Quo Vadis Polsko?

Jan Kobylański

„IDŹCIE WSZYSCY RAZEM już 11 LISTOPADA na MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE, nie W KRAKOWIE (z ŻYDOKOMUNĄ SAKIEWICZEM i KACZYŃSKIM), żeby POLACY i CAŁY ŚWIAT WIDZIAŁ, że WALCZYMY O NASZĄ WOLNOŚĆ!” ?!!!

*****

Szanowni Państwo! 

Czujemy się zobowiązani informować młodzież polską, która zapoczątkowała i przygotowuje się teraz do wielkiego zrywu, zaczyna bowiem rozumieć, jak strasznie jest wyzyskiwany nasz kraj w ciągu ostatnich około 70 lat od okupacji sowieckiej, podczas której wymordowano miliony naszych rodaków. Wielokrotnie głośno mówiło się o tym, że tych 250 tys. Żydów, którzy przed wojskami niemieckimi, które wówczas atakowały Polskę uciekło do Związku Sowieckiego przez Wołyń, Stalin wyszkolił w NKWD oraz innych organizacjach szpiegowskich. Przygotował ich do tego, aby mogli wrócić do Polski jako przyszły „rząd lubelski” i objąć władzę na długie lata.

Zajęli tym samym wszystkie stanowiska w ministerstwach, policji, doprowadzili do stworzenia PRL-u, w którym mordowano, demoralizowano i niszczono psychicznie i moralnie Polaków. Żydokomuna opanowała sądownictwo, które zamiast wymierzać sprawiedliwość, mordowało patriotów polskich z Armii Krajowej i całą polską inteligencję, która była dla nich głównym zagrożeniem. W samym Katyniu zamordowano około 20 tys. polskiej inteligencji, a tymi co bestialsko zabijali byli oficerowie żydowscy z NKWD. Taka była baza i przyczółek tej całej okupacji żydokomunistycznej, która FIKCYJNIE miała się skończyć w 1989 roku. Fikcyjnie, bo oto PRL-owskie i sowieckie bandy żydokomuny wykazały się dużą pomysłowością i urządziły Magdalenkę i Okrągły Stół.Wielkie „historyczne wydarzenie” znane na świecie, zapomina się tylko o takich „szczegółach” jak te, o których stale głośno mówimy i piszemy, że na przykład na 57 obradujących przy Okrągłym Stole 47 było Żydami, a reszta to szabesgoje żydowskie na ich usługach. To samo a może jeszcze i gorzej działo się w Magdalence, w której żydokomuna „porozumiała się” z żydokomuną, tak wyglądały te negocjacje, które miały „wyzwolić Polskę”, a w efekcie pozostała ona w rękach… komuny ???

Dzisiaj nie PO, nie PiS, SLD, Palikot, czy Ziobro są szansą na wyzwolenie Polski, bo oni nigdy nie zrobią w tym kierunku ani jednego kroku! Wśród nich większość to są Żydzi i antypolacy, którzy niszczą Polskę swoją zachłannością, rabują nasz przemysł, ograbiają ze wszystkich bogactw, jakie posiada Polska! Proszę nie zapominać, że po 1989 roku wszystkie rządy były zdominowane przez żydokomunę oprócz rządu premiera mecenasa Jana Olszewskiego i ministra Antoniego Macierewicza, których później zniszczono, gdyż stanowili oni „niebezpieczną” opozycję. Przyczyniła się do tego banda szpiegów, którym zrobiono legendę gdy byli jeszcze małymi chłopcami, pozmieniano im nazwiska i posłużono się nimi przy kontrolowaniu państwa polskiego.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, i niejednokrotnie o tym już pisaliśmy, że Stefan Niesiołowski, były marszałek Sejmu to kameleon polityczny, jego prawdziwe żydowskie nazwisko to Aaron Nusselbaum. Kolejny to marszałek senatu Bogdan Borusewicz, zależny od żydokomuny i niszczący politycznie nasz kraj, jego żydowskie nazwisko: Zwi Bronstejn. Prezydentem stolicy Polski Warszawy jest Hanna Gronkiewicz-Waltz, antypolka, jej żydowskie nazwisko to Hajka Grundbaum. Prawdziwe nazwisko Kaczyńskich to Kalkstein (pisze o tym Wiesław Piotr Maria Kleofas Łyjak w książce pt. „Drugie Orędzie Zbawienia”, Lublin 2002, na stronie 490 pod nr 68). Dalej cała rodzina Schnepfów to byli agenci sowieccy i PRL-owscy, dziś Ryszard Schnepf jest ambasadorem Polski w USA?? To jest komedia. Podobnie Jarosław Gugała, stary alkoholik, agent stalinowski, dziś pracuje w telewizji polskiej i miał stanowisko ambasadora Polski w Urugwaju. Lista tych osób liczy tysiące nazwisk! Większość z nich wywodzi się z tej żydokomuny, którą Stalin silnie ulokował w Polsce, ich rodziny, dzieci, potomkowie.

