Ukrajina: „Pravý Sektor jsou Židé”

jarosz koszerny

.

„CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” to UKRAIŃSCY ŻYDZI, którzy MIESZKALI w IZRAELU, OTRZYMALI OBYWATELSTWO, PRZESZLI SZKOLENIE WOJSKOWE w ARMII IZRAELSKIEJ (CAHAL), a następnie WRÓCILI na UKRAINĘ.” !!!

*****

W CZESKIEJ TELEWIZJI pojawiła się KOSZERNA „UKRAINKA” ze Lwowa, WALIENTINA LIULIA i podkablowała swoich WSPÓŁPLEMIEŃCÓW.

Krótkie TŁUMACZENIE, żeby DOBRZE ZORIENTOWAĆ się w kwestii „UKRAIŃSKIEJ” OPOZYCJI.

Posłuchajmy WALIENTINĘ LIULIA ze STOWARZYSZENIA SPRAW MIĘDZYNARODOWYCH, która na filmie video (0:31) mówi, że:

„CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” to UKRAIŃSCY ŻYDZI, którzy MIESZKALI w IZRAELU, OTRZYMALI OBYWATELSTWO, PRZESZLI SZKOLENIE WOJSKOWE w ARMII IZRAELSKIEJ (CAHAL), a następnie WRÓCILI na UKRAINĘ.”

Innymi słowy CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” są BANDEROWCAMI, ale jednocześnie są ŻYDOWSKIMI BOJÓWKARZAMI wyszkolonymi w IZRAELU.

.

Koszerna Liulia pociąga koszerne piwko. Gęba czysto aszkenazyjska.

To jest ulga (dla Czechów?). Wątpliwości co do koszerności Liuli nie ma żadnych.

Jej strona na pejsbuku (htps://www.facebook.com/valentyna.lyulya)

.

Wiec w Pradze z poparciem bandziora Stepana Bandery i żydomajdanu.

Wiec w Pradze z poparciem bandziora Stepana Bandery i żydomajdanu. Widoczna bandycka, czerwono-czarna szmata banderowska.

Za: http://linur2.livejournal.com/639063.html

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowski-prawy-sektor-2014-03______________________________________________________________________________

.

DMYTRO AWDIM  JAROSZ – GŁÓWNY ŻYD KOSZERNEGO „PRAWEGO SEKTORA”

14DMYTRO AWDIM JAROSZ, szef bojowego skrzydła

REWOLUCJI ŻYDOWSKIEJ na UKRAINIE.

 .

ŻYDOWSKIE NAZWISKO JAROSZ pochodzi o HEBRAJSKIEGO SŁOWA „A-ROSH” (הַרֹאשׁ), które znaczy tyle co „ZWIERZCHNIK”, „WÓDZ” i wskazuje na WYSOKĄ POZYCJĘ PRZODKÓW AWDIMA JAROSZA w CHASYDZKIEJ SPOŁECZNOŚCI UKRAINY.

Sam AWDIM JAROSZ urodził się w ŻYDOWSKIM MIASTECZKU (shtetl) KAMIENSKOJE w dniu 30 września 1971 (10 tishri 5732 rok według kalendarza judejskiego), w święty dzień YOM KIPPUR (sądny dzień).

Mędrcy Tory interpretowali narodzenie chłopca w ten dzień jako fakt, że P-n B-g Izraela wybrał go na swego wielkiego wojownika, który będzie siać grozę i przerażenie wśród gojów i dlatego od dziecka wychowywali go w tradycjach wojskowych syjonizmu i przygotowywali do wielkiej roli.

AWDIM JAROSZ już w wieku 12 lat znał na pamięć SHULCHAN ARUCH i dzieła (ŻYDOWSKIEGO FASZYSTY) ZEEWA ŻABOTYŃSKIEGO.

Ażeby przyjrzeć się małemu geniuszowi do Kamienskoje przyjeżdżał osobiście MENACHEM BEGIN. Po długo trwającej rozmowie BŁOGOSŁAWIŁ on AWDIMA i nazwał go „PRZYSZŁYM MACHABEUSZEM”.

Od lutego 1989 roku AWDIM JAROSZ został CZŁONKIEM ANTYSOWIECKIEGO KÓŁKA – „RUAH ELOHIM UKRAINY”.

