„Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie” !

rogatywka

POLSKIE MAJĄTKI trafiały w RĘCE ŻYDÓW za ZDRADĘ POLSKI ?!!!

*****

„OTÓŻ JA, OFICER WOJSKA POLSKIEGO, TU, w OBECNOŚCI WSZYSTKICH tu ZEBRANYCH, DAJĘ SŁOWO HONORU, że panią przeproszę, jeśli na następne spotkanie przyniesie chociaż jeden akt notarialny, że taki to a taki Icek otrzymał od swego ojca czy matki, spadek w postaci majątku ziemskiego, czy młyna itd. Bo tak odbywa się przekazywanie majątków kolejnemu pokoleniu na całym świecie, a także i w Polsce. Ale pani go nie przyniesie, bo takich aktów notarialnych żaden Żyd nie posiadał.

Posiadał inny akt nadania mu tych dóbr – Dekret cara Aleksandra II, który Żydom i każdemu innemu, nadawał taki majątek.

Wie pani za co? – ZA ZDRADĘ POLSKI.

Polski, która jako jedyne państwo na świecie przyjmowała Żydów ze wszystkich krajów, które Żydów wyrzucały. A wyrzucały liczne kraje Europy – dekretami królów, wyrzucały wielokrotnie na przestrzeni kilku wieków. I przecież nie za dobrą pracę dla kraju, w którym byli, ale za grabież, oszukaństwa, morderstwa, lichwę i przejmowanie władzy w swoje ręce.

Polska ich przygarniała i nadawała liczne przywileje, szczególnie w handlu.

W okresie rozbiorów Polski, ŻYDZI – ich przywódcy, PODSYCALI i PODGRZEWALI ATMOSFERĘ do POWSTAŃ. Ale nie dlatego, żeby Polska zrzuciła jarzmo ucisku caratu. Ale dlatego, że WIDZIELI w DEKRECIE CARA OKAZJĘ, by POSIĄŚĆ MAJĄTKI POLAKÓW.

A przypomnę tu państwu, że w tym okresie, kształcić swoje dzieci mogli ziemianin, właściciel tartaku czy młyna lub olejarni lub apteki. To była warstwa ludzi, gdzie patriotyzm przekazywano z pokolenia na pokolenie.

Chłopi posiadający kilka mórg ziemi i klepiący biedę nie myśleli o wykształceniu swych dzieci. I do powstań nie szli synowie biednych chłopów, a właśnie tych ludzi których stać było na naukę swych dzieci.

ŻYDZI, SKWAPLIWIE i DOKŁADNIE DONOSILI do WŁADZ CARSKICH o TYCH, co POSZLI do POWSTANIA. I na mocy DEKRETU CARÓW PRZEJMOWALI te WSZYSTKIE DOBRA.

Odpłacili narodowi i Polsce za to, że ich, jak swych synów, przygarniała w dniach, gdy wypędzano ich z wielu krajów. ODPŁACALI ZDRADĄ na RZECZ CIEMIĘŻYCIELA i ZABORCY, i to BEZ ŻADNYCH SKRUPUŁÓW.

Zresztą nie tylko pod zaborem rosyjskim to robili, u NIEMCÓW ZAŻĄDALI, by WYDZIELIĆ CZĘŚĆ POLSKI DLA NICH. A NA ŚWIECIE żądali ZROBIENIA z POLSKI JUDEO-POLONII.

Na tę okoliczność zachowały się liczne dokumenty tak na świecie jak i w Polsce.

Mojemu dziadkowi i jego bratu, którzy poszli do powstania, nie tylko odebrano całe majątki na rzecz Żydów zdrajców, ale zesłano ich na sybir. I na zawsze zostali na Syberii lub może zginęli po drodze na Syberię.

A pani śmie się tu DOPOMINAĆ ZWROTU tych MAJĄTKÓW?!

W ten sposób zabieracie całe ulice, np. w Krakowie. Domy, które zostały przez Polskę Ludową, czyli przez Naród, odbudowane lub wyremontowane wy mając swoich prezydentów lub premierów i ministrów odbieracie po cichu, bez rozgłosu.

MYŚLICIE, że NARÓD POLSKI o tym SIĘ NIE DOWIE?”

za: Albin Siwak: „Chciałbym dożyć takich dni”

https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/

125 uwag do wpisu “„Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie” !

 1. Pingback: "Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie" ! - 3obieg.pl | 3obieg.pl

   • Żydzi narzekają na polaków, że różne rzeczy mówią, że polak ich nienawidzi to po cholerę siedzą w Polsce i lezie jak ta świnia do koryta jak by mnie nie chciano to bym tam siedział a jak jesteś to chyba lubisz jak cię opluwają i nie narzekaj, bo jak by mnie nie chciano to bym nie był w danym kraju. Ale Żyd lubi być opluwany i m……y to mu się bardo podoba, że siedzi w danym państwie. Bo on niema honoru ani ambicji i tylko u niego się liczą pieniądze. Nie pilnuje swego Izraela tylko jak ta menda wszędzie się wciska później narzeka ze naród go nie lubi wszędzie mu źle życzą a czy chciałby żeby jemu się ktoś panoszył po Izraelu i czy byłby zadowolony to niech wie, że nic dobrego go nie czeka może liczyć, co najgorsze go czeka w Polsce. Żegnam cię Żydzie i upadku ci życzę w Polsce. Nie wygrałeś z Arabami a myślisz, że wygrasz z Polską granice zawsze możemy otworzyć tym, co nie lubią Żydów.

 2. Odnosnie cytatu z w/w wpisu:
  „MYŚLICIE, że NARÓD POLSKI o tym SIĘ NIE DOWIE?”
  Ostatno film „Poklosie” ogladalem
  zostalo w nim pokazane jak dobre intencje
  moga otworzyc’ zagojone rany,
  kto’re pokaz’a, geneze ran powstania.

  Przyjaciel gdy bylem mlodzien’cem mnie powiedzial
  z’e nastapi poko’j wymarzony, kto’ry bedzie trwac’
  do czasu tego gdy roszczenia przerosna
  kruchos’c’ pokoju istnienia.
  Janwid.

   • Zgadza sie 100%. Amabasador polski w Waszyngtonie robi pokazy tego filmu zamiast zajac sie reprezentowaniem naszego kraju. Sa ksiazki historyczne w ktorych pisze ze Zydzi celowo podburzali polska szlachte do buntow aby pozniej przejac ich majatki za grosze. Chca doprowadzic do tego aby sie wstydzic ze jest sie Polakiem a Niemcy ktorzy wojne wywolali I mordowali Zydow, chodza bezkarnie I nikt ich nie atakuje.

  • Przecież pokłosie to proniemiecka propaganda, z reguły filmy kosztują dużo więc rzadko są apolityczne. Równie dobrze mógłbyś mówić że w gazetach niemieckich lub zydowskich piszą tak czy siak. Nie masz mózgu więc nie zastanawiasz się co oglądasz, lub jesteś zedem. Innej opcji nie widzę.

   • Pokłosie zawiera wyraźnie antypolską propagandę, ma za zadanie wzbudzić do Polaków wstręt i pogardę. Aby przekonać światową opinię publiczną, że nie tylko powojenni, ale i współcześni Polacy są zajadłymi antysemitami, reżyser ( jak obłudnie tłumaczył – ze względów artystycznych – zmienił zakończenie autentycznych wydarzeń, które posłużyły za kanwę do scenariusza) ) w zakończeniu przedstawił scenę ukrzyżowania na drzwiach stodoły przez wściekłą, lokalną tłuszczę głównego bohatera, choć w rzeczywistości człowieka tego nikt nie szykanował, a nawet został wybrany na radnego.

