Gazeta Polska podporządkowana tzw. polityce wschodniej braci Kaczyńskich

PiSokiewicz

„TRZEBA tutaj WYRAŹNIE ZAZNACZYĆ, że LECH i JAROSŁAW KACZYŃSKI nigdy nie UDALI SIĘ na GROBY POMORDOWANYCH przez ZBRODNIARZY z UPA, znajdujące się, nie tylko NA ZACHODNIEJ UKRAINIE, ale i W POŁUDNIOWO-WSCHODNIEJ POLSCE, choć TEN REGION NASZEGO KRAJU jest NATURALNYM MATECZNIKIEM PIS.” !!!

*****

Gdy siedem lat temu rozpoczynałem współpracę z „Gazetą Polską”, to była ona szerokim forum dla osób o poglądach prawicowych i niepodległościowych. Niestety jednak w ciągu ostatnich lat stała się ona tubą medialną jednej tylko partii – PiS. Tak, jak swego czasu „Gazeta Wyborcza” i „Tygodnik Powszechny” stały się tubami Unii Demokratycznej vel Unii Wolności i jej kolejnych mutacji.

Z wieloma poglądami PiS, na którego głosowałem od 2005 r., zgadzałem się, ale uważałem, że moim prawem, a zarazem obowiązkiem, jako wyborcy jest nie tylko popieranie, ale i zwracanie uwagi, gdy partia ewidentnie błądzi. Krytykowanie niektórych posunięć partii braci Kaczyńskich udawało się mi na łamach „Gazety Polskiej” przez kilka lat, choć dochodziły mnie sygnały, że posłowie PiS zgrzytali zębami na niektóre moje felietony. W ostatnim jednak czasie trafiłem na barierę nie do przebycia. Stała się nią tzw. polityka wschodnia braci Kaczyńskich, łudząco podobna do zapatrywań Adama Michnika czy Jacka Kuronia. Polityka ta jest popłuczynami po zmurszałej teorii Jerzego Giedroycia. Opiera się przy tym na wyrachowanej zasadzie: „Wróg mego wroga jest moim przyjacielem„. Mówiąc krótko, kto jest przeciwko Putinowi, ten automatycznie staje się przyjacielem Polski.

POLITYKA ta DOPROWADZAŁA do tak sprzecznych z polskim patriotyzmem działań, jak BEZKRYTYCZNE WSPIERANIE ukraińskiego prezydenta WIKTORA JUSZCZENKI, CZCICIELA BANDERY i ZBRODNIARZY UPA, co ODBYWAŁO się KOSZTEM PAMIĘCI o POMORDOWANYCH OBYWATELACH DRUGIEJ RP. Trzeba tutaj wyraźnie zaznaczyć, że Lech i Jarosław Kaczyński nigdy nie udali się na groby pomordowanych przez zbrodniarzy z UPA, znajdujące się nie tylko na zachodniej Ukrainie, ale i w południowo-wschodniej Polsce, choć ten region naszego kraju jest naturalnym matecznikiem PiS.

Najnowszym przejawem tej polityki stało się puszczanie „perskiego oka” do banderowców spod znaku nazisty Ołeha Tiahnyboka i pomyleńców ze „Swobody”. A do czego te osoby są zdolne, to najlepiej ukazuje to filmowa relacja z ostatniego marszu nacjonalistów w Kijowie. Proszę uważnie ją obejrzeć, wsłuchując się w wykrzykiwane hasła. JEDNO z nich WYKRZYKIWAŁ też PREZES PiS wraz innymi politykami (także z PO) na MAJDANIE.

Oczywiście klakierzy i cyniczni przyboczni, których Jarosławowi Kaczyńskiemu nigdy nie brakowało, starają się przerobić Tiahnyboka i jemu podobnych na „mężów stanu”, a ukraińskie środowiska nacjonalistyczne (także z Prawego Sektora), przeżarte ksenofobią i antysemityzmem, na „uczciwych patriotów”.

TRWA też PROCES WMAWIA, że TERRORYSTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ STEPANA BANDERY była NIE ANTYPOLSKA, ALE ANTYROSYJSKA.

ŚWIĘTY BOŻE!

Nie wiem, kto z polityków PiS naciskał na redaktora naczelnego Tomasza Sakiewicza, aby zablokował on mój ostatni felieton, przestrzegający przed fraternizowanie się z banderowcami, który  weszli do nowego rządu Ukrainy. Wiem jednak, że w ten sposób „Gazeta Polska” całkowicie podporządkowała się linii politycznej jednej tylko partii. Od tej pory nie będzie już ona MAMIĆ CZYTELNIKÓW, że należy do „strefy wolnego słowa”.

