DOMOWEJ.

  (…)
  Ludzie bardzo wyraźnie rozróżniają protest obywateli Ukrainy, którzy chcą europejskich wartości w życiu publicznym. Z tą częścią społeczeństwa ukraińskiego się utożsamiają.

  NIE MA NATOMIAST ZGODY na POPIERANIE NACJONALISTÓW UKRAIŃSKICH, na ich LECZENIE na PODKARPACIU. Przecież Lwów jest wolnym miastem, niech tam jadą lekarze, niech tam dostarcza się sprzęt medyczny. 45-milionowy kraj nie ma gdzie leczyć tysiąca rannych?

  KOMPLETNA BZDURA.

  OBAWIAM się, że POD POZOREM LECZENIA do POLSKI ZACZNĄ PRZENIKAĆ SKRAJNIE RADYKALNE ŚRODOWISKA NACJONALISTÓW UKRAIŃSKICH, którzy w PRZYSZŁOŚCI mogą POWODOWAĆ NAPIĘCIA NARODOWOŚCIOWE w NASZYM KRAJU.

  Już teraz w Przemyślu leży około dwudziestu Ukraińców. Pytanie tylko, czy byli aż tak bardzo ranni, że wieziono ich do Polski aż z Kijowa i sam przewóz nie zagroził ich życiu?

  Mam tylko nadzieję, iż obywatele polscy nie ucierpią na odsuwaniu terminów leczenia ze względu na pomoc bojownikom z Majdanu.

  Nie zaprzeczam, są sytuacje, kiedy należy pomagać, a nawet się poświęcać, ale POMAGAĆ TYM, którzy MÓWIĄ o KONIECZNOŚCI POWROTU PRZEMYŚLA do UKRAINY, to ABSURD.

  W 1918 roku to POLACY w PRZEMYŚLU takim STAWIALI ZBROJNIE OPÓR.

  (…)
  http://www.zapalowski.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=2309:moj-dzisiejszy-wywiad-dla-mysli-polskiej&catid=20:moim-zdaniem&Itemid=54

 5. UKRAINA w OGNIU MANIPULACJI czyli GRA z LUDZKĄ NAIWNOŚCIĄ !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .

  Pamiętacie film „JESTEM UKRAINCEM”, został on wprowadzony do internetu na całym świecie i ten dzień stał się WIRUSOWYM ELEMENTEM ZAPALNYM GWAŁTOWNEGO PROTESTU w KIJOWIE?

  Wideo wygląda bardzo realistycznie i ekscytująco dla niezorientowanego w jego prawdziwych intencjach widza …

  Przypominam wam, że w filmie mówi dziewczyna (nastolatka), która jest również bardzo atrakcyjna >co wpływa na zaufanieNakaz autorytatywny – obudź ciekawość, co takiego spotkało tą miłą dziewczynę – nie pomyślisz o narodzie…Nakaz autorytatywny – wskaż winowajcę – negowanego społecznie i negatywny motyw ich działaniaNakaz autorytatywny – wskazanie przyjaciela i agresoraNew Age + MK Ultra: mamy – powtórzenie, pomóżcie – nam, informacja nakazu – przekazujcie kłamstwo dalej. New Age – zauważmy, że sekty, kościoły zawsze wyrażają następująca regułkę: porozmawiaj z rodziną, przyjaciółmi: jesteśmy Twoimi przyjaciółmi, zaufaj tym słowom, umysł, serce …BEN MOSES i PRODUCENT LARRY DIAMOND, członek COUNCIL on FOREIGN RELATIONS, wpływowego amerykańskiego think tanku powiązanego z DEPARTAMENTEM STANU USA<

  CFR: http://ligaswiata.pinger.pl/m/11788370

  INNE DOKUMENTY tego UŻYTKOWNIKA przedstawiają „WALKI o DEMOKRACJĘ” działaczy w EGIPCIE, MALEZJI, UKRAINIE, WENEZUELI (tak, tak wy wiecie to od wczoraj – filmy powstają od trzech miesięcy ) i ZIMBABWE.

