POPiS zdecydował: Mieszkania komunalne w Gdańsku dla muzułmańskich imigrantów

popisiory

POPIS-owa ANTYPOLSKA MAGMA

_________________

Gdańscy radni przyjęli jednogłośnie uchwałę dzięki której imigranci będą mogli wynajmować mieszkania komunalne, które są we władaniu władz miasta. Rada miasta Gdańsk składa się wyłącznie z radnych Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości. Tak więc POPiS w Gdańsku już jest gotowy, aby mieszkańcom swojego miasta zafundować problemy z jakimi borykają się mieszkańcy miast w krajach Europy Zachodniej, które równie beztrosko przez lata podchodziły do muzułmańskim imigrantów.

Decyzja władz miasta jest związana oczywiście z deklaracją rządu PO-PSL na przyjęcie na początek 2 tys. uchodźców. Ile będzie w przyszłości to trudno jeszcze określić.

W rozmowie z TVP Gdańsk wiceprezydent miasta Gdańsk Piotr Grzelak stwierdził:

Jest to wsparcie w określonych ramach prawnych w uzgodnieniu z wojewodą pomorskim i taka możliwość istnieje. Dzisiaj czkamy na rozwój wypadków i na ten rozwój musimy być przygotowani.

Warto zaznaczyć, że nie każdy może ubiegać się o wynajęcie mieszkania komunalnego. Mieszkania takie są przeznaczone zwykle dla osób o najniższych dochodach. Warunki przyznawania mieszkań komunalnych są różne w całym kraju. Niestety, wiele biednych polskich rodzin często nie spełnia kryteriów stawianych przez lokalne władze i nie może liczyć na otrzymanie takiego mieszkania. Tymczasem w Gdańsku muzułmańscy imigranci będą mogli bez żadnych innych ograniczeń zajmować komunalne mieszkania. Władze miasta są gotowe na przyjęcie imigrantów. Czy będą w przyszłości również gotowe na rozwiązywanie wszystkich problemów jakie przeżywają już rodowici mieszkańcy wielu miast w Niemiec czy Francji?

http://www.kufel.pl/pelnykufel/1370/popis-zdecydowal-mieszkania-komunalne-w-gdansku-dla-imigrantow/

_____________________________

Wyszyński

_________________________________

ISIS już JEWROUNII

________________________________

5 uwag do wpisu “POPiS zdecydował: Mieszkania komunalne w Gdańsku dla muzułmańskich imigrantów

  1. Pingback: POPiS zdecydował: Mieszkania komunalne w Gdańsku dla muzułmańskich imigrantów | forumemjot dla Polski

  2. jestem z gdanska z krwi i kosci od pokolen i nie rozumiem czemu nas olewacie jestesmy Polakami nie zgadzam sie na jakis brudasow w naszym miescie i okolicach ciekawe co zrobia wlodarze gdanska jak ich przyjma i zaczna sie kradzieze i gwalty PO szykuje sobie grob w tych wyborach jezeli dalej beda myslec o imigratach widac poprzewracalo im sie w dupach a szkoda bo do tej pory na nich glosowalam

  3. Nie wierze !!! Mieszkania dla nich? a co z tymi co czekają na mieszkanie po 10 lat ? Słyszą ciagle nie ma mieszkań komunalnych !!! Ja to bym do urzędu pojechała i taka zadymę zrobiła ze szybko by sie mieszkanie znalazło!

  4. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że każdy pojedynczy emigrant jak już zamieszka i zapuści korzenie, ma prawo do ściągnięcia swojej rodziny….czyli żony kilkoro dzieci, często i matki lub ojca. Z jednego robi się 4-5 lub emigrantów. Kto ich utrzyma? Kto utrzyma ich domy które dostaną w prezencie? Kto będzie ich leczył???????????????

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s