Znane jest, że w czasach PRL na wyższe uczelnie czy uniwersytety dostawali się tylko ludzie należący do żydokomuny albo zatwardziali komuniści. Dla żadnego prawdziwego Polaka, patrioty nie było tam miejsca. Minęło już wiele lat od tego strasznego okresu w naszych dziejach, ale nie wolno nam o tym zapominać, bo skutki tego trwają do dziś! Żydokomuna rządząca w Polsce wyprzedaje za bezcen majątek narodowy, odbiera Polakom miejsca pracy i teraz ponad 2 miliony naszych rodaków ze skończonymi studiami, wyższym wykształceniem nie mogą znaleźć źródła dochodów w Polsce, zmuszeni są do opuszczenia kraju i udania się w kierunku Irlandii, Anglii, Francji, Hiszpanii (w samym Madrycie jest około 85 tys. Polaków), Kanady, Australii czy innych miejsc świata. Te 2 miliony Polaków pracuje jako robotnicy, kelnerzy, a nie w swoich zawodach, w których się wykształcili. A w międzyczasie do Polski żydokomuna sprowadza emigrantów żydowskich z Izraela.

Przez te około 70 lat wmówiono Polakom, że mają kochać oprawców i złodziei m.in. żydów, wmówiono, że nie można być antysemitą co jest bzdurą, a być antypolakiem wolno ???

Jesteśmy przekonani, że Naród zaczyna to rozumieć, że istnieje ogromna i nagląca potrzeba otrząśnięcia się z tego bagna, bo dopiero wtedy pojawi się szansa na godną przyszłość naszego Narodu i na wolność, ale to przede wszystkim główne zadanie dla młodzieży: aby Polską rządzili Polacy!!!

W ostatnim czasie zorganizowały się wielkie grupy młodzieży patriotycznej, włączyli się w nie patriotyczni kibice, młodzież studiująca i młodzież polska za granicą, która ze względów zarobkowych musiała opuścić kraj. Jako przykład wymienimy Obóz Wielkiej Polski (OWP) czy Liga Obrony Suwerenności (LOS) oraz wiele innych polskich patriotycznych organizacji. Podobnie polskie związki zawodowe, które w ostatnich dniach energicznie zorganizowały się, aby walczyć o swoje prawa.

Oczywiście im żywiej patrioci się organizują, żydokomuna czuwa i już „wsadziła” truciznę między młodych. Jedną z nich jest Robert Winnicki, przytaczamy co inni Polacy- patrioci o nim mówią: „Kto ma kontakt z młodymi działaczami i sympatykami Ruchu Narodowego ten wie doskonale, że od dawna niepokoi ich dziwnie chwiejna i zmienna postawa takiego na przykład Roberta Winnickiego. Co lub kto powoduje, że ten młody polityk potrafi w jednej chwili zmienić zdanie? Dlaczego najpierw z uporem maniaka twierdzi, że nie czas na udział w wyborach, ale wieloletnią pracę u podstaw i grzmi o wywróceniu okrągłego stołu, ale dopiero wtedy, kiedy będzie już ojcem, a może nawet dziadkiem, po czym nagle zmienia zdanie i będzie obalał III RP już dzisiaj?

