Order Bandery *Dom Dawida*

Jacyniuk znamienity żyd

WSPARCIE MAJDANU jako KROK do ODRODZENIA SYJONIZMU” !!!

*****

I oto spotkały się dwie samotności. Wrośnięci w ziemię na kijowskim euromajdanie następcy Bandery i Szuchewycza otrzymali dawkę wsparcia moralnego z…Izraela. Podtrzymał duchowo ukraińskich „braci w intelekcie” tameczny „Dom Dawida”, to znaczy „Żydowski Ruch Narodowy Eretz-Israel”.

Na stronie tej interesującej organizacji zamieszczony jest artykuł aktywisty „Domu Dawida”, Garika Mazora, zatytułowany: ”WSPARCIE MAJDANU jako KROK do ODRODZENIA SYJONIZMU”.

W opinii Mazora;

wydarzenia Majdanu i protesty społeczne, jak by nie wysilali się prorosyjscy imperialni krzykacze-propagandyści, stały się rzeczywistą, polityczną przeszkodą dla kremlowskiego szowinizmu będącego na drodze do zniszczenia narodowej niezależności ukraińskiego narodu i w rzeczywistości przekształcenia Ukrainy w satelitę (tak jest w tekście pismaka Mazora-aut.) Moskwy.

Wydawałoby się, że kto z rozumnych ludzi może występować przeciwko narodowi, dążącemu do pełnego wyzwolenia od cudzoziemskiego wpływu i wiekowej okupacji. Tym nie mniej, tajnych i jawnych wrogów Ukraińcy mają wystarczająco dużo. Nie mniej niż żydzi…

Rosyjskie Imperium upadło pod naporem wyzwoleńczych idei narodowych. Tak, jak to było w 1917 roku (sic!), tak i było w 1991 roku. Pomimo to tendencje imperialne znów tutaj zaczęły podnosić głowę.

Imperializm rosyjski, jedyny w świecie, wielokrotnie odżywa. Dosłownie jak legendarny Wąż-Garynycz (tak jest w tekście-aut.), któremu na miejsce odciętej głowy w jednej chwili wyrasta nowa z językami płomieni. Ani jedno imperium w historii, oprócz rosyjskiego, po rozpadzie nie odrodziło się.

I oto trzeba znowu stawiać opór wielokrotnie ożywianemu potworowi Frankensteina.

I co jeszcze może wyjść z ożywionych trupów oprócz takie plugawego i drapieżnego potwora?

Na Majdanie moskiewscy imperialni stratedzy natknęli się na bezkompromisowy opór światła i wolności.

Właśnie Ukraina jest dzisiaj forpocztą oporu przed moskiewskim imperialnym szowinizmem. Majdan stał się symbolem ostatecznej desowietyzacji i ostatnią granicą broniącą Europę przed kremlowskimi ludożercami. Moralne zadanie wszystkich, którzy cenią zasady wolności, to wsparcie Majdanu. Na Ukrainie dzisiaj decyduje się przyszłość Europy.

Siły nacjonalistyczne Ukrainy, partia Swoboda pod przywództwem Oliega Tiahnyboka, nie są osamotnione w swojej walce. Wspierane są one przez polityków europejskich i licznych amerykańskich przywódców.

NACJONALISTYCZNE SIŁY IZRAELA powinny WYRAZIĆ swoje OTWARTE POPARCIE dla MAJDANU OLIEGA TIAHNYBOKA”.

Niestety, myśliciel Mazor zapomniał wspomnieć o swoich współplemieńcach, pozabijanych po zniszczeniu Imperium Rosyjskiego w 1917 roku przez natchnionych ideą narodowej wolności petlurowców.

