III RP – twór na osnowie kłamstwa totalnego

Orszulik i magdalenka

NIGDY w DOTYCHCZASOWEJ HISTORII POLSKI, SPOŁECZEŃSTWO nie było tak OTUMANIONE i na dodatek CAŁKOWICIE POZBAWIONE jakichkolwiek AUTENTYCZNYCH PRZYWÓDCÓW ogólnonarodowego formatu

 _________

„Albowiem królestwo Boże nie polega na słowach, ale na czynie” – św. Paweł, List do Koryntian

Kilka dni temu Obama i Putin osiągnęli porozumienie w sprawie zawieszenia broni w Syrii.  Trudno traktować je inaczej niż taktyczny manewr USA mający umożliwić „złapanie oddechu” i przegrupowanie się licznym organizacjom terrorystycznym wspieranym przez Zachód.  Rosyjskie sukcesy w autentycznej walce z terroryzmem niemile zaskoczyły Waszyngton. Podczas niedawnego pobytu w Kalifornii, Obama publicznie przyznał[i], że Rosja posiada drugą najsilniejszą armię świata.

Stwierdzenie to kontrastuje z propagandą III RP, przedstawiającą rosyjskie siły zbrojne na obraz lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, jako bandę zdemoralizowanych obdartusów pozbawionych broni i sprzętu, którą kompania reprezentacyjna WP, pod dowództwem „ministra” Macierewicza, pokona w pierwszym dniu wojny.

Jeszcze przed wejściem w życie wspomnianego porozumienia, sekretarz stanu John Kerry stwierdził[ii], że Stany Zjednoczone posiadają już „plan B”, polegający na rozbiorze Syrii.   Tak więc, w zależności od własnych interesów, USA legitymizują rozbiory państw (np. Jugosławia, Syria), lub klasyfikują je jako „nielegalne” (np.  Ukraina, Gruzja).

Zachód demonstruje podobną „logikę” we wszystkich problemach społecznych i politycznych.  Premier Wielkiej Brytanii, David Cameron wynegocjował niedawno „specjalny status”  tego państwa w Unii Europejskiej.  Tak więc , nawet w samej Unii oficjalnie sankcjonuje się kategorie „równych” i „równiejszych”.  Oczywiście porozumienie te obliczone jest jedynie na pacyfikację anty-unijnych nastrojów przed nadchodzącym  referendum w sprawie dalszego członkostwa.  „Referendum” musi mieć pozytywny dla Unii rezultat.  Jeśli „specjalny status” nie poskutkuje, to jego wyniki będą sfałszowanie.  Projekt nowego porządku światowego (NWO) musi być kontynuowany!

Nie inaczej sprawa wygląda w III RP.  Zorganizowane bandy obcych agentur, zwane „partiami politycznymi”, toczą ze sobą pozorowane lub rzeczywiste walki.  Społeczeństwo, pod przewodnictwem „ publicystów”,  gubi się w domysłach i interpretacjach na ten temat.  Nikt nie jest w stanie przyjąć do wiadomości oczywistego faktu, że na podobieństwo mafii amerykańskiej, poszczególne gangi mogą atakować się nawzajem w obronie własnych interesów, ale wszystkie podlegają „ojcu chrzestnemu” Al Capone, a więc żadnego nie można podejrzewać o szlachetne intencje i popierać.

Na dodatek społeczeństwo poddane jest ogromnej presji ze strony wszechpotężnych mediów, które nie można już charakteryzować  w kategorii klasycznych ośrodków propagandowych.  Obecnie są to machiny totalnego kłamstwa, w których „białe” zwane jest „czarnym” i vice versa.

Litanię nieszczęść zamyka hierarchia kościoła katolickiego, która od dawna upozowała się na ziemską pomnikową personifikację Chrystusa, od której nic nie można wymagać, a jedynie należy jej bronić własną piersią od wrogów nieustannie  starających się ją poniżyć.

Aby nie cofać się za daleko w historii, organizacja ta musiała być bierna i milcząca w okresie nazizmu, gdyż naraziłoby to ją na represje potężnego dyktatora Hitlera.  Nie mogła zauważać monstrualnych mordów Bandery, bo mogłaby utracić swą „grekokatolicką” część, która to w głównej mierze była odpowiedzialna za te zbrodnie.  Musiała pójść na  współpracę z Unią Europejską, gdyż jedynie to gwarantowało jej spokojne funkcjonowanie na terytorium tego szatańskiego monstrum.

Organizacja (hierarchia kościoła Chrystusowego), która bardziej od PRAWDY (Chrystusa) ceni swe własne komfortowe bytowanie, w moim odczuciu nie ma racji bytu i może być jedynie traktowana jako tragiczna relikwia obecnych strasznych czasów.

Nigdy w dotychczasowej historii Polski, społeczeństwo nie było tak otumanione i na dodatek całkowicie pozbawione jakichkolwiek autentycznych przywódców ogólnonarodowego formatu. Jedynym wyjściem z tej matni może być jakieś  traumatyczne wydarzenie, które zmiecie z powierzchni naszej ziemi okupujące ją szumowiny i dostarczy narodowi potężnego otrzeźwiającego wstrząsu.

_________________________

[i] http://www.liveleak.com/view?i=c3d_1455915104

[ii] http://www.theguardian.com/world/2016/feb/23/john-kerry-partition-syria-peace-talks

_________________________

 

http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/129932,iii-rp-twor-na-osnowie-klamstwa-totalnego

 

3 uwagi do wpisu “III RP – twór na osnowie kłamstwa totalnego

  1. Pingback: III RP – twór na osnowie kłamstwa totalnego | forumemjot dla Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s