Zagłada Białego Człowieka postanowiona ?

żydostwo chce wytępić Białego Człowieka

„KLUCZEM DO ROZWIĄZANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH NASZEGO WIEKU

JEST ZLIKWIDOWANIE BIAŁEJ RASY”

– dr Noel Ignatiev

_____________

„W nowoczesnej Europie nie ma miejsca dla państw czystych etnicznie. Jest to XIX-wieczna idea i próbujemy przejść do XXI wieku, i zamierzamy zrobić to z krajami wieloetnicznymi” Wesley Clark, emerytowany generał, dowódca sił sojuszniczych w wojnie kosowarskiej (Żyd)

Wzmocnienie wielokulturowej i zróżnicowanej Australii jest naszym najbardziej skutecznym ubezpieczeniem od antysemityzmu. W dniu kiedy Australia będzie mieć chińskiego gubernatora generalnego byłbym bardziej pewien mojej wolności, by żyć jako żydowski Australijczyk – Miriam Faine, red. naczelny Australian Jewish Democrat.

Urząd Spisu Ludności poinformował, że wkrótce około połowa amerykańskiej populacji będzie nie biała albo nie europejska. I oni wszyscy będą amerykańskimi obywatelami. Przekroczyliśmy punkt gdzie strona nazistowsko-aryjska będzie mogła przeważać w tym kraju. Przez około pół wieku my [Zydzi] podsycaliśmy amerykański klimat opozycji do bigoterii etnicznej. Ten klimat jeszcze nie jest udoskonalony, ale zróżnicowany charakter naszego społeczeństwa czyni to nieodwracalnym … – Earl Raab, pisarz, wcześniej dyrektor Żydowskiej Rady Stosunków Społecznych.

a

Brzydzę się moją białą skórą. Brzydzę się moim paszportem. Są to oznaki nieznośnych przywilejów kupionych za cenę agonii innych. Gdybym mogła ‚obrać się’ byłabym zadowolona. gdybym mogła stać się częścią ciemiężonych byłabym wolna – Robin Morgan, ważna radykalna feministyczna członkini Ruchu Amerykańskich Kobiet.

a

„Nie lubię ich! (‚białych facetów’) Chcę by za 100 lat byli wyginiętym gatunkiem!” – Yasmin Alibhai Brown powiedziała to w wyd. ‚Dateline London’ z 2006.

Żaden dyrektor BBC, polityk, dziennikarz, sędzia czy policjant nigdy nie oskarżył jej o ‚rasizm’. Ani nigdy jej nie prześladowano za jej pragnienie ‚zniknięcia białej rasy’.

Nie-europeizacja Ameryki to pokrzepiająca wiadomość o prawie transcendentnej jakości. – Ben Wattenberg, żydowski autor i dziennikarz

PRAWDZIWY CYTAT NIEMIECKO-ŻYDOWSKIEGO POLITYKA

a

Ujawnienie ludobójstwa

„Celem Narodowej Partii Demokratycznej (NPD) w Niemczech jest ochrona istnienia biologicznego narodu niemieckiego, ten cel jest rasistowski, naziści są zacofani. Jeśli narod niemiecki przetrwa, to doprowadzi tylko do większego faszyzmu i rasizmu. Dlatego celem jaki mamy, SPD, CDU i wszystkie inne demokratyczne partie w Niemczech jest UNICESTWIENIE narodu niemieckiego za każdą cenę i każdym sposobem. Naród niemiecki MUSI zostać zniszczony” – Stefanie Drese, niemiecka socjaldemokratka.

Historycznie, Żydzi zawsze kwitli w krajach i imperiach o wielokulturowym, pluralistycznym i tolerancyjnym środowisku, zaś wypadali źle w silnych społeczeństwach etnicznych lub nacjonalistycznych. Europejscy Żydzi zawsze byli symbolicznym obcym lub „innym”.

Dlatego też, z definicji, społeczeństwo, w którym obcy jest mile widziany jest dobre dla Żydów, choć oni nie zawsze doceniali ten związek.

Przyszłość europejskich Żydów zależy od naszej zdolności kształtowania wielokulturowego, pluralistycznego i różnorodnego społeczeństwa. – Göran Rosenberg, żydowski autor i dziennikarz.

a

„Uważam, że antysemityzm pojawia się dlatego, że do tej chwili Europa jeszcze nie nauczyła się wielokulturowości. I uważam, że będziemy częścią ferworu tej transformacji, która musi nastąpić. Europa nie będzie monolitycznym społeczeństwem jakim była w ubiegłym stuleciu. W centrum tego będą Żydzi. Dla Europy jest to do przeprowadzenia ogromna transformacja. Teraz wchodzi w tryb wielokulturowości i Żydzi będą odrzucani z powodu ich wiodącej w tym roli”. – Barbara Lerner Spectre, Szwecja, założycielka Paidea, European Jewish Fund w Szwecji.

