Rada Federacji wzywa Putina do podjęcia „wyczerpujących działań” na Ukrainie

rosyjski niedźwiedź

„ROSJA MUSI WIEDZIEĆ, że w razie PRZEPROWADZENIA OPERACJI DEZINTEGRACJI TERYTORIALNEJ UKRAINY, wypada z MIĘDZYNARODOWEGO OBIEGU” !!!

– Jarosław Kaczyński, prezes organizacji PiS

*****

RADA FEDERACJI w swoim stanowisku STWIERDZA, że ODMOWA WYPEŁNIENIA POROZUMIENIA z 21 lutego o NORMALIZACJI SYTUACJI na UKRAINIE niesie za sobą realną GROŹBĘ ROZLEWU KRWI we WSCHODNICH i POŁUDNIOWYCH obwodach UKRAINY oraz GROŹBĘ HUMANITARNEJ KATASTROFY w CAŁYM KRAJU.

W związku z WIELOKROTNYMI PROŚBAMI WŁADZ AUTONOMICZNEJ REPUBLIKI KRYMU i OBYWATELI ROSJI żyjących na KRYMIE, RADA FEDERACJI WZYWA PREZYDENTA PAŃSTWA do „PODJĘCIA WYCZERPUJĄCYCH DZIAŁAŃ w CELU OCHRONY ŻYCIA i BEZPIECZEŃSTWA OBYWATELI FEDERACJI ROSYJSKIEJ mieszkających na UKRAINIE, naszych RODAKÓW i SKŁADU WOJSKOWEGO KONTYNGENTU SIŁ ZBROJNYCH FR na UKRAINIE”.

*****

kalkstein podżegacz.

Oto dobiega końca pewien ETAP GRY UKRAINĄ, toczonej rzekomo w IMIENIU POLSKI, i co najgorsze, NA KONTO NARODU POLSKIEGO.

W krótkim czasie, liderzy działających od lat na terenie Polski, organizacji politycznych, i powiązanych z nimi, polskojęzycznych mediów, zdołali uwikłać naszą Ojczyznę w konflikt, który może przynieść Polakom katastrofalne skutki – i to zarówno, tym mieszkającym na Kresach, jak i tym żyjącym w Polsce.

Nie będziemy jednak teraz analizować trudnego położenia naszego Kraju oraz jego możliwych, negatywnych następstw w przyszłości, a jedynie przytoczymy dwa symptomatyczne doniesienia, które naszym zdaniem, w sposób reprezentatywny charakteryzują to położenie w chwili obecnej.

*****

Najpierw oddajmy oddajemy głos popieranym przez „WYSŁANNIKÓW” z POLSKI, liderom środowisk neobanderowskich, które wbrew podpisanemu 21. lutego 2014 roku porozumieniu z Prezydentem Ukrainy, kontrasygnowanym przez przedstawicieli Unii Europejskiej, dokonali zbrojnego przewrotu i obalili legalne władze państwa.

Uwaga:

Zarówno wspomniani NEOBANDEROWSCY LIDERZY, jak i kierowane przez nie organizacje, przedstawiane są POLSKIEJ OPINII PUBLICZNEJ, jako … nowi PRZYJACIELE POLSKI !!!

.

STENOGRAM ROZMOWY rozmowy pomiędzy LIDEREM ugrupowania „SWOBODA” OLEG TIAHNIBOK i LIDEREM ugrupowania „PRAWY SEKTOR” DMITRIJEM JAROSZEM.

Rozmowa miała miejsce w dniu 25 lutego 2014 r. w restauracji „Turgieniew” na ulicy Wielkiej Żytomirskiej 40 w Kijowie /na tej samej ulicy pod numerem 23 mieści się siedziba partii „Swoboda”/. W rozmowie poruszony jest również polski wątek.

http://wesservic.livejournal.com/851729.html

Oleg Tiahnibok:

DOBRZE! Z Rosjanami i Europejczykami jasne, CO MYŚLISZ O POLAKACH. Oni poważnie MYŚLĄ o POWROCIE na WOŁYŃ. Na mapach już zaczęli WSCHODNIE KRESY rysować. TAM są SILNE PROPOLSKIE NASTROJE. Jeśli z Europą wspólnego języka nie znajdziemy, rozżaleni na nas mogą spuścić „POLSKIEGO PSA”. W styczniu polski sejm oskarżył “Swobodę” /ugrupowanie Tiahniboka – przyp. własna/ o prowadzenie antypolskiej polityki. Mnie nazwali antysemitom i russofobem. Tyle szumu było.

Dmitrij Jarosz:

Możesz być dumny. Mnie jeszcze tak nikt nie nazwał. Mało OUN i UPA krwi przelali? BĘDĄ PODNOSIĆ GŁOWĘ, my IM ZROBIMY DRUGI KATYŃ. Ani metra ukraińskiej ziemi nie oddamy ani Rosjanom, ani Polakom, ani tym bardziej Żydom. Karabinów na wszystkich starczy.

