Niemiecka „Antifa” Wzywa do Gwałtów i Ludobójstw Etnicznych

merkel OK dla uchodźców

„PRZYŚPIESZ WYNISZCZANIE LUDNOŚCI. NIGDY WIECEJ NIEMIEC”

– napis na ulotce niemieckiej „Antify”

_________

Wszystkich nas napawa wstrętem zmora pożytecznych idiotów i rządu sponsorującego ‚anty-faszystowskie’ grupy, które skażają nasze społeczeństwa. Ich zdrada powoduje wymioty i jest chorobą, która skaziła w szczególności zachodni świat. Ich pragnienie do oglądania upadku zachodnich cywilizacji zarówno kulturowo jak i rasowo są symbiotyczne do ich umysłowego zaburzenia. Te grupy robią podkład i przygotowania dla systemu, któremu się powinni sprzeciwiać i zupełnie zawodzą w dostrzeżeniu, że są niczym więcej jak pieskami na smyczy międzynarodowej finansjery.

.

W Niemczech jednakże, tak zwana ‚antifa’ jest daleko bardziej podła niż w jakimkolwiek innym kraju w zachodnim świecie. Właściwie świętują oni masowe morderstwa własnego narodu podczas II Wojny Światowej w rezultacie bombardowania niemieckich miast i otwarcie deklaruję swoje pragnienie ludobójstwa i gwałt na rdzennych Niemcach. To coś, co wydarzyło się pod koniec II Wojny Światowej, kiedy grasujące komunistyczne bestie były zachęcane przez sowieckiego ministra propagandy Ilyę Ehrenbua (żyda) do gwałcenia i zabijania niemieckich mężczyzn, kobiet i dzieci. Ta mentalność samo-nienawiści jest patologiczną dewiacją od normalnego zachowania i myślenia.

.

To ulotka niemieckiej ‚antify’, która wzywa do wyniszczenia Niemiec i niemieckiego narodu. Ulotka mówi: „Przyspiesz wyniszczanie ludności. Nigdy więcej Niemiec”.

.

a

.

Następujący plakat ‚antify’ jest tak zły, na jaki wygląda, mówi on: „Za większą liczbą przymusowych gwałtów na etnicznych Niemcach!” w górnej części; „Wciąż kochamy Volkstod” po prawej (Volkstod w niemieckim oznacza „śmierć ludności etnicznej”); „Za zniszczeniem genotypu czysto-niemieckiego” w dolnej części.

.

a

.

Istnieje w Niemczech grupa znana jako „Anty-Niemcy”, która różnic się od innych grup antify sposobem, w jaki wspierają Izrael a także nienawidząca Niemiec i naród niemiecki. Mają swoje początki w komunistycznej organizacji studenckiej i bezwarunkowo wspierają Izrael, żydów i Amerykę.

.

Tutaj kilka więcej przykładów odrażających anty-Niemieckich transparentów używanych przez tych społecznych odszczepieńców:

.

a

Wszystko co dobre pochodzi z góry” (niemieckie powiedzenie), transparent antify pozorujący wojenną śmierć Drezna, Drezno 13. lutego 2005.

.

a

Miejcie aborcje wbrew Niemcom” – szyld trzymany na demonstracji skrajnej lewicy w Berlinie.

.

a

Dziękujemy panie Harris- żadnych łez za chwasty” (odniesienie do „bombera Harrisa, brytyjskiego naczelnego dowódcy RAFu podczas II Wojny Światowej); ulotka ogłaszająca poparcie dla śmierci Niemców w Dreźnie w 1945 roku.

.

a

Kochamy zdradę

Przeciwko nacjonalizmowi, rewizjonizmowi historii i przeciwko Niemcom również!

.

a

Kochamy ludobójstwo

Na rzecz czegoś lepszego niż naród!

.

a

„30.01.33 początek drugiej niemieckiej katastrofy

3.10.90 początek trzeciej niemieckiej katastrofy

Niech upadną potężniejsze Niemcy.”

.

Poniższy fragment z ksiażki „Auschwitz- sędzia przygląda się dowodom” napisanej przez Wilhelma Stäglicha podsumowuje niszczący wpływ, jaki fałszowanie historii miało na naród niemiecki a w szczególności na każde nowe pokolenie zatruwane osłabiającym etnomasochizmem:

„Najbardziej przygnębiający przykład narodu wykuwającego swoje własne łańcuchy można dostrzec w niemal każdej fanatycznej nieustępliwości, z którą tak wielu Niemców kurczowo trzyma się uczucia winy, które została zasiane w nich mniej więcej w epoce, kiedy gorzka konieczność zmusiła niemiecki naród do poszukiwania niezależnej drogi ku przyszłości. Wiele rzeczy wchodzi w zakres powodowania naszego narodowego kompleksu poczucia winy, ale bardziej niż czymkolwiek innym jest ono produktem umyślnej dezinformacji o przeszłości Niemiec. W rezultacie ten sztuczny i zupełnie bezpodstawny kompleks poczucia winy, w żadnym momencie od upadku Trzeciej Rzeszy nie spowodował, żeby naród niemiecki zaczął realizować swój własny interes polityczny. Kłamliwa propaganda w rodzaju tych z zakresu unikalnych w historii, wewnętrznie- a przez to bardziej efektywnie- pozbawiła go narodowej pewności siebie wymaganej przy takiej polityce. Tak jak jednostka nie może zrozumieć zdrowej miary poczucia własnej wartości, tak naród bez narodowego poczucia własnej wartości nie może utrzymać swojej politycznej niezależności. W długim biegu, ta polityczna zakamuflowana jako „historiografia” może mieć wręcz śmiertelny skutek na narodzie”.

