Sława Ukrainie! – Herojam Sława!

Ukraińskie zbrodnie na Narodzie Polskim

Tylko SYNOWIE WIELKICH NARODÓW, tacy jak UKRAIŃCY, POTRAFIĄ tak WALCZYĆ i PIĘKNIE MÓWIĆ o WŁASNEJ OFIERZE

– powiedział Bronisław Komorowski, zajmujący urząd Prezydenta Polski /9 kwietnia 2015/

*****

 • Herojam Sława – za zabijanie niewinnych, bezbronnych ludzi: 120 000 Polaków i 80 000 Ukraińców na Wołyniu i 30 000 Ukraińców w Galicji.
 • Herojam Sława – za zabijanie kobiet w ciąży.
 • Herojam Sława – za zabijanie 3 -letnich dzieci: przybijanie gwoździami do drzwi stodoły i duszenie kolczastym drutem.
 • Herojam Sława – za bestialskie i okrutne czystki etniczne i tortury.
 • Herojam Sława – za zabójstwa księży i bezbronnych chłopów..
 • Herojam Sława – za kolaborację z nazistowskimi Niemcami.
 • Herojam Sława – za zabijanie własnych sióstr („Petruniu ne ubijaj ty mene”).
 • Herojam Sława – za zabijanie własnych żon z małżeństw mieszanych.
 • Herojam Sława – za zabijanie dzieci w trakcie komunie świętej.
 • Herojam Sława – za spalenia żywcem wiernych w kościele podczas niedzielnej Mszy.
 • Herojam Sława – za piłowanie kobiet w ciąży, za przybijanie ludzi gwoździami przez oczy do podłogi, za wbijanie na pal, za nabijanie dzieci na bagnety
 • Herojam Sława – za pomoc w niemieckim nazistowskim stłumienia Powstania Warszawskiego i zabijając 200 tysięcy cywilów
 • Herojam Sława – ukraińskim „profesorom”, kłamcom i  fałszerzom,  chwała akademickim prostytutkom, którze nigdy nie dotknęły archiwum.
 • Herojam Sława – unickim księżom błogosławiącym mordy na niewinnych ludziach i wyświęcającym narzędzia zbrodni.
 • Herojam Sława – Sława SS-Galizien, SD, SA, Wehrmachtowi, Gestapo, Abwehrze, batalionowi Roland Nachtingal.
 • Herojam Sława – Sława Stepanowi Banderze, Sława Adolfowi Hitlerowi.
 • Herojam Sława – Sława międzynarodowym bankierom: sprzedajemy im naszą ziemię, nasz narod i cały kraj za darmo.
 • Herojam Sława – Sława dla niemieckich panow, którzy nakazali nam zabijać naszych SŁOWIAŃSKICH BRACI – Polaków, Ukraińców, Rosjan.
 • Herojam Sława – za bombardowanie i ostrzeliwanie rakietowe cywilnych obiektów, kobiet, dzieci, miast i wiosek w Donbasie.
 • Herojam Sława – Sława naszym panom z Unii Europejskiej i z Manhattanu.
 • Herojam Sława – Sława Bundeswehrze, sława najemnym psom wojny z Blackwater, sława agentom z CIA i BND…

WOLNA Ukraina – na czym ta wolność polega

UPA wałczyła nie o WOLNOŚĆ swojego narodu, a o ZNIEWOLENIE, o PODPORZĄDKOWANIE narodu ukraińskiego zbrodniczej, nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej – i tak też UPA była całkowicie Niemcom podporządkowana.

Bandera był agentem GESTAPO. UPA była całkowicie kontrolowana przez Abwehrę – przez kapitana Abwehry o nazwisku Oberlander.

Niemcom było bardzo wygodnie, aby ktoś inny wykonał za nich brudna robotę – np. mordowania lwowskich profesorów lub stłumienia Powstania Warszawskiego. Niemcom było bardzo wygodnie, aby ktoś inny wykonał za nich brudna robotę mordowania i eksterminacji narodu polskiego – nie musieli angażować jednostek frontowych. Niemcom było bardzo na rękę, aby banderowcy przeciwdziałali partyzantce radzieckiej walczącej na tyłach frontu niemiecko-sowieckiego.

Przemiany na Ukrainie finansują te same siły – instytucjonalne i finansowe – które wcześniej działały w Polsce i doprowadziły do kolonizacji i złupienia Polski: fundacje niemieckie Adenauera i Schumana, instytucje Unii Europejskiej,  Departament Stanu USA, NED (osławiona National Endowment for Democracy), a nade wszystko Europejski Bank Centralny, Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

Pomarańczowe Rewolucje na Ukrainie były finansowane przez departament Stanu USA – pani Nuland z ciasteczkami, NED – National Endowment for Democracy, US-Aid oraz Soros i jego Fundacja Renesans – odpowiednik odpowiednik fundacji Batorego założonej przez Sorosa w Polsce.

