Jobbik: „Nowy rząd Ukrainy jest szowinistyczny i nieprawowity”

Gyöngyösi Márton

ZACHÓD POSTĘPUJE w sposób PEŁEN HIPOKRYZJI, przedstawiając ROSJĘ, jako GŁÓWNEGO WINOWAJCĘ. „ZACHÓD PRAGNIE ROZSZERZENIA SWOJEJ STREFY WPŁYWÓW NA WSCHÓD, BY ROZCIĄGNĘŁA SIĘ ONA POZA EUROPĘ ŚRODKOWO-WSCHODNIĄ, KTÓRĄ JUŻ KUPILI I WYEKSPLOATOWALI” !!!

*****

Jobbik żąda, by rząd węgierski i Ministerstwo Spraw Zagranicznych podjęły środki dla ochrony węgierskiej mniejszości etnicznej w Obwodzie Zakarpackim. Jobbik twierdzi również, że Zachód posługuje się obecną, przypominającą Zimną Wojnę sytuacją, do rozciągnięcia swojej strefy wpływów na Wschód.

Jobbik spogląda z ubolewaniem na kryzys ukraiński, ale partia potępia również pełne hipokryzji zachowanie i polityczne manipulacje sił atlantyckich. Korupcja rządu Janukowycza i zła polityka prowadzona przez Partię Regionów z pewnością odegrały rolę w wybuchu rewolucji, ale finansowe, polityczne i wywiadowcze machinacje i prowokacje Zachodu były za to odpowiedzialne w równym stopniu.

Márton Gyöngyösi mówi, że Zachód postępuje w sposób pełen hipokryzji, przedstawiając Rosję, która powstrzymywała się od działania pomimo swoich obaw o sytuację rosyjskiej mniejszości na Ukrainie, jako głównego winowajcę, podczas gdy pierwszą decyzją cieszącego się poparciem Zachodu ukraińskiego rządu było zniesienie ustawy językowej, co dało przedsmak przyszłej szowinistycznej polityki ukraińskiej.

Jobbik uznaje tymczasowy rząd Ukrainy za nieprawowity. Márton Gyöngyösi powiedział, że obecna sytuacja jest kolejnym aktem pomarańczowej rewolucji 2004 roku, kolejnym etapem geopolitycznej walki pomiędzy osią Waszyngton-Bruksela a Rosją.

Zachód pragnie rozszerzenia swojej strefy wpływów na Wschód, by rozciągnęła się ona poza Europę Środkowo-Wschodnią, którą już kupili i wyeksploatowali – stwierdził Márton Gyöngyösi. Dodał, że pobór do wojska w Obwodzie Zakarpackim musi zostać zatrzymany, zaś prawa mniejszości zapewnione, skoro Ukraina nie jest w stanie zagwarantować ich sama. Musi zostać również zagwarantowana pełna autonomia etnicznych mniejszości węgierskiej i rusińskiej – dodał.

Jobbik wzywa rząd węgierski by porzucił przyjmowaną od 25 lat postawę podporządkowania Zachodowi i bronił praw mniejszości, koncentrując się na interesach narodowych.

(z języka angielskiego tłumaczył: Ronald Lasecki)

 

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/11748/jobbik-nowy-rzad-ukrainy-jest-szowinistyczny-i-nieprawowity

3 uwagi do wpisu “Jobbik: „Nowy rząd Ukrainy jest szowinistyczny i nieprawowity”

 1. POSEŁ ZŁOTEGO ŚWITU: „JANUKOWYCZ to LEGALNY PREZYDENT UKRAINY” !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Podczas trwającego zjazdu przedwyborczego narodowo-rewolucyjnego ZŁOTEGO ŚWITU w regionie Attyki, POSEŁ tej partii, ILIAS PAGAGIOTAROS udzielił krótkiego wywiadu telewizji Ruptly, w którym POTĘPIŁ DZIAŁANIA UKRAIŃSKICH OPOZYCJONISTÓW i nazwał WIKTORA JANUKOWYCZA JEDYNYM LEGALNYM PRZYWÓDCĄ PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO.

  JEDYNY LEGALNY RZĄD, jaki ISTNIEJE na UKRAINIE, to RZĄD JANUKOWYCZA. Jeśli jest zły, skorumpowany, to ludzie powinni zadecydować w nadchodzących wyborach, czy zostanie, czy będzie zmieniony. To bardzo proste.

