Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, a ten był w rękach demonstrantów

snajperzy majdanu

„JEST coraz bardziej JASNE, że za SNAJPERAMI STOI nie JANUKOWYCZ, ale KTOŚ z NOWEJ KOALICJI” !!!

– Urmas Paet, Minister Spraw Zagranicznych Estonii

*****

STRZELANO do WŁASNYCH LUDZIw PLECY. Dlatego też, tarcze, którymi chronili się demonstranci, nie zostały przestrzelone. Jeden z kamerzystów był w tym samym miejscu, skąd strzelano i mógł współpracować z mordercą. Być może właśnie chodziło o to, by takie nagrania trafiły do opinii publicznej.

http://www.youtube.com/watch?v=J5qXS8Xc274

Analiza przedstawiona na rosyjskim RuTube, Неудобная правда о майдане 2: разбор стрельбы по безоружным, wygląda na rzetelną, choć należało by ją zweryfikować. Nagranie jest dostępne też na YouTube pod linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=J5qXS8Xc274

Nagranie BBC (link) to zresztą potwierdza, STRZELANO z HOTELU UKRAINA, gdzie także byli … PRZEDSTAWICIELE MIĘDZYNARODOWYCH MEDIÓW.

Ścierwomedia jakoś nie palą się by analizować pod takim kątem nagrania przez nich wykorzystywane, jako dowód zbrodni ze strony ludzi Janukowycza. Logiczne jest, że jeśli ktoś chciał namieszać na Ukrainie, to zatrudnił i snajperów.

Dziwne, że nikt nawet z mediów alternatywnych, nie próbuje tego analizować. Na stronie Euroradio.fm podano, że reporter TVP Info, Jacek Gasiński podał, iż snajpera złapano właśnie w hotelu Ukraina: http://euroradio.fm/en/sniper-caught-hotel-ukraine

Wygląda na to, że był zarejestrowany w hotelu” – podał dziennikarz.

Wpis, który znalazłem na Wykopie przez google:

Sniper was caught on the 10th floor of the Hotel Ukraina [„SNAJPER został ZŁAPANY na 10 piętrze HOTELU UKRAINA”] – już nie istnieje.

PROF. MICHAEL CHOSSUDOVSKY w artykule „Ukraine’s “Democratic Coup d’Etat”: Killing Civilians as a Pretext for Regime Change” [„Ukraiński demokratyczny zamach stanu: zabijając cywilów w celu stworzenia pretekstu do wojny”] zwraca uwagę na ciekawy zbieg okoliczności, że ZBRODNI DOKONANO w MOMENCIE, gdy PREZYDENT JANUKOWYCZ spotykał się z WYSOKIM PRZEDSTAWICIELEM UNII EUROPEJSKIEJ.

Z rozmowy telefonicznej pomiędzy CATHERINE ASHTON z UE oraz ESTOŃSKIM MINISTREM SPRAW ZAGRANICZNYCH URMAS PAETEM, którą rzekomo przechwycono wynika, że to właśnie LIDERZY MAJDANU ZATRUDNILI SNAJPERÓW.

URMAS: Jest CORAZ BARDZIEJ JASNE, że za SNAJPERAMI STOI nie JANUKOWYCZ, ale KTOŚ z NOWEJ KOALICJI.

ASHTON: NIE CHCEMY ROBIĆ DOCHODZENIA, tzn. NIE ZROZUMIAŁAM o co CHODZI, to INTERESUJĄCE…

Rozmowę ujawniono w rosyjskiej Russia Today, podano, że była przeprowadzona 25 lutego w szczycie wydarzeń. PAET dodał też, że LEKARKA, z którą rozmawiał UZNAŁA, że ZARÓWNO do POLICJI, jak i DEMONSTRANTÓW strzelali CI SAMI LUDZIE. Pokazała mu zdjęcia, z których wynikało, że użyto takich samych nabojów.

ASHTON skwitowała to tylko jednym zdaniem „TAK, to STRASZNE”.

Russia Today podaje, że rozmowa została przechwycona przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy lojalną wobec Janukowycza.

