Śmierć u Polski wrót

Kopacz i muzułmanie

IMIGRANCI GWAŁCĄ I RABUJĄ – KTOKOLWIEK z OKUPACYJNEGO RZĄDU, MARIONETKOWEGO SEJMU czy SENATU PRZYCZYNI SIĘ do POLSKICH TRAGEDII, MUSI LICZYĆ SIĘ z SUROWĄ KARĄ NARODU POLSKIEGO !!!

________________

W ŚRODĘ 16 WRZEŚNIA 2015 ROKU POLSKI SEJM ZADECYDUJE ILE POLEK ZOSTANIE ZGWAŁCONYCH I ILU POLAKÓW ZOSTANIE BESTIALSKO ZAMORDOWANYCH.

SEJMOWI APOLOGECI PRZYJĘCIA IMIGRANTÓW TEŻ MOGĄ BYĆ PRZEZ NICH BESTIALSKO POMORDOWANI

POBITA I ZGWAŁCONA W WARSZAWSKICH ŁAZIENKACH MAGDA TO PIERWSZA I NIE OSTATNIA OFIARA MUZUŁMAŃSKICH IMIGRANTÓW !!!

W środowe popołudnie Magda, jak zwykle wracała z pracy przez Warszawskie Łazienki, jednak tym razem została zaczepiona przez dwóch muzułmanów.

Nasza bohaterka nigdy nie była źle nastawiona do wyznawców tej religii, więc gdy oni poprosili ją o wskazanie drogi, postanowiła ich zaprowadzić.

Gdy jeden z nich zaczął się przystawiać do kobiety, ta grzecznie powiedziała, że dalej sami trafią i zamierzała się oddalić w swoim kierunku.

Było jednak już za późno, jeden z napastników powalił ją na ziemię kamieniem, następny rozciął ubranie.

Kobieta próbowała wydostał się z sideł napastników, została jednak uderzona po raz kolejny i straciła przytomność.

Dalsza część tego dramatu jest jeszcze straszniejsza.

Nieprzytomną, zakrwawioną kobietę napastnicy jeden po drugim zgwałcili i pozostawili nieprzytomną.

Kobieta znajduję się obecnie w szpitalu w stanie ciężkim, jej życiu na całe szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

CZTERECH IMIGRANTÓW MUZUŁMAŃSKICH W BUDAPESZCIE USIŁOWAŁO ZGWAŁCIĆ STUDENTKĘ

IMIGRANCI ZALEWAJĄ EUROPĘ – FALA UCHODŹCÓW ZMIERZA DO POLSKI

Imigranci zalewają całą Europę. Fala uchodźców zmierza do Polski.

W Budapeszcie czterech imigrantów próbowało zgwałcić studentkę. Schwytali ją w bocznej uliczce, obezwładnili i próbowali się do niej dobierać.

Na szczęście spłoszył ich przejeżdżający przypadkiem patrol policji. Sprawcy szybko uciekli.

Dziewczyna nie zgłosiła sprawy policji. Uznała, ze nie ma to sensu, gdyż znalezienie tych czterech mężczyzn jest nierealne.

Kryzys imigracyjny wciąż narasta, a Komisja Europejska planuje, aby kraje członkowskie przyjęły znacznie większą liczbę uchodźców, niż zakładano jeszcze w czerwcu.

USIŁOWANIE GWAŁTU

Dziennikarz „Wprost” Jarosław Giziński na swoim Facebooku zamieścił post, w którym powołując się na węgierską prasę przytacza historię pewnej studentki. Dziewczyna pomaga imigrantom, którzy koczują na dworcu w Budapeszcie, codziennie nosi im jedzenie i ciastka.

Pewnego dnia spotkała ją nieprzyjemna sytuacja. Czterech imigrantów złapało ją i zaciągnęło w jedną z bocznych uliczek.

