Poparcie żydowskie dla PIS-owskiego kandydata na urząd Prezydenta Polski – Andrzeja Dudy

dudaszer

„dr ANDRZEJ DUDA reprezentuje WARTOŚCI, które są BLISKIE CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI ŻYDOWSKIEJ w POLSCE … Jest to NAJLEPSZY KANDYDAT na PREZYDENTA DLA POLAKÓW” !!!

*****

„Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza:

„Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” (Wirtualna Polonia)”

http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11854&Itemid=56

Posiedzenie żydowskiego knessetu w Krakowie i zaufani goście z terenów Polski.

23 uwagi do wpisu “Poparcie żydowskie dla PIS-owskiego kandydata na urząd Prezydenta Polski – Andrzeja Dudy

 1. O WARTOŚCI PiS-owskiego PATRIOTYZMU

  Uderza PiS w patriotyczne struny i zapewnia sobie poparcie około 30% wyborców, w większości szczerze miłujących Polskę i zatroskanych o swój kraj. Też kiedyś popierałem tę partię.

  Tymczasem ‚patriotyzm’, polegający na bezwarunkowym poparciu kijowskiego reżimu i totalnej rusofobii, prowadzącej do skłócenia Polaków i Rosjan, i ewentualnej wojny, jest funta kłaków wart. Przynosi niepowetowane straty gospodarcze i społeczne. I oby skończyło się na takich stratach!

  W tym cyrku, polegającym na niewpuszczeniu „Nocnych Wilków” do Polski, błaznem jest nie tylko Schetyna, który wbrew jakiemukolwiek rozsądkowi wydał decyzję, utrudniającą przejazd „Nocnych Wilków” przez Polskę.

  Znalazł wielu klakierów, wśród których PiS i szeroko rozumiane środowisko PiS-owskie odgrywają niepoślednią rolę. Pisze portal fronda.pl:

  „Skoro Putin poprzez ‚Nocne Wilki’ bezczelnie prowokuje Polskę i stara się ją poniżyć, to nasza odpowiedź musi być twarda. Nie można ulegać naciskom Moskwy i bandytom trzeba powiedzieć precz!”

  To jest wstęp do wywiadu ze znanym politykiem PiS Jarosławem Sellinem, który mówi:

  — „… taka właśnie decyzja powinna zostać podjęta”.

  — „Uważam – i powiedziałem to w sejmowym przemówieniu, odnosząc się do ministra Schetyny – że Polska powinna była już ponad pół roku temu uznać Doniecką i Ługańską Republiki Ludowe za organizacje o charakterze terrorystycznym. Powinniśmy byli też zachęcać inne kraje Zachodu do zrobienia tego samego,…”.

  — „… gdy Putin ma tylko okazję, to stara się poniżyć państwo polskie. Chce pokazać, że to państwo słabe, chorobliwie rusofobiczne. (…) Jesteśmy niestety państwem frontowym z Rosją, ale to oznacza po prostu, że trzeba być twardym”.

  Ostatnie zdania, wypowiedziane przez Sellina, brzmią groźnie: „Ci, którzy jawnie wspierają Rosję, powinni być pod ścisłym nadzorem i kontrolą polskich służb. Rosja to państwo, które dokonuje agresji i rozbioru zaprzyjaźnionego z nami kraju, które nakłada na nas i na inne państwa Zachodu sankcje… Dlatego nasze służby powinny takie prorosyjskie struktury kontrolować, jako, być może, agenturę wpływu – albo coś jeszcze nawet mocniejszego. Na szczęście prorosyjskie grupy są bardzo marginalne”.

  Tak bardzo marginalne te grupy nie są. Szkoda, że w większości milczące.

