Korespondencja bojowników Majdanu z Tatarami Krymskimi: “Dziczy wiele, potrzeba więcej broni” !

01-kbm

„POJAWIA się PYTANIE: W jaki SPOSÓB i na jakim GRUNCIE mógł powstać ZWIĄZEK UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW i KRYMSKICH TATARÓW” ?!!

*****

Ze zdobytej (przez hakerów) korespondencji NACJONALISTÓW UKRAINY i TATARÓW KRYMSKICH można wywnioskować, że jedni i drudzy dla osiągania swoich celów na Krymie potrzebują neutralizacji głównej przeszkody: ROSYJSKOJĘZYCZNEJ LUDNOŚĆ PÓŁWYSPU.

Wszystko idzie według planu. Jesteśmy już gotowi przejść do jego drugiej fazy. Jak uzgodniliśmy w ubiegłym tygodniu, moi chłopcy razem z braćmi z “KARPACKIEJ SICZY” i UNA-UNSO z pierwszej komendy podjadą po “INSTRUMENTY” w wiadome miejsce. Trzeba będzie tylko określić współrzędne magazynów w SYMFEROPOLU, SEWASTOPOLU, KERCZU, TEODOZJI i JAŁCIE, a także czas spotkania.

Jest jeszcze jedna prośba.

Do DZICZY potrzeba będzie o wiele większego, niż myśliwski ekwipunku, hełmy i pałki. Proszę nie zapomnieć zapalników do szklanych butelek, a także paliwa do nich. Ponadto jeszcze potrzeba będzie masek przeciwgazowych i środków pierwszej pomocy.

Rozumiem, że nasi TURECCY PRZYJACIELE i tak już WIELE DLA NAS ZROBILI, ale znasz mnie – nigdy niepotrzebnie nie proszę. DZICZ okazała się mało lękliwa, koktajle na nich nie działają. Trzeba coś poważniejszego. Mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś.

O PIENIĄDZE się NIE MARTW – BĘDZIE z NIMI LEPIEJ, ale TROCHĘ PÓŹNIEJ. W końcu, wiesz, że W RAZIE NASZEGO POWODZENIA, DOSTANIESZ DUŻO WIĘCEJ.

02-kbm

 .

Sądząc z tekstu listu, organizacje neonazistowskie “TRÓJZĄB imienia STEFANA BANDERY”, “KARPACKA SICZ” i UNA-UNSO gotowe są wziąć na siebie całą brudną robotę: zabijać, palić i wypędzać przeciwników Majdanu z Krymu. KRYMSKIM TATAROM potrzebne jest “tylko” zaopatrzenie “w instrumenty” czyli broń i zmagazynowanie ich w najważniejszych miastach Krymu. Oprócz tego, potrzeba dużej ilości amunicji, gdyż “dziczy dużo”, a także potrzebna będzie mieszanka zapalająca do koktajli Mołotowa – “zapalniki do szklanych butelek i paliwo do nich”.

Ciekawa charakterystyka, spiskowców nadana przeciwnikowi: “Dzicz okazała się mało lękliwa, koktajle na nich nie działają. Trzeba coś poważniejszego.” Poważniejszego, sądząc z powyższego to, broń automatyczna. Oni rozumieją, że “Berkut” praktycznie jest bezbronny po obronie reżimu niekochanego przez nich Janukowycza i dlatego nie cofną się przed koktajlami Mołotowa, na wschodzie i Krymie okazuje się, że jest poważniejszy opór.

Jeszcze jeden ważny niuans potwornego programu: “TURECCY PRZYJACIELE”, którzy “i tak już wiele zrobili”. Logika listu podpowiada, że mowa jest o broni przemyconej przez Turcję na Krym. Broń ta przeznaczona jest dla Tatarów Krymskich, Ujgurów, samych Turków, a także, co nie budzi wątpliwości, oddziałów Hizb ut-Tahrir. Dzisiaj u tureckiego dostawcy pojawiła się grupa klientów połączona wspólną ideą – świadomości swojej bezbronności w swoich UNA-UNSO, “TRÓJZĄB imienia STEFANA BANDERY” i nigdy w historii nie istniejącej wcześniej “KARPACKIEJ SICZY”.

Faktycznie ten list potwierdza wszystko to, o czym na Voskanapat.info pisano niejednokrotnie: KRYM jest od dawna głównym celem PAN-TURKISMU, a w propagandowo-ideologicznych dokumentach tego bynajmniej nie urojonego, ruchu, PÓŁWYSEP zwie się “ZACHODNIM TURKIESTANEM”, przez analogię do “Wschodniego Turkiestanu” – Ujgurów.

TATARZY KRYMSCY dawno już nawiązali międzynarodowe kontakty, i ZROBILI to ZA POMOCĄ TURCJI i mniej “świętego” AZERBEJDŻANU. Baku i Ankara stały się osobliwym mostem pomiędzy MADŻLISEM KRYMSKICH TATARÓW i różnymi EUROKOMISARZAMI.

W sierpniu 2013 r wysoki komisarz OBWE ds. mniejszości narodowych Knut Vollebæk opublikował referat, zatytułowany “Integrowanie wcześniej deportowanych osób do Krymu, Ukraina“.