  • zyd to zyd….nie wazne czy kiedys czy teraz.Zyd jest zawsze zydem….Mi sie kojarzy z brudnym kapitalista,morderca Jezusa i brudasem,do tego ubek oprawca narodu polskiego

   • tylko że jezus też był Żydem.. jedz do Izraela, to się przekonasz jacy sa Zydzi – tacy sami jak Polacy, mądrzy i głupi, chudzi i grubi, wysocy i niscy..niczym sie nie różnią od nas..

   • Naród żydowski to tylko epizod historii ,wygnany z Syrii Egiptu itd wymyślł i stworzyli dla własnych celów, coś co nazwano bogiem w tym by to zagmatwać był on samym sobą swoim synem i duchem . Ponadto zrodzony z cudu ? sprzecznego z prawami natóry.PolskA JAKO JEDYNY KRAJ PRZYJĄŁ ICH I NIE GNĘBIŁ NIE MORDOWAŁ .A OBECNIE TEN NARÓD WOŁA O POMSTE BY ODDAĆ DOMY ZIEMIE GDZIE MAŁO KTO Z NICH POSIADAŁ PRAWA WŁASNOŚCI DOMU CZY GRUNTÓW

  • to wy nie cierpicie ja nie mam z tym problemu, byle pisarczyk wan namiesza w głowie i w to wierzycie jak psy ciągnięte na smyczy, wyłączyć TV i włączyć myślenie. Każdy człowiek jest człowiekiem a nie psem jak ten artykuł wszystkich wrzuca do jednego wora…bez sensu ikredensu…

   • I tu się mylisz krisII.Żydzi to zło,wszędzie ,gdzie się dorwą,niszczą kulturę ,obyczaje,w zamian wprowadzając swoje i przy tym wszystkich nazywając antysemitami.Chcą zawładnąć całym światem.Wszędzie się panoszą.Dlatego ludzie na całym świecie ich nienawidzą.Kiedyś w telewizji był film o Żydach.Wypowiadała się starsza Żydówka,mieszkająca w Izraelu.Powiedziała mniej więcej te słowa:”Ja jestem prawdziwą Żydówką,bo mieszkam tu w Izraelu,a oni co(inni Żydzi)?Po co tam siedzą(w Europie,Ameryce)?Skoro im tak niedobrze,skoro wszędzie widzą antysemityzm,skoro nikt ich nie chce?Niech wrócą tu,do Izraela.Ale nie!!!Oni nigdy nie wrócą.Bo tam są pieniądze.A tu co?”Taka jest prawda o Żydach.Nawet sami Żydzi to wiedzą.Ci amerykańscy i europejscy zawsze będą się skarżyć,ale nigdy nie oddadzą tego co zrabowali dla świętego spokoju we własnym kraju.

   • od lat wiemy ze Polska to już nie Polska POd rządami obecnych władz dupolizów i Bronkolizów nic niema gnębienie społeczeństwa jak za cara i komuny oddajemy to co zbudowaliśmy własnymi rękoma dla kogo kolesi zydowskich może juz czas sie obudzić i powiedziec dośc oskarżania nas Polaków o Holokaust powiedzieć jasno gdzie byli żydzi w 39r dlaczego nie staneli u boku polski w walce z Faszystowskim najeżdzcom

   • O czym ty gadasz , która stacja tv jest antyzydowska ?
    Wszędzie wychwalają Żydów i faszystów , ponizając Polaków !
    Mój dziadek przeżył l i ll WŚ , wszystko co mówił w latach siedemdziesiątych – spełnia się !!!
    Żyd to wyzyskiwacz i kłamca !

   • wiem to, masz świętą rację. To tak jak islamista krzyczy, gdzie są prawa człowieka a ta świnia wychodzi na nasze ulice i gwałci tak jak w Niemczech a w Szwecji policja jak pedały nie wiedzą co robić z nimi. Chrzanić ich krzyki i won z kraju i problem rozwiązany. I tak samo z żydami wonnnn.

  • bo to złodzieje i łachudry.Widział pan kiedyś żyda robotnika? Z niczego, nagle stają się bogaci.A widział pan albo zna biednego żydka? Więc proszę się nie dziwić, tylko poczytać historię przeszłą i obecną o świecie.Holokaust to żydzi teraz robią w majestacie prawa.Manipulują polityką światową w ten sposób, że mamy to co mamy.Ameryka wydarła ziemie Palestynie i utworzyła Izrael,ale im wciąż mało i mało.Wiele by przytaczać przykładów.Proszę zrozumieć co mówi ich ideologia a potem się dziwić.Oni inaczej między sobą nie mówią o nas tylko goje.Tym jesteśmy dla nich.Gardzą całą rasą ludzką.Tylko siebie uważają za rasę nadrzędną.Może to i dobrze że był w historii Hitler, bo podejrzewam że do tej pory zostałyby dla nas tylko ulice!

   • Pamiętam opowieści starszych ludzi którzy jeszcze pamiętali czasy przedwojenne .
    Żydzi mawiali” wasze ulice nasze kamienice” mówili też że Żyd nie zjadł śniadania dopuki kogoś nie oszukał
    były hasła nawołujące nie kupój u Żyda
    Nie byłem antysemitą ale po obejżeniu filmu Mój Hebron zmieniłem zdanie tego narodu nie można lubieć.

   • Sięgnijmy do źródła – co robili Izraelici oczekując na powrót Mojżesza ze spotkania z Jahwe ? Ano pozbierali złoto jakie posiadali i odlali sobie złotego cielca oddając mu pokłony ! Ten opis wystarczająco oddaje charakter i mentalność tego „Wybranego Narodu” . Nawet samego Stwórcę mają za nic, a ich prawdziwym bogiem jest złoto. A przecież w tym samym źródle jest zapisane ” nie można jednocześnie służyć Bogu i mamonie”. Stąd fałsz i obłuda.

   • Jak by nie Pan Hitler to już byśmy przez plugasrwo żydowskie dawno wygineli jak dinozaury Polacy wstańmy do apelu.

  • to jest pytanie, a ja mam jeszcze jedno- DLACZEGO tak rzadko ono pada- dlaczego Polacy nie stawiają go częściej i nie zastanawiają się dlaczego w istocie tylu nie chce mieć obok siebie żydów – DLACZEGO TEGO NARODU NIE CIERPIĄ NA SWIECIE, NIE CIERPIELI W DAWNYCH CZASCH???????/

   • Jestes w bledzie bo znam wielu ludzi ktorzy pracuja u Zydow I maja Zydow za sasiadow I nikt nie narzeka. Jest wzajemny szacunek I powazanie. Tylko Ci ktorym zalezy na extortion 60 mld dolarow twierdza ze jest nienawisc. Poczytaj Michalkiewicza to sie dowiesz ze nie bylo zadnej nienawisci do Zydow w Polsce ktora dala im schronienie I przyjela jak braci. Cwaniakow jest pelno wszedzie ktorzy chca zbijac pieniadze na klamstwie I ludzkiej krzywdzie I Narodowosc nie ma z tym nic wspolnego.

  • żyd to zło , żyd to kanalia i dlatego cały świat ich nie cierpi. W Polsce jest ich najwięcej bo gdzie ich pogonią to ci walą do nas drzwiami i oknami. Nasz rząd jest cały pejsaty więc ściągają swoich. No i gnębią nasz naród okradając go całkowicie.

   • To jest kradzież i oszustwo , w tym są jedyni na świecie !
    Dziadek opowiadał jak odnosili na Polaków hitlerowcom, współpracowali z okupantami za majątki w tym są obrotni! !!
    Wymyślili holokaust żeby osiedlić się w Europie , z dawnymi okupantami wybrali POLSKĘ !!!

