Odeski „Prawy Sektor” faktycznie ogłosił Jarosza „wrogiem narodu”

Jarosz Begin.

„ŻYDZI początkowo WCISNĘLI na lidera w „PRAWYM SEKTORZE” DMITRIJA JAROSZA i jego biuro “TRÓJZĄB” (ros. „ТРИЗУБ”), aby nadać REWOLUCJI charakter ANTYROSYJSKI i nie POZWOLIĆ JEJ, aby się PRZERZUCIŁA na SIOSTRZANĄ, OKUPOWANĄ przez ŻYDÓW, ROSJĘ” !!!

*****

 

USA obiecały dać Julii Tymoszenko poważne wsparcie finansowe i polityczne. Co prawda, obiecać – jeszcze nie znaczy się ożenić. Dzień wcześniej rozpoczęła ona swoją kampanię prezydencką od “wrzutki” swojej słynnej już rozmowy telefonicznej ze skrajnie radykalnymi wypowiedziami.

Wraz z głośną PR- kampanią rozpoczęło się oczyszczanie “Prawego Sektora”, co pozwoliło pokazać publiczności brudną bieliznę i poufną zawartość wnętrza kuchni projektu “Prawy Sektor”. Osądźcie Państwo sami. Przepraszamy za styl i antysemickie poglądy autora, ale materiał w środku jest niezwykle ważny dla zrozumienia sytuacji.

ODESKI “PRAWY SEKTOR” faktycznie ogłosił JAROSZA “WROGIEM NARODU”. Cytujemy ich odezwę w całości.

 

_______________________________________

ODEZWA BOJOWNIKÓW BIAŁEGO MŁOTA, PRAWEGO SEKTORA i CZĘŚCI SAMOOBRONY

 

Dzisiaj jest 23.03.2014. Na Ukrainie rzekomo zmieniła się władza. Ale my jesteśmy jeszcze daleko od prawdziwego zwycięstwa.

Tatarski klan Achmetowa odszedł do regionów wschodnich, można o nich zapomnieć na pewien czas, poczekają oni kilka lat, przybliżając ten czas, kiedy opozycja żydowska upadnie znów ekonomicznie, tak jak to było przy Juszczence, i ludzie, wspominający dawnych pastuchów, zaczną znów wołać, aby powrócili, ponownie obracając błędne koło.

Tymczasowy rząd Ukrainy, który jest protegowany przez Zachód, szczuje nas na Putina i Rosję, ale – NASZYM PRAWDZIWYM WROGIEM jest obecna WŁADZA ŻYDOWSKICH PROAMERYKAŃSKICH OLIGARCHÓW i ICH PROTEGOWANYCH, są oni o wiele gorsi, i bardziej niebezpieczni. Wiemy, że Putin – to wróg narodu Ukraińskiego i Rosyjskieg, i w żadnym wypadku tego nie ukrywamy.

 

ROSJANIE – to NASI BRACIA, i należymy wraz z nimi do jednego PLEMIENIA SŁOWIAŃSKIEGO!

NASZ WRÓG stworzył dla nas TYSIĄCE IDEOLOGII, RELIGII i innych SZTUCZNYCH RZECZY, myjąc i czesząc nasze głowy swoją OBRZYDLIWĄ POLITYKĄ NIEZGODY.

My – żołnierze BIAŁEGO MŁOTA, PRAWEGO SEKTORA i SAMOOBRONY (ros. бойцы Белого Молота, Правого Сектора и Самообороны) przelewaliśmy swą krew nie za to, aby jeden klan ŻYDOWSKICH OLIGARCHÓW został ZASTĄPIONY przez DRUGI.

Reżim, jakim był, takim i pozostał. Tylko teraz rządzi nie Achmetow – głowa Donieckiego – Tatarskiego Klanu, a Kołomojski – głowa Dniepropietrowskiego Żydowskiego Klanu Chabbadzkiego.

Jednym słowem do prawdziwego zwycięstwa narodu Słowian jeszcze bardzo daleko, a nasz obecny wróg teraz jest o wiele bardziej podstępny.

Aby skierować powstałą siłę na prawdziwą obronę naszej i waszej ziemi, powinniśmy wiedzieć o piątej kolumnie, którą wrogowie urządzili nam wewnątrz.

Poznajcie prawdę: SAMOOBRONA MAJDANU jest kontrolowana głównie GŁOWAMI ŻYDOWSKIMI.

