Pogrzeb Generała

Jaruzelski żydowska kukła.

„WOJCIECH JARUZELSKI w 1990 roku PRZEKAZAWSZY WSZELKIE OŚRODKI WŁADZY, miejscowym ZŁODZIEJOM i NIE-POLAKOM zakończył STAN WOJENNY i ABDYKOWAŁ” !!!

*****

 

Polityczni mąciciele ganią, lub chwalą generała za wprowadzenie stanu wojennego.

Trzeba wyraźnie wyartykułować i podkreślić, że generał Wojciech Jaruzelski wobec narodu polskiego jest winny dopuszczenia się zbrodni zdrady stanu i nie polega ona na wprowadzeniu stanu wojennego.

Stan wojenny nie skończył się w 1983 roku. Kończył się stopniowo. W 1983 zmienił charakter na bardziej cywilną formę. W 1985 nastąpił przełom. Został prawie zniesiony w roku 1989, a całkowicie dopiero w 1990 roku.

Generał Jaruzelski wziął w 1981 roku pełną odpowiedzialność za przyszłe wydarzenia. Miał pełnię władzy, możliwości zorganizowania polskiego państwa, by bezpieczne i stabilne przekazać Polakom.

Generał miał wiedzę o siłach, które doprowadziły do powstania „Solidarności” i o jej liderach. Zapewne wiedział, że Niemcy nie przegrały wojny, mają być scalone i są istotnym elementem realizowanej od 1945 roku koncepcji Europy według projektu W. Churchilla i J. Retingera.

Asystował przemianom, gdy po zamordowaniu księdza Popiełuszki ludzie Kiszczaka wypierali z resortów siłowych ludzi z afery „Żelazo”. To poważne przesunięcie w możliwościach oddziaływania obcych stref wpływu zbudowano na śmierci jednego człowieka.

Jest rok 1985. Wszystko jest prawie gotowe. Jaruzelski spotyka się wielokrotnie z żydostwem i masonerią. Prócz zewnętrznej informacyjnej radiowej ingerencji w Polsce instaluje się i przygotowuje do zainstalowania wiele obcych agencji. Te zagraniczne stacje radiowe w języku polskim działały tylko tak długo dopóki ich interesy nie zostały zaspokojone, lub były zaspokajane w inny sposób. (BBC 1939-2005, Głos Ameryki 1942-2004, Radio Wolna Europa 1950-1994)

Warto zauważyć, że już w roku 1977 z braterskimi środowiskami we Francji komunikuje się Stanisław Michalkiewicz i przywozi pieniądze na potrzeby ROPCiO, który wraz z KOR-em animował powstanie i rozwój „Solidarności”. Redaktor Michalkiewicz w latach 1983-1989 współpracuje już z Januszem Korwinem Mikke tworząc podwaliny pod opozycyjny nurt, którego celem będzie takie oddziaływanie na patriotyczną opozycję, aby w ograbianiu Polaków, na polu gospodarczym i finansowym, współdziałała z głównym politycznym nurtem.

W roku 1989 generał, przy „błogosławieństwie” Stolicy Apostolskiej doprowadza do rozmów, w których zostają przydzielone okupacyjne strefy gospodarcze, własnościowe i polityczne. Zostaje określony funkcjonalny kształt okupacyjnego systemu. Zaplanowana jest struktura głównego nurtu, jak i koncesjonowanej opozycji. Przy stole rozmów i rozdań były obecne trzy główne grupy:

– Przedstawiciele hierarchii kościoła katolickiego

– Przedstawiciele dotychczasowej władzy.

– W imieniu narodu i zamiast przedstawicieli narodu, przedstawiciele „Solidarności”.

Cechą wspólną wszystkich tych grup był kosmopolityzm, antynarodowe – antypolskie poglądy.

Po tym, gdy element KOR-owski został równomiernie rozprowadzony od lewa do prawa sceny politycznej i generał z zadowoleniem przyjął destrukcyjne dla państwa, a betonujące układ po przewrocie, rządy T. Mazowieckiego, chciał zamknąć rozdział i berło przekazać w ręce proniemieckiego Czesława Kiszczaka. Zmuszono go, by jeszcze przez chwilę przypatrywał się jak w Polsce instalowały się żydowska Fundacja Batorego-Sorosa i hojnie sponsorowana przez Kongres Polonii Amerykańskiej Gazeta Wyborcza. Wojciech Jaruzelski w 1990 roku przekazawszy wszelkie ośrodki władzy, miejscowym złodziejom i nie-Polakom zakończył stan wojenny i abdykował.

Czy generał Jaruzelski czegokolwiek, żałował? Chyba nie. Zdawał się być zadowolony ze zrealizowanego zadania, a nawet z jego kontynuacji.

Po przegranym referendum, 13 grudnia 2003 roku powiedział, że gdyby nie stan wojenny z 13 grudnia 1981, nie byłoby 13 grudnia 2002 w Kopenhadze. Przez analogię domyślamy się, że był równie, a może jeszcze bardziej zadowolony z 13 grudnia 2007 w Lizbonie i 10 października 2009 w Warszawie.

Dlatego, nie oskarżamy generała Wojciecha Jaruzelskiego o wprowadzenie stanu wojennego, ale o sposób jego zakończenia – to jest, o dopuszczenie „legalnej”, swobodnej działalności na terenie Polski obcych agencji, dopuszczenie antypolskiej władzy okupacyjnej, likwidację struktur polskiego państwa, likwidację wojska, zniszczenie polskiej wsi, totalnej grabieży polskiego przemysłu i majątku narodowego.

