Ukraina: Wojska NATO lądują w zachodniej Ukrainie …

 NATO i SS

IDZIE WIELKA WOJNA na KONTYNENCIE – KONFRONTACJA DWÓCH, FUNDAMENTALNYCH WIZJI PRZYSZŁOŚCI” ?!!

*****

Ukraina-Media donoszą, że pojawiły się wojska NATO w zachodniej Ukrainie.

Dzisiaj w Izbie Społecznej Federacji Rosyjskiej odbyło się przesłuchanie na temat sytuacji na Ukrainie, podczas którego, DEPUTOWANY LUDOWY RADY NAJWYŻSZEJ UKRAINY, OLIEG CARIEW NAGŁOŚNIŁ INFORMACJĘ o POJAWIENIU się WOJSK NATO na terytorium ZACHODNIEJ UKRAINY.

Według jego danych, we Lwowie rozpoczęli lądowanie wojskowi NATO, pisze Business-gazeta z powołaniem się na gazetę „Moskowskij komsomoliec”.

„W marcu powinny odbyć się ćwiczenia Ukrainy i NATO. Kontyngent wojskowych, według dokumentów, jest ograniczony. Powinno przybyć do 1 TYSIĄCA LUDZI. Oni JUŻ PRZYLATUJĄ samolotami. Podaje się tak informację, że to jest czas ćwiczeń”- poinformował Cariew.

Wcześniej media donosiły, że NA WODY MORZA CZARNEGO wpłynęły 2 AMERYKAŃSKIE OKRĘTY WOJENNE, rakietowy niszczyciel USS „Ramage” (DDG-61) i okręt flagowy VI Floty USA „Mount Whitney”. NA POKŁADACH AMERYKAŃSKICH OKRĘTÓW ZNAJDUJE się PONAD 600 „FOK”. Wektor ruchu okrętów amerykańskich pozwala przypuszczać, że PŁYNĄ ONE ku UKRAIŃSKIM BRZEGOM CZARNEGO MORZA.

TO wszystko CZYNI SYTUACJĘ w KRAJU BARDZO NAPIĘTĄ” – stwierdził Cariew.

PRZEWODNICZĄCY Rosyjskiej Rady Społecznej ds. współpracy międzynarodowej i dyplomacji publicznej, SIERGIEJ ORDŻONIKIDZE, powiedział, że DZIENNY KOSZT UKRAIŃSKIEGO „EUROMAJDANU” w szczytowych dniach osiągał poziom 80 MILIONÓW DOLARÓW.

„To oczywiste, że mowa może być tylko o potężnej pomocy zagranicznej. Przy czym w akcjach protestu na Ukrainie bierze udział tylko 4% ludności. Tak że MÓWIĆ o tym, że „POWSTAŁ NARÓD” nie MOŻNA”.

Cariew podczas przesłuchań powiedział także, że w tym tygodniu na Majdanie oczekiwane są prowokacje. Są one konieczne do podgrzewania zainteresowania ukraińskimi wydarzeniami.

Za: http://3rm.info/43836-smi-voyska-nato-vysadilis-na-zapade-ukrainy.html

Data publikacji: 27.02.2014

Przekład: RX

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-wojska-nato-zachodniej-ukrainie-2014-02

5 uwag do wpisu “Ukraina: Wojska NATO lądują w zachodniej Ukrainie …

 1. * LIDER PRAWEGO SEKTORA spotkał się z AMBASADOREM IZRAELA !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE” czyli „WYZWOLICIELE UKRAINY” mają już „GORĄCA LINIA” z AMBASADĄ IZRAELA !!!
  *****

  DMYTRO JAROSZ, KOMENDANT PRAWEGO SEKTORA, SPOTKAŁ SIĘ w środę z AMBASADOREM IZRAELA w Kijowie, REUWENEM DINEM.

  ZAPEWNIŁ on, że PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE oraz wyraził zapewnienie, iż w jego ruchu następuje wzrost tolerancji wobec mniejszości. Zadeklarowano odrzucenie wszelkich przejawów ksenofobii oraz szowinizmu.

  Celem Prawego Sektora ma być budowa tolerancyjnej, demokratycznej Ukrainy z równymi szansami dla wszystkich. JAROSZ ZGODZIŁ się na PROPOZYCJĘ, aby USTANOWIĆ „GORĄCĄ LINIĘ” z AMBASADĄ IZRAELA, gdzie na bieżąco omawiane byłyby najbardziej palące sprawy.

  DMYTRO JAROSZ to PRZYWÓDCA PRAWEGO SEKTORA, KOALICJI wielu ŚRODOWISK NACJONALISTYCZNYCH UKRAINY, która WALCZYŁA ZACIĘCIE na MAJDANIE, STANOWIĄC GŁÓWNĄ SIŁĘ BOJOWĄ. Jednocześnie to od roku 2005 LIDER WSZECHUKRAIŃSKIEJ ORGANIZACJI „TRYZUB” IM. STEPANA BANDERY, a wcześniej także żołnierz Armii Czerwonej.

  Warto pogratulować inspiracji Prawym Sektorem pewnej części polskich narodowców, którzy w ciągu ostatnich tygodni podziwiali tę koalicję. OKAZAŁO SIĘ, że ORGANIZACJA TA BYŁA MARIONETKĄ W RĘKACH ZACHODNICH, WYKORZYSTYWANĄ do WALKI PRZECIWKO WŁADZY JANUKOWYCZA.

  Od dawna było dziwnym, że sympatycy Iranu czy Syrii Al-Assada wspierają prozachodnią rewoltę na Ukrainie. [jest wręcz odwrotnie – red.] Ciekawe, jak wytłumaczą teraz stanowisko Dmytro Jarosza? Ciekawe, jaki jest polski interes z całego zamieszania na Ukrainie?

  (…)
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/28/lider-prawego-sektora-spotkal-sie-z-ambasadorem-izraela/

 2. Pingback: UKRAINA: WOJSKA NATO LĄDUJĄ w ZACHODNIEJ UKRAINIE …

 3. Pingback: NATO się napina i planami będzie bronić Ukrainy | ZYGFRYD GDECZYK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s