DMITRIJ JAROSZ, wspólnie z WŁADZAMI ŻYDOWSKIMI prowadzi oczyszczanie w PRAWYM SEKTORZE.

Po pierwsze, czyszczą najbardziej zdrowo myślące ugrupowania typu Biały Młot (ros. Biełyj Mołot).

Aresztowali oni lidera Młota Gorana i oskarżyli go o potrójne morderstwo.

Dziś została utworzona partia “PRAWY SEKTOR”. Ale zapewniam was, Gorana wsadzono po to, aby nie miał on żadnych praw do udziału w niej. Za to do partii biorą Żydów, Murzynów i innych …

Najpierw wyeliminują “PRAWY SEKTOR”, następnie “PATRIOTĘ UKRAINY”, a potem również „UNSO”. Wtedy otwarcie powłażą tam Żydzi i będzie jeszcze jedna ŻYDOWSKA PRZEKŁADKA typu partii „SWOBODA”. Wybierając na prezydenta Dmitrija Jarosza – OTRZYMAMY KONTROLOWANĄ przez ŻYDÓW, RUSOFOBSKĄ WŁADZĘ, ale WALCZĄCĄ o PRAWA MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH!

Dlaczego tłumią teraz właśnie „BIAŁY MŁOT” ?

Ponieważ dzisiaj tylko ta jedna, ideologia Białego Młota, może pociągnąć za sobą naród siostrzanej nam Rosji, co jest nie do przyjęcia dla ŻYDOSTWA ŚWIATOWEGO. Zjednoczone w walce ze swym wspólnym wrogiem, bratnie narody Rosji i Ukrainy -– to i jest początek nowej EUROPY – RUSI!

ŻYDZI początkowo WCISNĘLI na lidera w „PRAWYM SEKTORZE” DMITRIJA JAROSZA i jego biuro “TRÓJZĄB” (ros. „ТРИЗУБ”), aby nadać REWOLUCJI charakter ANTYROSYJSKI i nie POZWOLIĆ JEJ, aby się PRZERZUCIŁA na SIOSTRZANĄ, OKUPOWANĄ przez ŻYDÓW, ROSJĘ

Dziennikarze ŻYDOWSKICH MEDIÓW, starannie przemilczają ten fakt, że większość grup tego samego „PRAWEGO SEKTORU” opowiada się za ZJEDNOCZENIEM ROSJAN i UKRAIŃCÓW!

A propos, rodzina Jarosza od dawna mieszka w Londynie, a o czym to mówi – pomyślcie sami.

DMITRIJA JAROSZA nie uznają i nie uznawali za lidera większość ugrupowań PRAWEGO SEKTORA.

On po prostu mianował się sam.

„ТРИЗУБ” i JAROSZ zasadniczo pojawili się po to, aby uspokoić umysły radykałów i zgnieść “PRAWY SEKTOR”, oddając pod OPOZYCJĘ ŻYDOWSKĄ.

W samym „Sektorze” Dmitrija Jarosza można spotkać rzadko, również w działaniach bojowych ten człowiek nie brał udziału. Gdy trwały walki, to zarówno on jak i całe kierownictwo „Тризуба” wyłączyli telefony i przepadli bez wieści.

Ich żołnierze szybko zużyli zapasy amunicji i pod przykryciem BIAŁEGO MŁOTA i PATRIOTY UKRAINY wycofali się … Natomiast WSZYSCY LIDERZY UNSO (z wyjątkiem fałszywych zwolenników Jarosza typu Topoli), BIAŁEGO MŁOTA i PATRIOTY UKRAINY walczyli osobiście z poplecznikami byłej władzy, kładąc dziesiątki zabitych.

Żołnierze Тризуба (Trójzębu) – to dobre chłopaki, ale władza jest tam przechwycona i awansować powyżej żołnierza jest nierealne, wszystko zostało przechwycone. Kontakty i wszystkie media SEKTORA są w RĘKACH JAROSZA, dlatego będzie bardzo trudno …

LIDERÓW PRAWEGO SEKTORA w tej chwili wabi się MANDATAMI POSELSKIMI i KOBIETAMI, a radykalnych AKTYWISTÓW ZABIJA się lub WSADZA do WIĘZIENIA.

Mandaty poselskie i decyzje partyjne – nic nie znaczą. W ŻYDOWSKIM SYSTEMIE POLITYCZNYM będziemy do końca życia klaunami, i ostatecznie, za pomocą prowokacji i mediów, zostaniemy jako siła wyeliminowani całkowicie.