Czy do Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego nie docierają głosy niezadowolenia i niepokoju tym, że cała para zamiast rozpędzać koła polskiej lokomotywy zaczyna iść w gwizdek walk frakcyjnych i pozbywania się najbardziej ideowych działaczy?

Ten sam Winnicki organizuje komitet Marszu Niepodległości 11 listopada i nie podaje go do wiadomości. I nieprawdopodobne rzeczy, jakie mają miejsce wewnątrz ruchu młodzieżowego. Na podstawie fałszywych doniesień, które nie mają podstaw, a jedynie są oszczerczymi, potwornymi prowokacjami, Robert Winnicki zażądał i zmusił polskie, katolickie i oddane sprawie polskiej małżeństwo Annę i Przemysława Holocherów do rezygnacji i odsunięcia się od działalności w ruchu. Pytamy: kto mu kazał to zrobić?albo za ile? Na czyich usługach on jest? Wszyscy wiemy również z ostatnbiego zebrania na Teneryfie, że jest on antykatolikiem. I jest jak kameleon, zmienia się tyle razy, ile jest to potrzebne, aby wykorzystać każdą dogodną sytuację.

Drugi taki przypadek to Tomasz Sakiewicz i „Gazeta Polska”. Tutaj jest tylko tyle z polskości, że gazeta zawiera przymiotnik „polska”. To jest antypolak zakochany w swoich braciach żydach, broni żydokomuny gdzie może i oszukuje Polaków, że on to robi dla dobra Polski. To kameleon żydokomuny i nie można go popierać! Popierajcie prawdziwych Polaków i katolików, którzy kochają Ojczyznę! Sakiewicz dąży do rozbicia polskiej młodzieży i razem z Kaczyńskim (Kalkstein), który był w Magdalence i przy Okrągłym Stole przenoszą obchody 11 listopada do Krakowa. Polacy zbudźcie się! Precz z tą bandą antypolską! Trzeba usunąć tych zdrajców Polski, którzy głosowali za bestialskim koszernym ubojem zwierząt i tych, którzy głosują za aborcją, chcą mordowania dzieci polskich! Wielokrotnie publikowaliśmy listę z wynikami głosowań, są one dostępne w naszej redakcji, jak i na stronie Sejmu- publiczne i dostepne dla każdego!! To są wrogowie kraju. Gdy Polska się wyswobodzi, powinny im zostać wytoczone procesy karne i powinni zostać skazani na więzienia za zdradę państwa i narodu!

Prosimy Was o jednoczenie się w organizacje młodzieżowe, twórzcie pospolite ruszenie Narodu Polskiego wszyscy razem z miast, ze wsi, fabryk, urzędów, WSZYSCY!!! Nie dajcie się okłamywać przez tę bandę żydokomuny. Łączcie się i wystawcie jedną wspólną listę tych większych, mniejszych, wszyscy są ważni. Zwracamy się również do związków zawodowych, które cierpią w tej tragicznej sytuacji, łączcie się, aby było nas wielu!

Wielu patriotów polskich ma swoje gazety, strony internetowe tak w kraju, jak i poza jego granicami. Musimy być im dziś wdzięczni, że w tej strasznej sytuacji zdrady mają oni siłę przeciwstawić się jej w sposób energiczny i prawy. Trzeba wspomnieć tutaj przede wszystkim (w porządku alfabetycznym) tygodnik „Głos” pana ministra Antoniego Macierewicza, pana redaktora Marka Chrapana, „Kurier Chicago” i jego wydawca prezes Adam Ocytko, „Magna Polonia” i jej koordynator techniczny Przemysław Holocher, „Myśl Polska”, Tygodnik Katolicki „Niedziela” i jego redaktor naczelny ks. infułat dr Ireneusz Skubiś, tygodnik „Polska Niepodległa”, kwartalnik LOS „Polski Szaniec”, „Warszawska Gazeta” wraz z jej wydawcą prezesem Piotrem Bachurskim oraz redaktorami panią Aldoną Zaorską i dzielnym redaktorem Mirosławem Kokoszkiewiczem, Wirtualna Polonia i jej twórca i redaktor Włodzimierz Kuliński.

