Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

Merkel i islamiści uchodźcyCZY I KIEDY POWSTANIE ARABSKI KALIFAT NARODU NIEMIECKIEGO ?!!

___________________________

O sprawie pisze niemiecki „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, który powołuje się na doniesienia mediów z Libanu.

Arabia Saudyjska zadeklarowała, że w ramach pomocy uchodźcom jest gotowa sfinansować budowę meczetów w Niemczech, gdzie zmierza większość migrantów. Miałoby to być nawet 200 świątyń.

Jak dotąd bogate kraje Zatoki Perskiej wykazują daleko posuniętą obojętność wobec fali uchodźców z Syrii.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/arabia-saudyjska-nie-przyjmiemy-uchodzcow-ale-mozemy-wybudowac-200-meczetow-w-niemczech

________________________________

http://newsy-online.tk/gwalt/

5 uwag do wpisu “Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech

 1. Forwarded Message ——–

  Subject:
  ukazalo sie przed chwika na F Booku

  Date:
  Tue, 8 Sep 2015 22:15:23 -0400

  From:
  Teresa C

  Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra(Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.
  Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze?
  Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy.”
  Michael Waldorf Kappersteen.

 2. „Walczycie z własnym narodem” – usłyszeli niemieccy policjanci torujący drogę imigrantom

  .
  W sieci upowszechnia się nagranie ekspresyjnego protestu mieszkańców niemieckiego Freiburga przeciw ściąganiu do miasta przez władze nielegalnych imigrantów.

  Nagranie przedstawia protest społeczny w chwili gdy do miasta wjeżdżają autobusy z 400 nielegalnymi imigrantami, których zgodził się przyjąć miejscowy burmistrz. Policja używa siły wobec demonstrujących swoje niezadowolenie mieszkańców co powoduje wybuch ich złości.

  „Walczycie z własnym narodem!”, „Dalej, strzelajcie do własnego narodu” – przyprawia swój gniew ironią jeden z demonstrantów. „Płacimy wasze rachunki”, „Niszczycie naszą przyszłość, niszczycie przyszłość naszych dzieci”, „zdrajcy” – grzmią mieszkańcy.

  „Wyciągnijcie pałki jest nie ma innej możliwości” – rozkazuje policjantom dowodzący nimi oficer.
  .


  .
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/walczycie-z-wlasnym-narodem-uslyszeli-niemieccy-policjanci-torujacy-droge-imigrantom-video

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s