Nowe restrykcyjne prawa żydowskie w Polsce !

kaczyński i seremet

„PROKURATOR GENERALNY, SEREMET, namaszczony na TO STANOWISKO przez śp. LECHA KACZYŃSKIEGO – „BOHATERA SPRAWY ŻYDOWSKIEJ w POLSCE” – właśnie wprowadził nam PRAWA PREWENCYJNE i ZASADY ŚCIGANIA ZBRODNI NIENAWIŚCI a nawet MYŚLOZBRODNI, aby NIKOMU do GŁOWY NIE PRZYSZŁA chęć krytykowania ŻYDOWSKICH NADLUDZI i ICH SUPREMACJI POLITYCZNEJ w POLSCE nad dużo gorszymi HELOTAMI – TUBYLCAMI”!!!

*****

Szczęść Boże

Miłościwie nam panujący prokurator generalny Seremet, namaszczony na to stanowisko przez śp. Lecha Kaczyńskiego – „bohatera sprawy żydowskiej w Polsce” – właśnie wprowadził nam prawa prewencyjne i zasady ścigania zbrodni nienawiści a nawet myślozbrodni, aby nikomu do głowy nie przyszła chęć krytykowania żydowskich nadludzi i ich supremacji politycznej w Polsce nad dużo gorszymi helotami – tubylcami!!!

Przeto za sprawą tych praw – siejących lęk i przerażenie – każdy nienawistnik lub też zaślepiony nienawiścią krytyk panującego status quo – musi się liczyć z reakcją wyspecjalizowanych służb zwalczających te szkodliwe uczucia wymierzone przeciwko mesjanistycznym nadludziom.

Szczegóły planów pacyfikacji gojów znajdują się w załączniku.

Serdecznie polecam tę lekturę!!! NIECH KAŻDY WIE CO LICHO DZIŚ PLANUJE!!!

W końcu mamy „państwo prawa” !!!

 

Pozostający w szacunku

Janusz GÓRZYŃSKI

 

 _____________________________________________________________

https://i0.wp.com/www.usopal.pl/images/stories/2014/fl267.jpg

https://i0.wp.com/www.usopal.pl/images/stories/2014/fl267a.jpg

https://i0.wp.com/www.usopal.pl/images/stories/2014/fl267b.jpg

https://i0.wp.com/www.usopal.pl/images/stories/2014/fl267c.jpg

 

http://www.usopal.pl/publicystyka/3065-nowe-restrykcyjne-prawa-ydowskie-w-polsce-

5 uwag do wpisu “Nowe restrykcyjne prawa żydowskie w Polsce !

 1. Pingback: Nowe restrykcyjne prawa żydowskie w Polsce ! | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

 2. * „UZNAĆ ANTYSEMITYZM ZA ZDRADĘ GŁÓWNĄ i TĘPIĆ GO na KAŻDYM KROKU” !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „Jeżeli STWIERDZI SIĘ, że jakiś POLAK jest ANTYSEMITĄ” natychmiast GO ZLIKWIDOWAĆ przy POMOCY WŁADZY BEZPIECZEŃSTWA lub BOJÓWEK PPR jako FASZYSTĘ …” !!!
  ___________________________________________________

  * TAJNY REFERAT JAKUBA BERMANA *

  Sekretarza Stanu Rady Ministrów i Członków Biuru Politycznego PPR, Członków Tymczasowego Rządu Jedności Narodu oraz Sekretarza Poalej – Syjon – wygłoszony w kwietniu 1946 r. na posiedzeniu egzekutywy Komitetu Żydowskiego.

  (według stenogramu)

  Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa polskiego opinie i utwierdzać go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

  Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami i prasą, filmem, radiem.

  W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.

  W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu ich Żydami, wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych – centrale handlowe, spółdzielczość.

  W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę – siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.

  Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko. Należy również tworzyć typowe ośrodki żydowskie przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu – obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosowywać przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi byliśmy słabo obeznani.

  Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.
  Jeżeli stwierdzi się, że jakiś Polak jest antysemitą” natychmiast go zlikwidować przy pomocy władzy bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

  Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję.

  Są małe widoki, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm.

  Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie różne koncepcje ustrojowe komunizm i kapitalizm – zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce. Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, że USA wspó1nie z ZSRR wystąpiły do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstw Osi, a głównie Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata.

  Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały.

  Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczegó1nych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków – 36200, Kijów – 17800, Moskwa – 53000, Leningrad – 61000, w zachodnich republikach 184 730.

  Żydzi skupieni w tych ośrodkach, to przeważnie inteligencja żydowska i dawne. kupiectwo żydowskie.

  Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski – tzn. zgodnie z projektem Politbiura – fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrum kraju.

  Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjęliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce.

  Każdy Żyd musi mieć świadomość, że ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem narodu żydowskiego, że jakakolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują większą solidarność. Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu.

  Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.

  Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego, na terenie Śląska Górnego i Dolnego, jest obecnie ponad 40 000 Żydów. Około 15000 Żydów ma być zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa, są przewidziane do tych celów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszów zagranicznych i państwowych. Żydzi celowo tworzą nową, choć chwilowo nieznaczną koncentrację elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych. Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych.

  http://komitetnarodowy.pl/komitet/ogloszenia/item/1473-tajny-referat-jakuba-bermana-uzna%C4%87-antysemityzm-za-zdrad%C4%99-g%C5%82%C3%B3wn%C4%85

 3. Pingback: Nowe restrykcyjne prawa żydowskie w Polsce ! | forumemjot

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s