Aleksander Dugin: „Ukraińska wojna jako punkt zwrotny w światowej polityce”

żydzi i banderowcy

„PODCZAS KRYZYSU UKRAIŃSKIEGO z CIENIA WYSZLI NOWI AKTORZY: JAWNY NAZIZM oraz EUROPEJSKIE ŻYDOSTWO (…) Obecnie, EUROPEJSCY ŻYDZI WYPOWIEDZIELI WOJNĘ ROSJI” !!!

*****

1.         Potwierdza się, że najważniejsza jest geopolityka. Wszystko inne ma znaczenie drugorzędne – demokracja, prawo, prawa człowieka, rynek, nacjonalizm, ideologia, religia i tak dalej. Nie liczy się nic, oprócz geopolityki. Ten, kto temu zaprzecza, jest zwyczajnym ignorantem i nie pasuje do współczesności. Tak więc „Denken in Kontinenten1”, jak zaproponował to Jordis von Lohausen, jest jedynym sposobem, by zrozumieć co się wokół nas dzieje. Rozumowanie geopolityczne, koncepcja wielkiej wojny kontynentów, to główne pole semantyczne.

2.         W tej perspektywie, wszystko jest jasne: eurazjatycka (potęga lądowa, tellurokracja) jest Rosja – to właśnie zaproszenie Janukowycza by dołączył do Unii Eurazjatyckiej było początkiem całego tego chaosu, atlantyckie (potęga morska, talassokracja) są USA, NATO, kijowska junta. Są też pewne siły, które są pomiędzy (Rimland) – wahająca się Europa (jak zawsze, rozdarta pomiędzy Lądem i Morzem), niezdecydowana w kwestii swojej tożsamości – kontynentalnej (niemieckiej/francuskiej), lub morskiej (brytyjskiej, amerykańskiej).

3.         Podczas kryzysu ukraińskiego z cienia wyszli nowi aktorzy: jawny nazizm (Prawy Sektor, Swoboda) oraz europejskie żydostwo (Kołomojski2 jako szef Europejskiego Kongresu Żydowskiego – to wyjaśnia pojawienie się BHL3). Kwestia tego, że obydwa te podmioty są po stronie atlantyzmu, wymaga wyjaśnienia. Jest jednak jeszcze jeden aspekt: REHABILITACJA ZINTRUMENTALIZOWANEGO NAZIZMU przez USA i BEZPOŚREDNIE ZAANGAŻOWANIE ŻYDOWSKIE (Kołomojski nie tylko jako sponsor Prawego Sektora, ale również jako gubernator mianowany bezpośrednio przez juntę, który wprost, w otwartych groźbach, rzucił wyzwanie Putinowi i Rosji). EUROPEJSKIE ŻYDOSTWO (przynajmniej to uznające Kołomojskiego za swojego formalnego przywódcę) WYPOWIEDZIAŁO WOJNĘ ROSJI PUTINA. Tak więc NAZIŚCI i ŻYDOSTWO pojawili się na SCENIE bez MASEK, jako OKREŚLONE i ZDEFINIOWANE SIŁY POLITYCZNE. To prawdziwa rewolucja semantyczna.

4.         Tak więc, będąc nazistą, możesz zostać zaakceptowany przez rząd światowy, który wyłącza cię z kategorii politycznie niepoprawnych, jeśli jesteś atlantycki, antyrosyjski i proamerykański. Na lepsze lub na gorsze, NAZIZM znów TU JEST. Nawet nie będąc w żadnym stopniu nazistą, staniesz się nim i zostaniesz formalnie wykluczony z gatunku ludzkiego, jeśli jesteś sympatykiem Rosji lub krytykiem USA i NATO. Są zatem dobrzy naziści, którzy nie są nazistami ze względu na bycie proamerykańskimi, wszyscy inni są zaś złymi nazistami z przeciwnego powodu. Sprawa Breivika wprowadza na tą ścieżkę: rehabilitacji nazizmu i ostatecznej utraty jakiegokolwiek spójnego znaczenia przez słowo „nazista”. Bardzo ważnym punktem jest, że obecnie możesz swobodnie być nazistą, jeśli chwalisz USA i ich globalną hegemonię. Zostaniesz uznany za liberalnego i za ważną oraz użyteczną niekiedy mniejszość społeczną. Jeśli jesteś przeciwko amerykańskiej hegemonii, masz tylko jedną możliwość (to, jaką ideologię wyznajesz naprawdę, nic nie znaczy – czy będzie to ideologia liberalna, komunistyczna, czy czwarta teoria polityczna) – bycie nazistą. Tak więc idea bycia nazistą staje się całkowicie postmodernistycza – ma tyle znaczeń, że całkowicie traci jakiekolwiek. Nazizm jest rodzajem diagnozy psychiatrycznej lub nowo wynalezionego gender – męskiego, żeńskiego, homoseksualnego, transseksualnego, nazistowskiego, LGBT i tak dalej. Dla pewnych przyczyn jest to dobra wiadomość, dla innych zła. W każdym razie jest to fakt.