   • BO SA OBROTNI ?TO MALO BO SA KRETACZE JEDNA ZYDOWKA ZAPLACI ZA PRACE ,JESLI SIE POJDZIE PO NIEJ DO DRUGIEJ ,WYCIAGNIE PIENIADZE Z TOREBKI TWOJEJ I ZAPLACI TOBIE TWOIMI PIENIEDZMI .cHYTRZY ZACHLANNI KRETACZE .
    A

   • Obrotni?Fakt-każdy złodziej jest obrotny.Musi inaczej nie wzbogaciłby się na ludzkiej krzywdzie tylko robić by musiał jak reszta a do roboty ten naród ma dwie lewe ręce…Za to do wyzysku ma jedyną smykałkę…

  • Moze dlatego ze to sa tak zwane PASOZYTY LUDZKOSCI. Zeruja na wszystkim co sie da, pozbawieni wstydu i dalecy od moralnych zachowan. Zadni krwi opawcy chowajacy sie pod sterta ubran zeby ich nikt nie nakryl w ich niecnych zamiarach.

  • Dlaczego „Tego narodu” nie cierpią na całym świecie?

   Aby odpowiedzieć na to pytanie warto sobie ustalić datę od kiedy to „niecierpienie” w tak intensywnej formie powstało oraz w jakich krajach ono teraz najintensywniej istnieje.

   Ja dobrze pamiętam kontakty zagraniczne od 1959 roku od kiedy najpierw w ekipach sportowych a później zawodowo bywałem tu i tam za granicą.

   Lata pięćdziesiąte i sześćdziesiąte, to lata uwielbienia za granicą dla Polaków. Zauważyłem to na Węgrzech i prawie we wszystkich krajach jugosłowiańskich gdzie bywałem: Słowenii, Chorwacji, Serbii i w Macedonii. W Rosji, w Gruzji bez uwielbienia ale z dużym szacunkiem i poczuciem przyjaźni przy tradycyjnej butelce a zwykle nie jednej.
   W Japonii nieukrywany szacunek dla Polaków zauważyłem również. Nie tylko z uprzejmości ale dla konkretnych dokonań Polaków („zazdroszczę Polakom Kopernika i Marii Curie – myśmy w Japonii takich geniuszy nie mieli” – powiedział mi prof. Toshio Sata z Uniwersytetu Tokio późniejszy jeden z szefów SONY”)

   Przyczyny szacunku dla Polski były dwie. Polska „nie dała się” okrutnej przewadze niemieckiej – jednolicie i twardo w przekroju całego narodu. Nie dała się też sowieckiemu komunizmowi. Szła konsekwentnie swoją drogą dającą nam – wbrew panującym teraz stereotypom – wiele wolności i siły. To że podlegała Układowi Warszawskiemu było sprawą drugorzędną. Morale armii jej żołnierzy i oficerów (wiem to) było bardzo wysokie. Zmiana celów zmiana sojuszy, o ile byłaby w interesie narodu polskiego byłaby zaakceptowana przez tę armię. Bardzo silną, dobrze uzbrojoną i dobrze wyszkoloną armie. Mieliśmy własny pieniądz, własną energię, własny przemysł, nie najgorszą naukę i literaturę oraz kontakty ze światem. Braliśmy za Gierka kredyty, ale je terminowo splacaliśmy (do ok 1977). Mieliśmy wszystkie atrybuty suwerennego państwa. Szanował Polskę cały świat. Kiedy po wojnie wietnamskiej organizowała się KBWE, amerykański prezydent Ford oficjalnie uznał Polskę za kluczowe państwo europejskie odwiedzając oficjalnie Polskę na trasie do Helsinek.
   To co napisałem powyżej usłyszałem w Głosie Ameryki niemal jako oficjalną ocenę Polski, którą wygłosił silnie umocowany wtedy w USA Nowak – Jeziorański.
   Z czasem było coraz gorzej. Zniszczył nas nawrót do socjalizmu od którego zaczęliśmy nieco odchodzić za Gierka.

   Solidarność spowodowała powstanie w Niemczech mitu Polaków – nierobów. Lata osiemdziesiąte to czas wykorzystywania Polski przez USA jako jedno z kilku narzędzi dla rozbijania Sowietów.

   Początek lat 90-tych wyrobił w świecie opinię Polski jako kraju dzikusów, od których można wszystko dostać płacąc kolorowymi błyskotkami. Koniec lat dziewięćdziesiątych to podbijanie ekonomiczne nas przez Niemcy i robienie przez nich zastępujących Niemców w winie za holokaust. Skorzystały z tego amerykańskie środowiska żydowskie wysuwając wobec Polski olbrzymie roszczenia majątkowe.

   Błędne decyzje polskich władz angażowania Polski w ramach NATO w wojnę przeciwko Jugosławii, uległość Polski wobec Niemiec niszczących porozumienie Hexahonale, udział w napaści na państwa arabskie – gdzie mieliśmy wielu przyjaciół, wyzwolenie zwierzęcej nienawiści w Polsce do Rosji i Białorusi spowodowało że nie tylko upadła ocena polskiego morale ale również wyglądamy z zachodu na durnowatych.

   • Smutne to co pan pisze ale niestety prawdziwe.Więc wobec tego czas najwyższy aby Polska znowy odrodziła się Polską-dumną,suwerenną i niepodległą?Wtedy nikt-ani Szwab ani Żyd-niczego tu nie będą mogli zdziałać.Przez tyle lat panował wyzysk i grabież narodu i kraju-pora na zmiany.Żaden brudny Żyd nie będzie wtedy na nas żerował.

  • Za ich sposób postępowania wobec wszystkich innych poza żydami czyli wobec gojów , który jest wynikiem ich religijnych przekonań. Swojego nie oszukują,a innych nawet wg nich, należy uszukać, okraść…

 3. Poszaleliście wszyscy? teksty Siwaka- moczarowca i komucha cytujecie na prawicowych profilach?
  Cel uświęca środki?
  Dowalic pewnej nacji-choćby rękami komuchów??????????

  • Komuchem to On naprawdę nie był, ale patriotą zawsze. Poczytaj Jego książki a potem zabierz głos.
   Pan Albin to dobry Polak i wie co pisze, bo ma wiedzę z pewnego źródła.

  • Doma !jposadzam Cię że jesteś nieszczęście umysłowe.
   Najpierw poznaj Siwaka tego wg ciebie „komucha” a póżniej się wypowiadaj
   Używasz żydowskiej propagandy w nazewniectwie i wg tego atakujesz ludzi.
   Odmawiasz prawa ludziom którzy wierzą w Boga , a Siwak takim jest, i są ludżmi uczciwymi ,Odmawiasz prawa ludziom do godności i bycia patriotami i to takimi ze starego pokolenia. Przeczytaj jego książki najpierw. Dla informacji wydał dotychczas siedem a ósma jest w druku.
   W tym biurze politycznym PZPR to może był jedynym sprawiedliwym który nigdy nie zdradził Polski .
   Wierz mi interesowałem się tym.
   „Shalom ” jeśli ci to odpowiada
   Robotnik z podstawowym wykształceniem formalnym a książki pisze ? I to patriotyczne.
   Gdy tymczasem wielcy profesorowie srali w portki
   .

