Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować Europę

franciszek z piłeczką 2

W TEJ SYTUACJI TRZEBA ŻEBY KAŻDA PLEBANIA PRZYGOTOWAŁA MIEJSCE DLA TYCH LUDZI, KTÓRZY SĄ PRZEŚLADOWANI” – Konwent Narodowy Polski

______________

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
Wypuścimy nihilistów oraz ateistów i sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

Pisał Albert Pike, mason 33 stopnia. Dziś widzimy realizację tego planu. Nawet jeżeli przyjąć że jest to fałszywka i „spiskowa teoria dziejów”, to i tak trzeba uznać że ktoś postanowił ten szablon wykorzystać w praktyce bo realizuje się na naszych oczach, a „po czynach ich poznacie” jak mówił Jezus.

Wydarzenia biegną bardzo szybko. Biskupi w Polsce i papież Franciszek nawołują do przyjmowania muzułmanów. Każda parafia ma przyjąć jedną muzułmańską rodzinę. Co ciekawe, kilka dni wcześniej komisarze UE ustalili że Polska ma przyjąć 10 tysięcy tak zwanych „uchodźców” a zupełnym przypadkiem w Polsce jest około 10 tysięcy parafii. Jak to się dobrze składa. Jako że większość „uchodźców” to młodzi mężczyźni, można się spodziewać że ściągną za sobą kilkuosobową rodzinę. Już zachodziła obawa że Polska odmówi przyjęcia imigrantów z powodu braku funduszy i odpowiedniej organizacji a także z powodu zbliżających się wyborów. Szkoda by było żeby przegrała rządząca liberalna PO która godzi się na każdy pomysł eurokratów. I oto arcybiskup prymas W. Polak napisał na twitterze 3 września:

„Jesteśmy wezwani, by rozpoznać twarz Chrystusa w uchodźcach, bo byłem przybyszem, mówił, a przyjęliście mnie.”

Dwa dni później przyszedł mu w sukurs przewodniczący komisji episkopatu, abp. S. Gądecki, mówiąc w czasie mszy świętej w Chełmie:

„Trzeba przygotować się, jak pomóc w cierpieniu. Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla tych ludzi, którzy są prześladowani”

Następnego dnia podobną wizję przedstawił papież Franciszek. „Niech każda parafia przyjmie uchodźców” zaapelował w podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański do wszystkich parafii, wspólnot religijnych, klasztorów i sanktuariów w całej Europie jak podaje „Gazeta Wyborcza”.

Wszystko opiera się na potędze oddziaływania głównych mediów które starannie przemilczają fakty, takie jak ten że mamy do czynienia nie z uchodźcami, ale z nielegalnymi imigrantami z których większość to mężczyźni w wieku poborowym. Państwo Islamskie otwarcie zapowiadało tę inwazję. Przyjęcie ich, tylko nasili kolejne fale imigrantów. Następnym krokiem będzie wywołanie masowych zamieszek i wzajemne zabijanie się muzułmanów i chrześcijan w Europie. Problem można łatwo rozwiązać postępując tak jak władze Australii które zawracały łodzie imigrantów na morzu, ale zdominowane przez lewaków władze Europy nawet o tym nie myślą. Dla nich zniszczenie resztek cywilizacji chrześcijańskiej to zysk.

W tym samym czasie kiedy Franciszek wypowiadał swoją kwestię, władze USA i Izraela zapowiedziały że nie zamierzają przyjmować uchodźców. Izrael zapowiedział zbudowanie płotu ochronnego wzdłuż granicy z Jordanią, pomimo że, jak dotąd, żaden uchodźca z Syrii do Izraela nie przybył. Mamy więc do czynienia z planem celowej destabilizacji Europy, doprowadzenia jej mieszkańców do punktu „kompletnego wyczerpania fizycznego moralnego i duchowego” w celu odrzucenia chrześcijaństwa przez „masy pozbawione iluzji” co do tego że może ono im dać obronę przed dzikimi hordami islamistów. Nie będzie pozwolenia ze strony Kościoła nie tylko na obronę przed islamem, ale będzie nakaz jego bezwarunkowej akceptacji. To spowoduje masowy odwrót od chrześcijaństwa w Europie. Ktoś kto wymyślił ten koncept, musiał znać księgę „Sztuka wojny” starożytnego chińskiego myśliciela Sun Zi. Pisał on pięćset lat przed Chrystusem że najwyższą formą strategii jest zaatakowanie strategii przeciwnika. I oto ktoś zaatakował chrześcijańskie miłosierdzie i chce je wykorzystać do zniszczenia samego chrześcijaństwa.