5.         ŻYDOSTWO, wraz z Kołomojskim, GRA ROLĘ na SKALĘ EUROPEJSKĄ. Żydzi byli w przestrzeni europejskiej mniej lub bardziej dyskretni, obecnie – może na fali swoich mesjańskich nadziei – zdecydowali się otwarcie wziąć udział w walce. KOŁOMOJSKI to bardzo wiele mówiący czynnik – przywódca EUROPEJSKIEGO KONGRESU ŻYDOWSKIEGO grozi PRZYWÓDCY SUWERENNEGO PAŃSTWA. Zrobione to zostało otwarcie. Znaczy to, że nie możemy dłużej uważać Żydów za figurę teorii spisku. ŻYDZI ISTNIEJĄ, są ZJEDNOCZENI w ŻYDOWSKICH KONGRESACH i DZIAŁAJĄ na POZIOMIE MIĘDZYNARODOWYM na WŁASNĄ KORZYŚĆ. Zawsze było to JASNE i ZNANE, nie było JEDNAK PRZYZNANE, by NIE URAŻAĆ ich WRAŻLIWOŚCI po doświadczeniach prześladowań jakich doznali podczas II wojny światowej. Obecnie zregenerowali się, dostali własne państwo, a także znaczącą władzę polityczną, ekonomiczną i finansową, i powrócili na scenę światowej polityki. KOŁOMOJSKI jest PIERWSZYM ŻYDEM, zaangażowanym w międzynarodową aferę (NIEMAL WOJNĘ) jako GŁOWA ważnej MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZACJI ŻYDOWSKIEJ. WYPOWIADA on WOJNĘ PUTINOWI. EUROPEJSKIE ŻYDOSTWO WYPOWIEDZIAŁO WOJNĘ PUTINOWIKołomojski jest tego żydostwa oficjalnym przywódcą. Ten ważny fenomen stanowi potwierdzenie linii Alaina Sorala i Dieudonne Mbala Mbala we Francji, gdzie walczą oni o uznanie Żydów za rzeczywiście istniejącą siłę polityczną – posiadającą swoje interesy, instrumenty, idee, strategie i tak dalej. Nie ma w tym nic antysemickiego. ŻYDZI ISTNIEJĄ i DZIAŁAJĄ wedle SWOICH INTERESÓW. To zupełnie normalne. OBECNIE, EUROPEJSCY ŻYDZI (lub też ich część reprezentowana przez Europejski Kongres Żydowski) WYPOWIEDZIELI WOJNĘ ROSJI. Nic osobistego. Po prostu Żydzi. MAMY ZATEM po raz kolejny NAZISTÓW i MAMY po raz kolejny ŻYDÓW.

6.         Czy przypomina nam to coś z przeszłości? Oczywiście. Pierwszą i drugą wojnę światową. Światowy kryzys gospodarczy, koniec hegemonii USA, porażka Końca Historii i liberalnej globalizacji. NADCHODZĄCA NIEUCHRONNIE KATASTROFA. Pojawienie się NAZIZMU jest znakiem INSTRUMENTALIZACJI EUROPEJSKICH NACJONALIZMÓW, by JESZCZE RAZ WYWOŁAĆ WOJNĘ DOMOWĄ W EUROPIE. Dziś, UKRAIŃSCY NAZIŚCI, tak jak i EUROPEJSCY ŻYDZI (w osobach Kołomojskiego i BHL) WYPOWIEDZIELI ROSJANOM WOJNĘ. Jutro, coś podobnego zostanie SZTUCZNIE SPROWOKOWANE pomiędzy INNYMI EUROPEJSKIMI LUDAMI. Tak więc witajcie znowu, EUROPEJSCY NAZIŚCI. Waszym zadaniem jest obecnie uratować upadającą amerykańską hegemonię. Tak więc witajcie znowu, EUROPEJSCY ŻYDZI. Możecie swobodnie wrócić na scenę polityczną. ŻADNYCH WIĘCEJ TRAUM. Możecie jeszcze raz rozwinąć swoją SPRYTNĄ STRATEGIĘ.