A już o tym co by z nim i całym „Domem Dawida” zrobili bojownicy o wolność Ukrainy z szeregów dywizji SS „Galizien” gdyby ich imperialno-sowiecka Armia Czerwona nie rozbiła, Mazor myśleć nawet nie pragnie. Weterani SS „Galizien” muszą po prostu uznać Mazora, i wszystkie osobistości „Domu Dawida”, za swoich „synów pułku”, przynajmniej duchowych. Mogliby i pojechać do Izraela i o swoich „etapach wielkiej drogi” opowiedzieć w „Domu Dawida”. Mają oni o czym opowiadać…

A izraelscy „bracia w intelekcie” może, po tym, zbiorą jeszcze pieniężną ofiarę na pomnik Bandery albo Szuchewycza. Olieg Tiahnybok, jeżeli kiedykolwiek dorwie się do władzy, powinien nagrodzić swoich izraelskich przyjaciół, ustanowionym jeszcze przy Juszczence, Orderem Bandery.

A jak oni się zachwycą!

Nieźle byłoby gdyby Tiahnybok, jako wierny druh syjonizmu, zrobił sobie obrzezanie, ale czy gotów on jest złożyć taką ofiarę na ołtarzu wierności syjonistycznym i banderowskim ideałom?

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zakon-bandery-dom-dawida-2014-01

9 uwag do wpisu “Order Bandery *Dom Dawida*

 1. BANDERĘ szkoliło GESTAPO, którego SZEFEM w II WŚ był ŻYD NIEMIECKI HEINDRICH MUELLER !!!
  .
  Banderę szkoliło gestapo, którego szefem w II wś był żyd niemiecki Heindrich Mueller (nie wiem czy dobrze napisałem), którego dołek znaleziono na kierkucie w Berlinie. Więc Bandera to nic innego, jak żydowski pachołek wykonujący ich polecenia, czyli tworzący wewnętrzne konflikty. Bo jak wiemy: “gdzie się dwóch bije tam żyd korzysta”.

  STOP

  -komentarz przeklejony-
  ______________________________
  .
  .
  * NA ŻYDOWSKIM CMENTARZU znaleziono GRÓB SZEFA GESTAPO *
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  HEINRICH MUELLER, SZEF NIEMIECKIEGO GESTAPO BYŁ … ŻYDEM?!!!

  *****

  Na żydowskim cmentarzu w Berlinie znaleziono miejsce pochówku szefa gestapo Heinricha Muellera, który kierował tajną policją III Rzeszy. Weterani walki z nazizmem i historycy badający tragedię holokaustu wyrazili oburzenie tym faktem. Uważa się, że Mueller był odpowiedzialny za masowe morderstwa Żydów podczas II wojny światowej.

  Na chwilę obecną Mueller oficjalnie uznawany jest za zaginionego. Wokół zniknięcia jednej z kluczowych figur III Rzeszy narosło wiele sprzecznych wersji. Stawiane były hipotezy, że udało mu się uciec z Niemiec i emigrować do Ameryki Łacińskiej. Inni uważali, że przeszedł on na stronę armii radzieckiej.

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/30/na-zydowskim-cmentarzu-znaleziono-grob-szefa-gestapo/

 2. NOWY RZĄD UKRAINY – PREMIEREM ZOSTAJE *ZNAMIENITYJ ŻYD*, ARSENIJ JACENIUK !!!

  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  NOWY RZĄD UKRAINY – ciekawa ostatnia pozycja

  Premier – Arsenij Jaceniuk (“Ojczyzna”) … ten z okładki leksykony „ZNAMIENITYJE JEWREJI UKRAINY”

  Pierwszy wicepremier – Oleg Tyagnybok (“Wolność”)

  Wicepremier (integracja europejska) – Witalij Kliczko (“IMPACT”)

  Wicepremier (jednostka energii) – Mykoła Martynenko (“Ojczyzna”)
  .
  .
  Ministerstwo Polityki Rolnej i Żywności – Witalij Kowalczuk (“IMPACT”)

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych – Arsen Avakov (“Ojczyzna”)

  Ministerstwo Obrony Narodowej – Andrew Paruby (“Ojczyzna”)

  Ministerstwo Podatków i opłat – Alexandra Kuzhel (“Ojczyzna”)

  Ministerstwo Ekologii i Zasobów Naturalnych – Irina Seh (“Wolność”)

  Ministerstwo Rozwoju Gospodarczego i Handlu – Lesia Orobets (“Ojczyzna”)

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych – Tarasiuk (“Ojczyzna”)

  Ministerstwo Kultury – Bogdan Benyuk (“Wolność”)