Pomimo szczytnych prób podejmowanych przez władze centralne Ukrainy i lokalne władze Krymu ułatwiające i rozwiązujące szereg problemów z jakimi borykają się ludzie poprzednio deportowani, wiele problemów strukturalnych nadal pozostaje nierozwiązane. Dalsze wysiłki i pomoc, obejmująca strony społeczności międzynarodowej jest niezbędna dla osiągnięcia trwałych rezultatów” – czytamy w raporcie.

A już po miesiącu odwiedził Krym specjalista od kolorowych rewolucji, eurokomisarz ds. rozszerzenia i polityki sąsiedztwa, Stefan Fule. Wizyta Fule i jego spotkania z kierownictwem krymskich Tatarów poświęcona była “problemom krymskich Tatarów na Ukrainie”. Dzisiaj możemy stwierdzać, że Turcja i Azerbejdżan sprzyjały a Unia Europejska z zadowoleniem poparła umiędzynarodowienie “PROBLEMU TATARÓW na KRYMIE”.

Ponadto, na Krymie od dawna już odbudowano turecko-islamskie podziemie, w którym wiodącą rolę wiodą, oprócz samych krymskich Tatarów, Ujgurowie z regionu Xinjiang Ujgur okręgu autonomicznego Chin. Jest kilkudziesięciuinspektorów” z Turcji i Azerbejdżanu. Słowem, krymsko-tatarscy aktywiści dawno już przygotowują różne warianty (nacjonalistyczny, turecki, islamski) wyprowadzenia Krymu spod jurysdykcji Ukrainy i proklamowania samodzielnego państwa.

W ZWIĄZKU z tym POJAWIA się PYTANIE: W jaki SPOSÓB i na jakim GRUNCIE mógł powstać ZWIĄZEK UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW i KRYMSKICH TATARÓW?

W rzeczywistości, ukraińscy nacjonaliści i Tatarzy krymscy realizują sprzeczne ze sobą interesy, a ich związek na pierwszy rzut oka wygląda nienaturalnie. Trzeba jednak rozumieć, że jedni i drudzy do osiągnięcia swoich celów na Krymie potrzebują najpierw pokonania głównej przeszkody: ROSYJSKOJĘZYCZNEJ LUDNOŚĆ PÓŁWYSPU. To jest obecny “związek” postrzegany zarówno jako “sojusznicy” jak i taktyczna konieczność na drodze do rozwiązania strategicznego celu.

”Sojusznicy” zdają sobie sprawę, że po neutralizacji rosyjskiej ludności Krymu ich drogi się skrzyżują, ale … to będzie jutro, do którego nawiasem mówiąc, obie strony się przygotowują. W procesie przygotowawczym do przyszłej walki Tatarzy krymscy umacniają związki z Turcją i Azerbejdżanem, oraz z mniejszym powodzeniem (oprócz Ujgurów), z pozostałym światem tureckim.

Jednocześnie LIDERZY TATARÓW na KRYMIE wysyłają WIĘKSZOŚĆ SWOICH WSPÓŁPLEMIEŃCÓW do WALCZĄCEJ w SYRII, ORGANIZACJI TERRORYSTYCZNEJ HIZB UT-TAHRIR.

Ukraiński nacjonaliści mieli nadzieję na przewagę liczebną, i jak dziwnie by to nie wyglądało, Unia Europejska jest teraz ich głównym sojusznikiem. O tym, że Unia Europejska na Ukrainie, jak również ukraińscy nacjonaliści – na Krymie, widocznie, nie potrafią się domyśleć. Na razie interesuje ich magazynowanie w krymskim podziemiu tureckiej broni.

Leon Melik-Szachnazarian

 

P.S.

A oto informacja znaleziona w internecie o ASŁANIE, przeznaczona dla ANDRIEJA TARASIENKO.

ASŁAN OMER KYRYMLY (również ASŁAN UMEROW, RUSŁAN UMEROW), jest założycielem kilku spółek i prezesem zarządu krymskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Biznesu (Ciba). Kontroluje on poważne przepływy finansowe związane z różnymi projektami biznesowymi, zarówno na Ukrainie, jak i za granicą. Uważa, że to właśnie Asłan Omer Kyrymly jest prawdziwym przywódcą Tatarów krymskich, co szczególnie uwidoczniło się po tym, jak MUSTAFA DŻEMILEW była głowa MADŻLIS, porzucił swoje stanowisko.

 

P.P.S.

Dokument ujawniony przez redakcję Voskanapat.info, nie wymaga żadnego komentarza.

03-kbm

 .

Korzystając z tej okazji, chciałbym w imieniu Madżlis, krymskich Tatarów i swoim wyrazić najwyższy szacunek. Chciałbym również wyrazić moje najwyższe uznanie dla przywódców Republiki Litewskiej za solidarność i czynne wsparcie narodu ukraińskiego walczącego o integrację europejską Ukrainy.