A w czerwcu 1994 roku został jednym z ZAŁOŻYCIELI SYJONISTYCZNEJ ORGANIZACJI TERRORYSTYCZNEJ „TRYZUB” imienia SHIMONA BENDERA i kierował jej oddziałem regionalnym. EMBLEMATEM ORGANIZACJI była HEBRAJSKA LITERA „SHIN” w formie „TRYZUBA”, która w KABALE SYMBOLIZUJE OGNISTEGO DUCHA (RUAH) pochodzącego od „Naszego B-ga”. SHADDAI POSYŁA OGNISTEGO DUCHA na POMOC JUDEJSKIM WOJOWNIKOM walczącym o SYJON i TRZECIĄ ŚWIĄTYNIĘ SALOMONA.

Od 2005 roku AWDIM JAROSZ jest JEDYNYM WODZEM ORGANIZACJI.

Teraz AWDIM i podlegający mu BOJÓWKARZE „TRYZUBA”, CAHAL-u (armia izraelska) i GÓRSCY ŻYDZI RABINA DUDAJEWA prowadzą operację specjalną ODDZIELENIA od UKRAINY, strategicznie ważnej dla Rosji, ZACHODNIEJ UKRAINY, zasiedlonej od dawna przez CHASYDÓW.

Czy będą oni wykonywać MOKRĄ ROBOTĘ na UKRAIŃSKICH GOJACH?

WEDŁUG ICH UZNANIA.

T E L   H A I !

za: http://judastruth.livejournal.com/175291.html

21 uwag do wpisu “Ukrajina: „Pravý Sektor jsou Židé”

 1. * LIDER PRAWEGO SEKTORA spotkał się z AMBASADOREM IZRAELA !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE” czyli „WYZWOLICIELE UKRAINY” mają już „GORĄCA LINIA” z AMBASADĄ IZRAELA !!!
  *****

  DMYTRO JAROSZ, KOMENDANT PRAWEGO SEKTORA, SPOTKAŁ SIĘ w środę z AMBASADOREM IZRAELA w Kijowie, REUWENEM DINEM.

  ZAPEWNIŁ on, że PRAWY SEKTOR BĘDZIE WALCZYŁ PRZECIWKO ANTYSEMITYZMOWI na UKRAINIE oraz wyraził zapewnienie, iż w jego ruchu następuje wzrost tolerancji wobec mniejszości. Zadeklarowano odrzucenie wszelkich przejawów ksenofobii oraz szowinizmu.

  Celem Prawego Sektora ma być budowa tolerancyjnej, demokratycznej Ukrainy z równymi szansami dla wszystkich. JAROSZ ZGODZIŁ się na PROPOZYCJĘ, aby USTANOWIĆ „GORĄCĄ LINIĘ” z AMBASADĄ IZRAELA, gdzie na bieżąco omawiane byłyby najbardziej palące sprawy.

  DMYTRO JAROSZ to PRZYWÓDCA PRAWEGO SEKTORA, KOALICJI wielu ŚRODOWISK NACJONALISTYCZNYCH UKRAINY, która WALCZYŁA ZACIĘCIE na MAJDANIE, STANOWIĄC GŁÓWNĄ SIŁĘ BOJOWĄ. Jednocześnie to od roku 2005 LIDER WSZECHUKRAIŃSKIEJ ORGANIZACJI „TRYZUB” IM. STEPANA BANDERY, a wcześniej także żołnierz Armii Czerwonej.

  Warto pogratulować inspiracji Prawym Sektorem pewnej części polskich narodowców, którzy w ciągu ostatnich tygodni podziwiali tę koalicję. OKAZAŁO SIĘ, że ORGANIZACJA TA BYŁA MARIONETKĄ W RĘKACH ZACHODNICH, WYKORZYSTYWANĄ do WALKI PRZECIWKO WŁADZY JANUKOWYCZA.

  Od dawna było dziwnym, że sympatycy Iranu czy Syrii Al-Assada wspierają prozachodnią rewoltę na Ukrainie. [jest wręcz odwrotnie – red.] Ciekawe, jak wytłumaczą teraz stanowisko Dmytro Jarosza? Ciekawe, jaki jest polski interes z całego zamieszania na Ukrainie?

  (…)
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/28/lider-prawego-sektora-spotkal-sie-z-ambasadorem-izraela/

 2. ŻYDZI na EUROMAJDANIE !!!
  .
  _______________________________________________________

  Ilu ŻYDOWSKICH DOWÓDCÓW posiada PRAWY SEKTOR ?!!
  _______________________________________________________
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „RABIN DOWODZI, że ŻYDZI ZOBOWIĄZANI SĄ do WSPARCIA „WALKI o SŁUSZNĄ SPRAWĘ”, którą prowadzi NARÓD UKRAINY” !!!