7.         Wnioski dla zwolenników czwartej teorii politycznej. Musimy oprzeć naszą wizję na geopolityce. Istnieje wybór. Atlantyzm, eurazjatyzm, lub coś pomiędzy. Pozycja pomiędzy jest niedogodna. Wybierając potęgę lądową, wybieramy EUROPEJSKĄ REWOLUCJĘ. Wybierając potęgę morską, wybieramy jeszcze jedną PANEUROPEJSKĄ WOJNĘ DOMOWĄ. Jeśli nalegać będziemy, by nie dokonywać wyboru, ktoś inny zadecyduje za nas. W wyborze leżą więc nasza wolność i godność. Wybierzcie samodzielne. Wybierzcie niezależnie. Wybierzcie świadomie.

Aleksander Dugin

tłumaczył z języka angielskiego

i przypisami opatrzył:

Ronald Lasecki

 ___________________________

1„Myślenie Kontynentami”, tytuł wydanej w 1979 r. poświęconej geopolityce pracy barona Heinricha Jordisa von Hohausen (1907-2002).

2Ihor Kołomojski (ur. 1963) – żydowski oligarcha i aferzysta z Ukrainy, posiada obywatelstwo ukraińskie i izraelskie. Przewodniczy Europejskiemu Kongresowi Żydowskiemu, finansuje Swobodę i Prawy Sektor. 2 marca mianowany został przez p.o. prezydenta w ukraińskiej juncie rewolucyjnej, Aleksandra Turczynowa gubernatorem obwodu dniepropietrowskiego.

3Bernard-Henri Lévy (ur. 1948) – neokonserwatywny żydowski polityk i publicysta z Francji, jeden z animatorów środowiska „Nouveax Philosophes”, doradca również będącego Żydem francuskiego prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego. Bernard-Henri Lévy uważany jest za architekta wojen w Libii i w Syrii, gdzie pośredniczył w nawiązaniu kontaktów pomiędzy rebeliantami a zachodnią klasa polityczną. Jego żoną jest tancerka porno i aktorka w filmach erotycznych, Arielle Dombasle.

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/11768/ukrainska-wojna-jako-punkt-zwrotny-w-swiatowej-polityce

6 uwag do wpisu “Aleksander Dugin: „Ukraińska wojna jako punkt zwrotny w światowej polityce”

 1. Pingback: Ukraińska wojna jako punkt zwrotny w światowej polityce | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

 2. *** UKRAINA – SZOK i PRZERAŻENIE – we LWOWIE MORDUJĄ ROSJAN !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „EUROPEJSCY ŻYDZI WYPOWIEDZIELI WOJNĘ ROSJI.” !!!
  – Aleksander Dugin

  _________________________________________________

  „Ostatnio ODCIĘLI GŁOWĘ żywemu, byłemu pracownikowi milicji, PODPUŁKOWNIKOWI Pietrienko. I RZUCALI i KOPALI tę GŁOWĘ przez KILKA GODZIN na LINII TRAMWAJOWEJ w CENTRUM LWOWA. Powiedział, że WE LWOWIE naprawdę ZABIJAJĄ i RŻNĄ ROSJAN. Głównie byłych milicjantów i wojskowych.”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-szok-przerazenie-lwowie-morduja-rosjan-2014-03