I pomyśleć, ze Ukraina ani nie jest Członkiem Unii Europejskiej, ani członkiem NATO, a wiec wszelkie działania Unii Europejskiej czy NATO, a już tym bardziej każdego z osobna kraju członkowskiego – Polski lub Niemiec – są zupełnie pozbawione podstaw prawnych.

Agresja NATO i UE na Ukrainę jest czystym zaprzeczeniem ich racji istnienia i powołania, ich własnych wewnętrznych przepisów i oficjalnych deklaracji politycznych i ideowych.

Prawdziwa definicja NATO i UE – to agresorzy i bandyci dokonujący bezprecedensowego aktu agresji i aktu ludobójstwa na cywilnej ludności Donbasu.

I tak – kto popiera neobanderowskie władze na Ukrainie, junte wojskową która zdobyła władze drogą zamachu stanu i dokonuje bezprecedensowych aktów ludobójstwa – jest za to ludobójstwo współodpowiedzialny.

Polska, tzn. agenturalny „rzont polski” jest współodpowiedzialny za zbrodnie ludobójstwa obecnej Armii Ukraińskiej, pod dowództwem junty kijowskiej, dokonywane na cywilnej ludności Donbasu. Oni nie wałczą z Armią Doniecka czy Ługańska – oni strzelają i niszczą cywilną ludność, cywilne wioski i miasteczka, cywilne obiekty: szkoły, szpitale, urządzenia komunalne…

„Rzont polski” wysyłając uzbrojenie, szkoląc bandytów i dając im opiekę zdrowotną – FINANSUJE ZBRODNIE I JEST WSPÓŁWINNY ZBRODNI LUDOBÓJSTWA.

Metody UPA do zmęczenia Polaków oraz ludobójstwo Polaków na kresach wschodnich

MatkaPolka

https://marucha.wordpress.com/2015/04/14/slawa-ukrainie-herojam-slawa/

8 uwag do wpisu “Sława Ukrainie! – Herojam Sława!

 1. Balansując nad ideologiczną przepaścią Ukrainy

  Przyjęty przez Wierchowną Radę, w trakcie ostatniej wizyty „polskiego prezydenta” Komorowskiego na Ukrainie, pakiet prawny, ostatecznie porządkuje ład moralno-polityczny tego tworu państwowego. Od tego momentu, wszystko, co sowieckie zniknie z powierzchni ziemi, a wszystko, co banderowskie zostanie gloryfikowane.

  Takie rezultaty „ukraińskiej reformy legislacyjnej” spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem „polskich elit politycznych”. Nie powinno to nikogo zaskakiwać, gdyż antypolskość tychże elit jest już od dawna w sposób niezbity udowodniona. Ponieważ pisałem o tym wielokrotne[i], nie będę tu rozwijał tego wątku.

  Dokładnie odwrotna reakcja miała miejsce, za wschodnią granicą Ukrainy-w Rosji. To, że tamtejsi obserwatorzy polityczni krytykowali ukraiński neonazizm tam rozwijający się, jest zrozumiałe i pozytywne. Problem zaczyna się dopiero w momencie, tego, co nazywam „rosyjską recydywą ideologiczną”. W przeciwieństwie do Niemców, którzy sprytnie odżegnali się od hitleryzmu, twierdząc niegodnie z prawdą, że większość germańskiego plemienia nie miała nigdy inklinacji do tej ideologii, Rosjanie dumni są z imperialnych osiągnięć białej i czerwonej Rosji. Pomimo, że zarówno w Rosji Carskiej, jak i Sowieckiej, sam naród rosyjski był ofiarą polityki Romanowów (czystej krwi Niemców) i Bolszewików (czystej krwi Żydów), nie potrafi on wyzbyć się uczucia satysfakcji płynącego z „osiągnięć” tych potęg imperialnych. O ile dla rosyjskiego psyche, sytuacja takowa może być korzystną, o tyle stanowi negatyw w polityce zagranicznej Federacji. W oczach byłych ofiar: Polaków, Bałtów, czy Węgrów stanowi to namacalny dowód kontynuacji jej imperialnych ambicji. Wykorzystuje to zręcznie propaganda amerykańska, szczując jednych przeciw drugim.