Zobaczymy, czy któreś z „polskich” kryminalnych mediów podejmie ten temat. Powyższe nagrania wideo stanowią dowód w spawie ZBROJNEGO NAPADU na NIEPODLEGŁE PAŃSTWO ze STRONY SIŁ OBCYCH.

Nowe władze są władzami uzurpatorskimi, są to zbrodniarze, którzy siłą obalili legalnie wybranego prezydenta. Cel ich działania jest na pewno kryminalny.

POLSKIE WŁADZE WSPÓŁPRACUJĄ z LUDŹMI, którzy na samym starcie MAJĄ KREW na SWOICH RĘKACH.

 

http://www.monitor-polski.pl/snajperzy-strzelali-z-hotelu-ukraina/

10 uwag do wpisu “Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, a ten był w rękach demonstrantów

 1. STRZELANO do WŁASNYCH LUDZI – w PLECY !!!

  Dlatego też, tarcze, którymi chronili się demonstranci, nie zostały przestrzelone. Jeden z kamerzystów był w tym samym miejscu, skąd strzelano i mógł współpracować z mordercą. Być może właśnie chodziło o to, by takie nagrania trafiły do opinii publicznej.

 2. *KIJÓW OCZAMI MIESZKAŃCA* !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „OD samego POCZĄTKU MAJDANU stali tam z ZACHODNIEJ UKRAINY BANDEROWSKIE ORGANIZACJE NACJONAL-FASZYSTOWKIE, UPA-UNSO, OUN, SWOBODA, SS GALICZYNA, TRYZUB, NAZI, ULTRA-RADYKALOWIE ODZZIALY BOJOWNIKÓW, wycwiczone WCZESNIEJ, także TERORYSCI zza GRANICY: GRUZJA, CZECZNIA, DANIA, STANY…” !!!

  We wtorek ok 17tej metro już było zamknięte, z pracy wracaliśmy na drugi brzeg Kijowa przez 3 godziny w objazd, korki byli 10-balowe, ale głównie było dojechać do domu bez ekscesów… komunikacja miejska pracowała biezplatnie, ale marszrutki to nie zwykła komunikacja miejska, lecz prywatna… w marszrutce ludzi nerwowo oglądali nowości z centrum przez I-pody… nawet Tvzje… na pełną głósność…tam ciągle krzyczali kierownicy majdanu: „rozbierajcie bruk, niescie puste butelki po koktejl (molotowa)… potem gadał główny sprzedawca Gruzji Srakaszwili… jakby został spotkany na ulicach Gruzji, ludzi bym zaplewali go podle oczy… sprzedał kraj i uciekł za granicę, a teraz podbiją Ukraińców na to samo….. ale kto tyle wie o nim?…
  (…)
  Bojowniki majdanowcy podpalili tez Konserwatorium, wlamali się do Studia Operowej i najpierw wzłamali kasę biletową… dzialacze „za ideję”… zajęli uczelnię, będą srali tam, jak przez cały miesiąc w centrum miasta i merii…. nikt nie jest pewen, że fortepiany koncertowe nie pójdą na ogień czy na barykady, a tam jeszcze organy w salach, także kostiumowa sala, jak w zwykłym teatrzu, bo to scena teatralna na uczelni, no, i sama uczelnia…. te stado debiłow nie wie, ile kosztuje kultura….

  Także doznali się, ze z kobiet , pracujących w merii (gdy czasowo majdan owcy opuścili merję) zrywali złoto i kosztowności, a JAKIŚ CHŁOP ZAPROPONOWAŁ WYPUŚCIĆ KOBIET ZTĄD – ZOSTAŁ ZASTRZELONY Z BLISKA. Wieczorem środy także zjęli Pocztę główną, inne ministerstwo.
  (…)
  W komunikacji miejskiej staram się jezdzić „nosem w okno”, zeby nikt ni zaczepial z agresywnie nastrojonych „majdanowcem albo wspierających.. już byla akcja raz w metrze. Także widac od razu, ze to majdanowcy – agresywne, straszne mordy bandyckie, takie wysportowane bydlaki, albo gówniarże nastolatki, studenci, którym poprzewracalo w głowie… większość to zapadeńcy – Galiczyna, Wolyń – słychac po brzydkiemu akcentu… jeździli metrzem, bo nocują na osiedlach…. Trza także uważać na torebki, bo rzną…. W calym sytuacja kryminalna od grudnia bardzo niezdrowa, ponieważ policja jest zajęta w centrum, a pozjezdzali się złodzieje z calego kraju…..