  Wszystkie strony YouTube o drużynie „WHISPER DO ROAR”, ukazują, że „DEMOKRATYCZNA WALKA” został zainspirowana pracą LARRYEGO DIAMONDA z STANFORD UNIVERSITY.

  LARRY DIAMOND jest CZŁONKIEM RADY STOSUNKÓW ZAGRANICZNYCH (CFR – COUNCIL on FOREIGN RELATIONS), i twórcą oficjalnej strony organizacji foreignaffairs.com. Teraz wszystko zaczyna się wyjaśniać.

  W artykule w 2009 roku (WSO, Council on Foreign Relations, lider „ŚWIATA OKULTYZMU”), czytamy:

  COUNCIL on FOREIGN RELATIONS jest ważną częścią OCCULT WORLD, będącego elementem kreacji *NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA*.

  Ale to jeszcze nie wszystko.

  LARRY DIAMOND jest członkiem NATIONAL ENDOWMENT for DEMOCRACY (NED), która jest uważana przez wielu za „INSTRUMENT OBYWATELSKIEGO” RAMIENIA CIA, służącego ORGANIZOWANIU ZAMIESZEK na CAŁYM ŚWIECIE od 1983 roku.

  Również pod AUSPICJAMI NED, LARRY DIAMOND odegrał WAŻNĄ ROLĘ w ORGANIZOWANIU „ARABSKIEJ WIOSNY” kilka lat temu.

  W wywiadzie w „Huffington Post”, twórca filmu „JESTEM UKRAIŃCEM” przyznał, że udał się na Ukrainę, aby zrobić FILM DOKUMENTALNY o DEMOKRACJI, zanim jeszcze ROZPOCZĘŁY SIĘ PROTESTY. Wszystko, więc kierowane jest przez: CFR, OCCULT WORLD, NED i CIA …

  W artykule z 17 lutego 2014, PAUL CRAIG ROBERTS ma JEDNOZNACZNE DOWODY, że UKRAIŃSCY PROTESTUJĄCY byli FINANSOWANI przez USA i WYSŁANNIKÓW UE, otrzymując około 15-20 euro na dzień protestu.

  27 stycznia 2014, podano, że SOROS tworzy OŚRODKI PRZEMOCY na UKRAINIE poprzez CZŁONKÓW GRUPY SPILNA.

  Z kolei GŁÓWNYM ELEMENTEM UTOPIENIA GOSPODARCZO UKRAINY jest POMOC FINANSOWA z MFW i EU, zaproponowana przez GEORGE OSBORNE’a.

  (…)
  http://ligaswiata.hvs.pl/mk-ultra-ukraina-wenezuela-podsluch-merkelczyli-gra-ludzka-naiwnoscia/

 6. Pingback: Kijów oczami mieszkańca « Dziennik gajowego Maruchy

 7. Pingback: Banderowski burdel oczami mieszkańca Kijowa | ZYGFRYD GDECZYK

 8. PRAWY SEKTOR chce WYSŁAĆ na KRYM „POCIĄG PRZYJAŹNI” !!!

  Image and video hosting by TinyPic
  .

  NACJONALIŚCI chcą POWTÓRZENIA WYDARZEŃ z 1992 roku. Szowinistyczne ugrupowanie „PRAWY SEKTOR” obiecało przeciąć jakiekolwiek przejawy separatyzmu w kraju. Poinformowały dziś o tym „Nowosti Sewastopola” powołując się na słowa jednego z aktywistów – IHORA MOSIJCZUKA.

  „PRÓBA NARUSZENIA TERYTORIALNEJ INTEGRALNOŚCI UKRAINY będzie SUROWO UKARANA. Jeśli WŁADZA nie jest do tego gotowa, to „PRAWY SEKTOR”, SFORMUJE „POCIĄG PRZYJAŹNI”. MY, PODOBNIE jak w latach 90-tych UNA-UNSO, pojedziemy na KRYM. Tamtejsza PUBLIKA jest podobna do tej z lat 90-tych. Jak SZCZURY UCIEKALI, gdy KOLUMNA UNSOWCÓW WCHODZIŁA do SEWASTOPOLA”. – powiedział Mosijczuk.