 4. Wprawdzie A. Siwak to tępy PZPR-owski beton komunistyczny (w stanie wojennym bohater wielu dowcipów), lecz każdy ma prawo się nawrócić i zdać sprawę ze swej głupoty. Żaden cel nie uświęca środków. Jeżeli jednak komunistyczny beton sam wyznaje prawdę, którą normalny Polak zna od podszewki, to tylko potwierdza ogólnie znaną prawdę i nic więcej. Niech sobie mówi, co chce. Taka jego taczkowa betoniarska mać. My musimy (i to chyżo) złapać jewrejów za gardła i odstawić do granicy izraelskiej na ich rzecz jasna koszt. Niech tam te syjonistyczne ścierwo zdycha w raju wszelkiego plugastwa. W Polsce nie ma dla nich miejsca, bo zasmrodzą nasz dom swoim diablim wyziewem i pokradną nam dzieci na swe pedalskie praktyki i składanie ofiar belzebubowi. W USA znika rocznie 700 000 dzieci, szczególnie te 2-4 letnie a zabawiają się nimi urzędnicy z białego domu i innych syjonistycznych agend rządowych. Trzeba mentalnie szykować się na wojnę, niestety. Nie dać się napuszczać jedni na drugich, bo to oni na tym korzystali i korzystają do dziś. Najpierw jednak musimy dogadać się z tymi grupami w poszczególnych krajach Europy (Francji, Belgii, Holandii, w Niemczech, Włoszech i in.) które wyznają podobne do naszych wartości, a zapewniam, że takich grup jest coraz więcej, bo mają już dość lewactwa. Chodzi o to, by służby policyjne w razie jakiś ruchawek były zajęte u siebie, by przypadkiem nas nie próbowali z nudów pacyfikować. To muszą być skoordynowane działania. Musimy przestać się bać – inaczej zginiemy wszyscy. To obowiązek wobec naszych rodzin, rodziców i dziadów, by ich ofiara życia nie poszła na marne.

  • @ TM zacytuję pańskie zdanie z którym zgadzam się w pełni, czyli całkowicie: ” My musimy (i to chyżo) złapać jewrejów za gardła i odstawić do granicy izraelskiej na ich rzecz jasna koszt. Niech tam te syjonistyczne ścierwo zdycha w raju wszelkiego plugastwa. W Polsce nie ma dla nich miejsca”.

   • ciekawe czy ty w coś wierzysz man na myśli Boga, myślisz ze Bóg jet mściwy jak ty, jeżeli by tak było to już dawno by nas nie było…myślę ze Bóg kocha wszystkich, a ty pokazujesz nienawiść do człowieka twoje ego jest koślawe zrób z tym coś…

   • Do krissII
    Drogi kolego, skoro twierdzisz,że żydowski Bóg tak wszystkich kocha i wybacza, to przekartkuj jeszcze raz Stary Testament. Nie było w historii świata Boga bardziej okrutnego, bez skrupułów, zazdrosnego i niewyrozumiałego. I to nie ważne czy wobec „swojego” czy obcych narodów. A Ty teraz tego narzuconego okrutnika wyznajesz jako jedynego i miłosiernego. Hinduska Kali to przy nim łagodna owieczka…

   • Kto Ci daje prawo wypowiadać się mieniu wszystkich Polaków?
    Nie rozumiem tej nienawiści żydowskiej. Moja babcia opowiadała mi trochę o wojnie i to zupełnie inaczej od tego jak Ty chciałbyś to widzieć. Bardzo dobrze się wyrażała o żydach, a niekoniecznie o ” naszych patriotycznych sklepikarzach”. Kupowała tylko u Żyda, bo nigdy ją nie oszukał. Jestem Ślązaczką, czy mnie też za chwilę będziesz wyrzucał z mojego kraju?

  • Tomek Mokrzycki wszytko Ok, oprócz opinii o Siwaku. Nie sądzę żeby się nawrócił i zaczął tak pisać, bo pamiętam dobrze jaki poziom reprezentował swoją osobą. A poza tym czy jest możliwe nawrócenie kogoś takiego? Raczej należy mu się przyglądać uważnie, bo może ktoś chcieć poprzez jego osobę siać zamęt. Co widać chyba się udaje. A to jeden z dowcipów o tym panu z lat 80′
   Przychodzi Albin do lekarza i mówi:
   – panie doktorze czuję sie dziś bardzo źle. Chyba mam migrenę, bo bardzo boli mnie głowa.
   Lekarz popatrzył na niego i mówi:
   panie Siwak migrenę to miała arystokracja a pana po prostu łeb napierdala
   😀

   • Panie ‚K’ widzę, że przed panem wiele lektury do przeczytania w tym właśnie książek pana Siwaka, w których ujawnia wiele ciekawych faktów!! za ujawnianie których właśnie w PRLu ‚dorabiano’ mu wiele
    przydomków aby go ośmieszyć i jak widać coś z tego się ostało.

  • biedaku ty chyba nie widzisz problemu islamizacji w europie za 15 lat holandia i belgia beda muzułmanskie i jest chyba wiekszy problem to sa pedofile i mordercy

  • I tu masz rację Tomku Mokrzycki.
   Przeżyłem te czasy o których wspominasz i wiem że kawały nt Siwaka układali i rozpowszechniali żydzi z KC
   Przyjmij pozdrowienia

 5. Babin, Boiska, Dzieszkowice Góry (wcześniej Solis Góry). Moi przodkowie w ramach Rzeczpospolitej Szlacheckiej Babińskiej walczyli z warchołami, potem w powstaniach, gdzie wielu poległo, a wielu poszło na zsyłkę na Sybir (potomkowie żyją tam po dziś dzień), walczyli w obu wojnach, a część poległa w ukraińskich rzeziach. Jak myślicie, za co rodzina utraciła Solis Góry, które od tego czasu przemianowano na Dzieszkowice Góry? Oczywiście, za udział w powstaniu.

 6. ,,ZAGROŻENIE PRZEZ NARODU ZAŚLEPIENIE”

  Problem walki dziś z Żydami,
  – to jak walka z ,,wiatrakami”.
  Z nimi walczyć nam nie trzeba,
  – lecz wyprosić . A gdy się nie da.
  Deportować od nas z kraju,
  – niech tu też nie robią raju.

  Raj niech robią w Izraelu,
  – tam ich może mieszkać wielu.
  Walczyć z nimi nie możemy,
  – bo naprawdę tu zginiemy.

  Żyd niech będzie,… lecz z daleka,
  – od nas z kraju niech ucieka.
  Tam zamknięta jest kultura,
  – tu słowiańska jest natura!
  Do nich wcale nie pasuje,
  – Słowian Żyd,.. więc źle traktuje.

  Dodam nawet w razie czego,
  – ,,oni to są coś lepszego”.
  Nas traktują jak zwierzęta,
  – każdy niechaj to pamięta!
  Ich jest racja,… ich się ziści.
  – Żydzi zawsze są rasiści.

  Ludobójstwo zaczynali,
  – kiedy ziemię zdobywali.
  Ziemię tą im obiecaną,
  – w Biblii pięknie opisaną.

  Mordowano starców, dzieci,
  – cel i środki miał uświęcić.
  Ziemię Świętą nazywaną,
  – krwią niewinnych naznaczaną.

  Tu wystarcza w razie czego,
  – poznać ,,Księgę Jozuego”.
  Za co ludzie tam ginęli?
  – czy z Żydami żyć nie chcieli?

  Nie dam tutaj odpowiedzi,
  – w odpowiedzi mądrość siedzi.
  A Jerycho jak zdobyto?,
  – tam też wszystkich i zabito.

  Więc od Żydów,… my z daleka,
  – walczyć z nimi? Ja uciekam.
  Jestem za ich przesiedleniem,
  – powiem z czystym tu sumieniem.

  Słowian chwalę za odwagę,
  – życzę sukces, za powagę.
  Problem Żydów bardzo ważny,
  – bo dla Słowian jest poważny.

