Żydowska Rada Ukrainy

Chazaria

„UKRAIŃCY RÓWNIEŻ MUSZĄ UZNAĆ PRZODUJĄCĄ ROLĘ ŻYDOWSKIEJ NACJI W ROZWOJU PAŃSTWA NARODOWEGO” !!!

*****

Wołodymyr Hrojsman, Przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy, wzywa Poroszenkę i Jaceniuka, żeby przyznali się oficjalnie do bycia Żydami.

images

I co Ukraino, co powiesz tym razem? Winni Moskale?

Ukraińcy, Polacy, Litwini, … kiedy w końcu wyciągniecie wnioski?

Przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy, Wołodymyr Hrojsman, na spotkaniu z przywódcami religijnymi Ukrainy wezwał przywódców Ukrainy do oficjalnego uznania ich przynależności do narodu żydowskiego.

alx_2014-11-27t141339z_657962823_gm1eabr1pmf01_rtrmadp_3_ukraine-crisis-yatseniuk_original

„Nie należy upokarzać się przyznając do bycia Ukraińcem!” – emocjonalnie wyjaśnił Groisman. „Dla wszystkich i tak jest oczywiste, że jesteśmy potomkami proroków Izraela, to nasze korzenie. Na Ukrainie, najwyższe urzędy publiczne, partie polityczne, duże przedsiębiorstwa i instytucje finansowe należą teraz do Żydów, bo Żydzi to mądry i pracowity naród, a to potwierdza wybraństwo Boże i wyjątkowa pozycja Żydów na Ukrainie. Prezydent P.Poroszenko, Prezes Rady Ministrów A.Jaceniuk, Przewodniczący Krajowej Rady Bezpieczeństwa O.Turczynow – Żydzi i każdy z nich powinien być dumny z bycia Żydem.

Ukraińcy również muszą uznać przodującą rolę żydowskiej nacji w rozwoju państwa narodowego.” – powiedział przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy.

za: http://adonaris.livejournal.com/856242.html

tłumaczył: aleksander

zamieścił: D.Kosiur

Który Żyd, który filosemita, ośmieli się temu zaprzeczyć?

http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121098,zydowska-rada-ukrainy

6 uwag do wpisu “Żydowska Rada Ukrainy

 1. NOWA CHAZARIA TOPI SŁOWIAN WE KRWI

  Prelekcja Siergieja Daniłowa. Geneza wojny na Ukrainie. Faszystowskie rządy kryminalnej oligarchii żydowskiej o zasięgu międzynarodowym. Wojna Noworosji jako opór przeciwko utworzeniu Nowej Chazarii. Kryzys humanitarny.

 2. Pingback: Groisman: Żydowska Rada Ukrainy – „Nie należy upokarzać się przyznając do bycia Ukraińcem!” | forumemjot dla Polski

 3. Ukraina to NOWA CHAZARIA – Ukrainę zdobyli NIE CI żydzi.

  Lichwiarze i współcześni właściciele niewolników oszukują cały świat nazywając siebie narodem wybranym. Jest to jedno z najbardziej niepojętych oszustw w historii ludzkości. W rzeczywistości my prawie nic nie wiemy o współczesnych przedstawicielach narodu wybranego. Ale za to bardzo dużo wiemy o żydach – samozwańcach, o tych, których ja nazywam Chazarami.

  Powinien zobaczyć to każdy Ukrainiec! Ukraina niezależna! Chwała narodowi! Ukraińcu! Trzeba się zastanowić!

  OGLĄDAJ!!!

  Petro Poroszenko (Walcman) – żyd

  p.o.prezydenta Turczynow (Kogan) – żyd

  premier Arsenij Jaceniuk (Bakaj) – żyd

  minister finansów Aleksandr Szlapa – żyd

  sekretarz Rady Bezp. Narodow. i Obr. Andrij Parubij – żyd

  wicepremier Wołodymyr Grojsman – żyd

  min. spraw wewnętrznych Arsen Awakow – ormiański żyd

  dyrektor Narodowego Banku Ukrainy Stepan Kubiw – żyd

  szef adm. prezydenckiej Serhij Paszynskij – żyd

  OLIGARCHOWIE UKRAINY – WSZYSCY ŻYDZI

  I. Kołomojskij, E. Gurwic, G. Bogolubow, P. Poroszenko (Walcman), D. Firtasz, S. Lewoczkin, W. Hajduk, W, Nemirowskij, K. Żewago, W. Pinczuk, E. Prutnik, R. Achmetow, A. Martynow, W. Kostelman, E. Sigal, B. Kolesnikow, A. Feldman, F. Szpig, N. Szufricz, A. Rodnianskij, I. Dworeckij, A. Abdinow, W. Jermołajew, M. Kiperman, E. Zwiagilskij, F. Żebrowskaja, M. Bekker, S. Ronis, G. Korban, F. Surkis, I. Surkis, W. Szamotij, A. Leszczynskij, I. Rodi