  Wieczorem kolega z pracy (dzielnica Borszczagowka) powiedział, ze u nich na ulice strzelali, slyszył to z domu, także banda ozbrojonych bandytów wdarla się do marszrutki, ZASTRZELILI KIEROWCE i pograbowali ludzi. Kolegi z pracy zrezygnowali iśc do pracy w piątek, bo każdy dojeżdza z róznych dzielnic…strasznie. Szkoły zostali zamknięte tylko w centrum, do Niedzieli. A metro już pracowało (tylko zamknięte te parę stacji w samym Centrum miasta).
  (…)
  A wam na zachodzie podawana przekłamana informacja od samego początku: co do ilości „majdanowców”, co do ich przynależności panstwowej oraz orijentacji politycznej, co do samego sosu, pód którym podawają polskim, niemieckim, eu -obywaicelam Majdan…

  Od samego początku majdanu stali tam z Zachodniej Ukrainy banderowskie organizacje nacjonal-faszystowkie, UPA-UNSO, OUN, Swoboda, SS Galiczyna, Tryzub, nazi, ultra-radykalowie, odzzialy bojowników, wycwiczone wczesniej, także terorysci zza granicy (Gruzja, Czecznia, Dania, Stany….), bardzo dobrze zorganizowane i sporo kasiorki ze Stanów i EU na to poszło ….
  (…)
  I NIE ZAPOMINAJCIE, po ODZYSKANIU NIEZALEŻNOŚCI DZIECI UKRAIŃSKIE na UCZELNIACH od DZIECIŃSTWA NAUCZANO PRZEKLAMANEJ HISTORII co do BANDERY, SZUCHIEWICZA, WOLYNI I GALICZYNY.

  (…)
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/25/kijow-oczami-mieszkanca/

 3. UKRAINA: NAJEMNICY BLACKWATER w DONIECKU ?!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „PRYWATNI KONTRAKTORZY MILITARNI” z największej AMERYKAŃSKIEJ FIRMY NAJEMNICZEJ na świecie: BLACKWATER / XE SERVICES / ACADEMI [częste zmiany nazwy zsynchronizowane są z ujawnianiem w mediach KOLEJNYCH ZBRODNICZYCH DZIAŁAŃ FIRMY – red.] prawdopodobnie POJAWILI się w DONIECKU.

  Świadczy o tym nagrany amatorsko materiał filmowy, ukazujący drużynę piechoty w charakterystycznych mundurach i z wyposażeniem taktycznym, przemieszczającą się w skoordynowany sposób pomiędzy protestującymi na ulicach Doniecka. Obecni wokół protestujący poganiają ich okrzykami „BLACKWATER, BLACKWATER!”.

  W środę jeden z rosyjskich dyplomatów przebywających w KIJOWIE poinformował agencję Interfax, że na tamtejsze lotnisko PRZYBYŁO ok. 300 NAJEMNIKÓW, z których większość jest AMERYKAŃSKIEGO POCHODZENIA.

  BLACKWATER / XE SERVICES / ACADEMI od początku swego istnienia, postrzegana jest jako wykonująca „BRUDNĄ ROBOTĘ” wszędzie tam, gdzie POKÓJ i DEMOKRACJĘ niosą JANKESI.

  Wśród LICZNYCH OSKARŻEŃ pod adresem FIRMY są m.in. te o BYCIE pod BEZPOŚREDNIĄ KONTROLĄ CIA, PRZEMYT BRONI, zachęcanie swych pracowników do POPEŁNIANIA GWAŁTÓW i ZBRODNI WOJENNYCH, takich jak Masakra na Placu Nisur w Bagdadzie, podczas której otworzyli ogień do cywili, w wyniku czego śmierć poniosło 17 osób.