Obalenie w XX wieku w ZSRR i innych krajach w Europie Wschodniej reżimów komunistycznych radykalnie zmieniło mapę polityczną Europy i zapewniło ujarzmionym narodom możliwość swobodnego określenia dróg i form swojego rozwoju.

Z żalem, muszę stwierdzić, że władze ukraińskie prowadzą politykę dyskryminacyjną w stosunku do swojego narodu i wszelkimi sposobami przeszkadzają w wolnym wyrażaniu woli obywateli.

MEDŻLIS nie może dłużej pozostawać na uboczu, GOTOWY jest STANĄĆ na BARYKADACH wraz z SIŁAMI DEMOKRATYCZNYMI i DOPROWADZIĆ do DYMISJI PREZYDENTA i RZĄDU UKRAINY.

Proszę was о możliwość spotkania się z członkami Medżlis tatarskiego narodu na Krymie w celu omówienia i znalezienia wspólnych dróg oporu przeciw totalitarnemu reżimowi W. Janukowycza oraz w celu zjednoczenia Ukrainy z Europą.

Pozwolę sobie jeszcze raz zapewnić was o moim szacunku dla Was i Waszego działania.”

_______________________________________

Źródło: http://voskanapat.info/?p=6160

 

http://treborok.wordpress.com/korespondencja-bojownikow-majdanu-z-tatarami-krymskimi/

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Korespondencja bojowników Majdanu z Tatarami Krymskimi: “Dziczy wiele, potrzeba więcej broni” !

 1. PUTIN: „W RAZIE ESKALACJI PRZEMOCY na UKRAINIE, ROSJA nie POZOSTANIE z BOKU !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  (…)
  Należy zachować spokój. Należy przywrócić sprawy na drogę polityczną, w konstytucyjne ramy, powrócić do porozumień z 21 lutego i do stworzenia rządu jedności narodowej, należy przerwać rozmowy ze swoimi oponentami ekonomicznymi lub politycznymi z pomocą języka siły. Międzynarodowe siły, które wykazują podwyższone zainteresowanie Ukrainą, powinny uspokoić radykałów i poradzić ukraińskim opozycjonistom lub tym, którzy teraz znaleźli się w Kijowie, aby odżegnali się od radykałów, a nie pozwalali im przewodzić na terytorium Ukrainy, ponieważ takie działania mogą doprowadzić do bardzo trudnego rozwoju wydarzeń, czemu stara się zapobiec Rosja.

  W ODPOWIEDZI na PROŚBĘ KRYMU o POMOC w sobotę PREZYDENT ROSJI WŁADIMIR PUTIN otrzymał ZEZWOLENIE WYŻSZEJ IZBY ROSYJSKIEGO PARLAMENTU na WYKORZYSTANIE SIŁ ZBROJNYCH na TERYTORIUM UKRAINY. Zresztą, jak sprecyzowano na Kremlu, NIE ZNACZY TO, że SZEF PAŃSTWA NIEZWŁOCZNIE z tej ZGODY SKORZYSTA.

  Najważniejsze, że DECYZJA ROSJI MOŻE i POWINNA OSTUDZIĆ GORĄCE GŁOWY nie tyle w KIJOWIE, ile w WASZYNGTONIE i w BRUKSELI, powiedział w wywiadzie dla Głosu Rosji wicedyrektor Instytutu Państw WNP IGOR SZYSZKIN:

  To WYRAŹNE PRZESŁANIE właśnie dla ZACHODU, że PORA ZAKOŃCZYĆ POŚREDNIĄ AGRESJĘ, nazywajmy rzeczy po imieniu. PO TYM, jak prezydent WIKTOR JANUKOWYCZ ODMÓWIŁ PODPISANIA POROZUMIENIA o STOWARZYSZENIU (z UNIĄ EUROPEJSKĄ), ZACZĘTO KORZYSTAĆ z SIŁOWYCH MECHANIZMÓW w CELU OBALENIA LEGALNEJ WŁADZY, aby oderwać Ukrainę od Rosji. Rosja niejednokrotnie zwracała się do Zachodu z propozycją powstrzymania się, przeprowadzenia negocjacji. ODPOWIEDZIĄ na to BYŁ KOLEJNY KROK AGRESJI. W tej chwili DANO JASNO do ZROZUMIENIA, że ISTNIEJE PEWNA GRANICA.

  *ROSJA NIKOMU nie POZWOLI jej PRZEKROCZYĆ.*

  W tej chwili, dzięki aktywności południa i wschodu oraz zasadniczego stanowiska Rosji, są szanse, że wszystko powróci do pokojowego nurtu. Teraz konieczne jest zatrzymać się, siąść do stołu rozmów i porozumieć się odnośnie wyjścia z kryzysu politycznego. W takim wypadku sytuację uda się rozładować, przeprowadzić demokratyczne, uczciwe wybory, nie pod lufami automatów prawego sektora, a pod międzynarodową obserwacją i pojawi się nowa władza. Obecna władza na Ukrainie to władza buntowników.
  (…)
  http://polish.ruvr.ru/2014_03_02/Putin-w-razie-eskalacji-przemocy-na-Ukrainie-Rosja-nie-pozostanie-z-boku-0242/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s