.

„Przebiegle używając mitu Auschwitz do przedstawiania się jako świętego ucieleśnienia „ludzkości”- a narodu niemieckiego jako ucieleśnienia zupełnego zła- międzynarodowe żydostwo położyło twierdzenia do posiadania uprzywilejowanego statusu wśród narodów”.

.

W celu uzyskania więcej informacji nt. anty-niemieckich postaw kliknij w link http://www.metapedia.org/wiki/Antideutsche [link już nie działa- tłum.]

.

Źródło: https://smashculturalmarxism.wordpress.com/2015/07/20/german-antifa-call-for-the-rape-and-genocide-of-ethnic-germans/

Tłum. Work Buy Consume Die

.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemiecka-antifa-wzywa-do-gwaltow-i-ludobojstwa-etnicznych-niemcow-2016-01

6 uwag do wpisu “Niemiecka „Antifa” Wzywa do Gwałtów i Ludobójstw Etnicznych

 1. Nie na temat ale nie wiem gdzie to zamieścić.

  https://radtrap.wordpress.com/2012/04/16/loza-kopernik-rzadzi-na-polskiej-prawicy/

  Antoni Macierewicz wziął udział w pogrzebie Jana Winczakiewicza. To symboliczne wydarzenie związane z nie tylko z historią Loży ”Kopernik”, ale i z tym, co dzieje się dzisiaj na tzw. prawicy.

  Kim był Winczakiewicz? Oto dane z leksykonu Ludwika Hassa „Wolnomularze polscy w kraju i na świecie 1821-1999”:

  „Do wolnomularstwa został przyjęty 21 VI 1963 w polskiej loży „Kopernik” N” 679 (Wielka Loża Francji, od 1992 – N° 748, Wielka Loża Narodowa Francuska) w Paryżu; w niej 5 XI 1965 nadano mu stopień mistrza, w 1968-1971 piastował tu godność sekretarza, 1982-1983 i 1985-1986 przewodniczącego; 1991-1997 wielki ekspert Wielkiej Loży Narodowej Polski, od 19 IV 1997 – wielki namiestnik honorowy. Osiągnął 32. stopień wtajemniczenia”.

  A oto relacja z pogrzebu zamieszczona na stronie internetowej periodyku „Ars Regia”:

  „Drodzy Bracia, w dniu 29 marca 2012, w godzinach popołudniowych, pochowaliśmy naszego Brata Jana Winczakiewicza na cmentarzu Montmorancy (blisko Paryża). Uroczystość religijna odbyła się przed południem w Lailly en Val Val i w kaplicy zamkowej w Blois.

  Na cmentarzu byli w obecności Jego żony Joclyne i krewnych: kuzynki Hanny Winczakiewicz i kuzyna Antoniego Macierewicza z Polski, Bracia z Loży „Copernic” i ich bliscy: Sergiusz Chądzyński, Marek Franciszkowski, Jan Karczewski, Magda Knychalska, wdowa po Bracie Witoldzie, Mila i Emanuel Łopattowie, Jerzy Neumark, Anna i Jean Wojciech Sicińscy, Piotr Szemiński, Agata i Andrzej Wolscy i Witold Zachorski, który reprezentował Bibliotekę Polską w Paryżu. Rząd Rzeczypospolitej Polski reprezentował Konsul Generalny.

  Nad trumną zabrali głos: mistrz ceremonii pogrzebowej, który na prośbę Jocelyne Winczakiewicz odczytał francuskie tłumaczenie wiersza Brata Jana „Vivre” („Byle jak”), w imieniu Biblioteki Polskiej w Paryżu Witold Zahorski, odczytał wiersz Brata Jana „Na przeniesienie zwłok Kazimierza Wierzyńskiego do Warszawy”, w imieniu przyjaciół Sergiusz Chądzyński przypomniał życiorys Zmarłego, następnie parę słów wypowiedział Konsul Ambasady Polskiej w Paryżu, a na zakończenie zabrał głos Antoni Macierewicz, który mówił o swoich kontaktach z Bratem Janem i o jego patriotyzmie. Pogrzeb odbył się w podniosłym duchu bez niepotrzebnego patosu – prawdopodobnie Brat Jan takiej atmosfery się spodziewał.