  Od wielu dni w DONIECKU trwają PROROSYJSKIE PROTESTY, podsycone przez ARESZTOWANIE przez „WŁADZE” w KIJOWIE „LUDOWEGO GUBERNATORA MIASTA” PAWŁA GUBARIOWA.

  http://xportal.pl/?p=12902

 4. * AMBASADOR IZRAELSKI został zatrzymany przez MAJDANOWCÓW z KARABINAMI SNAJPERSKIMI W BAGAŻNIKU !!!
  .

  .
  Rafal Gawronski

  Kaczyńskiego PATRIOCI DIASPORY wiedzą zapewne, dlaczego AMBASADOR IZRAELA na UKRAINIE miał KARABINY SNAJPERSKIE w BAGAŻNIKU?

  AMBASADOR IZRAELSKI został zatrzymany przez MAJDANOWCÓW z KARABINAMI SNAJPERSKIMI W BAGAŻNIKU.

  -komentarz przeklejony-

 5. „NIE WSTYDŹMY się MORDOWANIA POLAKÓW, GRABIEŻY i PODPALEŃ” !!!
  .

  .
  „TRZEBA KRWI, dajemy MORZE KRWI.

  TRZEBA TERRORU, uczyńmy go PIEKIELNYM.

  NIE WSTYDŹMY się MORDOWANIA POLAKÓW, GRABIEŻY i PODPALEŃ.
  (…)
  To WSZYSTKO to DOPIERO POCZĄTEK.

  Zaczyna się ODRODZENIE RUSI – UKRAINY.

  Sława Ukrainie!”

 6. Kto RZĄDZI UKRAINĄ po ZAMACHU STANIU i OBALENIU PRAWOWITEGO PREZYDENTA PAŃSTWA ?!! … PRAWDA o *PRAWYM SEKTORZE* !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  W pełnym buty, LIŚCIE UKRAIŃSKICH ŻYDÓW do PREZYDENTA ROSJI WŁADIMIRA PUTINA, czytamy:

  „Zdajemy sobie sprawę, że NA UKRAIŃSKĄ OPOZYCJĘ POLITYCZNĄ składają się RÓŻNE GRUPY. Są tam też NACJONALIŚCI, ale nawet ci NAJBARDZIEJ MARGINALNI NIE ODWAŻĄ SIĘ OKAZAĆ ANTYSEMITYZMU …” !!!

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/11/ukrainscy-zydzi-pisza-do-wladimira-putina/

  Hmm … SKĄD ta niezachwiana PEWNOŚĆ ?!!
  _________________________________

  Mamy nadzieję, że ten film pomoże wielu POLAKOM, okłamywanym przez POLSKOJĘZYCZNE, ŻYDOWSKIE MEDIA i ORGANIZACJE quasi-POLITYCZNE, działające na terenie naszej OJCZYZNY, trochę zrozumieć:

 7. Do PROTESTUJĄCYCH w KIJOWIE strzelano z SIEDZIBY „KOMENDANTA MAJDANU” !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Do UCZESTNIKÓW PROTESTÓW i FUNKCJONARIUSZY ORGANÓW PORZĄDKOWYCH w Kijowie STRZELANO z BIURA tak zwanego „KOMENDANTA MAJDANU”, który obecnie STANĄŁ na CZELE RADY BEZPIECZEŃSTWA UKRAINY – powiedział stały przedstawiciel Rosji przy ONZ Witalij Czurkin podczas swego czwartkowego wystąpienia na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa organizacji międzynarodowej.

  „Dokonane w Kijowie akty przemocy wymagają przeprowadzenia starannego międzynarodowego śledztwa” – powiedział on, uprzedzając, że „obraz kijowskiej i zachodniej propagandy całkowicie wypacza doniesienia o tym, że zarówno w funkcjonariuszy organów porządkowych, jak i protestujących, strzelali ci sami prowokatorzy.

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Do-protestujacych-w-Kijowie-strzelano-z-siedziby-komendanta-Majdanu-8977/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s