Tam dwóch z nich ją obezwładniło, a dwóch pozostałych zaczęło się do niej dobierać. Na szczęście przypadkiem przejeżdżał tamtędy patrol policji, który spłoszył sprawców. Zaatakowana dziewczyna uznała, że nie zgłosi sprawy na policję, ponieważ według niej odnalezienie sprawców w tym tłumie uchodźców graniczy z cudem, więc nie ma to najmniejszego sensu.

SIEDMIOLETNIA DZIEWCZYNKA ZGWAŁCONA BRUTALNIE PRZEZ MUZUŁMAŃSKIEGO IMIGRANTA – OBŁAWA NA ZWYRODNIALCA

Obława na zwyrodnialca. 7-letnia dziewczynka brutalnie zgwałcona przez muzułmańskiego imigranta.

Uchodźca z Afryki Północnej brutalnie zgwałcił 7-letnią białą dziewczynkę z Niemiec. Ataku dokonał w środku dnia w parku, gdzie dziecko bawiło się pod okiem matki.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w miejscowości Chemnitz w południowo-wschodnich Niemczech.

Muzułmański napastnik rzucił się na dziewczynkę, kiedy zbliżyła się do zarośli w parku, do którego przyszła na spacer z matką. Mężczyzna złapał dziecko za głowę, zakneblował jej usta i pociągnął za sobą w krzaki.

Imigrant brutalnie zgwałcił 7-latkę, po czym puścił ją wolno, a sam oddalił się w nieznanym kierunku. „Niektórzy świadkowie mówią o dworcu kolejowym w Chemnitz” – piszą niemieckie media.

Wszystko stało się tak szybko, że siedząca nieopodal matka dziewczynki niczego nie zauważyła. O ataku opowiedziała jej córeczka, która zapłakana i w poszarpanym ubraniu wróciła do niej z zagajnika o własnych siłach.

Policja publikuje rysopis zwyrodnialca i apeluje o pomoc w jego poszukiwaniach. „Napastnik miał ok. 30 lat. Był południowej urody, najprawdopodobniej pochodził z Afryki Północnej. Miał na sobie dżinsy, szarą koszulkę i brązowe buty sportowe. Nosił ze sobą biały telefon komórkowy” – opisują lokalne media.

Każdy, kto może posiadać informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z niemieckimi służbami.

NA GRANICY AUSTRIACKO-WŁOSKIEJ POWIAŁO GROZĄ

IMIGRANCI NAPADLI NA AUTOBUS Z POLAKAMI

Opublikowano: Sobota, 05 września 2015 o godz. 20:08:18

Na granicy z Austrią imigranci napadli autobus z Polakami. W sieci znalazła się relacja.

Poniżej publikujemy fragment facebookowego wpisu Kamila Bulonisa:

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów… Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę… Ta potężna masa ludzi – przepraszam, że to napiszę – ale to absolutna dzicz… Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki „Chcemy do Niemiec” – czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać.

Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę… Pytam się w jakim celu?

Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech?

Czułem się przez chwilę jak na wojnie… Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski – nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie…

Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch.

Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię?

Te wielkie potężne zastępy dzikusów?

Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci – w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni…

Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży.

My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi – ani kulturowo, ani finansowo.

Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem…

Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną – przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali…

Z megafonów Austriacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę – chcieli ich zarejestrować i puścić dalej – ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli.

I to było w tym wszystkim największym horrorem…

Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielsku, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku…

Liczyło się prawo pięści… Walczyli o zgodę na przejście dalej i na to zgodę mieli – ale nie rozumieli, że ją mają!

W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe – wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi… Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek.

Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.

GWAŁT NA DWUNASTOLATCE IMIGRANTA Z SOMALII

„CZARNY KUTAS MUSI BYĆ DROGI”

KOMPROMITUJĄCY WYROK SĄDU

Kompromitujący wyrok sądu dla imigranta za gwałt na 12-latce – 18-letni Mohamed, pochodzący z Somalii imigrant, zwabił do swojego domu 12-letnią Szwedkę i brutalnie ją zgwałcił.