  Ministerstwo Młodzieży i Sportu – Arthur Ward (“IMPACT”)

  Ministerstwo Edukacji – Irina Farion (“Wolność”)

  Ministerstwo Polityki Przemysłowej – Oksana Prodan (“COB”)

  Ministerstwo Zdrowia – Bohomolets (kwota “trafienia”)

  Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Budownictwa i Mieszkalnictwa – Edward Hurwitz (“IMPACT”)

  Ministerstwo Polityki Społecznej – Ludmiła Denisova (“Ojczyzna”)

  Ministerstwo Finansów – Wiktor Pynzenyk (“IMPACT”)

  Ministerstwo Sprawiedliwości – Andrzej Mohnyk (“Wolność”)

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy – Dmitrij Jaros (“Trident” im Bandera)

  • „PROKURATURA jest GOTOWA, by OSKARŻYĆ TYMOSZENKO o UDZIAŁ w ZABÓJSTWIE. MAMY DOWODY…” !!!
   .

   Image and video hosting by TinyPic
   .

   Ukraińska prokuratura gotowa wysunąć wobec byłej premier JULII TYMOSZENKO OSKARŻENIE o UDZIAŁ w ZABÓJSTWIE w latach 90. PARLAMENTARZYSTY i BIZNESMENA z DONIECKA JEWHENA SZCZERBANIA – oświadczył zastępca prokuratora generalnego Rinat Kuzmin.

   – MAMY WYSTARCZAJĄCE DOWODY, które potwierdzają ZAANGAŻOWANIE TYMOSZENKO w to ZABÓJSTWO i mamy zamiar przedstawić jej oskarżenie. JEDYNĄ PRZESZKODĄ jest jej DŁUGOTRWAŁA CHOROBA, która nie POZWALA NAM na PROWADZENIE CZYNNOŚCI ŚLEDCZYCH – powiedział Kuzmin w opublikowanym w poniedziałek wywiadzie dla dziennika „Kommiersant-Ukraina”.

   – Posiadamy dowody potwierdzające, że Tymoszenko była zainteresowana usunięciem Szczerbania. MAMY DOWODY PRZELEWÓW PIENIĘŻNYCH, dokonywanych z KONTROLOWANYCH przez NIĄ KONT. Istnieją zeznania świadków, którzy twierdzą, że to ona organizowała i finansowała zabójstwa. Mamy oświadczenie Rusłana Szczerbania (syna parlamentarzysty), który wprost nazywa ją winną śmierci jego ojca – powtórzył Kuzmin.

   Zdaniem Prokuratury Generalnej Ukrainy JULIA TYMOSZENKO miała OPŁACIĆ ZABÓJSTWO SZCZERBANIA wraz z byłym PREMIEREM PAWŁEM ŁAZARENKĄ. Ten ostatni ODSIADUJE KARĘ DZIEWIĘCIU LAT WIĘZIENIA w KALIFORNII za WYMUSZENIA i KORUPCJĘ.

   SZCZERBAŃ ZOSTAŁ ZASTRZELONY w 1996 roku na LOTNISKU w DONIECKU; wraz z NIM ZGINĘLI JEGO ŻONA i PRZYPADKOWA OSOBA. Parlamentarzysta MIAŁ OGRANICZAĆ WPŁYWY HANDLUJĄCEJ m.in. GAZEM korporacji JEDNOLITE SYSTEMY ENERGETYCZNE UKRAINY (JSEU). FIRMĄ tą, która była KONTROLOWANA przez ŁAZARENKĘ w latach 90., kierowała *TYMOSZENKO*.

   http://www.polskatimes.pl/artykul/599747,prokuratura-jest-gotowa-by-oskarzyc-tymoszenko-o-udzial-w-zabojstwie-mamy-dowody,id,t.html

   ___________________________________
   UWAGA:

   Artykuł pochodzi z czerwca 2012 roku. Na zdjęciu „pomarańczowa” premier JULIA TYMOSZENKO ze swoją prawą ręką, ARSENIJEM JACENIUKIEM.