  Jeśli Żyd tu też zostanie,
  – wyginiemy my Słowianie!
  Tutaj garstka nas zostanie,
  – będą dla nich siły,… tanie!

  Modlić ,,trza” się nam do Boga,
  – jeśli Ziemia Święta droga.
  Niechaj Żydów Bóg zabiera,
  – a nas Słowian tutaj wspiera.

  Problem to jest też otwarty,
  – lecz mądrości wielkiej warty.
  Władzę w Polsce odzyskajmy,
  – dalej się zastanawiajmy.

  Dobry Boże to nie błąd,
  – jeśli Żydów weźmiesz stąd.
  Daj Polakom oświecenie,
  – by mieć czyste też sumienie.

  By przejrzeli też na oczy,
  – z wolna tu tragedia kroczy.
  Gdy nas wyprze obca nacja,
  – już nie będzie nasza racja.

  A gdzie stoi Częstochowa,
  – ściana płaczu będzie nowa!
  Tam nie będzie też ,,kiwanie”.
  – ale Słowian,… łez się lanie.

  Gdzie kościoły i kaplice,
  – tam zamienią je w bożnice.
  Krzyże już są zamieniane,
  – masonerią ozdabiane.

  A ten krzyż co na Giewoncie,
  – zamieniony jak na ,,froncie”.
  Kiedy mgły tam w górze były,
  – znaki dziwne tam wstąpiły.

  Mamy tutaj trudny temat,
  – także ciężki mój poemat.
  Może różne zdania macie,
  – ale gdy porozmawiacie .
  To znajdziemy rozwiązanie,
  – byle mądre, byle tanie.

  Mówią we wsi Młodzi ,… ,,Chłopcy”
  – w Polsce rządzą dzisiaj obcy.
  Młodzi mówią my wracamy,
  – bo Ojczyzną swą kochamy!

  Że to Polska nasza ziemia,
  – więc dla obcych miejsca nie ma.
  Obcy dosyć już rządzili,
  – nieźle się też obłowili.
  Nas Polaków upodlili.

  Obcym władzy już nie damy!,
  – władza nasza, bo też mamy,
  – w naszym Polskim Domu rację,
  – przegonimy ,,Obcą Nację”!

  13 maja 2013
  Autor: Krzysztof Szczurko ps. ,,KYSY”
  Zwany także Trybun Ludowy
  Dam Wam tajny numer który,
  – dzwoni wprost do mej komóry.
  A najlepiej jak się da,
  – dam Wam tajne tutaj dwa:
  781-096- 772 oraz:782-119-573
  Oraz dam wam i gotowy,
  – adres mój e-mailowy:
  kysyprzemysl@gmail.com

 7. Pingback: Naprawa patologicznego systemu wyborczego w Polsce – manifest obywatelski | Wolne Wybory

 8. Ja mam prośbę. Chciałbym poprosić o podanie dokumentów które potwierdzają informację z artykułu. Chcę być wiarygodny i polecając go swoim znajomym chciałbym mieć twarde dowody. 3 choroby obecnej Polski to niezlustrowani tajni współpracownicy, dawne służby ich szantażujący i potężne lobby żydowskie (chazarskie). Ciekawi mnie po której stronie opowie się wojsko…ich czy naszej.

 9. Prawda.

  A ta Żydowska Kawaleria która została otwożona przez Joselewicza podczas insurekcji Kościszkowskiej co się w obronie warszawskiej Pragi sławił a później który dostał się do niewoli rosyjskiej.

  Ten wierszyk znało w okresie zaborów każde polskie dziecko

  Był raz Berek, dzielny Żyd
  Człek poczciwy, wojak prawy
  Nie kwaterką, ni szulerką
  Lecz się krwią dorobił sławy

  A co gorsza jego imieniem nazwają jeszcze Ulice w Polsce.

  Tego Żyda?

  Szkoda, że nie podkreślono w tym artykule tego, że w targowicy która tak naprawde doprowadziła do rozbiorów nie było praktycznie żadnego Żyda którzy najwięcej przecież od Cara dostali.

  Szkoda też, że nie podkreśla się faktu, że targowica to była część Polsko-Litewskiej szlachty i biskupstwa którą nawet sam papież pobłogosławił.

  Szkoda, że nie było też wierszyka dla brata jednego z Biskupów co razem do targowicy należeli a zwali się KOSSAKOWSCY i jak to Polacy i Litwini za to mu podziękowali i jaki wierszyk na jego mogile zaistniał.

  Przechodniu, wstrzymaj twe modły!
  Bóg je za prawych odbiera.
  Jam ojczyzny zdrajca podły,
  Jak kto żyje, tak umiera.

  Straciłem życie i sławę,
  Niż pierwsze, ostatnie wprzodu,
  Sam sobie dałem buławę,
  Stryczek był z woli narodu.

  Śmierć mą nie głosiły dzwony,
  Wyrok słuszny dni mych przerwą.
  Jam tu został pogrzebiony
  I tu ginie moje ścierwo.

  Żydzi nie byli doskonali i później wśród nich było wielu zdrajców, ale Prawdy panowie. Prawdy proszę.

  • Wszędzie możesz odkryć jedną perłę a co ze wspomaganiem finansowym Wojska Polskiego tuż przed wybuchem II W.Ś? Czy choć jeden zbędny złoty piereścionek został przeznaczony na obronę przed hitlerowską napaścią na Polskę???A późniejszym Holokaustem? A teraz lepiej zedrzeć ostatnie dobro swoich żywicieli jakimi były, bo już nie są – LASY PAŃSTWOWE ? A ponoć nie podcina się gałęzi na której się siedzi a może całe drzewo jest 100%gwarancją niezawodności?A my goje z tą wiedzą do tyłu jesteśmy?

   • Oj Brachu napisales troche . Pewna prawda jest to jak dzis czyli w xxi wieku zachowuja sie zydzi( izraelczycy) Za ciepniety kamien przez Palestynczyka w strone Izraela ostrzeliwana jest tzw. strefa przez tydzien z dzial. To zastanawia. Dlaczego „Sprawiedliwym w srod narodow ” jest tylko ten kto ocalil,lub pomogl zydom?????????????????????????? Inne nacje tez byly mordowane.ALE??????????????? Moi dziadowie zgineli za pomoc zydom. Zostali uznani, lecz czemu ucisniony narod robi tak straszne rzeczy blizniemu,sasiadowi. Panstwu na terenach ktorego utworzono inne panstwo,ktore nigdy nie istnialo. Tak postanowil wspolny rzad. ( jak w polsce po 1945 roku. My musielismy sie z tym pogodzic- Oni nie potrafia). Nadmienie ze to jedyny narod,ktorego” na” mniej obywateli mieszka w „swoim „panstwie. To daje do myslenia.Szanuje Wasza narodowosc, nacje(zydzi) ale niech mi nie mowi wasz byly ambasador Szewach Weiss ze Polska byla z Izraelam w ciazy. Bo to Wy zjechaliscie sie do Polski kombinujac, mataczac,kolaborujac a nawet dazac do inwigilowania Polakow kozystajac z tej sytuacji. BRACIA( jak powiedzial nasz papierz Jan Pawel II) Opamietajcie sie. Zeby historia sie nie powturzyla. Ja szczerze nie rzycze Wam zle( ludzie,kobiety,dzieci,ale opamietajcie sie „nie tylko Wy jestescie wybrani” – faszysci tez mieli sie za takich) pomyslcie realnie o tym wszystkim i o przeszlosci. Zastanowcie sie i poczyncie cos dobrego ” Aby narod Wasz nie byl zniszczony” za zlo Wasze. (pamietajcie te slowa). „Kochajcie sie, bowiem tak szybko odchodzicie” PAMIETAJMY TE SLOWA. Badzmy ludzmi—-dobrymi ludzmi. AMEN.

