„Tego się nie przebacza!” czyli jak zabijano mieszkańców Odessy w Domu Związków Zawodowych …

jacyniuk u papieża

 

„I WSZYSTKIE te BESTIALSTWA odbywały się z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ŻYDOBANDEROWSKIEJ kijowskiej JUNTY” !!!

 *****

 

GDZIE JESTEŚ, PUTIN?

(+18, nie dla ludzi o słabych nerwach)

 

Dzisiaj, 5.5.2014 r., 14:36

Już jest jasne, że w Domu Związków Zawodowych w Odessie zostało zabitych o wiele więcej niż 42 ludzi. Prowokatorzy wciągali ludzi do budynku, gdzie można było ich zabijać bezkarnie, z rozkoszą i bez świadków. Pożaru wewnątrz budynku nie było – była inscenizacja pożaru, aby zwalić na niego masowe zlikwidowanie obywateli Ukrainy.

.

 

 

Zbrodnia w Odessie 01.

I WSZYSTKIE TE BESTIALSTWA ODBYWAŁY SIĘ Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ŻYDOBANDEROWSKIEJ KIJOWSKIEJ JUNTY!

Te bydlaki przywieźli do Odessy ponad 3000 członków ekspedycji karnej – dwoma pociągami i autobusami.

.

Zbrodnia w Odessie 02.

Wpierw podpalenie namiotów na placu i spowodowanie znacznego w swej powierzchni, otwartego płomienia na tle budynku. Ludzi wlecze się pod ochronę masywnych drzwi Domu Związków Zawodowych. U zwolenników federalizmu na placu nie było przygotowanych zawczasu butelek z mieszaniną zapalającą. Od czego jednak powstał pożar wewnątrz budynku?

.

Zbrodnia w Odessie 04.

Ludzie, którzy schowali się za drzwiami na pierwszym piętrze (po polsku – parterze) zostali zaatakowani przez bojowników Prawego Sektora, którzy znajdowali się tam na długo przed początkiem egzekucji. Na parterze ludzie spalili się do kości. Wpierw przy jednym wyjściu…

.

Zbrodnia w Odessie 03.

… potem u wszystkich trzech.

.

Zbrodnia w Odessie 16.

… strażacy przybyli, kiedy spaliły się już nawet masywne wejściowe drzwi.

.

Zbrodnia w Odessie 05.

W solidnym 4-piętrowym budynku z sufitami więcej niż co 3 metry, otwarty ogień był jeszcze tylko w jednym gabinecie.

.

Zbrodnia w Odessie 21.

Kto mógł dostać się na dach budynku administracyjnego o znaczeniu federalnym? Prawdopodobnie ci, którzy zawczasu otrzymali klucze od zamków, zamykających stalowe kraty, prowadzące do drzwi na dach.

.

Zbrodnia w Odessie 17.

Tych bojowników należy znaleźć. Mogliby oni opowiedzieć wiele ciekawego o tym, kiedy rozpoczęła się realizacja planu masowej likwidacji mieszkańców Odessy i jak oni zawczasu przygotowywali zapasy mieszaniny zapalającej w Domu Związków Zawodowych. Na dolnym zdjęciu klauni z masówki przedstawiają zwolenników federalizmu. Typowa hollywoodzka (USA/Izrael) podstawa pod „cudzą flagą”.

.

Zbrodnia w Odessie 06.

Całkowicie spalone trupy na parterze przy drzwiach wejściowych – tam, gdzie nie było otwartego ognia?

.

Zbrodnia w Odessie 07.

Również zdjęcie z innego ujęcia.

– drewniana płyta na kaloryferze, drewniane poręcze na schodach i arkusz płyty wiórowej nie spaliły się.

– niebieski owal – barykada ze stołów, krzeseł i szafek. Nawet nie dotknięta płomieniem, chociaż widzimy spalone ciała.

– skąd się wzięła barykada? Została wzniesiona przez bojowników Prawego Sektora, aby zablokować drogi ucieczki na wyższe pietra.

.

Zbrodnia w Odessie 15.

– kobiecy trup ciągnięto po podłodze z miejsca realnej śmierci. Kto i dlaczego?

.

Zbrodnia w Odessie 08.

– mężczyzna zabity strzałem w głowę. Rana na wylot – naciek pod głową.

.

Zbrodnia w Odessie 22.

Czy już zwróciliście uwagę, że u wszystkich zabitych spaliły się głowi i obręcz kończyny górnej?  Odzież od piersi i niżej nie jest dotknięta ogniem? Ludzi polewano od góry płynem zapalającym i podpalano. Czy mogły się zachować okulary przeciwsłoneczne na twarzy, kiedy człowiek stara się strącić z głowy napalm? Od tego spaliły się dłonie i nadgarstki rąk do kości.