   Po zamachu stanu na Ukrainie dokonanego przed kilkoma dniami przez uzbrojone bandy NEOBANDEROWCÓW, z pogwałceniem prawa międzynarodowego i podpisanej umowy przedstawicieli OPOZYCJI z PREZYDENTEM JANUKOWYCZEM, gwarantowanej przez PRZEDSTAWICIELI UNII EUROPEJSKIEJ, samozwańczym premierem Ukrainy został właśnie ARSENIJ JACENIUK, figurujący w leksykonie przygotowanym przez lokalne środowiska żydowskie, jako ZNAMIENITYJ ŻYD UKRAINY !!!

 3. DEMENTI i TELEFONY – TIAHNYBOK: „MOGĘ WAS ZAPEWNIĆ, że MOJEGO NAZWISKA w RZĄDZIE NIE ZOBACZYCIE !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Wczoraj napisałem, iż pani FARION wchodzi do rządu jako MINISTER EDUKACJI.

  Wiadomość ta znalazła się na wielu portalach. Pochodziła ona z Kijowa. WYDAJE MI SIĘ, iż PRZYPADKIEM COŚ za SZYBKO WYSZŁO NA JAW.

  DZISIAJ ZACZĘŁY DZWONIĆ do MNIE jakieś GŁUCHE TELEFONY. ŚWIADCZY to tylko o TYM, że PEWNE GRUPY za PEWNIE CZUJĄ SIĘ w POLSCE.

  Poniżej dementi.

  Tiahnybok dementuje: Farion nie wejdzie do rządu

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/tiahnybok-dementuje-farion-nie-wejdzie-do-rzadu

  Przewodniczący frakcji „Swoboda” w Wierchownej Radzie Ołeh Tiahnybok poinformował, że ani on, ani Irina Farion nie zamierzają wchodzić w skład nowego rządu.

  Szef Swobody poinformował o tym dziennikarzy: „Mogę Was zapewnić, że mojego nazwiska w rządzie nie zobaczycie. Nie zobaczycie także nazwiska Farion”.

  Tiahnybok stwierdził także, że nie ma ostatecznej decyzji partii co do tego jak ma wyglądać format jej udziału w rządzie.

  http://www.zapalowski.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=2308:dementi-i-telefony&catid=20:moim-zdaniem&Itemid=54

 4. Pingback: Order Bandery *Dom Dawida* | forumemjot

 5. AMERYKAŃSCY EKSPERCI FINANSOWI są JUŻ na UKRAINIE !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic

  .
  Na Ukrainie pojawili się już AMERYKAŃSCY EKSPERCI FINANSOWI. Jak twierdzi zastępca szefa amerykańskiej dyplomacji, ICH CELEM JEST POMÓC NOWYM WŁADZOM w KIJOWIE WYJŚĆ z KRYZYSU FINANSOWEGO. (sic!)

  Stany Zjednoczone wysłały ekspertów finansowych na Ukrainę. Mają pomóc nowym władzom w wyjściu z kryzysu ekonomicznego. Poinformowała o tym agencja Interfax, powołując się na zastępcę amerykańskiego sekretarza stanu, Williama Burnsa. Polityk ten, przebywający w Kijowie, dodał, że AMERYKAŃSCY EKSPERCI ZOSTANĄ na UKRAINIE po zaplanowanym na dziś jego wyjeździe.

  Przedwczoraj UKRAIŃSKIE MINISTERSTWO FINANSÓW podało, że POTRZEBUJE W TYM i PRZYSZŁYM roku 35 MILIARDÓW DOLARÓW pomocy. Ukraińskie władze zwróciły się do państw Zachodu – w tym Polski i Stanów Zjednoczonych – o udzielenie pożyczki w ciągu najbliższych tygodni.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/451964,na-ukrainie-sa-juz-amerykanscy-eksperci-finansowi.html

  ______________________________________________
  * CZYLI po PODŻEGACZACH i UDANYM ZAMACH STANU, natychmiast POJAWIAJĄ się EKSPERCI FINANSOWI, którzy jednak, aby w pełni OBJAWIĆ swój KUNSZT, potrzebują OGROMNYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH – BEZ PIENIĘDZY ekskluzywne UMIEJĘTNOŚCI EKSPERTÓW pozostają w UŚPIENIU *

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s