Młody mężczyzna otrzymał żenująco niski wyrok. Został skazany na zaledwie 180 godzin prac społecznych!

W listopadzie 2014 roku 17-letni imigrant z Somalii zwabił do swojego domu w Sundsvall w środkowej Szwecji 12-letnią Idę pod pretekstem zwrócenia jej kompromitujących zdjęć.

Jego intencje okazały się zgoła odmienne – młodzieniec zaczął dobierać się do dziewczynki. Nastolatka została brutalnie pobita i zgwałcona.

Oprawca zasłonił jej usta dłonią, by nikt nie usłyszał jej krzyków, jednocześnie wielokrotnie powtarzając zdanie „czarny kutas musi być drogi”.

Po dramatycznych przeżyciach dziewczynka poinformowała o sprawie swoich rodziców.

Matka i ojciec złożyli odpowiednie zawiadomienie do Ośrodka Pomocy Społecznej, ten jednak nie przekazał sprawy policji. Szwedzi zbierają żniwa swojej „tolerancji”.

SCHULZ GROZI POLSCE UŻYCIEM SILY – CO NA TO DONALD TUSK I EWA KOPACZ?

ZMUSIMY WAS DO PRZYJĘCIA IMIGRANTÓW – BEZCZELNIE OŚWIADCZYŁ PRZEWODNICZĄCY PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO MARTIN SCHULZ

PARLAMENT EUROPEJSKI WPROWADZA MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA SIŁY PRZECIWKO „NACJONALISTOM”

W wywiadzie dla niemieckiej telewizji ZDF przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz zagroził, że kraje, w tym Polska i Węgry, które sprzeciwiają się narzuconym przez Brukselę tzw. kwotom imigracyjnym zostaną siłą zmuszone do przyjęcia kilkunastu tysięcy uciekinierów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Kwestia podziału nielegalnych imigrantów na większość krajów członkowskich Unii Europejskiej była głównym tematem wywiadu, którego przewodniczący PE Martin Schulz udzielił we wtorek niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF. – Jeżeli w Europie zwyciężą ultranacjonaliści, to otrzymamy taką Europę nie tylko w kwestii imigrantów, ale także w wielu innych dziedzinach – stwierdził niemiecki polityk.

Dodał, że w imię ducha europejskiej wspólnoty należy…zmusić kraje UE do zaakceptowania tzw. kwot, czyli narzuconej przez Brukselę liczby imigrantów.

-Jesteśmy w XXI wieku, globalne problemy nie mogą być rozwiązywane poprzez nacjonalizm.

W pewnym momencie trzeba walczyć i powiedzieć w razie konieczności, również walką przeciwko innym.

Postawimy na swoim – zagroził przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz.

Kontrowersyjna wypowiedź Schulza odnosi się bezpośrednio do krajów, które nie chcą zaakceptować propozycji przewodniczącego Komisji Europejskiej

J e a n a – C l a u d e’a – J u n c k e r a, dotyczącej nowego podziału nielegalnych imigrantów, którzy od kilku miesięcy masowo przybywają do Węgier, Włoch i Grecji.

Zgodnie z planem eurourzędników POLSKA MIAŁABY PRZYJĄĆ OK. 12 TYSIĘCY PRZYBYSZOW.

– Po wypowiedzi Martina Schulza Polska jeszcze bardziej powinna wyrazić sprzeciw w tak ważnej sprawie, jak podział imigrantów i nie zgadzać się na ustawioną retorykę Brukseli.

Warto dodać, że sprzeciw wobec decyzji Komisji Europejskiej wyraziły również Węgry, Czechy, Słowacja i Rumunia.

Jak poinformowała „GP Codziennie”, w środę wiceprzewodniczący węgierskiego Fideszu Gulyas Gergely stwierdził, że zaakceptowanie pomysłów Brukseli jest niemożliwe do momentu, aż zostanie zatrzymana nielegalna imigracja do Europy.

Przeciwny rozwiązaniom zaproponowanym przez Brukselę. łącznie z groźbami Martina Schulza jest również prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda.