  Rezultaty tego mogą okazać się katastrofalne dla obu stron, a nawet całego świata. Pomimo, że sam Putin wykazuje w tej tematyce dużą dozę wstrzemięźliwości, to nie można tego powiedzieć o reszcie rosyjskiego establishmentu. Specjalnie mocno poczuł się on dotknięty wypowiedzią Piotra Poroszenki, że „II wojnę światową rozpoczęli Hitler i Stalin w 1939 roku.”. Jeżeli tak, zakrzyknięto chórem w rosyjskich mediach, to co powiedzieć o Churchillu i Roosevelcie, stalinowskich kompanionach? Jak należy mniemać z tego stwierdzenia, rosyjskie elity jeszcze nie dostrzegły zbrodniczego charakteru tych zachodnich przywódców, w przeciwieństwie do ich współczesnych odpowiedników Obamy i Camerona.

  Tkwi w tym wielki problem. Rosja, znajdująca się obecnie pod zmasowanym atakiem Euroatlantyckiego Imperium Zła (US&UE), jest niewątpliwie jedyną ostoją względnej normalności, a na dodatek jedyną siła próbującą się przeciwstawić temu Imperium. Aby odnieść w tych zmaganiach sukces, Rosja musi przełamać swój polityczny stereotyp myślenia i stanąć oko w oko z całą nieretuszowaną prawdą. Jeśli tego nie uczyni zbraknie jej siły moralnej niezbędnej w takich zmaganiach.

  Z jednej więc strony musi Rosja zaakceptować całą prawdę, również o sobie, z drugiej zaś poznać całą prawdę o zachodzie. W tym drugim Putin poczynił ostatnio wielkie postępy, ale, w mym odczuciu, brakuje mu jeszcze zrozumienia zachodniej mentalności. Świadczy o tym fakt „miękkiej”, defensywnej propagandy, jaką prowadzą rosyjskie anglojęzyczne media[ii] [iii]. Zapewne w obawie przed nadmiernym „drażnieniem” zachodu nie prezentują one całego materiału dowodowego w wielu istotnych sprawach, takich jak na przykład zestrzelenie malezyjskiego samolotu na Donbasie, katastrofy Germanwings we Francji, zbrojenia przez Amerykanów, nie tylko kijowskich neonazistów, ale również muzułmańskich islamistów z ISIS i tym podobnych. Rosja powinna pojąć, że jedyny język zrozumiały dla zachodu, to język siły. Każdy inny uznany będzie za słabość lub głupotę przeciwnika. Dopiero otworzenie oczu opinii publicznej zachodu, może spowodować pełne odwrócenie się tych społeczeństw od zbrodniczych i zakłamanych przywódców.

  Zdecydowane uderzenie w zachód bronią finansową (wraz z Chinami) i energetyczną, pozwoliłoby w krótkim czasie rzucić na kolana Euroatlantyckie Imperium Zła, a tym samym zapobiec potencjalnemu konfliktowi nuklearnemu. O tej ekonomicznej broni pisał niejednokrotnie dr Paul Craig Roberts, minister skarbu w amerykańskiej administracji Ronalda Reagana[iv].

  Czas już najwyższy wziąć się do efektywnego rozmontowywania Imperium Zła; zanim będzie na to za późno !

  Ignacy Nowopolski

  [i] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/

  [ii] http://rt.com/

  [iii] http://russia-insider.com/en

  [iv] http://www.paulcraigroberts.org/

  http://www.bibula.com/?p=81098

 2. Pingback: INTERNATIONAL CRIMINAL COURT | Frugo1962

 3. CZY PARANOJA FUNKCJONARIUSZY ORGANIZACJI DZIAŁAJACEJ NA TERENIE POLSKI POD NAZWĄ „PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ” MA JAKIEŚ GRANICE ?!!!
  *****

  „MUSIMY POPIERAĆ UKRAINĘ POMIMO WOŁYNIA, A MOŻE NAWET ZE WZGLĘDU NA WOŁYŃ” – napisał na swoim blogu eksponowany funkcjonariusz PIS, Janusz Wojciechowski – wtorek, 14 kwietnia 2015

  Ludobójstwo UPA potępiamy, wolną Ukrainę popieramy! … bo jeśli jutro zniknie wolna Ukraina, pojutrze zniknie wolna Polska, a wtedy i Katyń i Wołyń znów będą możliwe… – pisze polityk na swoim blogu. Według Janusza Wociechowskiego rzeź wołyńska była możliwa, ponieważ nie istniało niepodległego państwo polskie ani niepodległe państwo ukraińskie:

  Rzeź wołyńska była możliwa tylko wtedy, gdy nie było ani wolnej Polski, ani wolnej Ukrainy. Najpierw wrogowie – Niemcy i Rosja – rozbili państwo polskie i dopiero wtedy mógł być i Katyń i Wołyń. Była okupacja, najpierw rosyjska, potem niemiecka, potem znów rosyjska – wtedy to wszystko się działo. Inaczej dziać się nie mogło – czytamy. Poseł do Parlamentu Europejskiego wyjaśnił też, dlaczego należy według niego popierać Ukrainę:

  Dziś Ukraina, jutro państwa bałtyckie, pojutrze Polska… jesteśmy o etap dalej w spełnianiu się przepowiedni Lecha Kaczyńskiego. Jeśli zniknie wolna Ukraina, wcześniej czy później (raczej wcześniej), zaatakowana zostanie też Polska. Rosyjska ekspansja nie zatrzyma się na Bugu, bo nigdy się tam nie zatrzymywała. Zawsze zawsze szła dalej. Więc musimy popierać wolną Ukrainę, oby trwała jak najdłużej. Musimy popierać Ukrainę pomimo Wołynia, a może nawet ze względu na Wołyń – zaznacza Janusz Wojciechowski. Jak dodaje polityk, wolna Ukraina nam nie zagraża, nawet jeśli gdzieś tam stawia pomniki Bandery.

  CZYTAJ CAŁY WPIS

  Janusz Wojciechowski/Salon24.pl / Kresy.pl

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/polityk-pis-musimy-popierac-ukraine-ze-wzgledu-na-wolyn

 4. Węgry: JOBBIK przeciwko UPA !!!

  on 20 kwietnia 2015

  Przytaczamy pełen tekst uchwały, jaką zarząd Ruchu na rzecz lepszych Węgier – Jobbik przyjął w związku z ustanowieniem oficjalnego kultu UPA na Ukrainie.

  Jobbik przeciwko odrodzeniu ludobójczych tradycji na Ukrainie

  9 kwietna ukraiński parlament przyjął ustawę, która nadała Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) status formacji walczącej o niepodległość kraju. Jednocześnie podważanie celowości działań UPA będzie od tej pory sprzeczne z prawem i może być karane.

  W latach 1943-47 UPA dokonała ludobójstwa na ponad 100 tysiącach bezbronnych polskich cywilów na Wołyniu oraz w Galicji Wschodniej. Głównym celem Ukraińskiej Powstańczej Armii było państwo pozbawione ludności nie-ukraińskiej, zbudowane na terenach, gdzie żyło wiele innych narodów: Węgrzy, Polacy, Rusini, Rosjanie, Rumuni. Kwestia mniejszości narodowych miała być rozwiązana w formie czystek etnicznych.

  Jobbik podkreśla stanowczo, że budowa tożsamości narodowej na tego typu tradycjach jest niebezpieczna dla państw sąsiednich oraz dla wszystkich mniejszości narodowych żyjących w państwie ukraińskim. Jeśli władze Ukrainy akceptują metody UPA, to wówczas możliwe jest powtórzenie się podobnej tragedii w przyszłości.

  Apelujemy do rządów krajów sąsiadujących z Ukrainą, szczególnie do rządu węgierskiego, o adekwatną reakcję na aprobowany na poziomie państwowym szowinizm ukraiński. Wzywamy, by podjęły one działania zmierzające do ochrony mniejszości narodowych i by domagały się autonomii politycznej, kulturalnej oraz w zakresie szkolnictwa. Jest to niezbędne w przypadku, gdy ukraiński rząd oraz parlament oddają honory i aprobują tradycje oraz osoby, które mają na rękach krew niewinnej ludności.

  Wzywamy również ukraiński rząd i władzę ustawodawczą do rozważenia konsekwencji swoich decyzji. Jobbik zadaje także publicznie pytanie, jak rząd w Kijowie zamierza zapewnić respektowanie praw tysięcy Węgrów, Polaków, Rusinów, Rosjan, Rumunów i innych wspólnot narodowych oraz w jaki sposób członkowie tych społeczności mają być równoprawnymi obywatelami Ukrainy, jeśli władze państwa honorują odpowiedzialnych za ludobójstwo szowinistów.

  Ruch na rzecz Lepszych Węgier zamierza obserwować każdy kolejny ruch związany z wprowadzaniem wspomnianej ustawy – bez względu na to, której mniejszości narodowej będzie on dotyczył. Będziemy także zwracać uwagę na kolejne działania reżimu w Kijowie oraz będziemy informować węgierską i międzynarodową opinię publiczną o każdej niedogodności dla mniejszości narodowych na Ukrainie.

  Márton Gyöngyösi

  Za: jobbik.com

  Gyöngyösi

  http://xportal.pl/?p=20373

 5. Pingback: Różne z polski | sportowefaktywpplkibice103378blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s