Zwracamy się również do części Kościoła katolickiego, i tutaj dziś najwybitniejszym jego przedstawicielem jest Ojciec Dyrektor dr Tadeusz Rydzyk CSsR. Prosimy go, aby te dzieła Radio Maryja, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej (WSKSiM) oraz TV Trwam i Nasz Dziennik przyłączyły się do tego zrywu, do przyszłych wyborów, aby odsunąć od władzy tych szpiegów, agentów, których nazwiska wielokrotnie publikowaliśmy, również w dzisiejszym piśmie. Jesteśmy przekonani, że o.dyr.dr Tadeusz Rydzyk jest nadzwyczajnym patriotą, podobnie jak Wy wszyscy, do których dziś się zwracamy. Mamy nadzieję, że działając wspólnie i jednocząc siły będziemy mogli bardzo szybko zmienić tę całą tragiczną sytuację.

Idźcie wszyscy razem już 11 listopada na Marsz Niepodległości w Warszawie, nie w Krakowie (z żydokomuną Sakiewiczem i Kaczyńskim), żeby Polacy i cały świat widział, że walczymy o naszą wolność!

Pozdrawiamy Was z wyrazami głębokiego szacunku,

Leonor Adami
Zarząd USOPAŁ

P.S. Jedną z takich sztuk kameleona Tomasza Sakiewicza spośród setek innych, było podszywanie się pod Marszem w obronie wolnych mediów

http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/100817,usopal-do-polskiej-mlodziezy-na-marsz-niepodleglosci-2013

3 uwagi do wpisu “Quo Vadis Polsko?

 1. JAN KOBYLAŃSKI OGŁASZA LISTĘ „NAJLEPSZYCH POLAKÓW” – SPRAWDŹ czy JESTEŚ JEDNYM Z NICH !!!

  Image and video hosting by TinyPic

  Szanowni Państwo!

  Zwracam się do Was w bardzo ważnej kwestii, która dotyczy Narodu Polskiego. Nie możemy bowiem tracić czasu, musimy się łączyć i działać wspólnie, RAZEM! Wielokrotnie wszyscy byliśmy świadkami tego, że Polacy mieli i mają fałszywe ambicje, każdy myśli, że to on powinien być przywódcą i do niego powinni wszyscy lgnąć – w takiej sytuacji wspólne działanie jest zupełnie niemożliwe!!! Dlatego też to co może nas w tym momencie uratować i dać siłę, to JEDNOŚĆ!.

  Tutaj chodzi o POSPOLITE RUSZENIE CAŁEGO NARODU POLSKIEGO, zarówno tych mniejszych organizacji, jak i tych wielkich. Wszyscy mają tutaj równe prawa. Chodzi przede wszystkim o to, aby w głosowaniu wybrać jednego przywódcę, który poprowadzi Naród, tych wszystkich, którym zależy na pomyślności naszej Ojczyzny. Taki kandydat powinien być osobą o mocnych fundamentach. Zwróćcie uwagę, jak dzieje się w USA, jak dokładnie jest wszystko kalkulowane, prototypem jest kandydat w średnim wieku, który ma rodzinę, wykształcenie, i u nas w Polsce ważne jest, aby nie miał przeszłości związanej z Okrągłym Stołem czy z Magdalenką, ani nie miał rąk umoczonych w mordowaniu Polaków.

  Nie mogą być kandydatami ani reprezentować Polaków osoby, które opowiadają się za mordowaniem dzieci polskich, o czym pisaliśmy w jednym z ostatnich listów otwartych USOPAŁ. Został on opublikowany w „Informacjach USOPAŁ” z numerem 144 pod tytułem „Odezwa USOPAŁ do Polaków w obronie Ojczyzny przed mordowaniem dzieci polskich”. Prosimy o ponowne zapoznanie się z nim, z listą posłów, którzy opowiedzieli się za tym, list ten dostępny jest w biurze USOPAŁ.

