USOPAŁ nawołuje do jEUROWYBORÓW i ujawnia swoich kandydatów

Gliński holocher

.

NARÓD POWINIEN odnosić się do TRADYCJI i KULTURY, a nie do RASY czy ETNICZNOŚCIprof. Piotr Gliński, Unia Wolności, kandydat PiS-u na premiera

_____________________________________________

NARODOWA DEFINICJA POLSKOŚCI nie jest związana z AKTEM URODZENIA, OBYWATELSTWEM czy NAZWISKIEM. POCHODZI ONA przede wszystkim z PRZYWIAZANIA do HISTORII, współczesności i TRADYCJI danego narodu”Przemysław Holocher, jeden z liderów tzw. „Ruchu Narodowego”

*****

 

Publikujemy informację nadesłaną przez USOPAŁ, zaznaczając jednak, że w żaden sposób się z nią nie identyfikujemy.

Stręczenie Polakom udziału w farsie wyborczej uważamy za poważny błąd polityczny i działanie, którego jedynym, realnym do osiągnięcia celem, jest dalsza legitymizacji SYTEMU OKUPACYJNEGO, sprawującego władzę w Polsce.

Stanowisko Konwentu Narodowego w kwestii tzw. „wyborów” jest zdecydowane i niezmienne:

ZALECAMY POLAKOM BEZWZGLĘDNY BOJKOT

WYBORÓW do PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO !!!

________________________________________________________________

*****

prawdziwy polak holocher

4 uwagi do wpisu “USOPAŁ nawołuje do jEUROWYBORÓW i ujawnia swoich kandydatów

 1. *** OBURZENI żądają sankcji wobec ukraińskiej nomenklatury
  .
  Image and video hosting by TinyPic
  .
  .
  Obywatelskie stowarzyszenie OBURZENI domaga się wprowadzenia sankcji finansowych wobec nomenklatury na Ukrainie. (sic!) – /PRZECIW LEGALNEMU PREZYDENTOWI, WIKTOROWI JANUKOWYCZOWI, POLAKOWI z POCHODZENIA – red./

  Sz. P. Bronisław Komorowski, Prezydent RP – listy@prezydent.pl
  Sz. P. Donald Tusk, Premier RP -kontakt@kprm.gov.pl
  Sejm RP – na ręce Marszałka p. Ewy Kopacz -Ewa.Kopacz@sejm.pl
  Komisja Europejska -comm-rep-poland@ec.europa.eu
  do wiadomości: Ambasada Ukrainy w Polsce -emb_pl@mfa.gov.ua

  Szanowni Państwo,

  Jako stowarzyszenie, którego celem jest przede wszystkim gruntowna przebudowa niedemokratycznego systemu politycznego, funkcjonującego w wyniku porozumień „Okrągłego stołu” w Polsce, pozwalamy sobie zaapelować do stosownych władz III RP oraz Unii Europejskiej, której Polska jest przecież członkiem, o natychmiastowe podjęcie wszystkich możliwych kroków natury zarówno politycznej jak i ekonomicznej wobec ludzi, którzy obecnie sprawują władzę na Ukrainie, by położyć kres dalszemu przelewowi krwi w sąsiadującym z nami państwem.
  Uważamy, iż dotychczasowe działania w tej sprawie zarówno Polski jak i Unii Europejskiej są niewystarczające w obliczu wyjątkowej brutalności obecnych władz Ukrainy wobec własnego narodu.

  Apelujemy o natychmiastowe zastosowanie sankcji finansowych wobec członków ukraińskiej nomenklatury w postaci zablokowania ich kont bankowych, a także politycznych, np. wprowadzenie zakazu wjazdu na teren państw Unii Europejskiej (Amerykanie już wstrzymali dla nich wydawanie wiz wjazdowych ), a także natychmiastowe podjęcie rozmów UE z innymi państwami w tych sprawach, np. ze Szwajcarią.

  Wyrażamy swoją solidarność z narodem ukraińskim w tych trudnych dla niego chwilach, mając w pamięci własną historię, zwłaszcza tę najnowszą oraz ważne dla Polaków słowa Lelewela: „Za wolność naszą i Waszą!”

  W imieniu Rady Koordynacyjnej
  stowarzyszenia obywatelskiego „OBURZENI”
  dr Marek Ciesielczyk
  Wiceprzewodniczący
  http://www.oburzeni.org.pl

  23 stycznia 2014

  http://marekciesielczyk.neon24.pl/post/105182,oburzeni-zadaja-sankcji-wobec-ukrainskiej-nomenklatury

 2. *** BOJKOTUJMY GŁOSOWANIA do PARLAMENTU UNII !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  .

  „RZĄDZĄCY SAMI się JUŻ WYBRALI, to NIECH SAMI na SIEBIE GŁOSUJĄ; NAM NIC do TEGO” !!!
  _____________________________________________________________________

  * BOJKOTUJMY GŁOSOWANIA do PARLAMENTU UNII *
  Najbliższe głosowania mają się odbyć już 25 maja bieżącego roku do Parlamentu Europejskiego.

  Głosowania, a nie wybory, bo te odbywają się w partiach i innych klikach, poza społeczeństwem i bez jego udziału.

  Tak było i jest od lat.

  Właściwie jedyne wolne wybory w kraju odbyły się w 1947 roku, ale ich wyniki zostały przez ówczesnych rządzących niemal oficjalnie sfałszowane. Znana była wówczas słynna wypowiedź Władysława Gomułki: “nie oddamy władzy za kartę wyborczą“.