Opozycja nigdy nie odbierała poważnie Prawego Sektora; odnoszą się oni do Prawych jak do nabojów w automacie.

W rzeczywistości pozwolili zrobić nam tę rewolucję, chociaż mogli zdławić wszystko w zarodku, za pomocą wtyczek, uruchamiając do pracy kanały medialne i tak dalej.

OPOZYCJA ŻYDOWSKA pozwalała nam ŻYĆ, ponieważ bez nas, TATARSKIEGO KLANU – JANUKOWYCZA – ACHMETOWA, oni nie zwyciężyliby w ciągu godziny. Zalali oni go naszą krwią …

Naszymi rękami ŻYDZI ZROBILI REWOLUCJĘ i teraz NA CAŁEGO POLEWAJĄ NAS BŁOTEM z MEDIÓW. Setkami sprowadza się k…wy (ros. бляди), aby wprowadzać zamęt i osłabiać dyscyplinę żołnierzy Prawego Sektora. Chłopcy – trusie z wydziału antyterrorystycznego, SBU (Służby Bezpieczeństwa Ukrainy – od tłum.) i inne męty, również – tak myślę – nasyciły nasze szeregi wzdłuż i wszerz, ale u nich panuje panika i bałagan, mają czas, a przychodzące panienki i przypadkowi dziwacy mogą łatwo zainstalować urządzenia mikroelektroniczne („pluskwy”) i pisać kupy materiałów kompromitujących.

Telefony komórkowe, stójkowi i operatorzy sieci pomogą ustalić nasze dane personalne.

I jak tylko zainteresowanie i miłość narodu do nas ucichnie z powodu prania mediów itp., zdyskredytują nas, podkupią liderów i ukoją na wieki.

Przypomnijcie historię: wszystkich aktywistów, wszystkich rewolucji zawsze zabijano. Takich esserów – lewakow w ZSRR, czy na przykład członków SA w Niemczech w latach 30-ch.

My – Prawy Sektor, jesteśmy dziećmi rewolucji i nas, jeśli nadal będziemy tępi, szybko zlikwidują.

Przy czym wszyscy umrą jak zawsze z powodu przypadkowych przyczyn, koledzy z SBU i prywatni zbiry metod mają dużo.

Plan DNIEPROPIETROWSKIEGO, ŻYDOWSKIEGO KLANU KOLOMOJSKIEGO jest prosty – przekupić i pozyskać skorumpowanych przywódców prawicowych z Sektora pieniędzmi i mandatami posłów, nagle rzucić na nas kompromitujące materiały i obrzucić niepokornych błotem z mediów!

„SWOBODA” jak i CAŁA OPOZYCJA – to ŻYDOWSKA PODŚCIÓŁKA i to jest jasne dla wszystkich zdrowo myślących ludzi.

DMITRIJ JAROSZ – to taka sama MARIONETKA, on „łączy” PRAWY SEKTOR”, podobnie do ŻYDA po matce, PUTINA, siejąc niezgodę i SZCZUJĄC na siebie BRATERSKIE NARODY ROSJI i UKRAINY, które są naszą jedyną nadzieją na prawdziwą przyszłość i wielkie odrodzenie naszej EUROPY – RUSI!!!

To wszystko są SIECI ŻYDOWSKIE i są one PLECIONE już OD DAWNA. Zrozum Słowianinie – jest to twoja ostatnia nadzieja!

Jeżeli nie nastąpi zjednoczenie braterskich narodów Rosji i Ukrainy, a posiane między nimi przez żydowski kapitał, nasiona wrogości, wzrosną, to będzie twój koniec. Po dziesięciu – dwudziestu latach, liberalizm i inna, wroga naszemu duchowi tolerastia, zadusi nas na zawsze .

Po tych wydarzeniach, posiadający władzę, tego nam nie przebaczą, zostaną na nas skierowane tysiące, szpecących świadomość strumieni, zrobią oni wszystko, aby Europejczyk więcej nie stał przy swojej twierdzy i my, poróżnieni, na pewno upadniemy i już nigdy nie będziemy umieć się podnieść.

Możesz być pewien, że to będzie nasz koniec, nie będzie więcej żadnych Majdanów, padniemy na kolana ostatecznie.