  Przypomnijcie sobie, jak wybrano Obamę, nikt w USA przed 200 laty nie wyobrażał sobie, że mulat może być prezydentem. Weźcie to jako bardzo praktyczny przykład! Wybierzcie najlepszego spośród Was, mającego te cechy, o których wspominamy, energicznego, katolika, głębokiego patriotę, który miałby zdolności przemawiania do dużej rzeszy ludzi, przekonywania. Taki jest prototyp szefa czy prezesa jakiejkolwiek organizacji na świecie. To trzeba zacząć NATYCHMIAST! Musi być zorganizowana jedna lista, a nie wiele rozproszonych, bo to nie będzie miało szans powodzenia, a tego chcą antypolacy!

  Zwracam się do Was w imieniu moim, USOPAŁ, jak i Fundacji J. Kobylańskiego, ale przede wszystkim w imieniu Narodu Polskiego. POLSKA WAS POTRZEBUJE! Musicie walczyć z energią i pamiętać, że nic się nie zdobędzie bez walki i bez ataku. Nie myślcie, że Wam manna zleci z nieba! O to trzeba walczyć, stanąć razem murem i nie dać się rozproszyć, podzielić. W tym ważnym momencie dziejowym, kiedy to Polska znajduje się na skraju przepaści, trzeba zapomnieć wszelkie nieporozumienia wewnętrzne. Dlatego też, aby tego uniknąć ważne jest, aby wszystkie organizacje utrzymały się w takiej formie, w jakiej istnieją dotychczas, utrzymując swoje statuty, idee, ale do wyborów należy się zjednoczyć i jeszcze raz powtarzam: IŚĆ RAZEM, na jedną listę.

  Pragnę przytoczyć tutaj alfabetyczną liczbę osób, które ewentualnie mogłyby być kandydatami na przywódcę, to jest tylko projekt i pomysł, który mógłby Wam pomóc i podsunąć pewne idee. Jednak to Wy najlepiej rozumiecie sytuację i będziecie wiedzieli, kogo wybrać:

  NAZWISKA PODANE ALFABETYCZNIE:

  1. Prezes Piotr Bachurski, wydawca i redaktor naczelny „Warszawskiej Gazety”;

  2. Prezes OWP Dawid Berezicki;

  3. Mec. Anna Bogucka-Skowrońska, sędzia Trybunału Stanu;

  4. Prezes Maria Byczyńska;

  5. Prezes Patriae Fidelis Jerzy Byczyński;

  6. Redaktor Marek Chrapan;

  7. Inż. Jan G. Grudniewski, Polskie Drużyny Strzeleckie;

  8. Prezes Józef Guzik,Patriotyczny Klub Dyskusyjny w Nowym Jorku;

  9. Prezes prof. inż. Zygmunt Haduch, wiceprezes USOPAŁ;

  10. Prezes Przemysław Holocher i Anna Holocher;

  11. Ojciec Rektor WSKSiM o. Zdzisław Klafka CSsR;

  12. Redaktor „Warszawskiej Gazety” Mirosław Kokoszkiewicz;

  13. Prezes Krzysztof Koczwara, Liga Polonii i Jedności Narodowej;

  14. Prezes Janusz Korwin-Mikke;

  15. Prezes Bogusław Kowalski;

  16. Prezes Robert Kownacki, LOS;

  17. Senator RP Waldemar Kraska;

  18. Twórca i redaktor Wirtualnej Polonii Włodzimierz Kuliński;

  19. Minister Antoni Macierewicz;

  20. Redaktor Stanisław Michalkiewicz;

  21. Prezes Adam Ocytko, Kurier Chicago;

  22. Mecenas Ryszard Parulski;

  23. Prezes Henryk Pawelec, Patriotyczny Ruch Polski;

  24. Prezes LOS Wojciech Podjacki;

  25. Por. Reżyser Bohdan Poręba;

  26. Prezes Piotr Radowski z Austrii;

  27. o. Dyrektor dr Tadeusz Rydzyk CSsR;

  28. dr Eugeniusz Sendecki;

  29. Ks. infułat Ireneusz Skubiś;

  30. Marszałek woj. mazowieckiego dr Adam Struzik;

  31. Prezes Kazimierz Świtoń, Ruch Obrony Krzyża w Polsce;

  32. Pan Ludwik Wasiak, Polskie Drużyny Strzeleckie;

  33. Sekretarz Generalny OWP Maciej Wydrych;

  34. Prezes Marek Wysocki, Patriotyczny Klub Dyskusyjny w Nowym Jorku;

  35. Prezes Andrzej Zabłocki z Chile, wiceprezes USOPAŁ;

  36. Redaktor „Warszawskiej Gazety” Aldona Zaorska;

  Załączam jak najserdeczniejsze pozdrowienia i wyrazy głębokiego poparcia.