  Oficer CAHAL (armia izraelska) i jeszcze 300 ŻYDOWSKICH BOJÓWKARZY zostało INSTRUKTORAMI EUROMAJDANOWSKIEJ TŁUSZCZY.

  Portal Stowarzyszenia Gmin i Organizacji Żydowskich Ukrainy, którego szefem jest pijarowski menedżer euromajdanu, żyd Josif Eisels, osłaniający nazistów żyda Tiahnyboka-Frotmana, wyhodowanych przez szefa Europejskiego Sojuszu Żydowskiego, miliardera i żyda I. Kołomojskiego, opublikował wywiad korespondenta Michaiła Golda z pewnym żydem izraelskim, którego autor wywiadu przedstawia jako „jednego z głównych ludzi w skomplikowanym systemie samoobrony Majdanu i barykad na Hruszewskiej”, nie wymieniając go z nazwiska. Chociaż żydowskie media przedstawiają go jako „gołębia pokoju” to trzeba trzeźwo oceniać sytuację przejęcia protestu, kiedy oficer obcej armii przyznaje się do bezpośredniego kierowania „ukraińskim buntem”.

  Poniżej przytaczamy fragmenty z wywiadu tego anonimowego oficera armii izraelskiej (CAHAL) w przekładzie z języka ukraińskiego z żydowskich portali „israel7″ i „news.israelinfo”:

  „To co zobaczyłem na początku rozczarowywało, tak wszystko było zdezorganizowane, brak przywódców, spójnej strategii, itp. Wtedy, nieoczekiwanie dla siebie, zacząłem częściowo zarządzać przebiegiem tego oporu, chociaż początkowo nie uważałem go za „swoją wojnę”. Organizowałem obronę, budowę barykad a później, na prośbę ludzi, zacząłem dowodzić jednym z oddziałów”.

  „Byłem kilka razy na Majdanie, słuchałem nieodpowiedzialnych wypowiedzi przywódców opozycji, rozumiejąc, że ludzie mogą popełniać szaleństwa. Co i się stało kiedy po 7 godzinnych negocjacjach ta trójka wyszła na scenę i zaczęła przygotowywać grunt pod kompromis. Naród wypiął się na nich i ruszył w kierunku ulicy Hrusziewskiego zamierzając przystąpić do szturmu, absolutnie bezsensowne z wojskowego punktu widzenia. Służyłem w armii izraelskiej, mam jeszcze pojęcie w kwestii operacji anty-terrrorystycznych, sam brałem w nich udział i po prostu zrozumiałem, że teraz poleje się dużo krwi. Policzywszy ludzi na barykadach i upewniwszy się, że stosunek sił jest absolutnie nie do przyjęcia w zbliżających się działaniach, zaproponowałem zajęcie pozycji obronnej i wzmocnienie redut. Dzisiaj te barykady wyglądają tak jak powinny wyglądać. Ostateczną pewność co do tego, że jestem właśnie tam gdzie powinienem być, zyskałem po szturmie Domu Ukraińskiego, gdzie ja, mówiąc słowami „Pirkey avot”, próbowałem być „człowiekiem na miejscu gdzie nie ma ludzi”. 1500 osób próbowało przejąć budynek w którym znajdowało się 200 funkcjonariuszy sił bezpieczeństwa, głównie świeżo po przeszkoleniu, i gdyby dorwali się oni do tych chłopaków to krew polała by się i po drugiej stronie. Zaczęliśmy proces negocjacji zakończony uwolnieniem Domu Ukraińskiego bez jednego wystrzału i bez rannych”.

  „Tylko w moim oddziale jest 4 IZRAELSKICH BOJOWCÓW z doświadczeniem wojskowym, których, tak jak i mnie, wyprowadziło na Majdan pragnienie uniknięcia nikomu niepotrzebnych ofiar. Ja nazwałbym całą naszą grupę „niebieskimi hełmami”, analogicznie do sił pokojowych ONZ. Sytuacja na Majdanie jest dość nerwowa, wielu ludzi chce zemsty za krew ofiar, jeszcze więcej jest zmęczonych bezczynnością opozycji, wszystkie te gorące głowy są pełne iluzji w kwestii prawdziwych walk i w konsekwencji nie wyobrażają sobie możliwych następstw. Oni także nie myślą o tym, że po drugiej stronie barykad także są ludzie, dlatego nasze działania nie powinny zhańbić Majdanu z „ludzką twarzą”.