„Nie zgadzam się na dyktat silnych w Unii Europejskiej, gdy wykorzystując przewagę gospodarczą i ludnościową, narzuca się rozwiązania bez uwzględnienia specyfiki danego kraju. Takie działanie prowadzi do dezintegracji Unii -stwierdził polski prezydent poczas wtorkowej inauguracji Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Stanowisko Niemiec w sprawie bezkrytecznego przyjmowania uchodźców wyraźnie osłabiło międzynarodową i wewnętrzną pozycję Angeli Merkel – twierdzą politycy.

Przez analogię historyczną przychodzi myśl 17 września 1939 roku kiedy skutkiem tajnego protokołu paktu Ribbentrop-Mołotow Armia Czerwona zadała Polsce cios w plecy pod pretekstem „wyzwolenia ludów spod jarzma rodzimych kapitalistów”, w wyniku którego spowodowało to bestialstwo mordów 6 milionów obywateli polskich, Polaków, Żydów, Niemców, Rosjan, Ormian, Czechów, Ukraińców.

W tej sytuacji bieżącej i analogii historycznej nazywanie polskich oportunistów imigracji „nacjonalistami” jest skrajną niewiedzą historyczną i lewicową bezczelnością, graniczącą z ideałami bolszewizmu i hitleryzmu.

Jeszce krok do nazwania Polaków „szabes gojami” przez żydowskich polityków Unii Europejskiej, jak uczynił to zwolennik morderczego banderyzmu i neobanderyzmu Dawid Wildstein dziennikarz „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”.

Patrz http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2013/02/15/europejski-parlament-zydowski/

Martin Schulz (ur. 20 grudnia 1955 w (Eschweiler-) Hehlrath) – niemiecki polityk, eurodeputowany z ramienia Socjaldemokratycznej Partii Niemiec(SPD), przewodniczący socjalistów w Parlamencie Europejskim. Od 17 stycznia 2012 r. do 18 czerwca 2014 r. i od 1 lipca 2014 r. przewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Źródła:

http://demotywatory.pl/4532450/Smieszny-wyrok-dla-imigranta-za-gwalt-na-12-latce

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/na-granicy-z-austria-imigranci-napadli-autobus-z-polakami-w-sieci-znalazla-sie-relacja-jednego-z-nich

facebook.com/kamil.bulonis?fref=nf

http://niezalezna.pl/70607-granica-z-austria-wstrzasajaca-relacja-polaka-z-autokaru-napadnietego-przez-imigrantow.JUŻ kilka godzin temu zamieściłem link o tym wydarzeniu.Raf66

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/budapeszt-czterej-imigranci-probowali-zgwalcic-studentke_677025.html

http://www.polishexpress.co.uk/oblawa-na-zwyrodnialca-7-letnia-dziewczynka-brutalnie-zgwalcona-przez-muzulmanskiego-imigranta/

 

https://www.facebook.com/andrzej.michalewski.1/posts/1016249721752949?from_close_friend=1

http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2013/02/15/europejski-parlament-zydowski/

– Konrad Wysocki „Gazeta Polska Codziennie” 12-13/09/2015

http://aleszuma.neon24.pl/post/125731,smierc-u-polski-wrot

18 uwag do wpisu “Śmierć u Polski wrót

 1. Pijany Marokańczyk ciężko ranił nożem trzy osoby w dyskotece w Darłowie

  W nocy z soboty na niedzielę w dyskotece w Darłowie doszło do awantury, podczas której ranne zostały trzy osoby. Sprawcą jest obywatel Maroka.

  Sygnał o zdarzeniu mamy od naszego Internauty, który przesłał informację na alarm@gk24.pl Jak nas poinformował rzecznik komendy policji w Sławnie Maciej Świętosławski, 34-letni obywatel Maroka, który na co dzień legalnie przebywa w Jastrzębiu Zdroju, przyjechał do Darłowa na firmowe spotkanie. – Był w jednym z darłowskich lokali – mówi rzecznik. – Tam poznał 45-letnią kobietę. Kobieta była w towarzystwie dwóch mężczyzn – to byli jej krewni.