  Z wyrazami szacunku,

  Jan Kobylański

  Prezes USOPAŁ

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/…/list…/

 2. „NALEŻY JUŻ SKOŃCZYĆ Z TĄ „SZOPKĄ PATRIOTYCZNĄ” czyli KOLEJNE MOCNE STANOWISKO USOPAŁ !!!

  Image and video hosting by TinyPic

  Musimy podać do publicznej wiadomości informację o skandalicznym zachowaniu się pewnych osób na Zebraniu Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) z okazji XX-lecia tej organizacji. Osoby te w ciągu więcej jak trzech nocy w hotelu w Caletillas „urządzały” awantury, pijaństwo, ordynarne krzyki, wrzaski, w związku z czym personel hotelu zwrócił im uwagę, że takie zachowania nie mogą mieć miejsca. Tego rodzaju działanie kontynuowano, w związku z czym wyrzucono ich z hotelu, poszli na plażę, gdzie nadal urządzano pijaństwo, awantury i ordynarne krzyki.

  R. Winnicki po pijanemu wskoczył do morza w nocy, czego skutkiem było poparzenie go przez meduzy czy coś podobnego, w środku nocy karetka pogotowia musiała odwieźć go do szpitala. Tak było przez trzy dni, albo i więcej.

  To jest coś nieprawdopodobnego, wielki wstyd i zdarza się po raz pierwszy, żeby na Zjeździe USOPAŁ działy się takie rzeczy w hotelach, w których zakwaterowani są goście USOPAŁ. To jest chuligaństwo.

  Są dwie opcje, albo ci ludzie są alkoholikami i takie zachowanie jest dla nich czymś normalnym, czego my nie akceptujemy, albo robili to specjalnie, żeby nadszarpnąć dobre imię USOPAŁ, stworzyć zamieszanie i skandal na XX-leciu USOPAŁ.

  Tę grupę ludzi, której przewodził R. Winnicki zarekomendował nam pan prof. dr hab. Ryszard Bender – nasz wieloletni przyjaciel, którego bardzo cenimy. Widać z tego, że jego również oszukano. Z redakcji komunikowano się z panem prof. Benderem w imieniu pana Prezesa Kobylańskiego i powiedział on, że oni wyślą przeprosiny za to zachowanie, do czego niestety nie doszło (trzeba wziąć pod uwagę, że prof. Bender, jak i inne osoby, wiedziały częściowo o tym skandalicznym pijaństwie, krzykach w pokojach i grupie kobiet, które biegały z jednego pokoju do drugiego). Znamy większość nazwisk, ale nie chcemy tego publikować, żeby skończyć już z tym skandalem chuligaństwa i pijaństwa. To nie jest dla nas żaden zaszczyt ni honor, że byli oni na naszym zebraniu. Uczestniczyli po raz pierwszy i zarazem po raz ostatni, już więcej nigdy.

  Jedna z sytuacji, o której również należy przypomnieć, gdyż wiąże się ściśle z XX-leciem USOPAŁ. Po ostatnim posiedzeniu w sali obrad w dniu 27 lipca 2013 roku została odprawiona uroczysta Msza św. na zakończenie Zjazdu. Koncelebrowali ją nasi wysocy przedstawiciele Kościoła polskiego: ks. inf. dr Ireneusz Skubiś, ks. inf. Józef Wójcik i ks. dr Roman Piwowarczyk, a brali udział wszyscy zgromadzeni Polacy, goście Zjazdu USOPAŁ. Zarówno Księżom Infułatom, jak i Ks. dr Romanowi Piwowarczykowi będziemy zawsze wdzięczni za tę uroczyście sprawowaną Eucharystię, gdyż zawsze podtrzymuje nas to duchowo, jak i pozwala trwać w przywiązaniu do Kościoła i Ojczyzny.