  „Ja od pierwszych dni OBCUJĘ z AKTYWISTAMI „PRAWEGO SEKTORA”, UNA-UNSO, ze wszystkimi tymi ludźmi, z którymi w czasie pokoju nie znalazłbym wspólnego języka. Przy tym przedstawiam siebie wyłącznie jako ŻYDA, dodatkowo RELIGIJNEGO. Pod moim dowództwem są już dziesiątki bojowców Majdanu, Gruzini, Azerowie, Ormianie, Rosjanie, którzy nawet nie próbują rozmawiać po ukraińsku, i ani razu nie spotkaliśmy się ze zjawiskiem wzajemnej nietolerancji. Wszyscy oni z wyraźnym szacunkiem odnoszą się do mojego wyznania, już wiedzą co jem, czego nie jem, itp., i to nie wywołuje żadnego odrzucenia”.

  „Dobrze zorganizowani ekstremiści to mit” – zapewnia żydowski aktywista euromajdanu.

  „Ludzie, którymi ja kieruję są zorganizowani znacznie lepiej niż radykałowie. My reagujemy szybciej i bardziej skutecznie. Pod moim bezpośrednim nadzorem jest 30 ludzi a zmobilizować mogę 300. Ani OUN, ani „Prawy Sektor” na takie luksusy nie mogą sobie pozwolić” – stwierdza żyd.

  Poglądy wyrażone przez anonimowego, „ŻYDOWSKIEGO OBROŃCĘ MAJDANU” są prawie dosłownie takie same jak opinie rabina Pinchasa Rosenfelda, z którym wywiad został opublikowany przez felietonistę kijowskiej gazety żydowskiej „Haadashot”, Michaiła Golda. Rabin dowodzi, że ŻYDZI ZOBOWIĄZANI SĄ do WSPARCIA „WALKI o SŁUSZNĄ SPRAWĘ”, którą prowadzi NARÓD UKRAINY:

  „NARÓD ŻYDOWSKI POWRÓCIŁ na SCENĘ HISTORII nie po to, ŻEBY na NIEJ WYPOCZYWAĆ. Nie trzeba koniecznie stać na czele marszu, ale mnie się wydaje, że ważne jest żeby popierać dążenie dźwigające ten naród, a z nim całą ludzkość, na nowy poziom”.

  I jako podsumowanie przytaczamy słowa tegoż żydowskiego instruktora z CAHAL’u:

  „Ja uważam, że OBECNOŚĆ ŻYDÓW na MAJDANIE to nie tylko UCZCZENIE IMIENIA STWÓRCY, ale to jest DIALOG ŻYDÓW z PRZYSZŁĄ WŁADZĄ. To jest to co pozwoli jutro żydom żyć i pracować w tym kraju. I to jest ważka przeciwwaga dla tych, którzy krzyczą o „nieżydowskiej sprawie”. Z bożą pomocą, kiedy będę mógł ujawnić swoją twarz, to nikt nie powie, że żydzi stali na boku”.

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/18/zydzi-na-euromajdanie/

 3. DOWÓDCA IZRAELSKIEJ MILICJI WALCZY na KIJOWSKIM MAJDANIE !!!
  .
  CZY OGŁOSZONA przez _PRAWY SEKTOR_ *WIELKA UKRAIŃSKA REKONKWISTA* to w istocie *ŻYDOWSKA REWOLUCJA* ?!!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  URODZONY na UKRAINIE, były IZRAELSKI ŻOŁNIERZ IDF dowodzi ODDZIAŁEM 40 mężczyzn i kobiet, którzy w WIĘKSZOŚCI nie są ŻYDAMI, ATAKUJĄCYM legalne SIŁY RZĄDOWE PAŃSTWA. !!!

  http://www.timesofisrael.com/israeli-militia-commander-fights-to-protect-kiev/

 4. ANONYMOUS Z UKRAINY WYSYŁAJĄ POLSCE OSTRZEŻENIE !!!

  Aktualne wydarzenia na Ukrainie roznoszą się również szerokim echem w Sieci. Jednak akcja anonimowych hakerów różni się od większości internetowych inicjatyw związanych z tym krajem. Dzisiejszej nocy haktywiści, włamując się na ok. 30 polskich witryn zostawili tam… ostrzeżenie dla Polaków.

  Oficjalne oświadczenie Anonymous Ukraine brzmi następująco:
  ___________________________________________
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  ______________________________

  WITAJCIE !!!

  Jesteśmy ANONYMOUS UKRAINE

  NA UKRAINIE odbył się ZAMACH, dzięki któremu DO WŁADZY DOSZLI *NAZIŚCI*. Tak, NAZIŚCI DOSZLI do WŁADZY w jednym z EUROPEJSKICH KRAJÓW w XXI wieku !!!
  .