  W trakcie dyskoteki cała czwórka wyszła na zewnątrz. Tam doszło do szarpaniny. W pewnej chwili Marokańczyk wyjął nóż i zaczął dźgać kobietę oraz towarzyszących jej dwóch młodych mężczyzn. W tym momencie nadjechał wezwany przez świadków patrol policji.

  http://www.gk24.pl/wiadomosci/darlowo/art/7989334,pijany-marokanczyk-ciezko-ranil-nozem-trzy-osoby-w-dyskotece-w-darlowie,id,t.html?cookie=1

 2. A może za karę zrobić pomnik Allaha siedzącego na stalowym penisie i wystawić przed Bleblederem, albo przed pałacem na Krakowskim Przedmieściu?

 3. Dzicz chazarska kiedyś, zanim przeszła na judaizm, uprawiała kult fallusa więc im to by nie przeszkadzało. Pełno i w niepolskim nierządzie i powinni się cieszyć.

 4. Węgrzy alarmują: DO EUROPY ZMIERZA 30-35 MILIONÓW IMIGRANTÓW” !!!

  Państwa Europy powinny wzmacniać swoje granice, dlatego, że na Stary Kontynent zmierza od 30 do 35 milionów uchodźców. Kraje te boją się nazywać rzeczy po imieniu – powiedział cytowany przez interia.pl Péter Szijjártó, szef węgierskiej dyplomacji. Dodał też, że kluczową rolą rządów jest obecnie wzmocnienie granic na zasadach międzynarodowej współpracy bo wtedy „możemy kontrolować kryzys, tylko wtedy, gdy utrzymamy i wzmocnimy zasady z Schengen”.

  Péter Szijjártó oskarżył europejskie rządy, iż, kierując się „kłamliwymi doniesieniami mediów” ignorują fakt, że na Stary Kontynent ciągnie wielomilionowa fala imigrantów. – Dlatego Budapeszt stoi na stanowisku, że Europa nie zdoła przyjąć setek tysięcy czy milionów imigrantów ekonomicznych – tłumaczył.

  Granica chorwacko-węgierska od strony Węgier strzeżona jest przez policję oraz wojsko wraz z samochodami wyposażonymi w karabiny maszynowe. W kolejnych regionach Węgier wprowadzono stan wyjątkowy, który obejmuje obecnie tereny przy granicach z Serbią, Austrią, Słowenią i Chorwacją. Może on potrwać nawet do pół roku, jak twierdzą komentatorzy.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wegrzy-alarmuja-do-europy-zmierza-30-35-mln-imigrantow-2015-09

 5. WĘGIERSKIEJ ARMII PRZYZNANO PRAWO DO WYKORZYSTYWANIA NA GRANICY BRONI

  Parlament Węgier przyznał armii kraju prawo do wykorzystywania nielatającej broni w celu ochrony granic w warunkach kryzysu imigracyjnego.

  Węgierski parlament przyjął odpowiednią ustawę większością głosów.

  Jak podkreśla agencja Reutera, armia będzie mogła używać kul gumowych, urządzeń pirotechnicznych, granatów z gazem łzawiącym oraz urządzeń strzelających sieciami — czytamy w komunikacie, opublikowanym na stronie węgierskiego parlamentu.

  Ponadto dzisiaj węgierski parlament większością głosów przyznał armii prawo do działania poza granicami kraju. Zgodnie z przyjętymi poprawkami, węgierska armia będzie mogła prowadzić za granicą pracę wywiadowczą w celu monitorowania uchodźców i ich przybliżenia do granicy kraju, oraz pomagać policji w ochronie granicy.