Nikt nam nie pomoże, powinniście sami to rozumieć, Europa w większości – to zbiór osobników ogólnoludzkich, pederastów i półpederastów, ŻADNI BOGOWIE DO WAS z POMOCĄ NIE PRZYLECĄ.

ŻYD zagarnie tę PLANETĘ, realizując tysiącletni testament ŻYDOWSKICH OJCÓW i to BĘDZIE KONIEC.

NASI LIDERZY OBECNIE:

Andrij Bіleckij – PATRIOT UKRAINY

Olesandr Muzyczko – ZABITY w NOCY 24 MARCA przez ODDZIAŁ SPECJALNY SOKÓŁ.

(Biłyj – (pol. – Biały), UNSO). Chociaż walczył on w Czeczenii, jego rusofobia jest przesadzona. Jest on mniejszym terrorystą, aniżeli bohater Rosji – Kadyrow i mniejszym bandytą niż Putin. My jego nie wybielamy, nie jest on święty, ale NA PEWNO nie jest pod KONTROLĄ ŻYDÓW i nie tak łatwo jest go kupić.

– Uwięziony Goran – BIAŁY MŁOT

Są oni obecnie osobami, najbliższymi naszym nastrojom i jedynie kierując się nimi, możemy pokonać zasiane przez naszego nieprzyjaciela nastroje, zjednoczyć braterskie narody i zwyciężyć wspólnego wroga, którym bez wątpliwości jest – ŻYDOWSKI KAPITAŁ!!!

Teraz zobaczmy, kto naprawdę doszedł do władzy na Ukrainie …

 

Obecny RZĄD KRAJU:

– Pełniący obowiązki Prezydenta – TURCZYNOW – żyd

– Premier – ARSENIJ JACENIUK – żyd

– Minister Finansów – ALEKSANDR SZLAPAK – żyd

– Wicepremier – WŁADIMIR GROJSMAN – żyd

– Minister Spraw Wewnętrznych – ARSEN AWAKOW – ormiański żyd, homoseksualista

– Minister Kultury – SIERGIEJ NISZCZUK – pół-żyd, mason i jawny homoseksualistą

– Dyrektor Narodowego Banku – STEPAN KUBIW – żyd

 

Główni KANDYDACI na PREZYDENTA z opozycji:

– POROSZENKO – żyd

– JULIA KATELMAN (TYMOSZENKO) – żydówka

– WITALIJ KLICZKO (ETINZON) – żyd po ojcu

– OLEG FROTMAN (TIAHNYBOK) – żyd po matce

 

ŻYDOWSCY OLIGARCHOWIE UKRAINY:

8 – ka miliarderów – WSZYSCY ŻYDZI

 

OLIGARCHOWIE UKRAINY – 95 procent ŻYDÓW

A pozostali albo maja żony żydówki, albo kręcą się z żydami

 

OLIGARCHOWIE ROSJI – 90 procent ŻYDÓW.

A pozostali albo maja żony żydówki, albo kręcą się z żydami

 

JAK WIDZIMY CAŁA WŁADZA – USA, ROSJI i UKRAINY ZNAJDUJE SIĘ w RĘKACH ŻYDÓW i SZCZUCIE na SIEBIE NARODÓW BIAŁEJ RASY – to DZIEŁO ich RĄK.

 

Być może potrzebna będzie niejedna „sotnia”, a nawet „PÓŁKI NIEBIAŃSKIE”, aby zwyciężyć!

(…)

Armia, śmiecie i SBU-iści teraz sami rozumieją, co się dzieje i dlatego walczyć za nich teraz nie będą, obawiając się powtórki z wydarzeń ich poprzedników, którzy po usunięciu Janukowycza zostali skazani i nazywani są teraz wrogami. Setki ludzi jest gotowych stanąć na śmierć i moglibyśmy obalić te kreatury i pluć na Putinowską Rosję i USA z ich tolerancją społeczną …

 

HASŁEM i CELEM prawdziwej REWOLUCJI powinna być:

„NACJONALIZACJA MAJĄTKU OLIGARCHÓW i CAŁEGO PRZEMYSŁU na RZECZ NARODU”.

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

19.5.2014 r.

Tekst artykułu w wersji rosyjskiej: Одесский “Правый сектор” фактически объявил Яроша “врагом нации” – htp://www.pravda-tv.ru/2014/03/27/45971

 

http://gazetawarszawska.com/2014/05/20/odeski-prawy-sektor-faktycznie-oglosil-jarosza-wrogiem-narodu/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s