  W ostatnim momencie przed Mszą św. R. Winnicki wszedł na salę, wziął jakieś „papiery” i spieszył się do wyjścia. Wówczas natknął się przy drzwiach na pana Prezesa Kobylańskiego, który przyszedł, aby wziąć udział w Eucharystii i mijając R. Winnickiego zapytał: „będzie Pan z nami na Mszy św.? właśnie się zaczyna”. R. Winnicki odpowiedział na to: „niestety nie będę. Dokucza mi palec w bucie”. To było oburzające, z czego zda sobie sprawę każdy myślący człowiek. To jest reakcja przeciwna polskiemu patriotyzmowi i katolicyzmowi.

  USOPAŁ był w posiadaniu tych wszystkich informacji od początku, ale biorąc pod uwagę Marsz Niepodległości 11 listopada 2013 roku i komentarze tego Marszu – postanowił przeczekać 10 dni i dopiero wówczas opublikować.

  USOPAŁ-owi i Wam wszystkim znane jest świństwo, które zrobił R. Winnicki przykładnemu małżeństwu Państwa Holocher, którzy stali się ofiarami intryg. Przez długie lata byli znaczącymi działaczami ruchu narodowego, są wybitnymi patriotami i katolikami. Po tym, gdy rozesłano ich prywatne wiadomości wyciągnięte z facebooka, R. Winnicki zażądał od Pana Holochera, żeby natychmiast zrezygnował z rady decyzyjnej RN, bo jak nie to go sami zmuszą oskarżając o nieprawdopodobne historie. To była wielka intryga i kłamstwo. Jest oczywiste, że interesem R. Winnickiego i jego mocodawców jest usunąć część katolicką z organizacji młodzieżowych i wprowadzić tam osoby, które mają niezbyt jasną i w wielu przypadkach skandaliczną przeszłość jeśli chodzi o życie prywatne czy ekonomiczne.

  I tak się też stało. Pojawiły się tam inne osoby, których nazwisk nie będziemy wymieniali, ale Państwo sobie doskonale zdają z tego sprawę i było to już też publikowane przez inne osoby i źródła. Należy już skończyć z tą „szopką patriotyczną”.

  Na tegorocznym zebraniu USOPAŁ pan Prezes Kobylański wygłosił przemówienie nawołujące do tego, żeby wszyscy Polacy jak pospolite ruszenie szli do głosowania. Zarówno młodsi, jak i starsi, kobiety, mężczyźni, bo każdy ma jeden głos, który jest tyle samo ważny. Trzeba tylko stworzyć partię, która wystawi uczciwych ludzi, zjednoczyć się, mieć kontrolę przy stołach wyborczych, aby nie oszukiwano podczas liczenia głosów. I jest taki dobry przykład, jak bardzo jest to konieczne. W ostatnich wyborach brał udział pan inż. Jan G. Grudniewski. Cała rodzina głosowała na niego i później opublikowano, że nie dostał on żadnego głosu. To bezczelne oszustwo. Tego typu oszustw było tysiące…….?

  W odpowiedzi na przemówienie pana Prezesa USOPAŁ, R. Winnicki mówił (mamy nagranie), że nie powinniśmy iść jeszcze do wyborów przez najbliższe 10 lat, aż nie stworzą się związki, ruchy itp. Prezes Kobylański wówczas odpowiedział, że to nie jest dobry pomysł, bo w ten sposób pomaga się okupantom Polski przetrwać na swoich stanowiskach, które są uzurpowane, i 60% z nich nie są Polakami, katolikami i wiecie o tym bardzo dobrze, m.in. z artykułów USOPAŁ, że są to antypolacy z Okrągłego Stołu, Magdalenki itd. Publikowaliśmy dwa z tych artykułów, jeden z nich na temat koszernego uboju zwierząt wraz z wynikami głosowania w polskim Sejmie w tej sprawie z dnia 12 lipca 2013 roku (głosowanie nr 77, posiedzenie nr 45). I drugie, bardziej skandaliczne głosowanie, o mordowaniu dzieci poczętych (z dnia 27 września 2013 roku. Głosowanie nr 21, posiedzenie nr 50). Na tej liście jest większość parlamentu, która głosowała za mordowaniem dzieci polskich – czy to są Polacy? Publikowaliśmy już listę wszystkich nazwisk wraz z komentarzem.