 10. brawo ,trzeba nagłaśniać te sprawy , bo dzisiejsza młodzież ma zablokowany dostęp do wiedzy o dziadach a wpaja sie im tylko cuda tuska i cudaków co po wodzie chodzą w pedofilskim kościele

 11. Pingback: POLSKIE MAJĄTKI | Frugo1962

 12. Bic zydostwo, nie dajcie sie omamic, pogadajcie z waszymi przodkami, oni pamietaja, a czasu zostalo niewiele. Zydostwa kamienice, a Polakow ulice.A niby skad oni w PL mieli majatki skoro Polska ich przyjmowala????Oni maja izrael wiec won do siebie, skoro u nas im zle !!!!!A moj wuj Hitler zyl stanowczo za krotko jezeli chodzi o sprawe zydostwa 🙂

 13. Pingback: B ♫ 10/11.04.2015 | KODŁUCH

 14. Pingback: B ♫ 10/11.04.2015 | AdNovum

 15. Papież Jan Paweł II o narodzie Davida mówił,starsi bracia w wierze,a miał wiedzę większą niż nie jeden tu mądrala.Znał doskonale historię i zapewne wszelkie przewinienia tego narodu wobec innvch,łącznie z ich zdradami i podłościami.W Polsce chrześcijanie powinni to widzieć głównie w takim kontekście,bronić interesów Polski to podstawa,przed nikim się nie poniżać ale nie rozsiewać też nienawiści.A to ,że oni czują się lepsi od pozostałvch nacji,cóż źle rozumieją swoją misję.Obie księgi Pisma Św.opisują ich narodem Bożego wskazania,ale i kar ,oraz odrodzenia na końcu.Jeśli Bóg ich wskazuje w Piśmie Św. jako Swoich to odważni są głosiciele nienawiści.To na pewno nie chrześcijanie !!! Nic nie szkodzi na drodze honorowej bronić polskiej racji przeciw knowaniom tej grupv ,która nam szkodzi bez generalizowania.Sądze,że ta grupa zapewne potężna szkodzi ,także pozostałej części swej nacji.Oni swoich nie bronili nawet przed zagładą,często interes górował,a teraz oskarżają,co jest śmieszne.I żądają,lobbują przeciw Polsce,szkalują porównując do zabójców,kłamią ale to i tak nie powinno nas upodabniać do tej ciemnej,sprvtnej masówki,ten naród się nawróci jako ostatni ,bo tak powiedział Bóg,poprzez słowa zawarte w Piśmie Św.,a jak ktoś z chrześcijan uważa inaczej,to nie zna własnej księgi i nie wie co mówi.

 16. Dla tych,ktorzy rozumieja j.angielski polecam(dostepne na youtubie)przemowienie Benjamina Freedmana,ktory urodzil sie zydem,byl w czolowce „elity pseudo-zydowskiej”,ktory w bardzo dokladny sposob opisuje jak doszlo do I i II wojny swiatowej,a nie ta historia,ktora jest nam podawana.On odcial sie od tego wszystkiego i dokladnie to opisuje,goraco polecam.Nawiasem mowiac prawdziwych zydow jest okolo 15%,reszta to tzw,Ashkenazi lub „Khazar Jews”.

 17. Czy wy jesteście normalni? Wypowiedz KKK z 25.04 tego roku : ” Adolfie, błgam wróć :(( ” Jesteście normalni? Człowiek, który wymordował setki tysięcy ludzi, ma wrócić?! Polacy nie kradną pieniędzy? CO robia politycy? Moze jeszcze oddają polakom solidną część ich majątów? Na pewno nie. Ja mam 16 lat, i mozecie mnei nazwac małolatą, któa nic nie wie, ale czytając te komentarze widzę,zę jesteś 100 razy mądrzejsza od niektórych. 123 lata walczyliśmy z zaborami, 6 lat z II wojną światową. I jeszcze wam mało? Żyd to tak samo jak każdy inny człowiek, równie dobrze mogę powiedzieć że wszyscy Cyganie kradną, a Niemcy do końca zycia będą złosliwi, ale tak nie jest, nie wrzucajcie do jednego worka wszystkich ludzi. Żydzi mieszkają sobie w Krakowie, w Kazimierzu i tyle, jest to ich dzilnica. Tak samo jak w USA Polacy też mają swoją dzielnicę i tak samo można powiedzieć, zę kradną pieniądze amerykaną. ZAstanówcie sie 100 razyzanim coś napiszecie, bo jestesmy pomocnym narodem, a własnie przez takich ludzi wszystko pod upada. ( Zaraz ktoś skrytykuje moje błedy ortograficzne, żeby sie doczepić dlatego od razu mówię że jestem dyslektykiem.) Dziękuje za uwagę.

  • a wiesz że żydzi od zalania dziejów traktują innego człowieka jak goja czyli zwierze które ma dla nich tyrać ? dlatego żydzi do gazu hitla chciał dobrze bo wytępić tych którzy się nazywali jedyną prawidłową rasą reszta ma im usługiwać i prawdziwy żyd ci też to powie i gdzie tu równości etniczne hmm.. oni dalej chcą przejąć polskę bo u nich chujem wali i wojna non stop.. i prosze o to wpis jakiegoś janusza z postu niżej pewnie żyd Janusz : Ale kłamstwa i brednie.Narodzie Izraela bądź silny i odważny a wszystkie narody będą wam służyć. Tak więc osrana gimbazo wyedukowana na okrojonej historii idź i czytaj ucz się bo dzięki żydom rodzina ma szlacheckiej Polskiej krwi prawie została zrównana z ziemią kto mógł wyemigrował i dobrze żyje a tu przeżyła moja babcia dzięki niej jestem i jestem dumny że noszę nazwisko z pod herbu lisa ! ziemie zabrali wszystko rozgrabili po wojnie gówno zostało tylko pamięć tak żydy udupiły moją familie i żują na mojej rodzinnej ziemi i dobrze to wiem

  • Właśnie dlatego że masz 16 lat i gówno wiesz o świecie i życiu,słuchaj starszych którzy jeszcze żyją i pamiętają czasy przedwojenne.Ja również nasłuchałam się o Żydach sprzed wojny od dziś nieżyjącej już sąsiadki,półŻydówki i nie zawsze to były dobre relacje.Jesteś młody,masz wyidealizowane pojęcie o narodach i świecie(ale w życiu nie jest jak w poemacie Romeo i Julia).Nie można ci odmówić racji gdy sugerujesz że ludzie wszystkich narodów powinni żyć w zgodzie i braterstwie.Nie odmówię ci też niestety naiwności iście młodzieńczej w swoich wypowiedziach na temat Żydów.Nie są ani dobrzy,ani kryształowi.Gdy byłam w twoim wieku,chciałam bratać się z całym światem.Cóż-życie zweryfikowało moje poglądy…Moje dzisiejsze widzenie Żyda to wyzyskiwacz,kombinator,chciwiec lichwiarz,nierzadko skrytobójca.Uważaj w tym Kazimierzu na nich jeśli tam mieszkasz..”Wasze ulice nasze kamienice”także wryło mi się w pamięć bo przed wojną w mojej miejscowości było dużo Żydów skąd póżniej wypędzili ich Niemcy.Legendy(?)o porywaniach małych dzieci na macę chyba także nie wzięły się z kosmosu?

