Życzenia Świąteczne

Zmartwychwstanie I

 

NIE LĘKAJCIE SIĘ. JAM ZWYCIĘŻYŁ ŚWIAT.

(J 16, 33)

 __________

Umęczony Narodzie Polski powstań z kolan. Ofiara Twoja wielka i długa, ale zwycięstwo też będzie wspaniałe i niepohamowane. Idziesz przez wieki za Tym, który ma Słowa Życia i choć w wielkim trudzie, nie kroczysz w ciemności. Chociaż znów przygnieciony nędzą, odarty z majątku pracy Twych Pokoleń, uginasz się, zewsząd smagany pogardą złoczyńców, to patrzeć musisz jeno Odwiecznego Światła, by dogi swojej prostej nie pobłądzić.

Zdradziło Cię wielu i wielu Ci urąga, w ubóstwie Twoim widząc pohańbienie, ale jak kiedyś, z wieczernika zawartego w obawie przed żydami wyszli pierwsi Apostołowie Chrystusa, tak i ty Narodzie Polski w końcu odwagę w sobie odszukać potrafisz i siłą skruszysz okowy niewoli nikczemnej, a ci, którzy Cię dzisiaj okradają i ciemiężą, pierzchną jak żołdactwo sprzed Grobu naszego Zbawiciela.

„Nie lękajcie się” mówi Pan, Zwycięzca śmierci, piekła i szatana. Szerzone za żydowskie pieniądze kłamstwo przegrało z Prawdą Zmartwychwstania.

Umiłowany Narodzie Polski, niech Trumf tego Zwycięstwa spłynie na Ciebie i niech Cię osłoni swoją Mocą, a ona powiedzie Cię do upragnionej Wolności.

 

Alleluja

NASZ PAN, JEZUS CHRYSTUS, ŻYJE !

2 uwagi do wpisu “Życzenia Świąteczne

  • PAPIEŻ FRANCISZEK ODPRAWI dla MASONERII UROCZYSTĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ na PLACU ŚW. PIOTRA
   .
   30 kwietnia na Placu Świętego Piotra w Rzymie odbędzie się specjalna jubileuszowa msza dla Rotarian celebrowana przez Jego Świątobliwość Papieża Franciszka. Dla członków RI, a także ich rodzin i przyjaciół zarezerwowanych jest 8000 miejsc.
   Zapraszam Was do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Rotarianie z Dystryktu 2080 przygotowują także specjalne wydarzenia towarzyszące dla uczestników. Na to wydarzenie, niezależnie od wyznawanej religii i przekonań, zaprasza Prezydent Ravi Ravindran, z przekonaniem, że dzięki tym uroczystościom pozycja Rotary na świecie wzrośnie dając nam wiele satysfakcji. Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem: Jubilee of Rotarians
   .
   Gubernator Barbara Pawlisz
   RC Sopot International
   http://rotary.org.pl/jubileuszowa-msza-rzymie/
   .
   Przypomnijmy, że wydany 20.12.1950 r. przez Świętą Kongregację Świętego Oficjum i aprobowany przez papieża Piusa XII sześć dni później dekret stwierdzał wprost, że duchownym nie godzi się zapisywać do klubów rotarian, a katolicy świeccy winni zgodnie z CIC (1917) 684 unikać stowarzyszeń tajnych, potępionych, wywrotowych i podejrzanych o działanie na szkodę Kościoła.
   .
   No ale przecież dzięki Franciszkowi (honorowemu członkowi tej masońskiej organizacji) wiemy, że Kościół nigdy nie miał się tak dobrze, jak dziś.
   .
   http://breviarium.blogspot.com/2016/03/franciszek-odprawi-dla-masonerii.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s