  WSZYSTKIE MEDIA UKRAINY W RĘKACH ŻYDÓW

  P. Poroszenko, I. Kołomojskij, D. Firtasz, W. Pinczuk, R. Achmetow

  GŁÓWNI KANDYDACI NA STANOWISKO PREZYDENTA – wszyscy żydzi

  Julia Tymoszenko (Cylia Kapitelman)

  Ołeh Tiahnybok (Frotman)

  Witalij Kliczko (Etinzon)

  Dmytro (Awdim) Jarosz

  Ikony nazizmu Zachodniej Ukrainy:

  Stepan Bandera (Szymon Sztefan) – polski żyd

  Roman Szuchewycz – polski żyd

  UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

  Za: http://3rm.info/publications/56194-nyu-hazariya-ukrainu-zahvatili-ne-te-evrei-video.html

  Data publikacji: 8.04.2015

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-to-nowa-chazaria-video-2015-04

 4. Węgry: JOBBIK przeciwko UPA !!!

  on 20 kwietnia 2015

  Przytaczamy pełen tekst uchwały, jaką zarząd Ruchu na rzecz lepszych Węgier – Jobbik przyjął w związku z ustanowieniem oficjalnego kultu UPA na Ukrainie.

  Jobbik przeciwko odrodzeniu ludobójczych tradycji na Ukrainie

  9 kwietna ukraiński parlament przyjął ustawę, która nadała Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) status formacji walczącej o niepodległość kraju. Jednocześnie podważanie celowości działań UPA będzie od tej pory sprzeczne z prawem i może być karane.

  W latach 1943-47 UPA dokonała ludobójstwa na ponad 100 tysiącach bezbronnych polskich cywilów na Wołyniu oraz w Galicji Wschodniej. Głównym celem Ukraińskiej Powstańczej Armii było państwo pozbawione ludności nie-ukraińskiej, zbudowane na terenach, gdzie żyło wiele innych narodów: Węgrzy, Polacy, Rusini, Rosjanie, Rumuni. Kwestia mniejszości narodowych miała być rozwiązana w formie czystek etnicznych.

  Jobbik podkreśla stanowczo, że budowa tożsamości narodowej na tego typu tradycjach jest niebezpieczna dla państw sąsiednich oraz dla wszystkich mniejszości narodowych żyjących w państwie ukraińskim. Jeśli władze Ukrainy akceptują metody UPA, to wówczas możliwe jest powtórzenie się podobnej tragedii w przyszłości.

  Apelujemy do rządów krajów sąsiadujących z Ukrainą, szczególnie do rządu węgierskiego, o adekwatną reakcję na aprobowany na poziomie państwowym szowinizm ukraiński. Wzywamy, by podjęły one działania zmierzające do ochrony mniejszości narodowych i by domagały się autonomii politycznej, kulturalnej oraz w zakresie szkolnictwa. Jest to niezbędne w przypadku, gdy ukraiński rząd oraz parlament oddają honory i aprobują tradycje oraz osoby, które mają na rękach krew niewinnej ludności.

  Wzywamy również ukraiński rząd i władzę ustawodawczą do rozważenia konsekwencji swoich decyzji. Jobbik zadaje także publicznie pytanie, jak rząd w Kijowie zamierza zapewnić respektowanie praw tysięcy Węgrów, Polaków, Rusinów, Rosjan, Rumunów i innych wspólnot narodowych oraz w jaki sposób członkowie tych społeczności mają być równoprawnymi obywatelami Ukrainy, jeśli władze państwa honorują odpowiedzialnych za ludobójstwo szowinistów.

  Ruch na rzecz Lepszych Węgier zamierza obserwować każdy kolejny ruch związany z wprowadzaniem wspomnianej ustawy – bez względu na to, której mniejszości narodowej będzie on dotyczył. Będziemy także zwracać uwagę na kolejne działania reżimu w Kijowie oraz będziemy informować węgierską i międzynarodową opinię publiczną o każdej niedogodności dla mniejszości narodowych na Ukrainie.

  Márton Gyöngyösi

  Za: jobbik.com

  Gyöngyösi

  http://xportal.pl/?p=20373

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s