  W imieniu wszystkich Braci złożona została wiązanka biało czerwonych kwiatów z napisem na szarfie : « CZ.°. L .°. COPERNIC » Nagrobek zdobią epitafium, fragment wiersza „Cmentarz w Montmorency”; „Gdy po latach trumiennej ciemności i ciszy obrócimy w proch wieczny nasze doczesności, nowy legion tułaczy orędzie usłyszy i ślubowania złoży na pradziadów kości” i trójkąt masoński”.

  Związki tzw. obozu niepodległościowego z masonerią są ewidentne. Spośród czołowych jego przedstawicieli w Polsce wymienić trzeba dwie osoby – Jana Olszewskiego i Bronisława Wildsteina.

  Oto informacje na ich temat zawarte w leksykonie Ludwika Hassa „Wolnomularze polscy w kraju i na świecie 1821-1999”:

  Jan Olszewski:

  „Do wolnomularstwa został przyjęty l V 1962 w loży „Kopernik” (loża niezależna, od 27 XII 1991 Wielka Loża Narodowa Polski) w Warszawie, tu 24 X 1964 nadano mu stopień mistrza; 1971-1973 piastował w niej godność II dozorcy, 1975-1981 i 1986-1991 – mówcy. W 1991 został wybrany wielkim przysposobicielem Wielkiej Loży Narodowej Polski. Później wycofał się („uśpił się”).

  Bronisław Wildstein:

  „Do wolnomularstwa został przyjęty 6 II 1986 w polskiej loży „Kopernik” N” 679 (Wielka Loża Francji) w Paryżu; w niej 7 IV 1988 nadano mu stopień mistrza. W 1990 „afiliował” (przyłączył się) do loży „Kopernik” (ówcześnie loża niezależna, od 7 XII 1991 Wielka Loża Narodowa Polski) w Warszawie; w 1991-1993 przewodniczący loży „Przesąd Zwyciężony” (Wielka Loża Narodowa Polski) w Krakowie; od 1991 zarazem wielki dozorca Wielkiej Loży Narodowej Polski”.

  Mentorem i wychowawcą obu, a także wychowawcą Lecha Kaczyńskiego – był nieżyjący już patron KOR-u i całej lewicy laickiej – Jan Józef Lipski (1926-1991). Oto dane z książki Hassa na jego temat:

  „Do wolnomularstwa został przyjęty 19 II 1961 w loży „Kopernik” (loża niezależna) w Warszawie; w niej 9 I 1962 nadano mu stopień mistrza. W 1962-1981 i 1986-1988 piastował tu godność przewodniczącego, 1981-1986 mówcy, 1988-1990 sekretarza”.

  Pytanie brzmi – co to ma wspólnego z obozem narodowym? Co to ma wspólnego z Kościołem i katolicyzmem? Co to ma wspólnego z Radio Maryja? I jak do tego doszło, że to Loża „Kopernik” i jej ideologia (wrogość do ruchu narodowego, skrajna rusofobia wynikająca z tego, że masoneria była w Rosji zwalczana od początku XIX wieku, działanie na rzecz czynników zewnętrznych pod pozorem „walki o niepodległość”) – ma dzisiaj rząd dusz na prawicy i kłaniają się jej nawet księża i biskupi?

  Opracowała: Magda Braun

  http://natemat.pl/167889,andrzej-duda-nie-wytrzymuje-juz-presji-prezydent-ma-byc-w-lekkiej-depresji

  http://www.fakt.pl/politycy/jadwiga-staniszkis-masakruje-jaroslawa-kaczynskiego-oraz-prawo-i-sprawiedliwosc-,artykuly,600183.html

  wywiad Lisa z Lechem Kaczyńskim na temat mediów

 2. ISLAMSKI IMIGRANT CHWALI SIĘ ZBIOROWYM GWAŁTEM NA NIEMCE !!!
  .
  W poniższym materiale opublikowanym kilka dni temu, muzułmański imigrant w Niemczech przechwala się, jak on i jego kumple w siedmiu zbiorowo zgwałcili dziewicę, dopóki ta nie była „pełna brudu i spermy” i „całkowicie zdewastowana”. Jego przyjaciel był bardzo zainteresowany szczegółami, ale zdecydowanie rozczarowany faktem, że nie została zgwałcona analnie. Ten jednak wytłumaczył, że dla pociechy „pluli na nią jak na świnie”.
  .
  Kryzys imigracji nie ma końca. Masowe mordy, gwałty… to jednak nie wzrusza lewicowych ugrupowań, chętnie przyjmują kolejne fale nielegalnych imigrantów. Według „Zielonych”, feministek i LGBT, multi-kulti nie działa, bo za mało jest różnorodności w różnorodności. Warte uwagi jest jeszcze to, że spotyka się sytuacje w których lewicowe organizacje ukrywają podobne incydenty. Przykładem tego jest zatajanie faktu o zgwałconej koleżance, a wszystko po to, żeby nie psuć wizerunku imigrantów.
  .

  za: http://odbudowarp.pl/islamski-imigrant-chwali-sie-gwaltem-zbiorowym-na-niemce-byla-cala-w-spermie/

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/islamski-imigrant-chwali-sie-zbiorowym-gwaltem-na-niemce-film-2016-01

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s