  Pan Prezes Kobylański wołał wówczas na zebraniu, aby Polacy szli do głosowania, aby usunąć tę okupację Polski jeszcze z okresu żydokomuny, PRL, Magdalenki, Okrągłego Stołu i innych przestępców, którzy okradali i okradają Polskę. Następnego dnia R. Winnicki znów zabrał głos! I cud! Zapomniał, co powiedział pierwszego dnia (przypuszczalnie mocodawcy dali mu nowe rozkazy) i zaczął mówić: idziemy do wyborów (to jest zupełnie jasne, że chcą iść do wyborów do parlamentu Europejskiego, aby dostać się na wysokie pozycje).

  Już czas, aby Polacy się obudzili i zrozumieli jak bardzo są manewrowani, szli do wyborów i kontrolowali je. Liczenie głosów musi odbywać się nie tylko w Polsce, ale i za granicą, oraz liczenie ręczne i nie elektroniczne, bo takim łatwo jest manipulować.

  Mamy wiele informacji na temat przeszłości R. Winnickiego, na tej bazie chcemy skierować do niego kilka zapytań. Wiemy, że studiował i te studia rzucił, bo zajął się działalnością polityczną, publikacjami, wyjazdami za granicę na Węgry, do Anglii (gdzie mu się nie powiodło). Kto za to płaci? Skąd bierze na to pieniądze? Nie można zamykać na to oczu?!?!

  Analizując wiele tych wątpliwości, jak i pijaństwo i chuligaństwo, jakie miało miejsce na XX-leciu USOPAŁ, odsuwa nas od nich zupełnie, nie chcemy mieć z nimi nic do czynienia. Będziemy popierać dobrych patriotów, katolików, którzy nie wywołują osobistych, politycznych, ani ekonomicznych skandali. Trzeba się jednoczyć, iść razem, bo tylko w ten sposób odniesiemy sukces!

  O tym wszystkim, o czym wspomnieliśmy, można byłoby napisać całą książkę, w większości znacie te wszystkie ekscesy, które miały miejsce (osoby, które uczestniczyły w zebraniu wiedzą o tym bardzo dobrze. Przed kilkoma dniami jeden z panów, bardzo dobrych patriotów powiedział panu Prezesowi Kobylańskiemu: „my o tym wiedzieliśmy. Ale nie chcieliśmy mówić, bo było nam wstyd i przykro, i baliśmy się, że przeżyje Pan rozczarowanie młodzieżą polską”). Pan Prezes USOPAŁ nie stracił i nie straci zaufania do młodych Polaków. Oni bardzo często na tym wszystkim cierpią, są fałszywie informowani już od ostatnich 60 lat przez grupy antypolskie, które w większości bazują na tym nieprawdopodobnym oszustwie, jakim była Magdalenka, Okrągły Stół, gdzie na 57 głównych uczestników aż 47 było żydami, a reszta to szabesgoje.

  Ta cała sytuacja, to przypuszczalnie była próba wprowadzenia do USOPAŁ „konia trojańskiego” i rozbicie Zjazdu z okazji XX-lecia organizacji. Jednak my stoimy cały czas na straży polskości i zawsze będziemy zwalczać tego rodzaju zachowania dla dobra naszej Ojczyzny Polski.
  (…)
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/21/informacja-usopal-o-skandalicznym-zachowaniu-sie-pewnych-osob-na-zebraniu-unii-stowarzyszen-i-organizacji-polskich-ameryki-lacinskiej-usopal-z-okazji-xx-lecia/

 3. Macie Panowie racje.JKM i my ludzie zorganizowani w Kongresie Nowej Prawicy.Od początku negujemy to co się dzieje w i z naszą Ojczyzną.Dziękujemy wam Polakom na obczyźnie za to ,że jesteście z nami i nie obce są dla Was losy Polski.NIECH SIĘ ODRODZI WOLNA I NIEPODLEGŁA POLSKA .TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s