PS.

Red. Tomasz Sakiewicz do tej pory się do mnie nie odezwał, choć na mój temat udziela wywiadów innym. Przeczytaj jego pokrętną wypowiedź dla portalu Wirtualne Media

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ks-isakowicz-zaleski-gazeta-polska-zablokowala-moj-felieton-o-ukrainie-modlimy-sie-za-niego#

http://isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=9123

3 uwagi do wpisu “Gazeta Polska podporządkowana tzw. polityce wschodniej braci Kaczyńskich

 1. Najnowszym przejawem tej polityki stało się puszczanie “perskiego oka” do banderowców spod znaku nazisty Ołeha Tiahnyboka i pomyleńców ze “Swobody”. A do czego te osoby są zdolne, to najlepiej ukazuje to filmowa relacja z ostatniego marszu nacjonalistów w Kijowie. Proszę uważnie ją obejrzeć, wsłuchując się w wykrzykiwane hasła. JEDNO z nich WYKRZYKIWAŁ też PREZES PiS wraz innymi politykami (także z PO) na MAJDANIE.
  .

 2. * JAROSŁAW PRZEPROŚ za BANDERĘ! *
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  AGRESYWNE ZACHOWANIE OSÓB powiązanych, z działającą na terenie POLSKI, ORGANIZACJĄ *PIS*, której przewodzi JAROSŁAW KACZYŃSKI – znany ostatnio z WYSTĄPIEŃ u BOKU NEOBANDEROWCÓW na KIJOWSKIM MAJDANIE, podczas ZBROJNEJ REBELII, ZORGANIZOWANEJ na UKRAINIE, w wyniku której do tej pory ŚMIERĆ poniosło około 100 OSÓB i od WŁADZY został usunięty PRAWOWITY PREZYDENT PAŃSTWA, WIKTOR JANUKOWYCZ /mający polskie pochodzenie/.
  *****
  Nowy baner Sławomira Zakrzewskiego poruszył ważne kwestie rozliczeń historycznych wewnątrz-słowiańskich, wewnątrz-polskich i wewnątrz-prawicowych. Podczas comiesięcznego wiecu przy Krzyżu pod pałacem prezydenckim doszło do przepychanek.

  Właśnie dostałem wiadomość od Doktora Pałuski, wybitnego polskiego okulisty o tym, że był świadkiem i sfilmował ciekawe wydarzenie.

  SŁAWOMIR ZAKRZEWSKI, MARIAN CZAJKOWSKI i BARTŁOMIEJ KURZEJA z banerem:

  „JAROSŁAW PRZEPROŚ ZA BANDERĘ!”

  stali w pobliżu tłumu Polaków, zwoływanych co miesiąc przed pałac prezydencki – dla upamiętnienia katastrofy (zamachu?) w Smoleńsku (ewentualnie w Warszawie?) z 10-go kwietnia 2010.

  DOSZŁO do PRZEPYCHANEK z OSOBAMI, które UPATRUJĄ NADZIEJĘ POLITYCZNĄ w JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM.

  ZŁAMANIU ULEGŁO jedno DRZEWCE TRANSPARENTU, złamane KRZEPKĄ DŁONIĄ jakiegoś AKTYWISTY PRO-MAJDANOWEGO.

  Dali się przy okazji poznać najaktywniejsi, znakomici działacze prawicowi; w obronie Prezesa Jarosława stawał Pan Andrzej Wernic, a w obronie banera Slawomira Zakrzewskiego – dzielnie gardłował Bartłomiej Kurzeja i Marian Czajkowski.

  Nierozpoznani (na razie) ludzie, krzyczeli, że Zakrzewski i pozostali ludzie od banera to „PACHOŁKI PUTINA” i „PROWOKATORZY”.

  Policja sprawnie wystąpiła w roli sędziego i rozjemcy, i kordonem oddzieliła rozemocjonowany tłum od naszych banerowców. (…)

  Oto film Doktora Pałuski, który jest tutaj:

  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/107064,jaroslaw-przepros-za-bandere-klocimy-sie-o-ukraine

 3. UPA – IZRAEL wspólna SYJONISTYCZNA SPRAWA ?!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic

  * Entuzjastyczne depesze PRZYWÓDCÓW UON skierowane do KÓŁ RZĄDOWYCH IZRAELA !!!
  _________________________

  Zbigniew Nowak

  KIM są UPA-wcy?

  Publikacja z okresu po 1967 roku, po zakończaniu wojny Egipt/ZSRR – Izrael

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s