  .
  Europa ucierpiała już na skutek nazistowskiego terroru w przeszłości. To może się powtórzyć. CHCEMY OSTRZEC POLAKÓW, że ICH KRAJ ZNAJDUJE się w OGROMNYM NIEBEZPIECZEŃSTWIE. POLSKA BĘDZIE NASTĘPNYM KRAJEM, który ZOSTANIE ROZERWANY NA STRZĘPY przez FASZYSTOWSKĄ PLAGĘ, tak samo jak miało to miejsce na Ukrainie.

  SZTURMOWCY z UKRAIŃSKIEGO, NEO-NAZISTOWSKIEGO RUCHU „PRAWY SEKTOR”, którzy są odpowiedzialni za wszystkie akty przemocy na Ukrainie PLANUJĄ PRZEJĄĆ WSCHODNIE TERENY POLSKI, o których myślą, że należą do nich.

  Polska zapomniała o swojej historii, więc wymazaliśmy treści niektórych polskich stron internetowych. CHCEMY aby POLSKA ZROZUMIAŁA, że TRAGEDIA jaką była RZEŹ WOŁYŃSKA może się POWTÓRZYĆ, jeśli Polacy nie przestaną wspierać ukraińskich nazistów.

  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1191:anonymous-z-ukrainy-wysyaj-polsce-ostrzeenie

 5. JOBBIK: „NOWY RZĄD UKRAINY jest SZOWINISTYCZNY i NIEPRAWOWITY” !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  ZACHÓD POSTĘPUJE w sposób PEŁEN HIPOKRYZJI, przedstawiając ROSJĘ, jako GŁÓWNEGO WINOWAJCĘ. „ZACHÓD PRAGNIE ROZSZERZENIA SWOJEJ STREFY WPŁYWÓW NA WSCHÓD, BY ROZCIĄGNĘŁA SIĘ ONA POZA EUROPĘ ŚRODKOWO-WSCHODNIĄ, KTÓRĄ JUŻ KUPILI I WYEKSPLOATOWALI” !!!
  *****

  Jobbik żąda, by rząd węgierski i Ministerstwo Spraw Zagranicznych podjęły środki dla ochrony węgierskiej mniejszości etnicznej w Obwodzie Zakarpackim. Jobbik twierdzi również, że Zachód posługuje się obecną, przypominającą Zimną Wojnę sytuacją, do rozciągnięcia swojej strefy wpływów na Wschód.

  Jobbik spogląda z ubolewaniem na kryzys ukraiński, ale partia potępia również pełne hipokryzji zachowanie i polityczne manipulacje sił atlantyckich. Korupcja rządu Janukowycza i zła polityka prowadzona przez Partię Regionów z pewnością odegrały rolę w wybuchu rewolucji, ale finansowe, polityczne i wywiadowcze machinacje i prowokacje Zachodu były za to odpowiedzialne w równym stopniu.

  Márton Gyöngyösi mówi, że Zachód postępuje w sposób pełen hipokryzji, przedstawiając Rosję, która powstrzymywała się od działania pomimo swoich obaw o sytuację rosyjskiej mniejszości na Ukrainie, jako głównego winowajcę, podczas gdy pierwszą decyzją cieszącego się poparciem Zachodu ukraińskiego rządu było zniesienie ustawy językowej, co dało przedsmak przyszłej szowinistycznej polityki ukraińskiej.

  Jobbik uznaje tymczasowy rząd Ukrainy za nieprawowity. Márton Gyöngyösi powiedział, że obecna sytuacja jest kolejnym aktem pomarańczowej rewolucji 2004 roku, kolejnym etapem geopolitycznej walki pomiędzy osią Waszyngton-Bruksela a Rosją.

  Zachód pragnie rozszerzenia swojej strefy wpływów na Wschód, by rozciągnęła się ona poza Europę Środkowo-Wschodnią, którą już kupili i wyeksploatowali – stwierdził Márton Gyöngyösi. Dodał, że pobór do wojska w Obwodzie Zakarpackim musi zostać zatrzymany, zaś prawa mniejszości zapewnione, skoro Ukraina nie jest w stanie zagwarantować ich sama. Musi zostać również zagwarantowana pełna autonomia etnicznych mniejszości węgierskiej i rusińskiej – dodał.

  Jobbik wzywa rząd węgierski by porzucił przyjmowaną od 25 lat postawę podporządkowania Zachodowi i bronił praw mniejszości, koncentrując się na interesach narodowych.