.

Zbrodnia w Odessie 09.

Na tym, oraz na poprzednich zdjęciach, dziwne „białe pobielenie” na podłodze. Jest to proszek z gaśnic. Używali ich egzekutorzy, po tym, jak ludzie ginęli… żeby samym nie spalić się lub, aby nie ucierpieć od czadu.

.

Zbrodnia w Odessie 23.

Mężczyzna i dziewczyna. Oni się nie spalili i nie zaczadzili – nie ma śladów otwartego ognia na parkiecie. (on ma ok. 50 i powinien zapalić się jak słoma), nie ma też sadzy od dymu na ścianach. Zabito ich innym sposobem. Najprawdopodobniej obydwojgu złamano szyje – zawodowcy się zabawiali.

Barykady były również na piętrach. Krew na parkiecie. Spalona głowa.

Jest całkiem możliwe, że egzekutorzy zamieniali się odzieżą z zabitymi. Znajomy szton – prosty i efektywny.

.

Zbrodnia w Odessie 10.

Kobieta koło szybu windy bez odzieży poniżej pasa. Prawdopodobnie została zgwałcona, a później oblano głowę mieszanką zapalającą i podpalono.

.

Zbrodnia w Odessie 11

Zbrodnia w Odessie 12.

Zabici wystrzałami w głowę.

.

Zbrodnia w Odessie 13.

Ten sam obraz – spalone głowy, dłonie rąk i obręcz barkowa ramienia górnego, nie tknięta ogniem dolna część ciała.

.

Zbrodnia w Odessie 14.

Zabity wystrzałami w głowę.

.

Zbrodnia w Odessie 18

.

Najbardziej straszny obraz. Najprędzej współpracownica w ciąży. Są takie, które sprzątają w gabinetach i podlewają kwiaty w dniach, kiedy urzędy nie pracują. Uduszono ja kablem elektrycznym. Usiłowała się bronić – na podłodze leżący kwiatek.

https://www.youtube.com/watch?v=YvnLsshOJ18&w=500

.

Zbrodnia w Odessie 19.

…zabójca.

.

Zbrodnia w Odessie 20.

Radość „patrioty Ukrainy” – on sam wskazuje na ofiarę, na zabójcę i na miejsce przestępstwa. Przyszła matka i Odessa – matka zabite. Zabita też Ukraina.

https://www.youtube.com/watch?v=w7DLMvsHmcI&w=500

.

Zbrodnia w Odessie 24.

Zbrodnia w Odessie 25.

http://valya-11.livejournal.com

Krew tych ludzi jest na rękach polskojęzycznej łobuzerii odgrywającej rolę rządu III RP, na rękach polskojęzycznej „opozycji”, na rękach sprostytuowanych polskojęzycznych mediów. Wreszcie na rękach tych, którzy na kilka miesięcy przedtem szkolili w Polsce banderowską „demokratyczną opozycję”.
Obyście skonać nie mogli, kanalie.
Admin

 

http://marucha.wordpress.com/2014/05/06/jak-zabijali-mieszkancow-odessy-w-budynku-zwiazkow-zawodowych-detale/

_____________________________________________

ŚWIADECTWO ŚWIADKA

Słowo dla świadka wydarzeń w Domu Związków Zawodowych

Zabitych może być około 300. Większość, szczególnie dzieci i kobiety, rąbano siekierami i zabijano pałkami w piwnicy.

(http://vlad-dolohov.livejournal.com/ 876486.html)

Stopniowo wyjaśnia się, że o tragedii, która wydarzyła się w Odessie, nie wiemy praktycznie nic. Znamy tylko wersję, którą podrzuca się w dwóch wariantach: albo tych, którzy schowali się w Domu Związków Zawodowych bojownicy z Prawego Sektora (ros. – правосеки, skrót od Pr. Sektor) spalili, albo to oni spalili siebie, przez nieostrożność. W rzeczywistości, „od zaczadzenia” nie umarł NIKT.

Kiedy po okruchach został zrekonstruowany pełny obraz, nagle wyjaśniło się, że … zresztą, mając chęć i mocne nerwy możecie przeczytać sami.

http://vvv-ig.livejournal.com/690116.html

Kiedy stała się znana ilość trupów i ludzi, znajdujących się w gestii milicji, mieszkańcy Odessy dowiedzieli się, że ludzi, którzy „zaginęli bez wieści” jest 3-krotnie więcej.

