Władimir Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji Berela Lazara kolejnym orderem

putin i jego rabin.

„UKRAINIEC będzie MYŚLAŁ, że WALCZY przeciwko EKSPANSJI ROSJI, że WALCZY o SWOJĄ NIEZALEŻNOŚĆ, będzie MYŚLAŁ, że w końcu ZDOBYŁ swoją WOLNOŚĆ, podczas gdy CAŁKOWICIE WPADA w ZALEŻNOŚĆ od NAS.TAK samo będą MYŚLEĆ również ROSJANIE, że niby BRONIĄ ONI swoich INTERESÓW NARODOWYCH” !!!

*****

ORDER dla CHABADNIKA BERELA LAZARA

“W tych czasach, gdy “wszystkie królestwa świata powstają jedno przeciw drugiemu”, musimy wiedzieć i wierzyć, że wojna między królestwami świata nie dotknie, zbaw Boże, Żydów. Wręcz przeciwnie, wszystkie zachodzące wydarzenia będą korzystne tylko dla narodu żydowskiego … ” (przywódca “Chabad – Lubawicz” Rabin “Rebe” MENACHEM MENDEL SCHNEERSON).

Władimir Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji Berela Lazara kolejnym orderem.

O odznaczeniu orderem “Za Zasługi dla Ojczyzny” IV stopnia, odpowiedni dokument został w środę umieszczony na oficjalnym portalu informacji prawnej.

Należący do sekty lubawiczerskich chasydów Berel Lazar urodził się w 1964 roku we Włoszech , studiował w Nowym Jorku, gdzie otrzymał dyplom rabina.

Po raz pierwszy Lazar przybył do Rosji w 1988 roku. Rok później, przywódca sekty “Chabad -Lubawicz” Rabin “Rebe” Menachem Mendel Schneerson, wysłał go do pracy w Moskwie, gdzie w 1991 roku został rabinem moskiewskiej synagogi w Maryjnym Gaju (ros. Марьиной Роще).

Na pierwszym zjeździe Chasydzkiej Federacji Żydowskich Wspólnot Rosji”, który został otwarty 15 listopada 1999 roku, został wybrany Głównym Rabinem Rosji. 29 maja 2000 roku otrzymał obywatelstwo rosyjskie od Putina, a po kilku miesiącach na podstawie dekretu Putina Lazar został członkiem “Rady do spraw współpracy ze związkami wyznaniowymi przy Prezydencie Federacji Rosyjskiej”.

W latach 2005 – 2010 Lazar, zgodnie z dekretem Prezydenta Rosji, został członkiem Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej . W tym czasie z udziałem B. Lazara zostały odtworzone gminy żydowskie w ponad 350 miastach Rosji i WNP, żydowskie szkoły i przedszkola, w kilkudziesięciu miastach funkcjonują synagogi.

W 2004 r., dekretem Putina Lazar został odznaczony Orderem Przyjaźni “za zasługi w rozwoju kultury duchowej i umacniania przyjaźni między narodami.”

 

Na tle tego, co dzieje się na Ukrainie, interesujące jest przypomnienie, co powiedział założyciel sekty, do której należy B. Lazar:

Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansji Rosji, że walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu zdobył swoją wolność, podczas gdy całkowicie wpada w zależność od nas.

Tak samo będą myśleć również Rosjanie, że niby bronią oni swoich interesów narodowych, odzyskują  “bezprawnie” zabrane u nich ziemie i tp. Wszystko to my będziemy robić pod pretekstem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie na podstawie wartości i tradycji narodowych.

W tej wojnie głupców słowiańskie bydło samo będzie się osłabiać i umacniać nas, głównych dyrygentów zamieszek, rzekomo stojących na uboczu i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie mieszających się do nich. Ponadto, my w pełni zapewnimy sobie bezpieczeństwo. W świadomości Słowian – profanów założymy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem stanie się słowo “antysemita”. Słowo “Żyd” będą wymawiać szeptem.”

 

To przemówienie „Lubawiczerskiego Rabina” Menachema Mendela Schneersona, wygłoszone w 1994 roku, zostało opublikowane w Wołogodzkiej gazecie “Słowianin”, nr – 4 ( 32 ), 2001 rok. Po publikacji sąd nie zdołał “przyszyć” Redaktorowi Naczelnemu W. F. Popowowi artykułu 282, ponieważ operował on faktami, i wystąpili w jego obronie uczeni rosyjscy: Akademik J. K. Biegunow i dr nauk prawniczych  O. G. Korotajew.

Można długo dyskutować o wiarygodności wyżej powiedzianego, tak jak niegdyś spierano się o autentyczność “Protokołów Mędrców Syjonu”, ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że praktycznie wszystkie postawione przez Żydów cele i zadania, postawione przez Schneersona, dzisiaj już są  zrealizowane.

 

Charakterystyczne, że Eduard Hodos w ​​swojej książce “Żydowskie Tornado” poświadcza te słowa “Lubawiczerskiego Rebe”:

„W tych dniach, gdy “wszystkie królestwa świata powstają jedno przeciw drugiemu”, musimy wiedzieć i wierzyć, że wojna między królestwami świata nie dotknie, zbaw Boże, Żydów. Wręcz przeciwnie, wszystkie zachodzące wydarzenia będą korzystne tylko dla narodu żydowskiego … “.

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

17.5.2014 r.

Z rosyjskiego portalu Институт высокого коммунитаризма / Instytut Wysokiego Komunitaryzmu:

http://communitarian.ru/novosti/v-rossii/v_putin_nagradil_glavnogo_ravvina_rossii_berl_lazara_ocherednym_ordenom_03052014/?sphrase_id=12927227

 

http://gazetawarszawska.com/2014/05/17/putin-dekoruje-rabina/

 

 

2 uwagi do wpisu “Władimir Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji Berela Lazara kolejnym orderem

  1. Pingback: Władimir Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji Berela Lazara kolejnym orderem | forumemjot

  2. Pingback: Lubawiczery nie zbudują nowej Chazarii na Ukrainie — major GRU | Zenobiusz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s