  (…)
  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/11748/jobbik-nowy-rzad-ukrainy-jest-szowinistyczny-i-nieprawowity

 6. POSEŁ ZŁOTEGO ŚWITU: „JANUKOWYCZ to LEGALNY PREZYDENT UKRAINY” !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic

  „UKRAIŃSKA OPOZYCJA z „PRAWICOWYMI EKSTREMISTAMI” … MAJĄ ONI BARDZO DOBRĄ KOMUNIKACJĘ z **AMERYKAŃSKIMI ŻYDAMI**, którzy ATAKUJĄ NAS TUTAJ W GRECJI” !!!
  .
  Podczas trwającego zjazdu przedwyborczego narodowo-rewolucyjnego ZŁOTEGO ŚWITU w regionie Attyki, POSEŁ tej partii, ILIAS PAGAGIOTAROS udzielił krótkiego wywiadu telewizji Ruptly, w którym POTĘPIŁ DZIAŁANIA UKRAIŃSKICH OPOZYCJONISTÓW i nazwał WIKTORA JANUKOWYCZA JEDYNYM LEGALNYM PRZYWÓDCĄ PAŃSTWA UKRAIŃSKIEGO.

  JEDYNY LEGALNY RZĄD, jaki ISTNIEJE na UKRAINIE, to RZĄD JANUKOWYCZA. Jeśli jest zły, skorumpowany, to ludzie powinni zadecydować w nadchodzących wyborach, czy zostanie, czy będzie zmieniony. To bardzo proste.

  ZŁOTY ŚWIT nie jest tym samym, co UKRAIŃSKA OPOZYCJA z „PRAWICOWYMI EKSTREMISTAMI”, nie wiem jak ich nazywacie, „faszystami”, czy „nazistami”, nieważne.

  WIDZIMY BOWIEM, że MAJĄ ONI BARDZO DOBRĄ KOMUNIKACJĘ z **AMERYKAŃSKIMI ŻYDAMI**, którzy ATAKUJĄ NAS tutaj w GRECJI i nie MÓWIĄ ani słowa O ZBRODNIACH, jakie MIAŁY TUTAJ MIEJSCE.
  .

  .
  http://www.nacjonalista.pl/2014/03/02/posel-zlotego-switu-janukowycz-to-legalny-prezydent-ukrainy/

 7. KAŻDY, kto nie lubi „PRAWEGO SEKTORA” może zostać WYELIMINOWANY ?!!

  Lider „PRAWEGO SEKTORA” DMITRIJ JAROSZ stwierdził o konieczności ELIMINACJI NIEWYGODNYCH OSÓB, za których uważa członków „V KOLUMNY KREMLA”.

  Zamierza też, wspólnie z siłami zbrojnymi Ukrainy, przystąpić do działań wojennych z siłami zbrojnymi Federacji Rosji, między innymi w szturmie na Krym i inne rejony, gdzie LUDZI SAMI SOBIE WYBRALI WŁADZĘ (sic!!!) /Doniec, Charków i inne –przyp. własna/.

  Teraz KAŻDY, kto nie lubi „PRAWEGO SEKTORA” ze względu na NARODOWOŚĆ, IDEOLOGIE lub językowy status, może być ZLIKWIDOWANY, jako przedstawiciel „V KOLUMNY KREMLA”.

  detektywmjarzynski
  -komentarz przeklejony-

 8. Na KRYM przybyli SERBSCY WOJOWNICY: „CHCEMY WESPRZEĆ ROSJAN” !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „NASZYM CELEM jest WSPARCIE ROSJAN w imieniu SERBSKIEGO NARODU” !!!
  *****

  Z misją wsparcia Rosjan do Sewastopola dotarła grupa SERBSKICH OCHOTNIKÓW, członków RUCHU CZETNIKÓW.

  „Naszym celem jest wsparcie Rosjan w imieniu Serbskiego Narodu” – oświadczył MILUTIN MALIŠIĆ, bojownik z GRUPY WILKÓW. Podkreślił, iż przybył z towarzyszami na zaproszenie Rosjan, którym chciałby się odwdzięczyć za pomoc podczas konfliktów na Bałkanach.

  „W trakcie wojny w Jugosławii wielu rosyjskich ochotników walczyło po stronie Serbii, więc my, bracia, postanowiliśmy im teraz pomóc. Dlatego jesteśmy tutaj” – oznajmił Mališić.