Wieczorem do miasta „niewiadomo po co” przyjechała nowa porcja zwolenników z Pr. Sektora (ros. правосеков), w liczbie około 2 tysięcy ludzi. Wyjaśniło się, że chłopaki nie przyjechali bawić się, tylko zająć się pracą. Ważną pracą – posprzątać po tych, kto zaniedbał się tutaj dzień wcześniej.

W tej chwili na kanale TV powiedziano, że w piwnicy Domu Związku Zawodowych znaleziono jeszcze 160 trupów. Po prostu trupy w piwnicy. Zabici od postrzałów i zarąbani siekierami!!!! Są dzieci, które biegły z matkami obok przechodniów!!!

PSy (skrót od PS – Pr.Sekt. – ps-y) w liczbie około 2000 ścierw otoczyły Dom i zaczną wywozić – wynosić z częściach w workach foliowych … chcą ukryć ten koszmar! 40 to nie 160!!!”.

 

Mieszkańcy Odessy! Drodzy!

Straszna nowość. Więcej niż 100 osób uważa się za zaginionych bez wieści, których nie znajdziecie w szpitalach i kostnicach…. Ciężko mi to pisać, ale nie ma już ich wśród żywych. 126 trupów znajduje się w piwnicy Domu Związków Zawodowych. Ich tam zabito, oni nie spalili się. To było gestapo. Z tej przyczyny budynek został zablokowany. W tej chwili do miasta spędzono około 2000 „prawoseków” (zwolenników P. Sektora) w tym celu, aby zorganizować wywóz ciał. Ich wywożą, palą i zakopują. Ja nie wiem, NIE WIEM, co robić w tej sytuacji… I jeszcze… Dzisiaj, w poniedziałek (5.5.) oczekiwane są masowe pogrzeby rozpoznanych poległych. Planowane są okrutne prowokacje bezpośrednio na pogrzebach. Bądźcie bardzo ostrożni. Mężczyźni, bez względu na żałobę i możliwe, na sytuację bez wyjścia, uzbrajajcie w cokolwiek… W Odessie jest wojna. Prawdziwa wojna! Boże, chroń was wszystkich od bydlaków i wieczny pokój dla niewinnie zabitych”.

… Ostateczna (czy na pewno ostateczna) ilość trupów w piwnicy wyjaśniła się nieco później – 217.

 _______________________

Dziennikarz Anatolij Szarij:

Przeprowadziłem rozmowę z mieszkanką Odessy, która przeżyła w Domu Zw. Zawodowych. Kiedy zrobię video (są chwile, które usunę ze względów etycznych) – podam je do obejrzenia. Materiał będzie na stronie From-UA.

To, co jest – Prawy Sektor i “fanatyczni kibice piłkarscy”, którzy wtargnęły do budynku, zabijali ludzi od razu, bez rozmów. Mężczyzn zabijano na miejscu, kobiety dzielono na „tę na ch… (do zgwałcenia), tę do piwnicy”. W piwnicy ludzi zabijano.

Wstrząsające – “nie trać naboi, tak dawaj”, ludzi ZABIJANO NA ŚMIERĆ, bito nawet martwych, chociaż kobiety krzyczały, że oni już nie oddychają. Broni u tych, co byli wewnątrz, nie widziałam u żadnego. Ludzi zabijano z broni strzeleckiej, która była praktycznie u wszystkich tych, którzy „bronili”.

Kobieta, mieszkanka Odessy, ona gotowa jest potwierdzić swoje słowa publicznie, oczywiście – boi się, oczywiście jest w szoku od tego, co przeżyła. Ale dzięki takim ludziom możemy dowiedzieć się o tym KOSZMARZE, który panował w budynku, gdzie wszyscy „zmarli od uduszenia”…”

 

Ja optymizmu znanego dziennikarza nie podzielam: my NIGDY tego wszystkiego nie poznamy! Tak samo, jak nie dowiedzielibyśmy się o zbrodniach niemieckich faszystów, jeżeli by oni zwyciężyli w czasie II Wojny Światowej, gdyby nie było Norynbergi, gdyby nie było „sześciu milionów Żydów”… Polityka – to rzecz brudna.

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

5.5.2014.

Za: http://3rm.info/46519-takoe-ne-proschayut-kak-ubivali-odessitov-v-dome-profsoyuzov-18-ne-dlya-slabonervnyh.html

 

http://gazetawarszawska.com/2014/05/05/tego-sie-nie-przebacza-jak-zabijano-mieszkancow-odessy/

 

Jedna uwaga do wpisu “„Tego się nie przebacza!” czyli jak zabijano mieszkańców Odessy w Domu Związków Zawodowych …

  1. Pingback: Ukraina - wojna domowa (aktualizacja 06-08-2014) | Orthodox Poland - Prawosławni Katolicy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s