 

Dariusz Benedykt Ciesielski

Sławomir Andrzej Zakrzewski

3 uwagi do wpisu “Pogrzeb Generała

  1. panie obama marionetko syjonistycznych bankierów, w marcu 2003 roku napadliście na niezależne państwo jakim był Irak pod pretekstem posiadania broni chemicznej przez ten kraj, przez 11 lat nie znaleźliście śladu tej broni, przez 11 lat kradniecie złoża naturalne narodu irackiego, przez 11 lat zrujnowaliście całe to państwo wraz z ich przemysłem, przez 11 lat mordujecie niewinny arabski naród w imię dominacji w świecie petro-dolara, zmusiliście swoich sługusów w Polsce zwanych „polskimi rządami” do wysłanie na te wojnę polskich żołnierzy w celu okupacji bogu ducha winnych ludzi, wasze władze obiecały w 2003 roku zainwestować 1 bilion dolarów(czy też złotych) w polską gospodarkę, i dziś ty który masz na rękach krew tysięcy ludzkich istnień przyjeżdżasz do mojego kraju i prawisz banały o wspaniałej współpracy miedzy-państwowej, bredzisz coś o jakimś miliardzie od kongresu amerykańskiego, że jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi w świecie, powiedz jak to jest się czuć dziw… która na zawołanie swoich niewidocznych panów kłamie w każdym wypowiedzianym zdaniu? gdzie nie pojedziesz to bezczelnie kłamiesz, łżesz i oszukujesz, kiedy ostatni raz patrzyłeś w lustro i co tam widziałeś? ty w ogóle możesz po takim dniu wypowiedzianych bzdur i pustych nic niewartych obietnic położyć się spać? ile to już lat jesteś tą kukłą odgrywającą swoją role na rozkaz żydowskich banksterów? za jaką cenę to robisz? ile kosztujesz? ty hipokryto przeklęty, przez takich jak ty twój naród stał się największym zbrodniarzem ówczesnego świata, czarnoskórzy obywatele stanów zjednoczonych umierają w swoim państwie na ulicach a ty dalej się uśmiechasz.. czyżbyś nie pamiętał jak 200 lat temu ci, którym teraz służysz, łapali was „murzynów” na kontynencie afrykańskim i handlowali wami niczym bydłem? nie uczyli cię tego w szkole? Przekażemy naszym dalszym pokoleniom twoje i twoich żydowskich panów dokonania. Byłeś jesteś i pozostaniesz nikim, na zawsze!!

  2. Generałowi Jaruzelskiemu Żydzi zarzucają rok 1986 r. i czystki w wojsku. To nie prawda.
    Generał Jaruzelski usuwając z wojska wyszkolonych w Polsce Żydów osłabił system obronności w Polsce. Prawdopodobnie działał na zlecenie, ponieważ ustawieni w Polsce żydowscy wojskowi sami , ani przez moment nie zdecydowaliby się na wyjazd na pierwszą wówczas linię ognia do Izraela. Mieli w Polsce za dobrze , by ryzykować swoje życie w walce z Arabami. Paradoksalnie rzecz biorąc Jaruzelski pomógł dozbroić izraelską armię w przeszkolona za nasze polskie pieniądze żydowską kadrę wojskową. On musiał wiedzieć o co chodzi. Przypisywanie mu z tego tytułu zasług to pomyłka. Na marginesie -jako byłego wojskowego- bardzo mnie zabolało jak w jednym z programów prowadzonych przez znaną wszystkim Monikę Olejnik Jaruzelski „rżnął głupa” i kajał się przed nią za swój rzekomy antysemityzm, którego co wyżej wykazałem tak naprawdę nie było. Jak on wtedy przepraszał tę Monikę Olejnik i Żydów za to co zrobił, a de facto nie zrobił. Biorąc udział w programie propagandowym opartym na iluzji/matrixie oraz przyznając się do winy , której nie popełnił on już wtedy całkowicie przepadł w moich oczach. Rzygać mi się chciało jak ten żałosny program oglądnąłem z Jaruzelskim w roli głównej. Niestety nie jestem teraz w stanie podać linku do tego programu, lecz z uwagi na zawartość do dzisiaj mam go na żywo przed oczami. Jaruzelski niestety , to nie Gomułka , który w swoim czasie prosto z mostu powiedział prawdę o zagrożeniach dla Polski ze strony międzynarodowego syjonizmu . Oto ten film , który wystawia Gomułce jako Polakowi jak najwyższe notowania :

    W jednym Gomułka się pomylił i to grubo, a mianowicie twierdząc na 4:30, iż nacjonaliści żydowscy /syjoniści/ wcześniej , czy później opuszczą nasz kraj. Jak widać z autopsji oni ani przez moment nie mieli zamiaru opuszczenia naszego kraju. Oni go po prostu po rozmowach okrągłostołowych w 1989 r. w sposób bandycki całkowicie przejęli i podporządkowali. Z czym mamy do czynienia do dzisiaj. Żydowskie roszady typu : odejście Palikota i wejście w tę lukę Janusza Korwina Mike vel Ozjasza Goldberga przecież niczego nie zmienią. Mam wielki żal do swoich rodaków, iż tych prostych żydowskich politycznych machinacji nie rozumieją i za każdym razem dają się na nie nabierać. Dodatkowo umożliwiając swoim dzieciom , by wspierały te popieprzone żydowskie fanaberie polityczne działając w Kongresie Nowej Prawicy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s