  Serbscy i rosyjscy nacjonaliści od wielu lat utrzymują ścisłe kontakty. Ich więzi umacnia przede wszystkim prawosławna wiara oraz antyzachodnia ideologia. Do tej pory nie oszacowano ilu Serbów przybyło na Krym.

  Napiętą sytuację w Ukrainie wykorzystują również inne prorosyjskie, bądź nacjonalistyczne bojówki i organizacje z różnych państw.

  Grupa „OBRONA CYWILNA UKRAINY” rekrutuje ochotników za pomocą rosyjskiego portalu społecznościowego *VKontakte*. Funkcjonująca od tygodnia strona „Obrony Cywilnej Ukrainy” uzyskała ponad 7 tysięcy zwolenników. Na stronie jest dostępny formularz rekrutacyjny, wezwanie do przekraczania ukraińskiej granicy i wsparcia Rosjan zamieszkałych na terytorium Ukrainy.

  http://kresy24.pl/47010/krym-przybyli-serbscy-wojownicy-chcemy-wesprzec-rosjan/

 9. UKRAINA – WYWIEZIONO REZERWĘ ZŁOTA UKRAINY !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic

  * “NA MOCY ROZPORZĄDZENIA jednego z „NOWYCH PRZYWÓDCÓW” UKRAINY, do USA została przetransportowana CAŁA REZERWA ZŁOTA UKRAINY.” !!!
  .
  Nocą o godzinie 2:00 z pasa startowego wyznaczonego lotniska wystartował nieoznaczony samolot transportowy.

  Aktualności: NOCĄ z BORISPOLIA wyleciał do USA samolot z REZERWĄ ZŁOTA UKRAINY. Według personelu Borispolia, zanim do tego doszło na lotnisko przyjechały cztery opancerzone samochody do przewozu pieniędzy i dwa samochody typu ciężarowych busów marki Volkswagen, przy czym na pojazdach brakowało tablic rejestracyjnych.

  Z przybyłych samochodów wyszło około 15 ludzi w czarnych mundurach, w maskach i kamizelkach kuloodpornych. Część z nich była uzbrojona w broń automatyczną. Ludzie ci załadowali do samolotu ponad 40 ciężkich skrzynek i następnie część tajemniczych osób weszła także na pokład samolotu. Cała operacja załadunku odbywała się w wielkim pośpiechu. Po rozładunku samochody bez tablic rejestracyjnych natychmiast opuściły pas startowy a sam samolot w trybie natychmiastowym odleciał.

  Pracownicy lotniska będący świadkami tej tajemniczej „operacji specjalnej” natychmiast powiadomili administrację Borispolia, od której otrzymali kategoryczne zalecenie „nie pchania nosa w nie swoje sprawy”.

  Później do redakcji zadzwonił jeden z odpowiedzialnych pracowników byłego Ministerstwa Dochodów i Opłat, który powiedział, że według jego informacji, dzisiaj w nocy, NA MOCY ROZPORZĄDZENIA jednego z „NOWYCH PRZYWÓDCÓW” UKRAINY, do USA została przetransportowana CAŁA REZERWA ZŁOTA UKRAINY.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-wywieziono-rezerwe-zlota-ukrainy-2014-03

 10. UKRAINA: NAJEMNICY BLACKWATER w DONIECKU ?!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  „PRYWATNI KONTRAKTORZY MILITARNI” z największej AMERYKAŃSKIEJ FIRMY NAJEMNICZEJ na świecie: BLACKWATER / XE SERVICES / ACADEMI [częste zmiany nazwy zsynchronizowane są z ujawnianiem w mediach KOLEJNYCH ZBRODNICZYCH DZIAŁAŃ FIRMY – red.] prawdopodobnie POJAWILI się w DONIECKU.

  Świadczy o tym nagrany amatorsko materiał filmowy, ukazujący drużynę piechoty w charakterystycznych mundurach i z wyposażeniem taktycznym, przemieszczającą się w skoordynowany sposób pomiędzy protestującymi na ulicach Doniecka. Obecni wokół protestujący poganiają ich okrzykami „BLACKWATER, BLACKWATER!”.

  W środę jeden z rosyjskich dyplomatów przebywających w KIJOWIE poinformował agencję Interfax, że na tamtejsze lotnisko PRZYBYŁO ok. 300 NAJEMNIKÓW, z których większość jest AMERYKAŃSKIEGO POCHODZENIA.

  BLACKWATER / XE SERVICES / ACADEMI od początku swego istnienia, postrzegana jest jako wykonująca „BRUDNĄ ROBOTĘ” wszędzie tam, gdzie POKÓJ i DEMOKRACJĘ niosą JANKESI.

