Bojkot wyborów partyjnych nominatów na europosłów

 Eurowybory łagru

.

RATUJMY GODNOŚĆ i HONOR POLAKÓW

ZBOJKOTUJMY WYBORY do UNII

NIE IDŹMY 25 maja GŁOSOWAĆ

.

Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce

Committee for Commemoration of the Victims of Stalinism

ofiarystalinizmu@wroclaw.com

Po wejściu do Unii Polacy mają nikłe szanse by poprawić swój los. Znów ci sami, którzy naród gnębili, oszukali, okradli i sponiewierali, chcą zachować władzę (lub przekazać ją swoim dzieciom) i pchają się do Parlamentu Europejskiego. Społeczeństwo nie ma możliwości a nawet woli, by im w tym przeszkodzić.

Tak więc, najgorsze łotry, szubrawcy i ich sługusy wejdą do Parlamentu Europejskiego, bo mądrzy, uczciwi obywatele nie mają szans.

Jest jednak sposób, by pokazać „im” siłę i obywatelską, patriotyczną postawę narodu – zbojkotowanie wyborów.

Co prawda, nie przeszkodzi to, by oni weszli do niego, ale pokaże, co naród naprawdę o nich myśli. Nie oznacza to dystansowania się od samej Unii, ale od tych, którzy nie zasługują na reprezentowanie w niej Polaków.

Jeśli do urn pójdzie połowa uprawnionych, to „oni” jakoś, pokrętnie, ale to wytłumaczą, ale jeśli pójdzie tylko 10-15 %, to nie tylko „oni”, ale także Bruksela i świat zrozumie, że „oni” nie mają poparcia w narodzie. Niewiele już społeczeństwu pozostało praw i możliwości wpływu na rzeczywistość polską.

Mafie rządzące zniszczyły kraj, rozgrabiły, rozkradły majątek wielu pokoleń Polaków, a przede wszystkim pozbawiły społeczeństwo wszelkiej nadziei, więc ratujmy, chociaż resztki honoru i godności narodowej. Zbojkotujmy te wybory i ratujmy HONOR własny i wszystkich Polaków. Przyjrzyjmy się, choćby na własnym terenie, jakie męty pchają się do reprezentowania nas w Europejskim Parlamencie. One pchają się głównie do kasy, po owe 32 tys. złotych miesięcznie plus inne materialne korzyści.

Zastanówmy się, dlaczego, tak szczelnie ukrywają swoją przeszłość, powiązania, kontakty, życiorysy?

Wreszcie pomyślmy, czym się zasłużyli wobec narodu i państwa, że mieli by uzyskać poparcie ludzi przez nich skrzywdzonych, sponiewieranych, poniżonych, zdegradowanych społecznie; robotników, emerytów, chorych, bezdomnych, głodnych dzieci?

Oni plują nam w twarz. Kpią z nas. naigrywają się z naszej naiwności, łatwowierności, nieświadomości, naszego lenistwa myślowego, naszej biedy i nędzy.

Nie głosujmy, więc na nich. Sami się już wystawili, to niech się sami wybierają. Miejmy odwagę zachować godność, przynajmniej sami siebie szanujmy.

Bądźmy chociaż wobec siebie i przyszłych pokoleń w porządku.

W przyszłości swoim dzieciom i wnukom będziemy mogli śmiało spojrzeć w oczy i z podniesionym czołem powiedzieć – ja do tego zła ręki nie przykładałem, nie poparłem oszustów, złodziei, łobuzów, bandytów.

Kiedyś jeden z b. posłów, działacz przedsierpniowej opozycji, słusznie wyraził się o posłach III RP, że powinni siedzieć w więzieniu, a nie w ławach poselskich.

Chyba zbyt oględnie to wyraził, powinien ostrzej sformułować karę za zło, jakie rządzący wyrządzili po sierpniu 1980 i 1989 Narodowi Polskiemu. Miejmy nadzieję, że społeczeństwo rozliczając ich haniebną przeszłość ostro, sprawiedliwie ich osądzi i nie uchroni ich Unia, bo wyroki ludu dosięgną ich wszędzie, nawet poza krajem.

 Dr Leszek Skonka – Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce

1.    Były działacz przedsierpniowej opozycji demokratycznej , uczestnik Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela, założyciel Wolnych Związków Zawodowych na Dolnym Śląsku w 1979 roku, współorganizator i współkierujący strajkiem w sierpniu 1980 roku we Wrocławiu.

2.    Sprzeciwiał się wprowadzaniu KOR-u, funkcjonariuszy SB i aktywistów PZPR i upolitycznieniu Związku, zerwaniu Umowy Gdańskiej, awanturnictwu politycznemu. Chciał by Związek „Solidarność” nie wychodził poza  statut związku pracowniczego. Za tę postawę oskarżony został publicznie, bez jakichkolwiek podstaw, o sprzyjanie PZPR, działanie na szkodę Związku, współpracę z SB i usunięty ze wszystkich funkcji, również ze Związku ”Solidarność”, spotwarzony publicznie, bez prawa do obrony, skazany na karę śmierci cywilnej 19 października 1980 r. przy biernej, milczącej postawie Kościoła.

3.    Założyciel i przewodniczący istniejącego od 1988 roku Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce oraz Instytutu Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, zbudował w 1989 roku pierwszy w Polsce i na świecie Pomnik Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu. Założyciel w 1990 r. Stronnictwa Sprawiedliwości Społecznej.

PROSIMY OSOBY i ORGANIZACJE WYRAŻAJĄCE PODOBNĄ POSTAWĘ o PRZYŁĄCZENIE SIĘ do APELU i PRZEKONYWANIA INNYCH o JEGO SŁUSZNOŚCI

Kontakt  stalinism@wp.pl, tel. kom. 691 830 350

4 uwagi do wpisu “Bojkot wyborów partyjnych nominatów na europosłów

  1. Kolejny przykład koszernego „patrioty”:

    „Jest jeszcze wiele innych rzeczy, co do których Adam Michnik i ja na pewno się zgadzamy. Nie chcę Polski, w której polskość definiowana jest etnicznie, w której ludzie są dyskryminowani ze względu na swoje pochodzenie. Nie chcę Polski, w której homoseksualiści byliby prześladowani i nie mogli żyć w związkach prawnie uregulowanych. Nie chcę Polski, w której kobiety miałyby mieć gorsze szanse niż mężczyźni. Nie chcę Polski, w której panuje szowinizm, antysemityzm i fanatyzm religijny” – Prof. Zdzisław Krasnodębski, lider warszawskiej listy PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
    Źródło cytatu: Z. Krasnodębski, Już nie przeszkadza. Szkice polityczne III, Kraków 2010, s. 446

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s