  Następne wyniki kolejnych głosowań były już ustalane z góry, przed “wyborami” – przeważnie określano także ich frekwencje w granicach około 100%.

  Ponieważ w Polsce od lat nie ma demokracji, wolności i wolnych wyborów, to mądrą, obywatelską i patriotyczną postawą oraz nakazem obywatelskim, będzie odmowa udziału w głosowaniu; nie branie udziału w tej farsie wyborczej – władze same rządzą, to niech same się wybierają, bez naszego udziału.

  Wyznaczeni już, czyli desygnowani przez partie do Parlamentu Europejskiego kandydaci i tak wejdą do niego, ale niech to się stanie bez poparcia światłych, rozumnych i przyzwoitych obywateli.

  Prawi Polacy będą wówczas mieli czyste ręce i sumienia; a to jest ważne dla narodowego morale i oceny przez przyszłe pokolenia. Tym bardziej, że za nieobecność w głosowaniu dziś już nie grożą żadne konsekwencje.

  A więc obecnie nie trzeba się szmacić i tłumaczyć, że się głosowało tylko w obawie przed represjami władz.

  Przyzwoici obywatele powinni też docierać i przekonywać najbliższe otoczenie o konieczności zachowania się godnie i honorowo, przyzwoicie i przykładnie, przyjmując postawę i zasadę wzajemności, i tak postąpić, jak rządzący zachowują się wobec społeczeństwa.

  W ciągu minionych 25 lat stracili zaufanie rządzonych i nie powinni otrzymać nowego kredytu zaufania.

  Pamiętajmy, że bojkot, absencja wyborcza obywateli, nie pójście do urn wyborczych, to także forma głosowania, ale negatywna, za co obywatelom nie grożą żadne konsekwencje; głosowanie jest tajne.

  A więc 25 MAJA spełnijmy SWOJĄ OBYWATELSKĄ i PATRIOTYCZNĄ POWINNOŚĆ, i ZOSTAŃMY w DOMU.

  RZĄDZĄCY SAMI się JUŻ WYBRALI, to NIECH SAMI na SIEBIE GŁOSUJĄ; NAM NIC DO TEGO !!!

  Dr Leszek Skonka –

  1. Były działacz opozycji demokratycznej, uczestnik Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela, współorganizator i współkierujący strajkiem w sierpniu 1980 roku we Wrocławiu.
  2. Członek prezydium w pierwszym składzie Zarządu Regionu Dolnośląskiego NSZZ. Organizator i prowadzący pierwsze kursy ( jeszcze w czasie strajku) na temat organizowania i działania związkowego, a następnie w MKZ po zakończeniu strajku, dla działaczy i organizatorów nowych związków.
  3. Sprzeciwiał się wprowadzaniu KOR-u i upolitycznieniu Związku, zrywaniu Umowy Gdańskiej, awanturnictwu politycznemu. Chciał by związek nie wychodził poza swój statut. Za swą postawę oskarżony został publicznie bez jakichkolwiek podstaw o sprzyjanie PZPR, działanie na szkodę Związku, współpracę z SB. Usunięty ze wszystkich funkcji, również ze Związku ”Solidarność”, spotwarzony publicznie, bez prawa do obrony, skazany na karę śmierci cywilnej 19 października 1980 r.
  4. Założyciel i przewodniczący istniejącego od 1988 roku Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce oraz Instytutu Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, zbudował w 1989 roku pierwszy w Polsce i na świecie Pomnik Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu. Założyciel w 1990 r. Stronnictwa Sprawiedliwości Społecznej. Wrocław – Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu i Solidarności –

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/02/jedna-z-obszernej-wersji-agitacji-przeciw-udzialowi-w-glosowaniu-na-kandydatow-postsolidarnosci/

 3. *** TOTALNY BOJKOT tzw. „WYBORÓW” – jeśli oczywiście Polacy zechcą odzyskać należną im rolę SUWERENA !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  .
  Zbigniew Zukowski powiedział:

  TOTALNY BOJKOT tzw. „WYBORÓW” – jeśli oczywiście Polacy zechcą odzyskać należną im rolę SUWERENA we WŁASNEJ OJCZYŹNIE – jest PIERWSZYM i PODSTAWOWYM WARUNKIEM dla rozpoczęcia ODZYSKIWANIA POLSKI dla POLAKÓW.

  PIERWSZYM KROKIEM do RZECZYWISTEJ RESTYTUCJI i ODRODZENIA POLSKI.

  Ten kto tego nie rozumie, jest albo debilem, lub człowiekiem złej woli i zdrajcą interesów NARODOWEJ WSPÓLNOTY POLAKÓW – przeczytaj dlaczego odmówiłem w 2012 roku przyjęcia KRZYŻA OFICERSKIEGO ORDERU ODRODZENIA POLSKI…bo POLSKA dopiero może się ODRODZIĆ, ale muszą być spełnione w/w warunki.

  Kiedy już będzie za późno, POZOSTANIE już tylko ODZYSKIWAĆ POLSKĘ za SPRAWĄ CZYNU ZBROJNEGO – czyli po raz kolejny POLSKA ZIEMIA NASIĄKNIE KRWIĄ PATRIOTÓW

  – zob link: http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,14706

  -komentarz przeklejony –

 4. Pingback: USOPAŁ nawołuje do jEUROWYBORÓW i ujawnia swoich kandydatów | forumemjot

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s