  Wśród LICZNYCH OSKARŻEŃ pod adresem FIRMY są m.in. te o BYCIE pod BEZPOŚREDNIĄ KONTROLĄ CIA, PRZEMYT BRONI, zachęcanie swych pracowników do POPEŁNIANIA GWAŁTÓW i ZBRODNI WOJENNYCH, takich jak Masakra na Placu Nisur w Bagdadzie, podczas której otworzyli ogień do cywili, w wyniku czego śmierć poniosło 17 osób.

  Od wielu dni w DONIECKU trwają PROROSYJSKIE PROTESTY, podsycone przez ARESZTOWANIE przez „WŁADZE” w KIJOWIE „LUDOWEGO GUBERNATORA MIASTA” PAWŁA GUBARIOWA.

  http://xportal.pl/?p=12902

 11. * AMBASADOR IZRAELSKI został zatrzymany przez MAJDANOWCÓW z KARABINAMI SNAJPERSKIMI W BAGAŻNIKU !!!
  .

  .
  Rafal Gawronski

  Kaczyńskiego PATRIOCI DIASPORY wiedzą zapewne, dlaczego AMBASADOR IZRAELA na UKRAINIE miał KARABINY SNAJPERSKIE w BAGAŻNIKU?

  AMBASADOR IZRAELSKI został zatrzymany przez MAJDANOWCÓW z KARABINAMI SNAJPERSKIMI W BAGAŻNIKU.

  -komentarz przeklejony-

 12. „NIE WSTYDŹMY się MORDOWANIA POLAKÓW, GRABIEŻY i PODPALEŃ” !!!
  .

  .
  „TRZEBA KRWI, dajemy MORZE KRWI.

  TRZEBA TERRORU, uczyńmy go PIEKIELNYM.

  NIE WSTYDŹMY się MORDOWANIA POLAKÓW, GRABIEŻY i PODPALEŃ.
  (…)
  To WSZYSTKO to DOPIERO POCZĄTEK.

  Zaczyna się ODRODZENIE RUSI – UKRAINY.

  Sława Ukrainie!”

 13. Pingback: Ukraiński „prawy sektor” jest z Izralea! « Monitor Polski

 14. Do PROTESTUJĄCYCH w KIJOWIE strzelano z SIEDZIBY „KOMENDANTA MAJDANU” !!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic
  .
  Do UCZESTNIKÓW PROTESTÓW i FUNKCJONARIUSZY ORGANÓW PORZĄDKOWYCH w Kijowie STRZELANO z BIURA tak zwanego „KOMENDANTA MAJDANU”, który obecnie STANĄŁ na CZELE RADY BEZPIECZEŃSTWA UKRAINY – powiedział stały przedstawiciel Rosji przy ONZ Witalij Czurkin podczas swego czwartkowego wystąpienia na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa organizacji międzynarodowej.

  „Dokonane w Kijowie akty przemocy wymagają przeprowadzenia starannego międzynarodowego śledztwa” – powiedział on, uprzedzając, że „obraz kijowskiej i zachodniej propagandy całkowicie wypacza doniesienia o tym, że zarówno w funkcjonariuszy organów porządkowych, jak i protestujących, strzelali ci sami prowokatorzy.

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Do-protestujacych-w-Kijowie-strzelano-z-siedziby-komendanta-Majdanu-8977/

 15. UPA – IZRAEL wspólna SYJONISTYCZNA SPRAWA ?!!
  .

  Image and video hosting by TinyPic

  * Entuzjastyczne depesze PRZYWÓDCÓW UON skierowane do KÓŁ RZĄDOWYCH IZRAELA !!!
  _________________________

  Zbigniew Nowak

  KIM są UPA-wcy?

  Publikacja z okresu po 1967 roku, po zakończaniu wojny Egipt/ZSRR – Izrael

 16. Pingback: Snajperzy z Majdanu zabijali swoich na zlecenie Opozycji | Ripsonar

 17. Pingback: Odeski „Prawy Sektor” faktycznie ogłosił Jarosza „wrogiem narodu” | Konwent Narodowy Polski

 18. Pingback: Ukraiński „prawy sektor” jest z Izraela! « Dziennik gajowego Maruchy

 19. Pingback: Za rewoltą banderowską na Ukrainie stoi Wielki Syjon | ZYGFRYD GDECZYK

 20. Pingback: Ukraiński „prawy sektor” jest z Izraela! | forumemjot dla Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s