Mam do ciebie Oleg kolejne pytanie. Ja nie rozpuszczę Majdanu do prezydenckich wyborów. Zainstaluje kontrolę w najważniejszych ministerstwach i regionach. Będę ubezpieczał twoje działania.. W zestawieniu z możliwościami twojej „Swobody” to będzie siła. W ostatecznym etapie jeżeli „pacuki” /prawdopodobnie chodzi o Jaceniuka, Kliczkę i Tymoszenko – przyp. własny/ znowu zaczną handlować Ukrainą, my znowu podniesiemy Majdan i weźmiemy władzę. NARÓD JUŻ jest GOTÓW do TEGO…

(za:detektywmjarzynski)

KALKSTEIN ZDZIWIONY

.

A teraz KRÓTKA OPINIA z samej ROSJI, przymuszonej rozlewającą się REBELIĄ UKRAIŃSKICH NEOBANDEROWCÓW do interwencji na KRYMIE:

BOJOWNICY z MAJDANU byli SZKOLENI na LITWIE i w POLSCE; teraz CHCĄ ROZSZERZYĆ swoje WPŁYWY na WSCHODZIE UKRAINY i KRYMIE

– Jurij Worobiow, wiceprzewodniczący Rady Federacji

http://i.wp.pl/a/i/wptv2/2010/wptvEmbed.swf?xml=http%3A%2F%2Fwp.tv%2Fct%2C1393690440%2Cmid%2C1417083%2Cembed.xml&1393499226

*****

.

CZY PAŃSTWO uważają, że może z tej strony POLACY ZYSKALI  PRZYJACIÓŁ ?!!

A TAK WIEMY, przecież nie musimy w ogóle liczyć się ze SŁOWIAŃSKIM IMPERIUM, z którym sąsiadujemy, bo przecież UNIA EUROPEJSKA i NATO nas obronią, a jakby nawet nie oni, to przecież nasz oddany i sprawdzony sojusznik, ANGLIA !!!

TAK – TAK, ale to już jest świat midraszy, wysłuchiwaniem których, nie zamierzamy Polaków nudzić … chociaż, jakby ktoś chciał na dobranoc:

BRYTYJSKA IZBA LORDÓW WZYWA POLSKĘ do SPŁACENIA ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH !!!

.

Dobranoc Polsko, śpij dalej …

ukradli księżyc

6 uwag do wpisu “Rada Federacji wzywa Putina do podjęcia „wyczerpujących działań” na Ukrainie

 1. ANONYMOUS Z UKRAINY WYSYŁAJĄ POLSCE OSTRZEŻENIE !!!

  Aktualne wydarzenia na Ukrainie roznoszą się również szerokim echem w Sieci. Jednak akcja anonimowych hakerów różni się od większości internetowych inicjatyw związanych z tym krajem. Dzisiejszej nocy haktywiści, włamując się na ok. 30 polskich witryn zostawili tam… ostrzeżenie dla Polaków.

  Oficjalne oświadczenie Anonymous Ukraine brzmi następująco:
  ___________________________________________
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Witajcie

  Jesteśmy Anonymous Ukraine

  NA UKRAINIE odbył się ZAMACH, dzięki któremu DO WŁADZY DOSZLI NAZIŚCI. Tak, naziści doszli do władzy w jednym z europejskich krajów w 21 wieku!

  Europa ucierpiała już na skutek nazistowskiego terroru w przeszłości. To może się powtórzyć. CHCEMY OSTRZEC POLAKÓW, że ICH KRAJ ZNAJDUJE się w OGROMNYM NIEBEZPIECZEŃSTWIE. POLSKA BĘDZIE NASTĘPNYM KRAJEM, który ZOSTANIE ROZERWANY NA STRZĘPY przez FASZYSTOWSKĄ PLAGĘ, tak samo jak miało to miejsce na Ukrainie.

  SZTURMOWCY z UKRAIŃSKIEGO, NEO-NAZISTOWSKIEGO RUCHU „PRAWY SEKTOR”, którzy są odpowiedzialni za wszystkie akty przemocy na Ukrainie PLANUJĄ PRZEJĄĆ WSCHODNIE TERENY POLSKI, o których myślą, że należą do nich.

  Polska zapomniała o swojej historii, więc wymazaliśmy treści niektórych polskich stron internetowych. CHCEMY aby POLSKA ZROZUMIAŁA, że TRAGEDIA jaką była RZEŹ WOŁYŃSKA może się POWTÓRZYĆ, jeśli Polacy nie przestaną wspierać ukraińskich nazistów.

  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1191:anonymous-z-ukrainy-wysyaj-polsce-ostrzeenie

 2. PREZES NAJWYŻSZEGO SĄDU WOJSKOWEGO ERY STALINIZMU – PUŁKOWNIK WILHELM ŚWIĄTKOWSKI * RODZINA BABKI KACZYŃSKICH * !!!

  Zbigniew Nowak

  MORDERCA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Prezes Najwyższego Sądu Wojskowego ery stalinizmu, pułkownik armii czerwonej – Wilhelm Świątkowski, zrazem RODZINA do babci KACZYŃSKICH Franciszki Świątkowskiej, URODZONY w GRENÓWCE koło ODESSY !!!

  Click to access sw.pdf

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_Świątkowski

  -komentarz przeklejony-

 3. Pingback: USA przemieszcza wojska do Polski. Ukraina grozi Polsce | Portal Jarka Kefira - wiadomości, informacje, wydarzenia

 4. Pingback: NEWS24H.pl - USA przemieszcza wojska do Polski. Ukraina grozi Polsce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s