 18. UWAGA
  .
  POPARCIE ŻYDOWSKIE dla PISowskiego KANDYDATA na URZĄD PREZYDENTA POLSKI – ANDRZEJA DUDY

  .
  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „dr ANDRZEJ DUDA reprezentuje WARTOŚCI, które są BLISKIE CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI ŻYDOWSKIEJ w POLSCE … Jest to NAJLEPSZY KANDYDAT na PREZYDENTA DLA POLAKÓW” !!!
  *****

  „Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza:

  „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” (Wirtualna Polonia)”

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/30/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/

 19. ŻYDZI UKNULI HOLOKAUST ORMIAN
  .
  Image and video hosting by TinyPic
  .

  Biznes jak zwykle to potężna siła napędowa, zwłaszcza kiedy Żydzi tacy jak Rotszyldowie zajmują się ropą.

  Banki to mocna strona żydowskiego Domu Rotszyldów. A surowce – szczególnie ropa – to pieniądze w banku.

  Ruch Młodych Turków, inaczej Komitet Jedności i Postępu, powstał z biznesu ropy Rotszyldów na M Czarnym Imperium Tureckiego pod koniec lat 1800. ‚Tworzenie stabilności’ na zapalnym terenie było konieczne dla nowego przedsięwzięcia Rotszyldów – Baku Oil. Niestabilność talentów finansowych i intelektualnych ormiańskich chrześcijan na tym terenie „nie była dobra dla biznesu”.

  Dlatego starannie wybrani Żydzi z Salonik (Żydzi stanowili większość populacji tego miasta) i aktywiści tacy jak rosyjski syjonista Wladimir Żabotynsky, redaktor dziennika The Young Turk, byli właśnie tym czego potrzebowali Rotszyldowie żeby pozbyć się źródła tej niestabilności – ormiańskich chrześcijan.

  Syjonistyczni Młodzi Turcy, którzy chcieli rozłamu Imperium Tureckiego żeby zdobyć Palestynę – i Dom Rotszyldów, który potrzebował kontrolowanej przez Żydów Turcji i hegemonii na całym Bliskim Wschodzie, mogli pracować razem. Dla Rotszyldów to oznaczało finansowanie żydowskich Młodych Turków i rewolucyjnych wywrotowców.

  1680: Sabbatai Zvi, turecki Żyd, w Salonikach ogłasza się żydowskim Mesjaszem. po zgromadzeniu wyznawców – tysięcy Żydów, poprowadził ich do syjonistycznego eksodusu do Palestyny. Po drodze postanowił zostać muzułmaninem. Wielu z jego zwolenników postrzegało to jako boży plan i także przeszło na islam.

  1716: W Salonikach powstaje grupa zwana “Donmeh” spośród zwolenników Sabbatai Zvi pod kierownictwem jego następcy Baruchya Russo. Na początku lat 1900, Donmeh liczyła setki tysięcy członków. Byli znani jako „krypto Żydzi”, bo choć wyglądali jak muzułmanie, nadal byli Żydami praktykującymi żydowski okult – kabałę, której nauczał Sabbatai Zvi. Nadal była w nich żarliwa (jeszcze tajna) syjonistyczna wizja.

  1860: Żydowski syjonista węgierski Arminius Vambery zostaje doradcą sułtana Abdüla Mecita, a potajemnie pracuje jako agent Lorda Palmerstona z brytyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Vambery próbuje zawrzeć pakt o utworzeniu Izraela między syjonistycznym liderem Theodorem Herzlem i sułtanem Abdulem Mecitem, ale ponosi fiasko.

  1891: Spośród członków Donmeh tworzy się syjonistyczna grupa polityczna zwana Komitetem Jedności i Postępu, później nazwana Młodzi Turcy. Grupą kieruje żydowski mason Emmanuel Carraso, który z pomocą Rotszyldów organizuje tajny Komitet Jedności i Postępu w Genewie.

  1895-1896: Sefardyjscy Żydzi w Salonikach razem z Turkami dokonują rzezi na ormiańskich chrześcijanach w Istambule.

  1902 & 1907: W Paryżu odbywają się dwa kongresy Młodych Turków w celu zaplanowania, przygotowania i realizacji penetracji armii sułtana prowadzących do zamachu wojskowego w 1908.

  1908: Bunt Młodych Turków i zmuszenie sułtana Abdula Hamida II do uległości.

  1909: Żydowscy Młodzi Turcy gwałcą, torturują i mordują ponad 100.000 Ormian w mieście Adana, znanym też pod nazwą Cilicia.

  1914: Żydowscy Młodzi Turcy stwarzają chaos, zamęt i popierają płatnego serbskiego zabójcę Gavrilo Principa, co prowadzi do I wojny światowej.

  1915: Zorganizowany przez rządzących Żydów z Młodych Turków ormiański holokaust pozostawia 1.5 mln ormiańskich chrześcijan zagłodzonych, torturowanych i wymordowanych.

  1918: Przywództwo zdobywa Żyd Mustafa Kemal ‘Ataturk’.

  1920: Rosyjscy bolszewicy żydowscy dostarczają Ataturkowi 10 milionów rubli w złocie, 45,000 karabinów i 300 karabinów maszynowych oraz amunicję.

  1921: Ataturk zajmuje Port Baku razem z rosyjskimi bolszewikami żydowskimi przekazując go bolszewikom 5 dni później. Rotszyldowie są zachwyceni.

  1922: Żydowscy Kemaliści organizują pożar Smyrny, co skutkuje ‚czystką etniczną’, ponad 100.000 ormiańskich i greckich chrześcijan poddano torturom, głodowi, gwałtom i mordom.

  LIST BRYTYJSKIEGO AMBASADORA W IMPERIUM TURECKIM SIR GERALDA LOWTHERA DO SIR CHARLESA HARDINGA – 29 maja 1910:

  – Wkrótce po rewolucji w lipcu 1908, szybko się okazało, że wielu z czołowych członków Młodych Turków było masonami. Zauważono, że Żydzi wszelkiego koloru, tubylczy i zagraniczni, byli entuzjastycznymi zwolennikami nowego rozdania, aż, jak wyraziło to wielu Turków, do kiedy Hebrajczyk został potencjalnym szpiegiem Młodych Turków, Turcy zaczęli mówić, że ruch ten był raczej żydowski, a nie turecka rewolucja”. –

  Emmanuel Carraso: Włoskiego pochodzenia funkcjonariusz B’nai B’rith. Wielki Mistrz Loży Zmartwychwstałej Macedonii w Salonikach, w 1890 w Salonikach ustanowił ‚tajny’ Komitet Jedności i Postępu.
  Tallaat Pasha (1874-1921): Uważano go za Turka, a naprawdę był „Żydem z Donmeh”. Minister Spraw Wewnętrznych Turcji podczas I wojny światowej, członek loży masońskiej Carasso i wielki mistrz masonerii szkockiego rytu w Turcji, główny architekt holokaustu Ormian i dyrektor deportacji. Napisał: „Kontynuując deportację Ormian do ich miejsca przeznaczenia w czasie wielkiego mrozu zapewniamy im wieczny odpoczynek”.
  Djavid Bey: “Żyd z Donmeh”. Minister finansów Talaata zorganizował finanse rewolucji w Turcji z Rotszyldami. Później zabity przez Ataturka jako rywal.
  Messim Russo: Asystent Djavida Beya.
  Refik Bey, AKA Refik Saydam Bey: Redaktor dziennika Młodych Turków, Revolutionary Press; premier Turcji w 1939.
  Emanuel Qrasow: Żydowski propagandysta Młodych Turków. Szefował delegacji informującej sułtana Abdula Hamida II o tym, że „naród usunął cię z urzędu”.
  Wladimir Żabotinsky: Rosyjski syjonista który w 1908 przeprowadził się do Turcji. Wspierany przez londyńską B’nai Brith i holenderskiego milionera żydowskiego Jacoba Kanna; redaktor dziennika Młodych Turków. Później zorganizował terrorystyczną partię polityczną Irgun w Izraelu.
  Alexander Helphand, AKA Parvus: Finansista/łącznik Rotszyldów z rewolucji Młodych Turków, redaktor The Turkish Homeland.
  Mustafa Kemal ‘Ataturk’ (1881-1938): Żyd pochodzenia sefardyjskiego (hiszpańskiego). Chodził do żydowskiej szkoły podstawowej znanej jako Semsi Effendi School kierowanej przez Żyda Simona Zvi. Kiedy w 1933 do władzy doszedł Hitler, Ataturk przyjął w Turcji ponad 12.000 Żydów .