 3. * UKRAINA – ŻYDO-BANDEROWSKI CHABAD ogłasza PUTINOWI „JIHAD” !!!
  .
  Jeliena Mazur, przedstawiciel Wszechukraińskiego Zjednoczenia „ZUBR” i Edward Hodos, autor książki „Jewriejskij faszizm ili Chabad-doroga w ad” (ŻYDOWSKI FASZYZM albo CHABAD – DROGA do PIEKŁA), ujawniają ORGANIZATORÓW KIJOWSKIEGO „EUROMAJDANU”, ŻYDOWSKICH FASZYSTÓW radykalnej ŻYDOWSKIEJ SEKTY „CHABAD”: SZMULA KAMINIECKIEGO, RUBENA ASMANA, JURIJA KOŁOMOJSKIEGO, ARSIENIJA JACENIUKA i innych aktywnych budowniczych NOWEJ CHAZARII (pod PRZYWÓDZTWEM JULII TYMOSZENKO) na TERYTORIUM UKRAINY.
  .

  .

  .
  .
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zydobanderowski-chabad-oglasza-putinowi-dzichad-2014-03

 4. PUTIN = HITLER = STALIN …. RUSSIA = FASZYZM … GERMANY & RUSSIA = Konfidenci !!! GERMANY sprzedają broń ruskom dzięki temu ich gospodarka się rozwija a Ruscy tą bronią zabijają Słowian !!! POLSKA & UKRAINA = SOLIDARNOŚĆ !!!
  Stepana Banderę władze niemieckie zatrzymały w lipcu 1941 r. We wrześniu tegoż roku zostaje osadzony w więzieniu w Berlinie, skąd po jakimś czasie przeniesiono go do obozu Sachsenhausen. W tym samym obozie w tym samym czasie i w takich samych warunkach był więziony pierwszy dowódca AK Stefan „Grot”-Rowecki.

  Banderę wypuszczono z niemieckiego obozu jesienią 1944 roku. Czystki etniczne na Wołyniu miały miejsce od początku 1943 r. do początku 1944 roku. Nie ma dowodów na to, że przebywając w obozie koncentracyjnym Sachsenhausen Bandera był w stanie utrzymywać kontakty z bojówkami ukraińskimi działającymi na Wołyniu. Wielu z przywódców jego odłamu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów od drugiej połowy 1941 roku przebywało w niemieckich więzieniach, obozach koncentracyjnych lub obozach zagłady. Według materiałów Sądu z Norymbergii władze hitlerowskie wydały rozkaz zabijania członków OUN Bandery bez postępowania sądowego.Po wojnie Stepan Bandera nie wrócił do Galicji i prowadził działalność polityczną na emigracji. W 1959 r. został zamordowany w Monachium przez sowieckiego agenta.

  Wasyl Bandera, brat Stepana, został aresztowany przez Niemców w Stanisławowie w grudniu 1941 roku. Następnie osadzono go w niemieckim obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu, gdzie wkrótce zginął.

  Dr Aleksander Bandera, brat Stepana, został aresztowany przez Gestapo w 1941 roku we Lwowie. W lipcu 1942 roku przewieziono go do Oświęcimia, gdzie go wkrótce zakatowano. Według niektórych źródeł obu braci Banderów zamordowali polscy kapo.

  o. Andrij Bandera, ojciec Stepana, proboszcz katolicki obrządku wschodniego. W 1928 r. aresztowały go władze polskie pod zarzutem m. in. odprawienia mszy za żołnierzy Ukraińskiej Armii Galicyjskiej, lecz z powodu braku dowodów został zwolniony. W maju 1941 został aresztowany przez NKWD pod zarzutem utrzymywania kontaktów z synem. Na początku lipca tegoż roku skazano go na śmierć i prawdopodobnie rozstrzelano lub zakatowano w trakcie masowych mordów na więźniach politycznych przed opuszczeniem Kijowa przez Sowiety.

  Siostry Stepana Bandery, Martę i Oksanę, władze sowieckie zesłały na Syberię w 1941 r. Martą umarła na Syberii, a Oksanie zezwolono powrócić dopiero w 1989 roku. Siostrę Włodzimierę zesłano do sowieckich łagrów na Syberii w 1946 r., zwolniono w 1956 r.

  o. Wasyl Oparowski, ojciec żony Stepana Bandery – Jarosławy, ksiądz katolicki obrządku wschodniego, kapelan Ukraińskiej Armii Galicyjskiej, zginął w wojnie polsko-ukraińskiej w 1919 roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s