4 uwagi do wpisu “Jan Kobylański USOPAŁ namszcza Janusza Korwina-Mikke na urząd Prezydenta Polski

 1. Ważny komentarz:

  Tak….
  najbardziej to mi się podobało, jak to JKM powiedział że Polskie Lasy Państwowe należy sprzedawać w dużych kawałkach, bo gdy będą sprzedawane w małych, to kupią je biedni Polacy i zjedzą całą zwierzynę z tych lasów.
  Jest to wybitne osiągnięcie „polskiej” myśli. Oczywiście, takich myśli JKM ma zapewne więcej. Obawiam się że przebija on czołowych mędrców wschodu. Z całą pewnością JKM nadaje się na króla

  Jan Paweł 02.03.2015 22:30:58

 2. I materiał przywołany w poprzednim komentarzu – „opatrznościowy” i już „USUPAŁowy” Korwin-Mikke dosłownie truchleje na samą myśl, że Polacy, których byłoby stać co najwyżej na zakup tylko małych kawałków lasu, pierwsze co by zrobili, to WYJEDLI ZWIERZYNĘ !

  Narodzie, to będzie twój kolejny, wybitny PREŻYDENT !!!

  Polacy, znowu macie w czym wybierać, bez strachu, że trafi się wam NIEKOSZERNY OCHŁAP !!!

 3. Kontrrewolucja 2010 w wydaniu kandydata Ozjasz Goldberg vel Korwina Mikke. Gra jest ustawiona na ludzi młodych, bo starszych trudniej skołować lub zostali już skołowani przez innych.
  Głównie chodzi o to, aby tych ludzi młodych uwięzić chociażby na jakiś czas w strukturach UPR/KORWIN i tym samym przeciwdziałać przejściu ich do innych ugrupowań politycznych, a tym bardziej do mogącego powstać ugrupowania szczeropolskiego, bo groziłoby to katastrofą docelowego planu generalnego, a po realizacji którego nie może być przecież mowy o żadnym anszlusie – chyba, że z Izraelem.
  Przy okazji każdych wyborów posługując się tymi strukturami zawsze przechwycą na siebie jakąś część wyborców, których głosy mogłyby zasilić ugrupowania niechciane – patrząc z perspektywy docelowej. Z tych to też powodów nikt dotychczas nie ganił UPR/KORWIN za to, że przy każdych wyborach rozbija głosy wyborców – no bo rozbija tych co ma rozbijać. Zgoła odwrotna jest reakcja, gdy powstaje jakieś ugrupowanie skierowane przeciwko dotychczasowemu układowi – a to co innego i wówczas wrzask się podnosi, że będzie ono rozbijać głosy. A prawda jest taka, że najwyższy już czas rozbić nie tylko głosy – zabierając ich lwią część – ale i rozbić wszystkie sitwy i układanki mamiące Polaków. W każdym bądź razie trzeba te wysiłki podejmować nie bacząc na krzyki o rozbijaniu głosów puszczając je mimo uszu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s