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/121917,o-wartosci-pis-owskiego-patriotyzmu

  ===================

  @cell 14:00:40

  Pisze Pan o PiS: „… problem polega na tym, ze ich ojczyzną nie jest Polska tylko Usrael”.
  – To widać w bardzo licznych działaniach.

  zygmuntbialas 30.04.2015 21:59:27

 2. Pingback: Poparcie żydowskie dla PIS-owskiego kandydata na urząd Prezydenta Polski – Andrzeja Dudy | forumemjot dla Polski

 3. komentarz przeklejony:

  BEZDOMY POLAK WYWLECZONY SIŁĄ ze SPOTKANIA z KADYDATEM PISu NA PREZYDENTA RP, ANDRZEJEM DUDĄ !!!

  „Incydent na spotkaniu Andrzeja Dudy z wyborcami. Bezdomny został wywleczony z sali.
  2 marca na spotkaniu kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP – Andrzeja Dudy, z potencjalnymi wyborcami w Elblągu doszło do nieprzyjemnego incydentu.

  W pewnym momencie spotkania do głosu doszedł młody mężczyzna szarpany przez innych uczestników spotkania, który przedstawił się jako przedstawiciel młodego pokolenia, który od siedmiu lat jest zmuszony do wyjazdów zarobkowych za granicę. Swój głos wykorzystał do wyrażenia swojego żalu w stosunku do podejścia do obywateli byłego już prezydenta Elbląga Jerzego Wilka (PiS).

  – Wracam do Pana bezdomny. Gdy byłem po zdarzeniu losowym i nie miałem ani MOPS-u, ani pomocy z żadnej strony, Pan mi powiedział jako prezydent Elbląga „idź pan do bezdomnych”.

  Elblążanin nie miał jednak szansy na usłyszenie odpowiedzi ponieważ od razu został brutalnie wywleczony z sali przez postawnego mężczyznę.

  Lokalne media wskazują także na samo zachowanie polityka PiS, które oceniają jako bezczelne i aroganckie. Były prezydent Elbląga szydzi wprost w oczy żalącego się elblążanina i kpiącym tonem odpowiada mu, że go nie zna. A już po samym wywleczeniu mężczyzny z sali pozostawał w dobrym humorze.”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/incydent-na-spotkaniu-andrzeja-dudy-z-wyborcami-bezdomny-zostal-wywleczony-z-sali-2015-03

  • Bo nie są niczego świadomi.
   Bo nasi rodacy nie słuchają nikogo! Nawet siebie samego i swojego sumienia, które dawno już stłumili i utopili w kompocie, albo żytniej. Żyjemy w kraju idiotów. Należy im o tym mówić wprost, dawać przykład i zmuszać do refleksji (to ostatnie jest najbardziej niemile widziane wśród moich rozmówców)
   Pozdrawiam

  • WEZWANIE DO OBRONY KONIECZNEJ W STANIE NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !

   Łowicz, 14.04.2015r.

   Maria Bejda, Teresa Wojda

   Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

   Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

   POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

   http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_pr… https://wojdabejda.wordpress.com/…/polski-obywatelski-ruch…/

   Drodzy Rodacy !

   Jako przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, broniące Narodu Polskiego w Polsce i na forum międzynarodowym a jednocześnie każda z osobna jako Suweren, spełniamy moralny obowiązek wystąpienia z niniejszym apelem do rodowitych Polaków, boleśnie doświadczających w warunkach pozornego pokoju skutków agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium i podstępnego ludobójstwa na Narodzie Polskim.

   W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej zwracamy się z apelem o pilne rozpowszechnianie Dekretu przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce. W okolicznościach mnożenia się różnych złudnych i podstępnych inicjatyw fałszywych obrońców Narodu Polskiego wzywamy rodowitych Polaków do powszechnego zjednania się i zastosowania się do Proklamacji T.Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski oraz Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce.

   Tylko w interesie okupanta żydowskiego jest wyprowadzenie bezbronnego Narodu Polskiego na ulice i daremny rozlew polskiej krwi ! Potępiamy z całą mocą wszelkie próby wyprowadzania i wychodzenia w bezpośredni kontakt z okupantem, uzbrojonym we wszelkie techniki zniewalania i niszczenia Narodu Polskiego !