Tak więc zbliżamy się do końca przedstawienia skoro nawet biskupi zrzucają maski bezwstydnie wykorzystując słowa Jezusa do zniszczenia chrześcijaństwa. Przy tym robią to całkowicie świadomie, jak bowiem przyznał w wywiadzie z 5 września, abp H. Hoser, „nie ulega wątpliwości że Europa będzie muzułmańska jeżeli tendencje się nie zmienią”. Abp W. Polak swoim wpisem na twitterze próbuje doprowadzić słowa Jezusa do absurdu rozciągając je na ludzi, których Koran uczy że powinni obcinać głowy wyznawcom innych religii. Jezus nigdy nie namawiał żeby sprowadzać sobie do domu morderców i przestępców. Prymas Węgier słusznie zauważył że pomaganie nielegalnym imigrantom jest równoznaczne z akceptowaniem ich przemytu. W. Polak powinien też pamiętać że sam Jezus potrafił powiedzieć „Zejdź mi z oczu szatanie”, do Piotra, kiedy ten źle mu radził.

http://zkamiennegolasu.blogspot.com/2015/09/masoneria-wykorzystuje-watykan-zeby.html
*****

. Pod pozorem uchodźstwa okoł.4.000 bojowników Państwa Islamskiego przeniknęło do Europy- donosi Sunday Ekspress powołując się na oświadczenia samych terrorystów.Rozmyli się w potoku uchodźców i są gotowi pomścić udział Zachodu w walce przeciwko ich państwu. . Docelowo chcą utworzyć w Europie KALIFAT ! . http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fpolitrussia.com%2Fnews%2Fpod-vidom-bezhentsev-522%2F&post=296515354_24273

_________________________________

ISLAMIŚCI już u BRAM WATYKANU !!!

_________________________________

JPII i koran

Watykanista i rzymianin Filippo Di Giacomo ostrzega, że wokół Placu św. Piotra i całego Watykanu każdego dnia widać coraz większą ilość muzułmanów.

Watykanista zaznacza, że właściwie to już nieustannie można zobaczyć tam ubranych na czarno mężczyzn i całkowicie spowite w burki kobiety, robiące sobie zdjęcia na tle Bazyliki św. Piotra, a mężczyźni śmieją się przy tym, wygrażają pięściami oraz pokazują palcami znak zwycięstwa. Przekaz jest jasny – muzułmanie znajdują się już w samym centrum chrześcijaństwa.

Problem nie ogranicza się jednak tylko do zdjęć. Rzymscy właściciele licznych restauracji i knajpek, którzy z racji swojej pracy mają najlepsze rozeznanie w tym, jacy ludzie przewijają się ulicami Wiecznego Miasta, potwierdzają, że przybywa wyznawców islamu, a nie wszyscy wyglądają na turystów. Statystki pokazują, że w dzielnicach wokół Watykanu zaczynają osadzać się muzułmanie, którzy coraz częściej otwierają tam także swoje biznesy, a więc budki z kebabami czy stragany z chustami i torebkami.

Najbardziej niepokojące może być jednak zjawisko agresywnego islamskiego prozelityzmu. Codziennie rano bowiem w okolicach Placu św. Piotra roi się od tabunów młodych, brodatych mężczyzn, którzy zaczepiają mieszkańców oraz turystów pytając: „Czy kochasz Allaha? Czy przyjmiesz Allaha?” i z Koranem uniesionym wysoko w powietrzu zapraszają na wspólną modlitwę. W takim też celu „nawracania” zorganizowali sobie w całym mieście wiele przystosowanych do tego pokoi, najwięcej zaś w okolicach Watykanu. Często są to jedynie małe zaplecza, znajdujące się za wspomnianymi już sklepami prowadzonymi przez muzułmanów.

Zjawisko to znane już jest w innych europejskich miastach, np. Hamburgu, Wiedniu, Berlinie czy Zurychu. Teraz wyznawcy islamu penetrują już samo serce katolicyzmu.

Adam Sosnowski
za: La Repubblica

http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/10604-islamisci-juz-u-bram-watykanu-pisza-o-tym-gazety

20 uwag do wpisu “Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować Europę

 1. Pingback: Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować Europę | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 2. komentarz przeklejony:

  jaszmija said
  2015-09-08 (wtorek) @ 20:16:28

  HIDŻRA, czyli STRATEGIA ISLAMU !!!