Amerykańscy Żydzi opowiadają się za tolerancją kulturową z powodu ich przekonania – mocno zakorzenionego w historii, że Żydzi są bezpieczni tylko w społeczeństwie akceptującym szeroki zakres postaw i zachowań, jak również różnorodność grup religijnych i etnicznych. Jest to przekonanie, na przykład, nie akceptacji homoseksualizmu, która prowadzi zdecydowaną większość amerykańskich Żydów, do zatwierdzenia „praw gejów” i zajęcia liberalnego stanowiska w większości innych tak zwanych spraw społecznych. – Charles Silberman, żydowski pisarz i dziennikarz.

a

To jest w żydowskim interesie, to jest w interesie ludzkości, żeby biali doświadczyli ludobójstwa. Do kiedy białe dzieci nie będą palone żywcem, białe kobiety gwałcone, okaleczane i mordowane, i wszyscy biali mężczyźni których nie wymordowano nie będą patrzeć bezsilnie kiedy terroryzuje się ich ludzi, dopiero wtedy ludzkość będzie bardziej równa, gotowa dyskutować o przywilejach białych i rzekomym poczuciu niższości jakie mają mniejszości. – Ishmael Levitts.

Pewnego dnia w odległej przyszłości, osoby ciemnoskóre prawdopodobnie, i mówię to bez oceny, ‚wyhodują’ sobie drogę do władzy w Europie i Ameryce. Arabska populacja zwiększa się w krajach takich jak Francja i Holandia, i myślę, że wszyscy zobaczymy do czego doprowadzi ta sprawa meksykańska w Ameryce.

Taka jest prawda, ponieważ ciemnoskórzy p…ą się częściej, oni będą rządzić światem! A biali ludzie, dla własnego przetrwania, powinni stawać się mili dla nich już teraz! Mili! – Bill Maher, żydowski gospodarz programu TV, autor i komediant.

a

Zatrzymać ludobójstwo Białych

Biali w XX wieku: 30% na świecie.

Liczba Białych spadnie do 8% na świecie do 2060, jeśli będzie trwała wielorasowość.

AFRYKA DLA AFRYKAŃCZYKÓW – AZJA DLA AZJATÓW, MEKSYK DLA MEKSYKAŃCZYKÓW – PAŃSTWO IZRAEL DLA ŻYDÓW – BIAŁE KRAJE DLA WSZYSTKICH !!!

Anty-rasista to wyraz-kod dla anty-Białego

Źródło: http://www.darkmoon.me/2015/quotations-in-support-of-white-genocide/

Tłum. Ola Gordon

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cytaty-wspierajace-ludobojstwo-bialych-2015-09

6 uwag do wpisu “Zagłada Białego Człowieka postanowiona ?

  1. ja nie rozumiem narodu Zydowskiego mając Biblię i Prawo Boże , wiedząc że Jafeta trzeci syn Noego to ,, biała rasa,, natomiast żydzi jako naród są potomkami Sema , a potomkowie Chama to kananejczycy i9 najciekawsze z tego wszystkiego syn Ismael pochodzący od Abrachama to nasi Arabowie czli muzułmanie… —wszyscy pochodzimy od Adama , różnorodność rasy nie powinna być konfliktem który miałby doprowadzać do zbrodni

    • Talmudyczne, judeo-nazistowskie zasady Talmudu są powodem. Kto akceptuje tego typu chory szowinizm, megalomanię i pogardę przestaje być człowiekiem. Ja nie chcę rządzić światem. Chcę by Polacy mieli swój rząd i spokój w swoim kraju. To tak wiele?

  2. Pingback: Zagłada Białego Człowieka postanowiona ? | forumemjot dla Polski

  3. Żydostwo do kasacji musi iść bo ludzkość z tym bestiami czeka zagłada. Oni są zdolni do niewyobrażalnych zbrodni. To ‚naród’ wysrany przez wymyślonego boga psychopatę na potrzeby lichwy i posiadania wszystkiego co nie ich. Nawet talmud podaje, że to co goje posiadają, jest tylko przejściowo w goi rękach i należy to wszystko do żydków. To uszkodzone psycho-genetycznie stwory podobne do ludzi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s