   Wzywamy do bojkotu wyborów w dniach 10 i 24 maja 2015r. Wzywamy do wypowiedzenia posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce z dniem 1 czerwca 2015r. oraz do działania w obronie koniecznej w zakonspirowanych oddziałach, według wskazań przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego.

   W stanie najwyższego zagrożenia Naszej Ojczyzny szczególnie apelujemy do Matek -Polek o zmobilizowanie mężów, synów, córek do działania w zakonspirowanych Oddziałach Obrony Koniecznej Narodu Polskiego oraz Trybunałach Ludowych zgodnie ze wskazaniami Dekretu Tadeusza Cichockiego z 02.04.2015r. : “Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa. Dekret zwierzchnika władzy Rzeczypospolitej Polskiej”, http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstw…

   Maria Bejda, Teresa Wojda
   Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
   Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
   POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  • To ze jest Pani Prezydentowa Zydowka,wcale nie przekresla jej dzialalnosci dla dobra Polski.Mysle,ze czasy sie troche zmienily i nie szukajmy we wszystkich zydach,ze chca okrasc Polakow.Wielu Zydow czuje sie Polakami i chca dla Polski dobra,mam taka nadzieje,,ze ludzie przejrza na oczy iz bogactwo kosztem drugiego czlowieka nie uczyni go szczesliwym.,a z tym co napisalam przychodzi pierwsza mys,,l Zydzi.”.Ludzie calego swiata dobrze wiedza,ze Zydzi dbaja wylacznie o swoje interesy,wiec nadszedl czas dla nich aby to zmienili.o ile ich pazernosc pieniadza nie zniknie to widze marny ich koniec,ludzie nie pozwala na to aby stali sie tylko automatami.Dajmy szanse Pierszej Damie ,aby pokazala Polakom,ze jest w stanie zatrzymac prawo oddawania mienia Zydom,ktorych to spadkobiercow juz nie ,a sa tylko organizacje zydowskie,ktore to mienie odzyskuja bezprawnie.Panie Prezydencie!!! Jest Pan Naszym Prezydentem,wiec czekamy co Pan zrobi w tej sprawie.tedy narod Polski uwierzy w Pana slowa.
   Ps.To pisze zona Stanislawa/

 4. Pingback: PiS – syjonistyczna partia | Uderz w fałsz!

 5. Pingback: Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków ! | Justice4Poland

 6. Pingback: POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI

 7. Dlaczego Duda Andrzej został Prezydentem RP?

  Brak kompetencji ale blisko do Kaczora. Brak wiedzy ale z dobrej rodziny (po żonie) Braki kompensuje przynależność do żydowskiej mafii na UJ.

  Jedynym szabesgojem, który został zaproszony na wyjazdowe posiedzenie knesetu w Krakowie był właśnie Duda Andrzej.
  Początkowo posiedzenie tej odnogi sanhedrynu miało odbyć się w Oświęcimiu 27.01 (byliśmy tam wtedy z Krzyżem), pełno policji na każdym rogu ulicy i… Nic! Pojechali do Krakowa, gdzie sfilmował ich nasz przyjaciel Zenon Nowak – „Dzielny Tata”.

  Już wtedy było dla mnie oczywiste, że Duda Andrzej zostanie Prezydentem. Śmieszyły mnie walki przedwyborcze, wpisy na blogach itp. Nowy „mesjasz” na Polin został wybrany już w styczniu. (tak naprawdę to dużo wcześniej…).

  Komorowski już swoją rolę odegrał, Rosji dokopał, Niemiec nie ruszył, Ukrainie opanowanej przez żydów i banderowców się pokłonił. Teraz potrzebne jest nowe otwarcie. Dla głównego feudała czyli USA i Israela i umniejszenia roli ich głównego europejskiego wasala czyli Niemców, które trzymają za mordę resztę Europy. Do czasu, mam nadzieję…

  Duda Andrzej (Prezydent RP) jest nowym rozdaniem światowego żyda. Jego plany polityki zagranicznej wyartykuował niejaki Szczerski (też hodowany od dawna na funkcjonariusza syjonizmu, absolwent UJ, stypendysta Georgetown i Instytutu Schumana w Budapeszcie). W swojej wrzutce na śmietniku Tomusia Sakiewicza skopiował stare, syjonistyczne skrypty o „polityce zagranicznej”.