  Żyd Abe Foxman z ADL neguje holokaust Ormian

  Przez wiele lat Anti Defamation League i jej obecny dyrektor Abraham Foxman, odmawiają uznania rzezi 1.5 mln Ormian w latach 1915-1923 stanowiącej ludobójstwo. Żydzi po prostu nie mogą znieść dzielenia się ich tzw. statusem męczeńskiego narodu” z nikim innym. Oprócz tego Żydzi nie lubią by pokazywano im ich zbrodnie. Jeśli ktoś tak zrobi, natychmiast nazywany jest „antysemitą”!

  Foxman wielokrotnie wznawiał sprzeciw ADL wobec formalnego uznania przez Amerykę holokaustu Ormian, nazywając proponowaną rezolucję Kongresu „odwracaniem uwagi”. To stanowisko jest niespójne z misją ADL – „gwarancji sprawiedliwości i sprawiedliwym traktowaniem wszystkich obywateli”.

  Ale Żyda Abe Foxmana i rasistowskiej organizacji ADL nie obchodzi żadna inna grupa etniczna, tylko ich własna. I będą kłamać i tłumić fakty historyczne (i wszystkie fakty historyczne dyskryminujące Żydów) o holokauście Ormian i odegranej w nim roli Żydów. Foxman i wszyscy Żydzi robią to żeby podtrzymać swój wizerunek „niewinnych ofiar”.

  NIE MOŻEMY POZWOLIĆ ŻYDOM by dalej udawało się im tłumienie faktów historycznych inkryminujących Żydów. Abe Foxman i jego rasistowscy żydowscy przyjaciele chcieliby wsadzać do więzienia rewizjonistycznych historyków za kwestionowanie szczegółów o żydowskim holokauście w Niemczech.

  Ale to Foxman i reszta żydowskich cenzorów powinni zostać wrzuceni do więzienia za negowanie holokaustu Ormian. Dlaczego Żydzi stale stosują jedynie podwójne standardy? Czy nie mamy wszyscy dosyć tego i wszystkich tych Żydów?

  Na przykład ja, brat Nathanael Kapner, były Żyd, a teraz prawosławny chrześcijanin, będę robił wszystko co mogę by demaskować Żydów. Bo Żydzi *nie” są niewinnymi ofiarami prześladowań przeciwko nim, ale *sprowadzili na siebie* odwet w czasie ich historii „wędrówek pośród narodów”.

  Żydzi faktycznie są najbardziej zażartymi sprawcami rasistowskich zbrodni jakie widział świat. I holokaust Ormian za który odpowiadają Żydzi jest wyraźnym przykładem ich żydowskich rasistowskich zbrodni.___________________________________

  Źródła:

  Jack Manuelian, Ojcowie założyciele nowoczesnej Turcji [The Founding Fathers of Modern Turkey]
  Times of London, Ormiańskie rzezie [The Armenian Massacres]
  Joseph Brewda, Młodzi Turcy kontrolują Bliski Wschód [Young Turks To Control Middle East]
  Christopher Jon Bjerknes, Żydowski rasizm [Jewish Racism]
  Documents, Photos, History of Armenian Massacre By The Young Turks

  (linki klikalne w źródle/admin)

  Jacob M Landau, Syjonistyczni Żydzi którzy wymyślili turecki nacjonalizm [The Zionist Jews who founded the idea of Turkish Nationalism]; National Geographic Magazine, wrzesień 1916, Saloniki; Yair Auron, Basnalność obojetności: syjonizm a ludobójstwo Ormian [The Banality Of Indifference: Zionism & the Armenian Genocide]

  Richard Davey, Sułtan i jego poddani [The Sultan and his Subjects]; Arnold S. Leese, Prawdziwy Żyd – lekcja z Turcji [The Real Jew-A Lesson From Turkey]; Grant Richards, Kwestia niepokoju na świecie [The Cause of The World’s Unrest]; Dr. H. Stuermer, Dwa lata wojny w Konstantynopolu [Two War Years in Constantinople]; Andrew Mango, Ataturk; Clifford Shack, Ormiański i żydowski plan ludobójstwa który wyeliminował konflikt etniczny [The Armenian & Jewish Genocide Project that Eliminated the Ethnic Conflict]; Joseph Hantman, Związki turecko-izraelskie i ich żydowskie korzenie [The Turkish-Israeli Connection and Its Jewish Roots]; Hillel Halkin, Obalona Turcja Ataturka [Ataturk’s Turkey Overturned]; Carroll Quigley, Tragedia i nadzieja [Tragedy & Hope]

  Źródło: http://www.realjewnews.com/?p=77

  Nathanael Kapner

  Tłum. Ola Gordon

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-uknuli-holokaust-ormian-nathanael-kapner-2015-05

 20. Panie Oficerze wojska Polskiego, żaden kraj żydów nie wypędzał, to była zorganizowana kolonizacja, taka gra bo rozgryźli psychologicznie Polaków, najpierw żydo- kościół zrobił Wam budyń z mózgu, że dobrym litościwym, SAMARYTANINEM, wroga kochać, lichwą się nie zajmować, a potem podsyłał niby ciemiężonych „wygnanych”… , długo by tu jeszcze wymieniać ich haniebne sztuczki, na życzenie mogę!… , a WY w swojej honorowej prostocie wierzyliście w ten ich PODSTĘP i teraz mamy efekty, nawet po FAKCIE się nie orientujecie, Panie Oficerze, że zostaliście z GŁOWĄ w nocniku bo nie przejrzeliście ich gry.

  • do rz-suv—tak zapoznałem sie z biografia działacz pzpr członek kc pzpr no i pisarz polityczny opisywał miedzy innymi żydów w polskiej historii

 21. Pingback: „Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie” ! | Warwara2's Blog

 22. Pingback: „Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie” ! | Wiara Przyrodzona

 23. Słowa zdrajcy narodu i, bo za takiego uważam każdego komucha, a szczególnie zwalczającego Solidarność nie powinny być dzisiaj cytowane. Pamiętam dobrze to nazwisko z lat 8-tych – Albin Siwak, komuch i zagorzały wróg Solidarności, o tym Panu w moim domu wyrażano się nie za dobrze, więc nazwisko zapamiętałam, ksywka „Falconetti. Po co więc cytować słowa kłamczucha – komucha,który był kłamcą, peerelowskiego ideowca i karierowicza. Polecam zajrzeć do biuletynów Solidarności, tam często przewija się jego nazwisko. Takich dupków nie powinno się czytać i wydawać im książki. Denerwuje mnie, gdy normalnym ludziom wytyka się dziś lewactwo, za zbyt liberalne poglądy, a promuje się wypowiedzi takich kmiotów, komuchów., antypolaków. Wstyd!!! Puknijcie się w czoło, ten facet zawsze gadał farmazony. To burak z plebsu lubiący robić wokół siebie wielkie halo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s