  ZŁOTY ŚWIT nie jest tym samym, co UKRAIŃSKA OPOZYCJA z „PRAWICOWYMI EKSTREMISTAMI”, nie wiem jak ich nazywacie, „faszystami”, czy „nazistami”, nieważne.

  WIDZIMY BOWIEM, że MAJĄ ONI BARDZO DOBRĄ KOMUNIKACJĘ z *AMERYKAŃSKIMI ŻYDAMI*, którzy ATAKUJĄ NAS TUTAJ W GRECJI i nie mówią ani słowa o zbrodniach, jakie miały tutaj miejsce.
  .

  .
  http://www.nacjonalista.pl/2014/03/02/posel-zlotego-switu-janukowycz-to-legalny-prezydent-ukrainy/

 2. UKRAJINA: „PRAVÝ SEKTOR JSOU ŽIDÉ” !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” to UKRAIŃSCY ŻYDZI, którzy MIESZKALI w IZRAELU, OTRZYMALI OBYWATELSTWO, PRZESZLI SZKOLENIE WOJSKOWE w ARMII IZRAELSKIEJ (CAHAL), a następnie WRÓCILI na UKRAINĘ.” !!!

  _____________________________________________
  W CZESKIEJ TELEWIZJI pojawiła się KOSZERNA „UKRAINKA” ze Lwowa, WALIENTINA LIULIA i podkablowała swoich WSPÓŁPLEMIEŃCÓW.

  Krótkie TŁUMACZENIE, żeby DOBRZE ZORIENTOWAĆ się w kwestii „UKRAIŃSKIEJ” OPOZYCJI.

  Posłuchajmy WALIENTINĘ LIULIA ze STOWARZYSZENIA SPRAW MIĘDZYNARODOWYCH, która na filmie video (0:31) mówi, że:

  „CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” to UKRAIŃSCY ŻYDZI, którzy MIESZKALI w IZRAELU, OTRZYMALI OBYWATELSTWO, PRZESZLI SZKOLENIE WOJSKOWE w ARMII IZRAELSKIEJ (CAHAL), a następnie WRÓCILI na UKRAINĘ.”

  Innymi słowy CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” są BANDEROWCAMI, ale jednocześnie są ŻYDOWSKIMI BOJÓWKARZAMI wyszkolonymi w IZRAELU.

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/04/ukrajina-pravy-sektor-jsou-zide/

 3. Na KRYM przybyli SERBSCY WOJOWNICY: „CHCEMY WESPRZEĆ ROSJAN” !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „NASZYM CELEM jest WSPARCIE ROSJAN w imieniu SERBSKIEGO NARODU” !!!
  *****

  Z misją wsparcia Rosjan do Sewastopola dotarła grupa SERBSKICH OCHOTNIKÓW, członków RUCHU CZETNIKÓW.

  „Naszym celem jest wsparcie Rosjan w imieniu Serbskiego Narodu” – oświadczył MILUTIN MALIŠIĆ, bojownik z GRUPY WILKÓW. Podkreślił, iż przybył z towarzyszami na zaproszenie Rosjan, którym chciałby się odwdzięczyć za pomoc podczas konfliktów na Bałkanach.

  „W trakcie wojny w Jugosławii wielu rosyjskich ochotników walczyło po stronie Serbii, więc my, bracia, postanowiliśmy im teraz pomóc. Dlatego jesteśmy tutaj” – oznajmił Mališić.

  Serbscy i rosyjscy nacjonaliści od wielu lat utrzymują ścisłe kontakty. Ich więzi umacnia przede wszystkim prawosławna wiara oraz antyzachodnia ideologia. Do tej pory nie oszacowano ilu Serbów przybyło na Krym.

  Napiętą sytuację w Ukrainie wykorzystują również inne prorosyjskie, bądź nacjonalistyczne bojówki i organizacje z różnych państw.

  Grupa „OBRONA CYWILNA UKRAINY” rekrutuje ochotników za pomocą rosyjskiego portalu społecznościowego *VKontakte*. Funkcjonująca od tygodnia strona „Obrony Cywilnej Ukrainy” uzyskała ponad 7 tysięcy zwolenników. Na stronie jest dostępny formularz rekrutacyjny, wezwanie do przekraczania ukraińskiej granicy i wsparcia Rosjan zamieszkałych na terytorium Ukrainy.

  za: psz.pl, balkaninsight.com

  http://kresy24.pl/47010/krym-przybyli-serbscy-wojownicy-chcemy-wesprzec-rosjan/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s