  W nocy z 14 na 15 września Węgry zamknęły dla uchodźców granicę z Serbią. Na neutralnym terenie między serbską a węgierską granicami zgromadziło się około 5000 uchodźców. W środę popołudniu zorganizowali oni starcia i zniszczyli bramę na granicy. Węgierscy wojskowi nie mogli przyjść z pomocą policji, ponieważ wszyscy imigranci znajdowali się na neutralnym terytorium między granicami dwóch krajów.

  https://marucha.wordpress.com/2015/09/21/wegierskiej-armii-przyznano-prawo-do-wykorzystywania-na-granicy-broni/

 6. SŁOWACJA: POLICJANCI ZDJĘLI KASKI I DOŁĄCZYLI DO MARSZU PRZECIW ISLAMIZACJI

  Jeden ze słowackich fanpejdży (link) zamieścił na Facebooku zdjęcie z demonstracji przeciw islamizacji, podpisując je słowami: Foto z pochodu proti islamizacii Policajti zlozili prilby a isli s protestujucimi (red. Zdjęcie z marszu przeciwko islamizacji, policjanci zdjęli kaski i dołączyli do demonstrantów). Wpis podbija media społecznościowe, również polskie.

  Pod zdjęciem wypowiada się wielu Polaków, którym postawa policjantów przypadła do gustu. Jednym z najczęściej przewijających się komentarzy jest „respect from Poland”. Głosy poparcia dla słowackiej demonstracji płyną również od m.in. internautów z Węgier, Litwy, Rumunii, Estonii i Bułgarii.

  Słowacy nieśli transparenty m.in z napisami „Slovensko nie je Afrika” czy „Za Boha za narod!”. Prezentujemy video z marszu:

  http://pikio.pl/slowacja-policjanci-zdjeli-kaski-i-dolaczyli-do-marszu-przeciw-islamizacji/

 7. NIEMCY: EPIDEMIA GWAŁTÓW PRZEZ IMIGRANTÓW !!!

  Chociaż ten gwałt miał miejsce w lipcu, policja zachowała milczenie przez niemal trzy miesiące, dopiero media lokalne opublikowały wiadomość o tym przestępstwie. Według komentarza redakcyjnego w gazecie „Westfalen-Blatt”, policja odmawia publicznego informowania o przestępstwach popełnianych przez uchodźców i migrantów, ponieważ nie chcą wzmacniać argumentów krytyków masowej imigracji.

  13-letnia dziewczynka muzułmańska została zgwałcona przez innego azylanta w ośrodku dla uchodźców w Detmold, mieście w środkowozachodnich Niemczech. Dziewczynka i jej matka uciekły z ojczyzny, by uniknąć kultury przemocy seksualnej.

  W ośrodku dla uchodźców/imigrantów w Monachium mężczyźni stanowią około 80%… według danych radia bawarskiego (Bayerischer Rundfunk) … cena za seks ze starającą się o azyl kobietą wynosi dziesięć euro.

  Policja w bawarskim mieście Mering, gdzie 11 września zgwałcono 16-letnią dziewczynę, wydała ostrzeżenie dla rodziców, by nie pozwalali dzieciom samym wychodzić na dwór. W bawarskim mieście Pocking, administratorzy Wilhelm-Diess-Gymnasium ostrzegli rodziców, by nie pozwalali córkom na noszenie odsłaniającej odzieży w celu uniknięcia „nieporozumień”.

  „Kiedy muzułmańscy, nastoletni chłopcy idą basen na świeżym powietrzu, są porażeni, kiedy widzą dziewczyny w bikini. Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy. Naturalnie rodzi to strach” — polityk bawarski, cytowany w „Die Welt”.

  Rajd policyjny na ośrodek dla uchodźców w Monachium odkrył, że strażnicy zatrudnieni, by zapewnić bezpieczeństwo, sprzedawali narkotyki i broń, i przymykali oczy na prostytucję.

  Równocześnie rośnie liczba kobiet niemieckich w miastach w całych Niemczech, zgwałconych przez starających się o azyl mężczyzn.

  ciąg dalszy na:
  http://pl.gatestoneinstitute.org/6534/niemcy-gwaltow-imigrantow

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s