  .
  Wynaturzona hidżra Państwa Islamskiego

  „…ostatnio, za czasów Państwa Islamskiego, hidżra obrosła w skojarzenia coraz dalsze od swych pierwotnych znaczeń. Państwo Islamskie rozumie hidżrę wyłącznie jako fizyczną migrację z powodu dżihadu. W brutalnym i wymyślnym systemie Państwa Islamskiego wzorowanym na średniowieczu przeszłość ma wartość jedynie instrumentalną i służy wyłącznie podbojom pełnym przemocy i okrutnym represjom. Hidżra nie jest wcale etycznym sposobem na zachowanie pamięci – źródłem kulturowej ciągłości i pocieszenia – została zmieniona w wezwanie do broni ze strony nowego samozwańczego kalifatu, którego większość dzisiejszych muzułmanów nie uznaje wcale za część swej religii…”

  Całość: http://projectsyndicate.natemat.pl/151291,wynaturzona-hidzra-panstwa-islamskiego

 3. Pingback: Współczesna wizja Wolnej Polski, odrodzenia narodowego i władzy idealnej! | Wolne Wybory

 4. Jego Świątobliwość się myli – węgierski biskup Kiss-Rigo komentuje apel papieża w sprawie imigrantów

  Niedzielny apel papieża Franciszka nie został przyjęty z optymizmem całej społeczności katolickiej na świecie. Węgierski biskup Laszlo Kiss-Rigo, mający dużo styczności z imigrantami z krajów islamskich stwierdził, że papież nie rozumie zaistniałej sytuacji. Duchowny podkreślił, że przybysze nie są uchodźcami a Europa pada ofiarą inwazji.

  – Oni przyjeżdżają do nas z okrzykami Allahu Akbar! Chcą przejąć Europę – powiedział biskup diecezji szegedsko-csanádzkiej na południowym wschodzie Węgier. Jego słowa zacytował amerykański dziennik „The Washington Post”.

  Chociaż papież Franciszek apelował do europejskich katolików o współczuje i otwartość na problem uchodźców, to jego słowa nie znajdują zrozumienia wśród polityków, wiernych oraz duchownych mających bezpośredni kontakt z przybyszami z Afryki i Bliskiego Wschodu. Walka z poważnym zagrożeniem dla europejskiej tożsamości religijnej i etnicznej jest prowadzona między innymi przez premiera Węgier, Wiktora Orbana.

  Stanowisko polityka w sprawie imigrantów podziela ksiądz biskup Laszlo Kiss-Rigo. Powiedział on wprost, że mamy do czynienia nie z uchodźcami a z imigrantami ekonomicznymi, odrzucającymi udzielaną im pomoc. Zdaniem duchownego przybysze mogą zniszczyć cywilizację zbudowaną na europejskim uniwersalizmie chrześcijańskim. – To inwazja. Jego Świątobliwość się myli – zauważył metropolita szegedsko-csanádzki komentując stanowisko Franciszka.

  Źródło: washingtonpost.com

  http://www.bibula.com/?p=83230#sthash.zGr9plPS.dpuf

 5. W DRODZE do WŁOCH MUZUŁMANIE WRZUCILI DO MORZA 12 CHRZEŚCIJAN !!!

  Awantura na tle religijnym, do której doszło między nielegalnymi imigrantami – chrześcijanami i muzułmanami – płynącymi pontonem do Włoch, zakończyła się śmiercią 12 chrześcijan, wyrzuconych do morza.

  Jak informują włoskie media, do awantury doszło w nocy ze środy na czwartek w Cieśninie Sycylijskiej na pontonie, który wypłynął z Libii.

  Gdy ponton dopłynął na Sycylię, policja zatrzymała 15 sprawców, rozpoznanych przez innych imigrantów, którzy opowiedzieli o tym, co stało się w czasie rejsu do Włoch. Zatrzymani pochodzą z Wybrzeża Kości Słoniowej, Mali i Senegalu. Ich ofiarami byli chrześcijanie z Nigerii i Ghany.

  Aresztowanym, w tym jednemu nieletniemu, postawiono zarzuty zabójstwa.

  za: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-drodze-do-wloch-muzulmanie-wrzucili-do-morza-12-chrzescijan/4h1jtc

 6. Pingback: Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować Europę | forumdlazycia Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s