  Mosijczuk miał na myśli wydarzenia z 1992 roku, organizacja UNA-UNSO (UKRAIŃSKIE NARODOWE ZRZESZENIE – UKRAIŃSKA NARODOWA SAMOOBRONA) razem z KAPŁANAMI UKRAIŃSKIEJ AUTOKEFALICZNEJ CERKWI udali się tzw. „POCIĄGIEM PRZYJAŹNI” na południe Ukrainy, w tym na KRYM, w CELU STŁUMIENIA tam NASTROJÓW SEPARATYSTYCZNYCH.

  W Sewastopolu kapłani zamierzali poświęcić miejsce rozstrzelania przez bolszewików ukraińskich marynarzy. Ochronę zapewniało im 700 aktywistów. Władze Krymu zatrzymały pociąg przed wjazdem do miasta. W odpowiedzi nacjonaliści zablokowali tory kolejowe. W końcu jednak udało im się dotrzeć do miasta, gdzie przeprowadzono marsz. Miejscowi obywatele przeprowadzili akcje protestacyjne, które jednak szybko się rozeszły.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/prawy-sektor-chce-wyslac-na-krym-pociag-przyjazni

 9. * LIDER PRAWEGO SEKTORA spotkał się z AMBASADOREM IZRAELA !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE” czyli „WYZWOLICIELE UKRAINY” mają już „GORĄCA LINIA” z AMBASADĄ IZRAELA !!!
  *****

  DMYTRO JAROSZ, KOMENDANT PRAWEGO SEKTORA, SPOTKAŁ SIĘ w środę z AMBASADOREM IZRAELA w Kijowie, REUWENEM DINEM.

  ZAPEWNIŁ on, że PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE oraz wyraził zapewnienie, iż w jego ruchu następuje wzrost tolerancji wobec mniejszości. Zadeklarowano odrzucenie wszelkich przejawów ksenofobii oraz szowinizmu.

  Celem Prawego Sektora ma być budowa tolerancyjnej, demokratycznej Ukrainy z równymi szansami dla wszystkich. JAROSZ ZGODZIŁ się na PROPOZYCJĘ, aby USTANOWIĆ „GORĄCĄ LINIĘ” z AMBASADĄ IZRAELA, gdzie na bieżąco omawiane byłyby najbardziej palące sprawy.

  DMYTRO JAROSZ to PRZYWÓDCA PRAWEGO SEKTORA, KOALICJI wielu ŚRODOWISK NACJONALISTYCZNYCH UKRAINY, która WALCZYŁA ZACIĘCIE na MAJDANIE, STANOWIĄC GŁÓWNĄ SIŁĘ BOJOWĄ. Jednocześnie to od roku 2005 LIDER WSZECHUKRAIŃSKIEJ ORGANIZACJI „TRYZUB” IM. STEPANA BANDERY, a wcześniej także żołnierz Armii Czerwonej.

  Warto pogratulować inspiracji Prawym Sektorem pewnej części polskich narodowców, którzy w ciągu ostatnich tygodni podziwiali tę koalicję. OKAZAŁO SIĘ, że ORGANIZACJA TA BYŁA MARIONETKĄ W RĘKACH ZACHODNICH, WYKORZYSTYWANĄ do WALKI PRZECIWKO WŁADZY JANUKOWYCZA.

  Od dawna było dziwnym, że sympatycy Iranu czy Syrii Al-Assada wspierają prozachodnią rewoltę na Ukrainie. [jest wręcz odwrotnie – red.] Ciekawe, jak wytłumaczą teraz stanowisko Dmytro Jarosza? Ciekawe, jaki jest polski interes z całego zamieszania na Ukrainie?

  (…)
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/28/lider-prawego-sektora-spotkal-sie-z-ambasadorem-izraela/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s