  Cała działalność Dudy Andrzeja (Prezydent RP) od wyboru do wyborów parlamentarnych jest i będzie nakierowana na sukces wyborczy PiS. A potem będzie jak zwykle.
  Dlatego Duda Anrzej nie leci natychmiast do Waszyngtonu czy Tel Avivu ale do… Rygi…
  Zresztą po co ma tam latać skoro jego mocodawcy mają siedzibę o jakieś 700 metrów od Belwederu 🙂 Jeszcze zdąży złożyć rytualny hołd.

  Już kiedyś o tym pisałem ale przypomnę – sowietów nikt nie zapraszał ale jakimś cudem pozbyliśmy się..

  Państwo, które zgadza się na na obecność obcych wojsk na swoim terytorium jest państwem o ograniczonej suwerenności (tak naprawdę jej nie ma).
  Państwo, które samo zaprasza obce wojska na swoje terytorium to już nie istnieje.

  Szabesgojowskie portaliki. sponsorowane przez syjonistycznych chazarów pieją z radości, że znowu udało się oszukać Polaków.
  Do czasu…

  Smutno to widzę…

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/124979,dlaczego-duda-andrzej-zostal-prezydentem-rp

 8. Pingback: PiS – syjonistyczna partia. | SOCJALNACJONALISTA

 9. Pingback: Dóda Obłuda czyli praworządność i sprawiedliwość po PISowsku… | blog polski

 10. Pingback: Dóda Obłuda czyli praworządność i sprawiedliwość po PISowsku… | f6862

 11. PREZYDENT POLSKI, ANDRZEJ DUDA, HONORUJE AKTORÓW TEATRU ŻYDOWSKIEGO
  .

  Na próżno usiłowaliśmy znaleźć jakąś informację na ten temat w głównych mediach, a przecież chyba nie ma się czego wstydzić, że sam Prezydent III RP uhonorował aktorów Teatru Żydowskiego w Warszawie medalami i wyróżnieniami za wkład w kulturę polską i żydowską.
  .
  Teatr Żydowski na pl. Grzybowskim w Warszawie
  .
  Ceremonia miała miejsce dnia 27 stycznia, czyli w Dniu Międzynarodowej Pamięci wydarzenia, które w historii nie było ani pierwsze, ani największe, ani w żaden inny sposób wyjątkowe.
  .
  Wcześniej, tego samego dnia, premier Beata Szydło brała udział w obrządku zorganizowanym przez Fundację Shalom przy Pomniku Bohaterów Getta celem upamiętnienia ofiar Holocaustu.
  .
  O obchodach ku czci polskich ofiar II Wojny w Izraelu nic nam nie wiadomo.
  .
  Więcej tu: http://www.jta.org/2016/01/31/news-opinion/world/polish-president-honors-warsaw-jewish-theater-actors
  .
  Gajowy Marucha
  .
  https://marucha.wordpress.com/2016/01/31/prezydent-polski-honoruje-aktorow-teatru-zydowskiego/

  ________________

  Zerohero said
  2016-01-31 (niedziela) @ 17:27:39
  .
  Proponuję by każdy Żyd z definicji dostawał komplet polskich odznaczeń. Uprości to wiele spraw.

 12. Pingback: Lech i Jarosław Kalkstein vel Kaczyński i syjonistyczna partia PIS | hubalblog

 13. Pingback: Rezydent Polin. Andrzej Juda | hubalblog

 14. Pingback: Rezydent Polin. Andrzej Juda – JESTEM POLAKIEM ALE OBOWIĄZKI MAM ŻYDOWSKIE | forumemjot dla Polski

 15. Pingback: PiS – syjonistyczna partia. | ZA KULISAMI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s